• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kaelan - nejdřív jsem parkrát projela tvoje album, protože mi přislo divný, že by tvoje dítko už mělo 22 let a pak mi došlo, že to asi bude jen číslice navíc. :grinning: Takže vše nejlepší k narozením!!

Porod si sice namaluju moc růžové, ale říkám si, že mnohem větší utrpení může dorazit v pubertě. :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit já myslela jako 22.4. ne 22 let ty bláho nestraš :grinning: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, už chápu :grinning:
24. dub 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit a kolik ti je let co děláš jestli se můžu zeptat a není to tajný :grinning:
24. dub 2009 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky teda jeden den nenakouknu a vy jste toho tolik popsaly.
K porodu a kurzům:
já chodila do Pamadu, něco mi to dalo, ale všechno jsem teda určitě nevyužila. Nevím no,myslím, že by možná stačil ten kurz co je v porodce. Na tom jsem teda nebyla,ale asi tam taky to důležité řeknou.
lněné semínko jsem nezkoušela
ale masírovala jsem hráz - a těžko říct jestli pomohlo to, nebo, že jsem měla v porodním plánu, že pokud to nebude ohrožovat Jáju a mě, že nástřih nechci, každopádně jsem ho neměla :slight_smile:

Kaelan, kajeme se a dodatečně s Jájouškem Anetce přejeme vše nejlepší.

Tak a ted jsem zapomněla, co jsem ještě chtěla napsat, tak vás jdu ještě jednou dočíst, ať si vzpomenu :grinning:
24. dub 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už vím,
Zuzi nám v Pamadu říkali, že si máme dýchat tak jak to vyhovuje nám. A je pravda, že ani porodní asistentky neříkaly jak mám dýchat.
24. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky dnešní spiining - no zabíračka, jela jiná cvičitelka... a to už minule jsem si myslela, že horší to už být nemůže, tak bylo :stuck_out_tongue_closed_eyes: no přklad za všechno: šlapaly jsme s vysokou zátěží ve dřepu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uffffff ale jinak super, moc mě to baví...snad mi to vydrží :wink:

Dadli no s tím přibíráním nezávidím, ale ty jsi štíhlounká, takže to snad nevadí, ne??

Říkám si, že snad nepřijdou o mlíko, když tak makám, ale když se posiluje, tak na prsa cviky vynechávám... toby mě mrzelo :frowning2: :frowning2: Holky co myslíte??

S tím výletem co říkáte v průběhu června? Ale asi v průběhu týdne, ne? O víkendu jsme asi všechny rády, že se nám věnují ty naše polovičky drahý.... :wink:

Musím za malou, brečí... ty zoubky asi...... :frowning2:
24. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan - je mi 28, teda už skoro 29 :slight_smile: Pracuju jako účetní a mzdová účetní tady v PV. S manželem jsme spolu už 9 let z toho už skoro 1 rok jako manželé.
25. dub 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan nějak těch dětí tu je :slight_smile: :slight_smile: a ztrácím přehled o datech narození, jsem ostuda, ale dodatečně dej Anetce velikou pusenku od nás s přáním všecho NEJ, NEJ, NEJ :slight_smile: :slight_smile:

editah 222 tak tě tu vítáme s Adámkem , koukám do alba, ale žádná tvá fotečka a z té malinké těžko poznat či se náhodou neznáme??ale ty jsi mladice podle mě :grinning: :grinning:
díky za schválení tipu na Sardinii, pokud to vyjde asi zvolíme letecky, autem je to opravdu na dlouho

jinak holky jsem dočítala co jste napsaly,taky jsme věčně venku , užíváme krásného počasí, buď jsme na písku , v parku nebo jen na zmrzce ve městě či chatě
dnes jsme byli od rána na chatě,teď si dáváme šampáňo s jahůdkama a ráno zas vyrážíme na chatu, Adámka nejvíc fascinuje potok a to , jak může házek kamínky do vody a dělají žbluňk, nemůžu ho vždycky odtud dostat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

renci tak to jsi borec, spining, kalenetika a ještě bys brala i squach!!!renousku, já bych taky hrozně ráda chodila při cvičení i na ten náš sehŕaný squasch, ale táta v pondělí a pátek má florbal, já uterý a čtvrtek cvičko a to ještě vždycky spěchám rychle z něj domů neboť tom chodí ještě pak běhat, takže časově náročné , jediný volný termín je středa????však nebo so, ne třeba navečer, ale to má každý svoje plány a akce, nějak to vymyslíme

jo a s tím výletem s dětma, já mám celý květen všechny víkendy už pasé, samé oslavy a akce a tak jedině v týdnu nebo jak psala renca až v červnu, ale spíš taky přes týden, hledala jsem nějaké místa , kam bychom mohli a bylo tam vše pro batolátka a zatím mě nic nebere, tak hledám dál a vůbec kdo by tedy všechno jel, já, renca , dadli a???????

tak se mějte, jdu na to šampíčko, hezký večer :slight_smile:
25. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
jen načuhuju a loučím se. 14 dní teďka budeme na té dovče v Jeseníku. Pak jedu na týden k našim, ale to už asi nakounu. Tak se mějte zatím krásně a pusu mimčům a batolátkům a pohlazení bříškům. :wink:
26. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči tak si to užij :dizzy_face:
26. dub 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky nemam cas ted docitat uz jsem mrtva ma starosti s pejskem ... v patek nas poslali okamzite na operaci do brna v sob operovali...zitra mam volat.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ..nevi jestli ji zachrani ocicko....ale zije ....byla uspana a nastesti se probrala pusinka nase...

tak zatim brou nocku prejem..
26. dub 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

je denošuku to je mi líto s hafánkem...vím jak ti je,taky máme hafánka,je to naše zlatíčko....jsou to jako deti :frowning2:

Jinak my byl na chaloupce,bylo fajn,až na ten vítr,co je od včerejška....
Včera na večer jsem byl zkusti cvičení FIT BOX a řeknu vám že jsem myslela v prvních minutách že me odvezou :grinning: ,makačka jak blázen......ale je to fakt super...pořádne z nás teklo :wink:

Kolči přejeme krásnou dovolenou.....at si topořádne užijí :wink:

Editah a neznáme se třeba od vidění,jsem taky z PV a mám 28...kam jsi chodila na šklu třeba?Teda jestli nevadí že se ptám :wink:

A dodatečne přejeme všem co mely narozeniny ,svátek..vše nej.....netihám to dočítat... :angry: :wink:
27. dub 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no..hafanka mi jestednes pry nevydaji no .. :frowning2: zitra mam zase volat nevedi jestli ocicko nebude muset jt ven :frowning2: :frowning2:
marti jo jsou pejsci jako deti no....

jinak meli prej byt pres noc nejaky vychrice a nic se stale nedeje co :confused: kdy to asi prijde ?nebo vy jste v noci nekdo neco postrehli?

jeee kolca se maaa jede si dovolenkovat no teeddaaa :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousek - já jsem se včera i s manželem odstěhovala na chatu (na Plumlov) a vítr tam teda fučel řádně. Až jsem se skoro bála, že nám strom spadne na chatičku :slight_smile:

Marti - já mrkla na tvoje foto a neznám tě :slight_smile: Chodila jsem na Masarykovu ZŠ a pak na švehlovu střední zemdělskou. Pokusím se dát sem aspoň jednu svoji fotku v normální velikosti. Problém je, že nesnáším focení a moc jich nemám. Doma pohledám :wink:

FIT Box je makačka, chodila jsem na něj před 4 lety a zhubla jsem 15kg. Teď je mám zpět i s úroky :frowning2: Já si totiž po svém zhubnutí zlomila klíční kost a skoro půl roku jsem nemohla cvičit. Pak jsem se už bohužel nikdy nedonutila a váha šla zase nahoru. Ale teď v těhu chodím cvičit nebo spíš plavat 3x týdně, doufám že mi to vydrží i potom.
27. dub 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tys chodila na švehovku? já TAKYYYY!!! :grinning:
27. dub 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo?! Můj třídní byl Pavel Bednář. Končila jsem v roce 1998.
27. dub 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Edit já mám taky 28 a na švehloku chodila moje sestřenka nějaká Zuzana Koutná kdyby ti to něco řeklo :grinning:

Všechno nej nej nej Jájovi k dnešnímu svátku holky posílají velikou pusu :wink:

Denoušku to je mě líto s tím hafanem at je brzo fit :wink:

Marti ty se nám do léta ztratíš cvičíš jak o život :grinning:
27. dub 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martina - 1997! Jsem pako. :grinning:
27. dub 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěla jsem popřát J8jouškovi ale oni jsou v tapu neva :sweat_smile:

JInak hlásíme že musíme být celý týden doma malý má totiž angínu a je na antibiotikách :confounded: Spinká mi dvakrát denně no aspoŇ se z toho vyspí :slight_smile:

Tak se mějte krásně jdu vařit :rolling_eyes:
27. dub 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, malej usnul, tak jsem nakoukla a už tady sedím pěkně dlouho, než to dočtu, zas nic neudělám :grinning: :grinning:

Děnoušku, držím palečky pejskovi, jojo jsou jako děti , jakoby jsem měli málo starostí, že ?

taky dodatečně všem nej nej

Verdiku, jela bych určitě, ale musím to pošéfovat , pač v týdnu to jsem ted pořád v práci, musela bych si lidičky vtlačit do jednoho dne, ale tím pádem to potřebuju vědět dopředu, tak nehodíme nějaký ten termín?? bud první týden nebo pak až ten poslední, pač tam mám svatbu a svatební cestu /15-21.6./

kolčo, ty jsi pořád někde v luftu :grinning: to je paráda , tak si to užij

reni a ty teda pěkně makáš, já už se krotím v jídle, a začnu trošku se i hýbat :grinning: :grinning: když já mám jaksi honičku pořád, tak možná by jen stačilo máknout na ten špek na břicho /ráno a večer po 10minutkách/
27. dub 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé abinko, tak at jste brzo zdraví - angína, ach jo :frowning2:
27. dub 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem maturovala 1999...a meli jsme Jiřího Sedláčka za třídního..ten svet je ale malej... :grinning:

Jo jo kaelen cvičím 3 týdne,pač se na sebe nemužu podívat,potřebuju všecko zpevnit a hlavně břicho,jak sednu,vysí mi špek přes kalhoty a mám 6 kg navrch než jak jsem mela před porodem....po porodu my zustaly jen 3 kg a ted mám už 6 kg,Jsem strašne na sladkyý.....ale chodím si ted pro sušenky do zdravé vyživy...mají tam vyborný bez cukru :grinning: a vyborný mysli s banánem a jogurtem,tak křoupu to....

Abinko tak se brzo uzdravte,ještě že se to počasíčko trošku pokazilo,aspon vám to nemusí být líto...

Malá chrní od 11,spinkává tak do půl 1 zhruba,tak se pak najíme a jdeme k našim,vysadím tam Klárinku a půjdu si obehnout mesto,co potřebuji...a tatk anás tam vyzvedne....Jdu vařit obídek papa
27. dub 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi vy jste zase nemocinkani...chudacci :frowning2: pocasi je stejne hnus tak neni o co stat no...my mame taky malinko rymecku..

jinak moje sestra taky chodila na svehlovku :grinning:
27. dub 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
segra taky tak nejak koncila neznate ji?monika špičáková..
27. dub 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti třeba se potkáme já vezu na pů 2 Elu do výtvarky a pak valím taky na město hlavně do Metalky pro prachy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
denoušku my se soplíme furt nevím jestli nemá Anet třeba alergii :frowning2:

Any spí tak musím rychle do školky pro Elu (autem tam su za 1minutu)a povalíme do Pv.

Tak páááááááá vy bambule :grinning:
27. dub 2009 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan tak pak pisni pro jaky prispevky jdes jestli treba nemam taky na neco narok ani nevim totiz,,,
27. dub 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Deny písnu já budu brat na sebe (gynda)a Anet na to očkování jestli teda něco dostanu :wink:
27. dub 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co davaji na gyndu :confused: jako prispevek na antikoncepci?a co k tomu potrebujes?
27. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyvšem,

Vítám EDITAH
Nestíhám jak jsem psala ,ale Deny no pejsek ať je fit zvládneto uvidíš.

Abi,tak vy máta angínu mi jsme zdraví byli jsme dneska na očkování ale je to prej drzo po těch neštobvicích tak jdeme sž 18.5 .

Kaelan no já jsem se dneska objednávala na gindu taky na preventivní a na metalce mi dají ten šek na myslím 500,- v lékárně a vzhledem k tomu že jsme dneska platili dovču tak to využiji na krémy atd.

Marti no já jsem se teď dala naky na hubnutí ( Abinka) to ví ale jezdím do OL a jsem pod lékařským dohledem nemám totiž pevnou vůli a bez dozoru by to bylo kničemu.Koupila jsem si ten king jim a cvičím takže zatím spokojenost od února mám 6 kg dole.

Kolčo Járouškovi vše nej

tak papa zase kuknu asi večer
27. dub 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek