Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
dadlina
1. kvě 2009
aha Reni, tak to nevím od kdy je národ zahrádka otevřená , zkusím zjistit a pisnu. s tím časem je to těžký , každej máme jiný režim . Mohly by jsme se třeba sejít v parku , a pak jak otevřou tak dáme kávičku, ale to ještě upřesníme , ju??
Martinek pije UM až od cca 1 roku a vypil napoprve 260,- a mám pocit, že by si dal víc, ale nemám větší láhev, asi se ani nedělá 😃

reni s tím kojením , to je fakt , najednou to je velký člověk, s tou flaškou, že?? nekojím už vůbec asi 3 týdny, sám si přestal tak nějak pomaličku a mlíčko se samo ztratilo-pomaličku, ale včera mi tatka rozhrnul výstřih a ukazoval Martinkovi prseno, a on koukal úplně parádně a pak si asi vzpomněl, tak se zabořil a muchloval se s ním, ale nezkoušel sát, to bylo takový super, aaach jo, už je to pryč 😢

a nespíme v kočárku, nemůžu ho uklidnit, pořád kouká na ptáčky, auta , lidi, ani když jdeme do parku, pořád ho něco zajímá, takže já vždy po hodinovém uspávání valím domů a dám ho do postýlky a hned vytuhne. spinkáme ještě 2x denně v 9:30 dopo a v 15h odpo / 1-1,5h/ a pak chodí v 19h a spí do cca 6h. takže celkem dobrýýýý, ale někdy se mi podaří ho natáhnout a dát jen po obědě, to zkusím i jak budeme mít sraz, bude s dětmi tak mu to uteče

jinak já jsem celý dnešní sváte a celý víkend sama 😢 děti jsou u babičky a tatka jel střílet k Praze / airsoft/, naštěstí ráno v 6 valil utrhnout větvičku a dostala jsem hubiček , že snad neuschnu nikdy 😃 😃 😃
verdik
1. kvě 2009
ahoj dadli, měla si jet k vašim , ať nejsi sama doma a líp to utíká 🙂 🙂

jinak to kojení, já jsem byla strašně ráda, že Adámek a já jsme se sehráli a že nám to vydrželo do toho 10.měsíce, neboť u mladé to byla otázka několika týdnů a bylo po kojení 😞
takže s Adámkem-z kojení jsme pomaličku přecházeli na flašku a já jsem byla ráda, že mu nutrilon chutnal a chutná dodnes, takže slzička při loučení s kojením mi nějak nekápla, opravdu jsem byla šťastná, že nám to vydrželo těch 10měsíců 🙂 🙂

renci však vy přece ještě uvažujete o miminku 🙂 , takže si to ještě všechno zopakuješ , tak žádné slzičky 🙂 🙂

Adámek se vyspinkal, tak vyrážíme ven, zítra ke známým na zahradu a v pondělí asi na chatu, jen ten vítr by mohl trošku zmírnit, ale je teploučko

jo a v tu středu se přidám, zatím však to je tak na 50%, ještě mám něco jiného v plánu a tak nevím, jak budu stíhat, to však napíšu ještě a kouknu, jak jste to vymysleli, hlavně v kolik hodin, zatím pa, užívejte si 🙂 🙂

a k tomu výletu v červnu s dětma , mně by pasovalo hned nějak těch prvních 14dní, pak vyrazíme někam s rodinkou za sluníčkem a mořem 🙂 🙂
norma
2. kvě 2009
Ahoj holky,užíváte víkendu?My dnes jdeme na čarodějnice,ale u nás fučí,tak asi jen na chvíli.

Dnes jsme byli v Přemyslovicích v zahradnictví,a tak na 100% jsem si jistá,že tam byla Renča se Sárinkou a přítelem.Pořád jsem na ně hleděla,ale nemělajsem odvahu se zeptat 😉 .Ale určitě to byli oni.
martinataylor
2. kvě 2009
Ahojky normo,máš pravdu,byla tam Renča se Sárinkou....dopo jak jsme jeli na chalupu,tak jsme je minule autama a odpo přijely za náma na chaloupku... 😉
rencaasarinka
2. kvě 2009
Kuk 😉

Jé Normo jj byli jsme to my, taky jsem po Vás pokukovala, jak Adámek krásně umí nenenene - to jde i Sárince 😉 a asi měl dobrou náladu, protože krásně vykřikoval 😃 😃. Měla jsi se ozvat!!!!!!!!! 🙂 Brali jsme i pracovní auto, aby se nám tam ty kytičky vešly... 😉 😉

Dadli jejda tak ty jsi sama 😞 Tak přijeď zítra k nám! Budeme na zahrádce, opečeme nějaké maseno, máme houpačku, děti se vyřádí!! Jestli se rozmyslíš, tak dej vědět!!! napíšu ti na interní poštu můj mobil. 😉

Ili s tím miminkem nevím 😉 je to otevřený... ale jak já říkám "nikdy neříkej nikdy" 🙂 🙂

Včera Sárinka třeba nechtěla mlíčko vůbec na večeři a dnes vypila 80ml... ale má to fakt jen místo kaše na večeři, jinak přes noc tak 4x prseno a přes den tak 2-3x.... mlíčko pořád mám, takže snad to vydrží do toho 1-ho roku a pak bych chtěla přestat s kojením. No uvidíme jestli bude stejného názoru i Sárinka 😉 .

Marťo masenko bylo dobrý co? Ten Tvůj švagr je ale kuchtík co? No ono mu někdy doma nic jiného nezbývá, chichi :-p :-p :-p
abinkaautor
4. kvě 2009
Mazdárek tak jak s tou středou kde v kolik???????Už to vypadá bledě s počasíčkem teda podle toho co hlásej 8-(
verdik
4. kvě 2009
ahoj, renci tak jsme byli dopoledne s dadli a prckama na kafíčku, kluky bavil vodotrysk na náměstí a tak jsme je pak od voděnky přesunuly do parku, ještě bylo docela hezky a na sluníčku teplo, ale teď tam hřmí, tak buď se něco přižene nebo nás to mine, škoda, že jsem neměla foťák, kluci byli oblečení bez domluvy skoro stejně, rifličky a oranžovou bundičku , byli šikulky, jak dvojčátka 🙂 🙂

holky tak počasíčko nemá být nic moc až od pátku se má zlepšit a slibují pak i teploty 25stupňů, jupí, jupí 😃 😃 , takže pokud se domluvíme na srázek, tak to bude chtít asi uvnitř, já ještě nevím, zda dorazím, ale budu se snažit to stíhat 😉

renci tak jsme si říkali, že jak bude taky trošku líp, tak vás s dadli přijedeme navštívit, ať má Sárinka trošku přehled o ženiších 😃 😃 😃 , jo ve středu večer nebo čtvrtek si jdeme s Janičkou sednout a Alčou, kdyby se ti chtělo a Zdenda hlídal 🙂

jinak stále brouzdám a hledám něco na červen pro ty naše ratolesti a zatím nic 😞

jo holky , taky se vám děti potí v autosedačkách????,Adámek má po 10minutách mokré vlasy a to nezačaly pořádné vedra!!!!!!, pořád se ošívá , včera jsme byli v Kroměříži a jak jsem ho vyndávala ven , měl zpocené i tričko na zádech , nějak ho poslední dobou nebaví cestování v autě, nejlepší je, když usne 🙂
abinkaautor
5. kvě 2009
Dobré ránko,
mmoc jsem teda nepochopila co s tím zítřkem?????jestli se něco bude konat tak já můžu jen dopoledne odpo mi do toho něco vlezlo a odložit to nejde.
zuzik28
5. kvě 2009
Ahojky mamči....dneska mě překvapilo celkem pěkné počasí, teda po tom včerejšku jsem myslela, že bude hnusně...ale stejně se mi nechce nic moc dělat. Zajdu na poštu poslat balík a pak se budu asi prdelkovat doma. Jo už mám vyprané a vyžehlené všechny věci, nachystanou a přikrytou postýlku, koš na mimi a vlastně skoro všechno kromě kočárku. Taky jsem včera nachystala věci do porodnice, ještě to nějak šetrně naskládat do tašky a bude to.

Joo mrkněte se co včera dělal můj manžel...bohužel když zaregistroval, že se k němu blížím s foťákem tak na mě vystrčil zadek 😃 😃 😃 ...takže jen "zezadu" 🙂 ale i tak to byla sranda...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
abinkaautor
5. kvě 2009
zuzik tedabříško už máš krásný.Když jsme se viděly tak jen taký mrňousek a ta poslední fotka to už je pupajs 😃

Teda ty máš hodnýho taťuldu.jen aby mu to vydrželo 😉
zuzik28
5. kvě 2009
Abi, mně se to s tím bříškem nějak nezdá...takhle z vrchu mi to ani nepřijde...jooo když se podívám z boku, to je jiná 😃 ani se mi ale nechce věřit, že už za chvíli to bude za mnou...je to nádhera

No a tatínek celkem pomáhá...zametání mu jde, ale včera poprvé umýval země. Moc jsem se mu do toho nepletla, aby se na to příště nevyprdnul, ale celkem jsem se bavila 😉 Jestli mu to vydrží to teda netuším, možná je to jen teď, abych se nenamáhala...no uvidíme
abinkaautor
5. kvě 2009
Určo mu to vydrží 😉 Když pomáhá teď...pak uvidí jak lítáš kolem mimi tak pomůže.

No mě se taky ani nechce věřit že už nemám mimi :-| Nedávno jsem vozila kočár poloprázdný a teď funím jak lokomotiva když ho tlačím.Předtím to jen jemným hláskem plakolo te´d to na mě řve mamo dolů 😃 No jo letí to není ani možný =-)

Už začínám pomýšlet po druhým ale ještě musím počkat 🙂
dadlina
5. kvě 2009
ahojte, zuziku držím pěsti at to tatkovi vydrží, je to od nich hrozně hezký, když tak pomáhají 😉

verdiku , ti naši prcci byli fakt úplně jak dvojčátka, já vzala schválně foták, že je vyfotíme a úplně jsem sakra zapomněla, to mě mrzí, musíme to napravit a vyfotit je, takže jestli jdeš zítra na sraz , pokud nějaký bude, tak rifle a oranžovou bundu, ju??

jo , tak co ten sraz?? ted jsem koukala na počasí a má na celém území pršet a jen 15 st. , ale poslední srazík byl taky uplakanej. Jen by bylo lepší být někde venku na záhrádce , kde je pískoviště atd. tak to necháme na příští týden? jak chcete?? nebo zítra v coctail café / bývalý lerk/ ?? v 9:30??
kaelan
5. kvě 2009
Ahoj 😃

No Dadli to počasí má fakt stát za prd.Já bych to taky nechala až příští týden jak bude hezky a teplo 🙂
děti se venku líp zabaví jak vevnitř že jo? 😃

tak jak písnite jeslti jo nebo ne ju?

páááááááááááá jěště ráno mrknu co jste vymyslely 😃
rencaasarinka
5. kvě 2009
kuk 😉

Verdíku jj domluvte se a přijeďte i s Dadli, budu ráda!!!! 😃. Ani nevíš jak ráda bych večer přijela, jenomže ta moje upírka potřebuje prseno večer, jinak neusne. Je to závislačka maličká 😉 😉

Holky zítra to neklapne ten srazík, mrzí mě to 😞 . Ale vypadá to, že se asi taky nesrazíte :-p kvůli počasí...
dadlina
6. kvě 2009
dobré ránko, tak to asi odpískáme, ten srazík a necháme na příští týden. za prve kvůli počasí a za druhe kvůli tomu že je nás stejně málo . Jak můžete?? dáme hned pondělí ?? pisněte kdo jak můžete . Jo a myslím že zahrádka v národě je otevřená až 10:30 a to je pozdě, ale můžeme se sejít v parku a pak zajít na kafe, ale to se opakuju, to už jsem psala

Reni , děkuji za pozvání, psala jsem ti to do interní pošty.
rencaasarinka
6. kvě 2009
Krásné ránko 😉

Dadli jojo děkuju 😉

V to pondělí vůbec nevím jestli budu stíhat, ve středu vyjíždíme do těch Beskyd do neděle,( jede i Marťa), takže bude velký balení a chystání. Ale snad na to dopoledne bych mohla :-p

takže předběžně v pondělí 9.30?? V parku u národa??
zuzik28
6. kvě 2009
Jééééé holky, to je nespravedlivý....v pondělí musím na kontrolu k doktorovi, zase přijdu o srázek 😞
Já su vtěrka co? Jako by jste mě tam chtěly 😃 😃
dadlina
6. kvě 2009
ok, tak předběžně v pondělí v 9:30 v parku u národa, tak pište kdo můžeže 😉 a Reni, to zvládneš, předbalíš se v neděli večer a dopoledko nám věnuješ 😃 😃 😃

co ty Verdíku, můžeš?? a co vaříš??

Martinek měl 4dny šíleně opruzený zadeček, úplně pupínky a fakt škaredý, nic nepomáhalo, dnes jsem byla rozhodnuta jít k dr. ale včera mi poradili v lékárně IMAZOL a vypadá to nadějně, lepší se to , já jen tak kdyby jste náhodou měly taky problém, tak že mám jako novou zkušenost.
martinataylor
6. kvě 2009
Imazol je super..taky ho používáme a osvedčil se nám sudocrem,ten používám na prcinku denně... 😉
dadlina
6. kvě 2009
marti ten sudocerm mám vzorek ještě z porodky, ale ten taky nezabral. neměla jsem zkušenosti s ničím, neměl nikdy ještě opruzenou prdelku, myslím že to má z nějakého jídla, nebo z UM, ted jsem ho raději vysadila a uvidím

zuziku , nejsi vtěrka "kozeno! " 😉 naopak budeme rádi a myslím že všichni, jak psaly holky , čím víc, tím líp, a těhulky jsou super, pač budete mít mimi a my budeme závidět a dávat chytré rady 😃 😃 😃
a po kontrole to nestíháš , za náma???

Já už jsem dala tipa na koníka dalším kamoškam, at se přidají , když se pak něco řeší, tak je víc názorů atd. ju?
verdik
6. kvě 2009
ahoj ,renci tak vás čeká velké balení 🙂 🙂 🙂 to zvládneš v poho, vždyť to máš nacvičené z hor, sice to jsou vždycky hromady věcí , to znám a chlapi jsou na mrtvici, když to snášíme do auta a ještě, tohle, tohle, tohle.... 😃 😃 😃 , však uvidíš, jak ti to vyjde v pondělí, ale zkus to a děkujeme za pozvání k vám taky, až se však vrátíš nějak to vymyslíme

jo dadli v pondělí nic nemám, takže bych taky mohla dopoledne, to je škoda, žes ty kluky v těch budničkách navyfotila, ale nevidíme se naposled, že ano 😃 😃
dnes měl malý zeleninovou polívku a sladkou rýži, ale po tom priorixu je nějaký stále umrčený a i špatnějí spinká, usnul před chvilkou a už dvakrát plakal,buď se mu něco špatného zdálo nebo fakt to očkování je rozhodí 😞

jdu na tu masáž dadli o půl 5, tak se těším , uvidíš co ten imazol, zda to zabere a jestli to fakt není reakce na UM

zuziku nějak to vymysli ať se vidíme 🙂 🙂
dadlina
6. kvě 2009
verdiku - poštáááááá 😃

s tou prdelkou jsem to zakřikla, bylo to už nádherný, ale ted se pokakal a zase hrůza - no uvidíme do zítra
editah222
6. kvě 2009
Ahoj holky, ráda bych vás viděla " na živo" ale bohužel chodím do práce a ještě nejspíš chvili budu (doufám že ne až do porodu) takže dopoledne prostě nemůžu.
Já bych si taky ráda vyslechla rady zkušených maminek 😉 😃 😃
zuzik28
6. kvě 2009
Já se mrknu na kolik jdu k doktorovi a uvidím...ráda bych dorazila...
denousek
6. kvě 2009
zdarek holky pisatelky...vidim ze mluvite o sraziku...no ted je hnusne....to je skoda ze me to nenapadlo driv!manza ted jede v pondeli do pv na skoleni ridicu a bere me do pv k jeho sestrence... 😞 na navstevu no..uz jsme domluveni...

jinak jsme koupili malymu skluzavku 150cm skluz je uupplnnee boozii 😃

zatim pa
kaelan
6. kvě 2009
Cau 😃

tak já bych v to pondělí taky mohla.Doufám že nebude pršet 😞

Deny a za kolik?Já jsem o ní taky uvažovala ale nevím jestli by z ní Any nespadla 😞
denousek
6. kvě 2009
kami za 1600 prijedte si to zkusit a uvidis 😃 vojta nema ani 17m a radi na ni jak prasa :-N
zuzik28
7. kvě 2009
táááák holky...k doktorovi jdu na 9:15, tam budu tak půl hodinky, a pak mám volno...takže za váma dorazím
denousek
7. kvě 2009
ahoj holky....no rmalne vcera jsme meli dlouho do noci navstevu a vojta sel spat cca po 23.hod rano v 7 mel ,mlicko a jeste jsme usnuli a povedlo se nam vzbudit az o pul 11 to je co...nepamatuju se kdy jsem se naposledy tak dobre vyspala...

a kde budete v to pondeli?zatim pa

Začni psát odpověď...

Odešli