• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
aha Reni, tak to nevím od kdy je národ zahrádka otevřená , zkusím zjistit a pisnu. s tím časem je to těžký , každej máme jiný režim . Mohly by jsme se třeba sejít v parku , a pak jak otevřou tak dáme kávičku, ale to ještě upřesníme , ju??
Martinek pije UM až od cca 1 roku a vypil napoprve 260,- a mám pocit, že by si dal víc, ale nemám větší láhev, asi se ani nedělá :grinning:

reni s tím kojením , to je fakt , najednou to je velký člověk, s tou flaškou, že?? nekojím už vůbec asi 3 týdny, sám si přestal tak nějak pomaličku a mlíčko se samo ztratilo-pomaličku, ale včera mi tatka rozhrnul výstřih a ukazoval Martinkovi prseno, a on koukal úplně parádně a pak si asi vzpomněl, tak se zabořil a muchloval se s ním, ale nezkoušel sát, to bylo takový super, aaach jo, už je to pryč :cry:

a nespíme v kočárku, nemůžu ho uklidnit, pořád kouká na ptáčky, auta , lidi, ani když jdeme do parku, pořád ho něco zajímá, takže já vždy po hodinovém uspávání valím domů a dám ho do postýlky a hned vytuhne. spinkáme ještě 2x denně v 9:30 dopo a v 15h odpo / 1-1,5h/ a pak chodí v 19h a spí do cca 6h. takže celkem dobrýýýý, ale někdy se mi podaří ho natáhnout a dát jen po obědě, to zkusím i jak budeme mít sraz, bude s dětmi tak mu to uteče

jinak já jsem celý dnešní sváte a celý víkend sama :cry: děti jsou u babičky a tatka jel střílet k Praze / airsoft/, naštěstí ráno v 6 valil utrhnout větvičku a dostala jsem hubiček , že snad neuschnu nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
1. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadli, měla si jet k vašim , ať nejsi sama doma a líp to utíká :slight_smile: :slight_smile:

jinak to kojení, já jsem byla strašně ráda, že Adámek a já jsme se sehráli a že nám to vydrželo do toho 10.měsíce, neboť u mladé to byla otázka několika týdnů a bylo po kojení :frowning2:
takže s Adámkem-z kojení jsme pomaličku přecházeli na flašku a já jsem byla ráda, že mu nutrilon chutnal a chutná dodnes, takže slzička při loučení s kojením mi nějak nekápla, opravdu jsem byla šťastná, že nám to vydrželo těch 10měsíců :slight_smile: :slight_smile:

renci však vy přece ještě uvažujete o miminku :slight_smile: , takže si to ještě všechno zopakuješ , tak žádné slzičky :slight_smile: :slight_smile:

Adámek se vyspinkal, tak vyrážíme ven, zítra ke známým na zahradu a v pondělí asi na chatu, jen ten vítr by mohl trošku zmírnit, ale je teploučko

jo a v tu středu se přidám, zatím však to je tak na 50%, ještě mám něco jiného v plánu a tak nevím, jak budu stíhat, to však napíšu ještě a kouknu, jak jste to vymysleli, hlavně v kolik hodin, zatím pa, užívejte si :slight_smile: :slight_smile:

a k tomu výletu v červnu s dětma , mně by pasovalo hned nějak těch prvních 14dní, pak vyrazíme někam s rodinkou za sluníčkem a mořem :slight_smile: :slight_smile:
1. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,užíváte víkendu?My dnes jdeme na čarodějnice,ale u nás fučí,tak asi jen na chvíli.

Dnes jsme byli v Přemyslovicích v zahradnictví,a tak na 100% jsem si jistá,že tam byla Renča se Sárinkou a přítelem.Pořád jsem na ně hleděla,ale nemělajsem odvahu se zeptat :wink: .Ale určitě to byli oni.
2. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky normo,máš pravdu,byla tam Renča se Sárinkou....dopo jak jsme jeli na chalupu,tak jsme je minule autama a odpo přijely za náma na chaloupku... :wink:
2. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Jé Normo jj byli jsme to my, taky jsem po Vás pokukovala, jak Adámek krásně umí nenenene - to jde i Sárince :wink: a asi měl dobrou náladu, protože krásně vykřikoval :grinning: :grinning:. Měla jsi se ozvat!!!!!!!!! :slight_smile: Brali jsme i pracovní auto, aby se nám tam ty kytičky vešly... :wink: :wink:

Dadli jejda tak ty jsi sama :frowning2: Tak přijeď zítra k nám! Budeme na zahrádce, opečeme nějaké maseno, máme houpačku, děti se vyřádí!! Jestli se rozmyslíš, tak dej vědět!!! napíšu ti na interní poštu můj mobil. :wink:

Ili s tím miminkem nevím :wink: je to otevřený... ale jak já říkám "nikdy neříkej nikdy" :slight_smile: :slight_smile:

Včera Sárinka třeba nechtěla mlíčko vůbec na večeři a dnes vypila 80ml... ale má to fakt jen místo kaše na večeři, jinak přes noc tak 4x prseno a přes den tak 2-3x.... mlíčko pořád mám, takže snad to vydrží do toho 1-ho roku a pak bych chtěla přestat s kojením. No uvidíme jestli bude stejného názoru i Sárinka :wink: .

Marťo masenko bylo dobrý co? Ten Tvůj švagr je ale kuchtík co? No ono mu někdy doma nic jiného nezbývá, chichi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mazdárek tak jak s tou středou kde v kolik???????Už to vypadá bledě s počasíčkem teda podle toho co hlásej :rolling_eyes:
4. kvě 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, renci tak jsme byli dopoledne s dadli a prckama na kafíčku, kluky bavil vodotrysk na náměstí a tak jsme je pak od voděnky přesunuly do parku, ještě bylo docela hezky a na sluníčku teplo, ale teď tam hřmí, tak buď se něco přižene nebo nás to mine, škoda, že jsem neměla foťák, kluci byli oblečení bez domluvy skoro stejně, rifličky a oranžovou bundičku , byli šikulky, jak dvojčátka :slight_smile: :slight_smile:

holky tak počasíčko nemá být nic moc až od pátku se má zlepšit a slibují pak i teploty 25stupňů, jupí, jupí :grinning: :grinning: , takže pokud se domluvíme na srázek, tak to bude chtít asi uvnitř, já ještě nevím, zda dorazím, ale budu se snažit to stíhat :wink:

renci tak jsme si říkali, že jak bude taky trošku líp, tak vás s dadli přijedeme navštívit, ať má Sárinka trošku přehled o ženiších :grinning: :grinning: :grinning: , jo ve středu večer nebo čtvrtek si jdeme s Janičkou sednout a Alčou, kdyby se ti chtělo a Zdenda hlídal :slight_smile:

jinak stále brouzdám a hledám něco na červen pro ty naše ratolesti a zatím nic :frowning2:

jo holky , taky se vám děti potí v autosedačkách????,Adámek má po 10minutách mokré vlasy a to nezačaly pořádné vedra!!!!!!, pořád se ošívá , včera jsme byli v Kroměříži a jak jsem ho vyndávala ven , měl zpocené i tričko na zádech , nějak ho poslední dobou nebaví cestování v autě, nejlepší je, když usne :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
mmoc jsem teda nepochopila co s tím zítřkem?????jestli se něco bude konat tak já můžu jen dopoledne odpo mi do toho něco vlezlo a odložit to nejde.
5. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky mamči....dneska mě překvapilo celkem pěkné počasí, teda po tom včerejšku jsem myslela, že bude hnusně...ale stejně se mi nechce nic moc dělat. Zajdu na poštu poslat balík a pak se budu asi prdelkovat doma. Jo už mám vyprané a vyžehlené všechny věci, nachystanou a přikrytou postýlku, koš na mimi a vlastně skoro všechno kromě kočárku. Taky jsem včera nachystala věci do porodnice, ještě to nějak šetrně naskládat do tašky a bude to.

Joo mrkněte se co včera dělal můj manžel...bohužel když zaregistroval, že se k němu blížím s foťákem tak na mě vystrčil zadek :grinning: :grinning: :grinning: ...takže jen "zezadu" :slight_smile: ale i tak to byla sranda...
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2721488&vReferer=
5. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzik tedabříško už máš krásný.Když jsme se viděly tak jen taký mrňousek a ta poslední fotka to už je pupajs :grinning:

Teda ty máš hodnýho taťuldu.jen aby mu to vydrželo :wink:
5. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi, mně se to s tím bříškem nějak nezdá...takhle z vrchu mi to ani nepřijde...jooo když se podívám z boku, to je jiná :grinning: ani se mi ale nechce věřit, že už za chvíli to bude za mnou...je to nádhera

No a tatínek celkem pomáhá...zametání mu jde, ale včera poprvé umýval země. Moc jsem se mu do toho nepletla, aby se na to příště nevyprdnul, ale celkem jsem se bavila :wink: Jestli mu to vydrží to teda netuším, možná je to jen teď, abych se nenamáhala...no uvidíme
5. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Určo mu to vydrží :wink: Když pomáhá teď...pak uvidí jak lítáš kolem mimi tak pomůže.

No mě se taky ani nechce věřit že už nemám mimi :unamused: Nedávno jsem vozila kočár poloprázdný a teď funím jak lokomotiva když ho tlačím.Předtím to jen jemným hláskem plakolo te´d to na mě řve mamo dolů :grinning: No jo letí to není ani možný :confused:

Už začínám pomýšlet po druhým ale ještě musím počkat :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zuziku držím pěsti at to tatkovi vydrží, je to od nich hrozně hezký, když tak pomáhají :wink:

verdiku , ti naši prcci byli fakt úplně jak dvojčátka, já vzala schválně foták, že je vyfotíme a úplně jsem sakra zapomněla, to mě mrzí, musíme to napravit a vyfotit je, takže jestli jdeš zítra na sraz , pokud nějaký bude, tak rifle a oranžovou bundu, ju??

jo , tak co ten sraz?? ted jsem koukala na počasí a má na celém území pršet a jen 15 st. , ale poslední srazík byl taky uplakanej. Jen by bylo lepší být někde venku na záhrádce , kde je pískoviště atd. tak to necháme na příští týden? jak chcete?? nebo zítra v coctail café / bývalý lerk/ ?? v 9:30??
5. kvě 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :grinning:

No Dadli to počasí má fakt stát za prd.Já bych to taky nechala až příští týden jak bude hezky a teplo :slight_smile:
děti se venku líp zabaví jak vevnitř že jo? :grinning:

tak jak písnite jeslti jo nebo ne ju?

páááááááááááá jěště ráno mrknu co jste vymyslely :grinning:
5. kvě 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink:

Verdíku jj domluvte se a přijeďte i s Dadli, budu ráda!!!! :grinning:. Ani nevíš jak ráda bych večer přijela, jenomže ta moje upírka potřebuje prseno večer, jinak neusne. Je to závislačka maličká :wink: :wink:

Holky zítra to neklapne ten srazík, mrzí mě to :frowning2: . Ale vypadá to, že se asi taky nesrazíte :stuck_out_tongue_closed_eyes: kvůli počasí...
5. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak to asi odpískáme, ten srazík a necháme na příští týden. za prve kvůli počasí a za druhe kvůli tomu že je nás stejně málo . Jak můžete?? dáme hned pondělí ?? pisněte kdo jak můžete . Jo a myslím že zahrádka v národě je otevřená až 10:30 a to je pozdě, ale můžeme se sejít v parku a pak zajít na kafe, ale to se opakuju, to už jsem psala

Reni , děkuji za pozvání, psala jsem ti to do interní pošty.
6. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ránko :wink:

Dadli jojo děkuju :wink:

V to pondělí vůbec nevím jestli budu stíhat, ve středu vyjíždíme do těch Beskyd do neděle,( jede i Marťa), takže bude velký balení a chystání. Ale snad na to dopoledne bych mohla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže předběžně v pondělí 9.30?? V parku u národa??
6. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé holky, to je nespravedlivý....v pondělí musím na kontrolu k doktorovi, zase přijdu o srázek :frowning2:
Já su vtěrka co? Jako by jste mě tam chtěly :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak předběžně v pondělí v 9:30 v parku u národa, tak pište kdo můžeže :wink: a Reni, to zvládneš, předbalíš se v neděli večer a dopoledko nám věnuješ :grinning: :grinning: :grinning:

co ty Verdíku, můžeš?? a co vaříš??

Martinek měl 4dny šíleně opruzený zadeček, úplně pupínky a fakt škaredý, nic nepomáhalo, dnes jsem byla rozhodnuta jít k dr. ale včera mi poradili v lékárně IMAZOL a vypadá to nadějně, lepší se to , já jen tak kdyby jste náhodou měly taky problém, tak že mám jako novou zkušenost.
6. kvě 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Imazol je super..taky ho používáme a osvedčil se nám sudocrem,ten používám na prcinku denně... :wink:
6. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ten sudocerm mám vzorek ještě z porodky, ale ten taky nezabral. neměla jsem zkušenosti s ničím, neměl nikdy ještě opruzenou prdelku, myslím že to má z nějakého jídla, nebo z UM, ted jsem ho raději vysadila a uvidím

zuziku , nejsi vtěrka "kozeno! " :wink: naopak budeme rádi a myslím že všichni, jak psaly holky , čím víc, tím líp, a těhulky jsou super, pač budete mít mimi a my budeme závidět a dávat chytré rady :grinning: :grinning: :grinning:
a po kontrole to nestíháš , za náma???

Já už jsem dala tipa na koníka dalším kamoškam, at se přidají , když se pak něco řeší, tak je víc názorů atd. ju?
6. kvě 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ,renci tak vás čeká velké balení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to zvládneš v poho, vždyť to máš nacvičené z hor, sice to jsou vždycky hromady věcí , to znám a chlapi jsou na mrtvici, když to snášíme do auta a ještě, tohle, tohle, tohle.... :grinning: :grinning: :grinning: , však uvidíš, jak ti to vyjde v pondělí, ale zkus to a děkujeme za pozvání k vám taky, až se však vrátíš nějak to vymyslíme

jo dadli v pondělí nic nemám, takže bych taky mohla dopoledne, to je škoda, žes ty kluky v těch budničkách navyfotila, ale nevidíme se naposled, že ano :grinning: :grinning:
dnes měl malý zeleninovou polívku a sladkou rýži, ale po tom priorixu je nějaký stále umrčený a i špatnějí spinká, usnul před chvilkou a už dvakrát plakal,buď se mu něco špatného zdálo nebo fakt to očkování je rozhodí :frowning2:

jdu na tu masáž dadli o půl 5, tak se těším , uvidíš co ten imazol, zda to zabere a jestli to fakt není reakce na UM

zuziku nějak to vymysli ať se vidíme :slight_smile: :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku - poštáááááá :grinning:

s tou prdelkou jsem to zakřikla, bylo to už nádherný, ale ted se pokakal a zase hrůza - no uvidíme do zítra
6. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych vás viděla " na živo" ale bohužel chodím do práce a ještě nejspíš chvili budu (doufám že ne až do porodu) takže dopoledne prostě nemůžu.
Já bych si taky ráda vyslechla rady zkušených maminek :wink: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se mrknu na kolik jdu k doktorovi a uvidím...ráda bych dorazila...
6. kvě 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarek holky pisatelky...vidim ze mluvite o sraziku...no ted je hnusne....to je skoda ze me to nenapadlo driv!manza ted jede v pondeli do pv na skoleni ridicu a bere me do pv k jeho sestrence... :frowning2: na navstevu no..uz jsme domluveni...

jinak jsme koupili malymu skluzavku 150cm skluz je uupplnnee boozii :grinning:

zatim pa
6. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau :grinning:

tak já bych v to pondělí taky mohla.Doufám že nebude pršet :frowning2:

Deny a za kolik?Já jsem o ní taky uvažovala ale nevím jestli by z ní Any nespadla :frowning2:
6. kvě 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami za 1600 prijedte si to zkusit a uvidis :grinning: vojta nema ani 17m a radi na ni jak prasa :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
táááák holky...k doktorovi jdu na 9:15, tam budu tak půl hodinky, a pak mám volno...takže za váma dorazím
7. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky....no rmalne vcera jsme meli dlouho do noci navstevu a vojta sel spat cca po 23.hod rano v 7 mel ,mlicko a jeste jsme usnuli a povedlo se nam vzbudit az o pul 11 to je co...nepamatuju se kdy jsem se naposledy tak dobre vyspala...

a kde budete v to pondeli?zatim pa
7. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek