• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jiji,u potoka :grinning: ,ten svět je malej co?
29. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
to jo :grinning:
29. dub 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A ty tam nejezdíš?Mohly by jsme se někdy sejít ne?

Jo odstavec normálně entrem :wink:
29. dub 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
to je mazec,jak bude na ICQ,tak mu musím napsat :slight_smile: .
29. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jezdila jsem tam jako malá holka,teď jsme tam byli když se dělala střecha.Jenže co se stal tatovi ten úraz,tak barák stojí.Ale klidně se tam můžeme někdy sejít.
29. dub 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
A jak na tom je?už je to lepší?
Klidně jak tam pojedeš třeba v létě tak mi pisni IP a domluvíme se :grinning:
29. dub 2009 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Chodí na rehabilitace,ale pořád ty nohy nezohne.Ale už chodí bez berlí,jak laňka,tak snad to bude ok.Tak jo jak tam pojedeme,tak napíšu :wink: .
29. dub 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak dadli už jsou naočkováni tím Synflorixem, před chvílí jsme spolu mluvili , ona vám o tom napíše jistě víc, já jsem to slyšela poprvé, my máme Adámka naočkovaného prevenarem

je vidět , že stále vymýšlí něco a něco nového , člověk se v tom houby vyzná a každý doktor řekne něco jiného :wink:

Adámek dnes dostal taky včeličku, byli jsme na první dávce Priorixu, tak uvidíme, jaká bude reakce, teď ještě spinká :slight_smile:

normo Adámek se rád fotí, co :grinning: :grinning: :grinning: máte to moc hezký u domečku, krásná zahrada a parádní skluzavka, jééé o tom taky sním, ale .........myslím,že vás přijedeme navštívit(myslím to ve srandě)připadáš mi trošku povědomá, ale nevím, kam si tě mám zařadit :slight_smile:

vidím, že vyrážíte na pálení čarodějnic :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=95646&vGroupOffset=0

našla jsem i tenhle odkaz ohledně prevenar /synflorix

Synflorix ,jen pokud jste už nezačali prevenar, je proti 11 , prevenar jen proti 7, po roce se dává jedna dávka za cca1560,- a druhá ve druhém roce, je i proti zánětu středního ucha, tak uvidíme - je to prý novinka , i v lékárně mi to doporučili, já měla recept na oba, tak pak jsem to riskla s tím synflorixem
29. dub 2009 v 15:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Verdiku,no máme skluzavku a pískoviště,ještě přibude houpačka a takovej ten koník houpací na tom péru,jak mají např.v Zoo různá zvířátka.A klidně nás můžete navštívit,mi se žádné návštěvě nebráníme.
29. dub 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Verdíku,vy už jste byly na priorixu..my ještě ne? nemám ji mudr.zavolat? Jedeme pak na dovču tak at mi to tam neproleží s horečkama podobně.... :unamused: ,Adámek je mladší a už to máte za sebou?....
29. dub 2009 v 16:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dadli a na synflorix mi metalka asi nepřispěje co???Je to jen na prevenarten příspěvek.No nedá se nic dělat.
29. dub 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
marti já jsem tam volala a sestřička mi řekla , že dostali nějakých 2O vakcín a už mají naobjednané pacienty, ale na nás ještě taky vyšlo, takže po domluvě nás hned dnes vzala, tak jsem ráda, že to máme za sebou

zkus zavolat, uvidíš co ti řeknou :wink:
29. dub 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a marti , sice jsme mladší , ale očkovat se může 15.-18.měsíc první dávka a 21.-28.měsíc druhá dávka, zítra jim zavolej a uvidíš, jestli ještě jsou volné vakcíny

normo děkujeme za pozvání, tak jsem to říkala Adámkovi, že by mohl jít na návštěvu taky za Adámkem a smál se :grinning: :grinning: :grinning: ani nevím odkud jsi , jestli přímo z PV nebo jsi to tu psala a já to nějak přehlídla???třeba se potkáme na nějakém dalším srazíku a domluvíme se :slight_smile: :slight_smile:

jo a dadli myslím, že i prevenar je na to ouško, jak zvládá martinek to očkování, my jsme zatím v pohodě, ťuky, ťuky :wink:
29. dub 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo veríku díky za radu..já si to už našla na netu,že se očkuje 15-18.mesíc..tak máme ještě čas do června.... :wink:
29. dub 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Verdiku,jsem z Kralic na Hané,asi tak 2km za Prostějovem.Až bude nějaký sraz,tak snad mi do toho nic nevleze,a konečně Vás poznám všechy,nebo alespoň většinu.
29. dub 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
marti , dnes u mě byla na anticel.masáži nějaká tvá kámoška P.Čech. :wink: a pěkně jsme pokecaly , o dětech atd.

Verdiku, zatím po očkování vše ok, jen spal 15-17 a pak hned usnul po 19, ale teplotku nemá, tak snad to bude dobrý

v lékárně mi dali doklad na ten synflorix, že to metalka proplatí, tak zkusím a dám vědět

a kdy dáme srazík? než začnou dovolenky . co hned příští týden?? můžu pondělí, středa a vy??
29. dub 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kUK :wink:

Holky ahojky nějak nemám čas přispívat :frowning2: ale dočetla jsem Vás :wink:

My máme už jeden Prevenar, takže u něho musíme zůstat, ale myslím, že je to ok, když to stačilo doteď :stuck_out_tongue_closed_eyes: pořád vymýšlí nějaké novinky a nejde to vše stíhat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Cvíčo zatím super, potřebuju získat kondičku, ráda jezdím na kole, na bruslích i na lyžích a tam je potřeba fakt ta fyzička, jinak to nožičky neutáhnou, proto jsem zvolila ten spiining a ten mě fakt baví.... :wink:

Jinak nás zlobí hooodně zoubky, zatím žádný nevylezl, ale doufám, že už to bude každou chvíli... v noci špatně spí, přes den je umrčená, maminčina prdelka, chce se chovat a špatně jí :wink:

Holky Sárinka si už všude stoupá, už se i pouští, ale vždy žuchne na zadek a pak je řev (to si vzpomenu na Dadli s Martínkem) ale u nás ten řev není až tak hrozný...
Když lozí po celým baráku, tak hlavně pořád za mnou, kam se hnu tam je i ona, stoupá si o moji nohu a tahá mě za kalhoty... no je to sranda :wink:

Tak dobrou noc!!!!!!!!!
29. dub 2009 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadli já spíše ve středu.......

A co ten náš výlet, v tom červnu???
29. dub 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek já jsem taky pro středu v pondělí jdeme na kontrolu s angínou.

Renči tak vytak zkoušíte se zoubkama no třeba se jich klube víc naráz my jsme to taky tak měly.
Jinak s takovou už budete za chvilku ťapkat po svých :wink:

Už se zase dlouho neozvala Jiji a a Megee na nás taky prdí.Ani nepisne jak se má.
tak papa
29. dub 2009 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
poslední dobou jaksi nestíhám...nooo na to, že mám odpočívat, je to nějaký divný :sweat_smile: . Ale prostě to nejde, je mi fajn. Včera jsem byla na kontrole. Hi hi hi zrovna tam byl místo starýho Feita jeho syn...nooooo, dobrý...kapánek jsem byla nesvá, přece jen je mladší než já, ale on taky vypadal tak trochu vyhukaně. Ale super, nakonec jsme to zvládli :grinning: Malej už je hlavičkou dolů (nevím teda jak dlouho mu to zase vydrží) a zatím to na porod nevypadá. Hurá hurá...od zítřka nastupuju na mateřskou, takže už jen 6 týdnů, možná míň...uvidíme.

Jo Edit, látkovky se mi celkem zalíbily...takže uvidíme jak to budu zvládat až bude mimi na světě. Ale celkem jsem se pro to nadchla. Kdybys potřebovala poradit tak se jukni na téma "výbava" a v něm na "naše konkrétní látková výbava" nebo "látkové pleny"...doufám, že jsem to napsala správně. Po prostudování toho všeho jsem si sepsala co by se mi tak hodilo a zkusila seznam napsat holkám...ty mi řekly co by vyloučily a co třeba ještě dokoupit. Takže se to dalo...pomoc to byla určitě veliká. Taky jsem z toho ze začátku byla úplně vyřízená :wink:
Já ještě praktické zkušenosti nemám, ale určitě vím, že látkuje taky Kolča. Ta je teď na dovči, ale až přijede tak ti určitě taky ráda něco poradí.

Dneska valím na přednášku do porodnice - význam kojení...minulý týden jsem byla na přípravě k porodu.

Bylo toho na dočtení hodně, takže jsem určitě chtěla někomu ještě něco napsat...se omluvuju :grinning: :grinning:
Noo hlavně ať jste všichni zdraví a bacha na večer...ať se tu zítra všechny sejdeme :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky neprdím na vás jen nějak poslední dobou není čásek :grinning: ...jak je hezky tak lítáme po venku takže se doma moc nevyskytuju....jinak se máme skvěle...teď malýmu lezou stoličky a k tomu ještě řezáky, takže 8 zubů naráz, ale zvládá to v pohodě jen je občas víc umrčenej, ale jinak v pohodě...

tak se mějte hezky a těhulkám přeju rychlý a pohodový porod :grinning:
30. dub 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee haoj pražando :slight_smile: tak co už mas nejaky kamosky v praze?treba nejaky maminy?
30. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No to je dost že ses taky ozvala.Jak budeš mít čas tak pisni jak se vám tam daří. :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, já nic nestíhá, jsem furt v práci, ted máme honičku, mezitím prcek . potřebuju něco uklidit, a taky hlavně začít řešit svatbu, nic nemám, šaty atd

jak dnes Martinek v kočárku pořádně řval, tak jsem viděla že mu rostou nahoře dvě stoličky, a ani o tom nevíme, to je šikulka :grinning: :grinning: :grinning:

tak já si píšu ted do diáře SRAZ - STŘEDA , v kolik a kde?? napadla mě i zahrádka v národě, je tam něco i pro děti, písek? skluzavka atd. tak platííí - Renča může, Abinka, a co ostatní ???
30. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
zuziku, Feit je dooobrej, takovej zajíček vysmátej :grinning: :grinning: :grinning: já ho měla i u porodu, ale jen koukal :grinning:
ještě to chvilku vydrž a za pár budeš mít uzlíček doma, jéééé takový voňavý miminko :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dadli tak my určo ve středu půjdem.Na kolik odpo nebo dopo????Ten písek by nebyl marný.Teda budem jak čunísci ale neva :grinning:
30. dub 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a jak je u vás v Pv????Vidím z okna celý Pv a koukám co to tam je za hrůzu.Tady už fučí lítají blesky a pomalinku seta hrůza žene sem.Jo kdyby chtělo jen pršet to by se chrupkalo :dizzy_face:
30. dub 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky hlásím, že Sárinka od včerejška pije UM na večeři místo kašičky!!!!!!!!!! :grinning: :slight_smile: Jen na mě padla taková nostalgie, sice pořád ještě kojím, ale přece jen když ji vidím jak pije mlíčko z flašky, no je to smutný,ale jinak mám hroznou radost, že jí chutná :wink: :wink:

Takže středa, už se těším!!! Národ je super, jen nevím od kolika je otevřená zahrádka?? S tím časem je to horší, mně by to vyhovovalo buď už v těch 9hod anebo zase až kolem 14hod... ale jasně že si nemůžu klást podmínky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže holky hoďte návrhy!!!!!!!!!

Zuzi normálně ti závidím, máš ještě vše před sebou, porod, první pochování toho nádhernýho voňavýho uzlíčku... jejda, tak se mi zastesklo, vše to hrozně rychle letí :frowning2:
30. dub 2009 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé jinak jsem se ještě chtěla zeptat, nepamatujete si kolik Vám mimoušci pili mlíčka v jedné dávce? Sárinka vypila naráz 110ml a víc nechtěla, ale pak ještě měla ode mě z prsena... teď spí jak "batolátko" :grinning: :grinning:
30. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek