• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Martina - Sedláček byl super, já ho měla ráda. To jsi byla o dva roky níž než já. Nevím jestli jsem od vás někoho znala. Fuj, až teď mi došlo, že mám 12 let od střední školy :wink:

Krystian - jsi dobrá, že cvičíš. Gratuluju k 6kg dole!! Doufám, že budu tvůj příklad následovat (hned po šeštinedělí)
27. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah-jo jo sedláček byl super.máme ho moc rádi,meli jsme už 2 srazy,sešly jsme se vždy celá třída a i sedy přijel...je super pařmen,na to že má přes 70 let.....jo jo a letí..my na podzim máme sraz po 10 letech,tak se moc těším...

Kristyan-super,jsi šikulka moc gratuluju......já jdu zítra a ve čtvrtek na kalanetiku a v nedeli na fitbox,už jsem si koupila omotávky na ruky na boxování a jdu do toho tvrdě... :wink: ,6 kg by mi taky bodlo a mel abych svoji váhu....a co toje ten king jim? :astonished:
27. dub 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Ten king jim je stroj na posilování břišních svalů ( já májm totiž hlavně břicho,zadek a stehna ani moc nepotřebuju hlavně břicho!!!!!!!!!!!),a bylo k němu takové zařízení že šlapeš jako na kole tak jsem spokojená kolo namám a rotoped už bych neměla kam dát a hlavně už bych nechtěla strkat peníze do dalšího stroje .
27. dub 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha já myslela že nejaký koktejly atd....já taky břicho...jinak me tak nic moc nevadí i když je potřeba zpevnovat vše...ale břicho nejvíc :frowning2: Špeky jedny zatracený,že?? :grinning:
27. dub 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to jste nahodily téma :rolling_eyes: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo to je téma jako stvořený pro mě jsem tady z vás nejtlusčí takže byl nejyšší čas s tím něco dělat . :angry: no chtěla bych se dostat na 70kg tak držte palce :wink:
27. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kristy držím palce,já potřebuju zhodit na 60 kg,to je moje váha před porodem,takže musím dát dolu 6 kg.... :frowning2: ,bude to fuška,zvlášt když jsem mooooc na sladké,ale človek jen když o tom mluví a mluví tak to je o ničem....jsou potřeba činy....zítra,čtvtek a nedele jdu cvičit..už se moc těším!!!Človek se hned cítí líp.....
27. dub 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,já jsem měla před porodem ještě víc než ted já jsem v těho přibrala jen 5 kg když jsem čekal Kájinku rok z porodky jsem přijela a měla jsem 80 kg :frowning2: a po roku kojení jsem přibrala.Teď to musím zhodit ale chci mít míň jak před těhu i míň jak za svobodna no prostě laňka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, Jarouskovi taky všechno nej, nej

holky tak vidím, že jsme se daly na dráhu hubnutí a pryč se špekama :slight_smile: :slight_smile: jo, jo je potřeba něco dělat, já ,jak jsem byla s Adámkem na bazénu a viděla jsem ten svůj taky ne zrovna malý špíček na břichu, fujjj, tak jsem Adámka chytla do náruče a přes celý bazén jsem ho nesla v náruči aby mi ten špek pěkně kryl :grinning: :grinning: :grinning:

kristyan tak ty to máš i s dohledem, jasně , jinak by jsi to šidila a tak to aspoň nešidíš :wink: :wink: :wink:
marti vy jste to taky pojaly s rencou ve velkým, já bych taky chodila ještě klidně i někam , ale můj žije sportama a tak na mě toho času až zas tak nezbývá a babička moc nehlídá , no a mladá, to víš, raději randí s klukama :wink: :wink:

abinko tak ať je chosínek brzy fit :wink: :wink:

denousku, pejsek tedy se zdravím zatím nic moc :frowning2: , snad vše bude dobrý a zachrání i očenko, však napiš, minule si mi psala co náš pejsek, ale já žádného nemám, to má dadli :slight_smile:
27. dub 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Já se musím přiznatže už 14 dní cvičím a pustila jsem se do boje.JENŽE TÁTA JE PŘES TÝDEN PRYČ A HLÍDÁNÍ TU NEMÁM.tAKŽE CVIČÍM SAMA DOMA.Dost mě baví cvičit podle hanky kynychové na hejbejse.tv Jsou tam krátky série a vybírám si na to co mám chuť.
NO a co se týče kokinek tak to jsme zvědavá,protože pro mě to je droga :confounded:
28. dub 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko na ujezde ve cvíču je to i s hlídáním......když je hezky,deti jsou venku na písku a když škarede tak je ve vnitř koutek pro deti.... :wink: klidně mužeš chodit s náma...Abinko,pro me jsou kokina a sladky strašná droga,nedokážu bez toho být,tak si aspon kupuju ve zdravé vyžive bez cukru.... :wink:

byly jsme ted jen n apoště a je tam vítr jako prase......dnes jdu po obede k našim,zavést malou a skáknu si do solárka a na cvíčo,to bude cesta než tam dojedem..... :astonished:
28. dub 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky, jak já tady čtu o tom cvičení tak je mi skoro smutno. Už se nemůžu dočkat až zase začnu. Jsem zvyklá jezdit hodně na bruslích a dost jsem chodila i na kalanetiku, baví mě spinning. Ale už se mi to krátí, takže se brzy taky dočkám. Bude teploučko tak to půjde samo. Vidím to spíš na ty brusle, pěkně s kočárkem, ale to bude stačit. Nevím nevím jak by mi hlídali na Újezdě třeba dvouměsíční mimi :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti já vím ale nedokážu si toho našeho zlobivého pepese někde nechat :confounded: Víš co a ještě než dojedu do Pv a pak zpět tak to mě taky zrovna dvakrát nenadchlo ale asi budu muset.
No brusle mě taky vždycky bavily ale tady na to není terén :sweat_smile: Tak cvičím aspoň u toho noťasu,alenezdá se to je to zabíračka.Zkuste to.Jsou to dobrý stránky.Vždycky se u toho i pobavím na závěr si dávám orientální tance :sweat_smile:
28. dub 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau cvičitelky :grinning:

já cvičím taky ale jenom doma a musím zhubnout aspon 4-5 kg začátkem června jdeme na svatbu tak at vypadám jak člověk :grinning: :grinning:

Abi já cvičím večer a to hlavně u tv a posiluju břicho a nohy.Mě baví zase aerobic tak mám v pc taky ale Olgu Šípkovou.Kynychovou mám někde na DVD ale to jsem si jěště nepustila.Ale taky mě to baví to cvičení :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti já měla ted solárko na dvoře sice fučí ale na sluníčku to fakt pálí :slight_smile:

Kristyan mě jsi nepřišla tak při těle jak píšeš ale seš borec :grinning: držím pěsti at to dokážeš :slight_smile:

Holky Anet zas nechce nic papat :frowning2: Už ani ten Sunar ráno do ní nedostanu tak fakt nevím co to je.6e by reakce na ten Priorix?

Jo na Metalce jsem dostala poukázku 500kč na mě a Anet dostala 400kč na to očkování :wink:

Zuzi už to máš za pár :grinning: neboj všechno doženeš.Ajak je ?Musíš pořád ležet?

Jdu si uvařit kafčo tak páááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy a kam valíte na dovču???????
28. dub 2009 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoky,

Kaelan,mi jedeme do chorvatska,bungalov vlastní dopravou na týden 13.6-20.6 jedeme poprvé z detma tak jsem zvědavá jak to zvládnou tu cestu.
28. dub 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy se máte :grinning: nechceš mě přibalit do kufru??????

My jeli s Elou a to měla 2,5 roku a cestu zvládla v pohodě jeli jsme na noc a všechno to prospala :grinning:

Horší už to bylo tam ale měli jsme hlídače(rodiče) tak se to dalo.

A kam přesně jedete jestli to není tajný?
28. dub 2009 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Severní dalmácie ,sv. Filip i Jakov
28. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chci taky dovču :frowning2: My budeme letos jen na přehradě. No co, snad se dostanem k moři přístí rok s prckem.

Kristy - v klidu, jak vás tak čtu tak nejvíc kilo mám já a vrásky si z toho nedělám :grinning: Nebo jen občas, hlavně když se podívám na svoje rifle velikosti 38. Slíbila jsem sama sobě, že po porodu se dám znovu na cvičení. Tak uvidím. :grinning:

Zuzi jak je? Já jsem naštěstí pořád v pohodě, můžu všechno a problémy skoro žádné nemám. Ale já jsem těhotná kratší dobu :wink:

Taky jsem cvičila podle DVD, ale to není ono. Je to pořád dokolo a po krátké době se u toho nudím. Taky dávám přednost aerobicu před kalanetikou.
28. dub 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelen, ležet musím pořád...teda dle mudr., ale tak trochu na to prdím. Nějak mi to prostě nejde. Cítím se skvěle a když náhodou se nějak necítím tak si odpočinu. Zatím se to nějak nezhoršuje, takže pohodička. Navíc teď už prý stačí, když vydržíme ještě tak 14 dní...pak už by bylo mimi ok. To myslím nějak zvládneme :slight_smile:

Edit, já jsem v podstatě taky v pohodě...nebýt toho zkráceného čípku. Ale to není zase takový problém, spíš manžel se bojí a nenechá mě nic dělat...ale to taky není zase tak špatný :grinning: :grinning: Jinak všechny ostatní těhu neduhy se mi vyhnuly velkým obloukem, až si skoro říkám, že je to nějaký divný :wink: Tak doufám, že jsem to teď nezakřikla :grinning:
Jo a přihoď nějakou tvou fotečku...já jen jako jestli tě neznám, když jsi z toho Pv a já taky :grinning:
A s kilama si rozhodě hlavu nedělej, hlavně, že je člověk zdravej ne?
28. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mrkla jsem Zuzce do alba a viděla jsem, že má kompletní látkovou plenkovou výbavu. To bych taky ráda, ale jsem z toho všeho nějaka popletená, nerada bych koupila něco co nikdy nepoužiju nebo aby mi naopak něco scházelo.
Zuzik jak jsi věděla co a kolik toho máš koupit?
Nebo je tu někdo další kdo dítěti nechtěl dávat jednorázovky a poradí? Já bych chtěla dávat papírové plenky jen když budem někam cestovat a nebo na procházky, ale doma a na noc bych chtěla mít látkové (uvidíme jestli mi tento názor zůstane :wink: )
29. dub 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nemám čas tak jen otázka
PREVENAR nebo SYNFLORIX - dr mi doporučil tu novou, je na trhu pár týdnů a je na 11 koků, oproti prevenaru ten je jen na 7 . nemáte některá zkušenost, informaci?? ještě mrknu na net na diskusi. papa zatím

editah 222 , já dávám jednorázovky a v poho. první 2 děti byly na látkových /to ještě nebyly jednorázovky/ a pořád opruzené a práce a práce, ted je to pohoda, ale zase otázka ekologie , chem.výroby atd .
29. dub 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
teda Dadli to jsem ani nevěděla jak o tom něco zjistíš tak pisni taky chcem malýmu naočkovat prevenar,ale jaksi na to pořád zapomínáme :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky...jen zdravim...vidim ze vy cvicite a dovolenkujete :slight_smile:

jinak o synflorixu jsem jeste neslysela no....o prevenaru se mluvi porad no...tak fakt nevim...porad je neco novyho a novyho no....

mejte se
29. dub 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak nakukuji po delší době.Já chci nechat Adámka naočkovat Prevenarem,jak bude mít rok,je to myslím na dvě dávky.?O Synflorixu,jsem taktéž neslyšela,takže Dadli,jestli se něco dozvíš,tak dej vědět,ať jsme moudřejší :wink: .Přidala jsem nějaké fotečky,tak můžete juknout.
29. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:

Dadli ty chodíš k tomu Koryčánkovi?Mě taky říkal něco o jiným očkování ale nevím jak se to jmenuje a říkal že je prý jěště lepší tak nevím.

Edit hod sem tu fotku :grinning: ale fofrem :grinning: :grinning:

Jo a k těm plínkám já jsem měla obě na papírovkách a neměnila bych ani za nic. :wink: A hlavně u Anet jsme byla ráda protože to nevím jak bych stíhala praní a žehlení a starost o 2 děti :grinning:

Jdete někam na pálení čarodejnic?My chtěli na Plumlov ale asi půjdeme k našim do Služína tam taky něco bude tak uvidíme jak vyjde počasí :slight_smile:

mějte se hezky a páááááááá
29. dub 2009 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan,jak se jmenují tvý rodiče?Já mám ve Služíně dědu :slight_smile: .Teď už teda bydlí v PV,a tata opravuje barák(Vondráček)znáš?
29. dub 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normo teda malej je fakt model :grinning: Jak pozuje.No nádhera :wink:

Já jsem taky za papírovky ráda.Nedokážu si představit s tím je ho spaním kolikama,problémy s kakáním a problémy s kojením ještě prát a hežlit plíny teda já se jich naprala.Strašně ublinkával a pak hodně slintal.Takže mít ještě víc plínek tak už bych ani těch pár hodin nenaspala. alelujáááá papírovky :sweat_smile:
29. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme čarodějnice u nás v sobotu v Kralicích,tak se těšíme,hlavně Natálka.Abi díky,nevím po kom to má :grinning:.A co se týče plen,tak u Natálky jsem používala látkový a papírovku jen na cesty,nebo do poradny.A u Adámka jsem ráda že máme papírovky,ale ty látkovky mají něco do sebe.Holky já neumím psát odstavce,jak se to dělá?Díky.
29. dub 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normo já si říkala že máš na jedné fotce Vondru :grinning: :grinning: jj znám oba.To je tvůj tata?
U potoka že jo?
29. dub 2009 ve 12:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek