• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj holky, už víme že čekáme holčičku :grinning: :grinning: Já jsem ráda docela i manžel, ale můj tatínek (budoucí dědeček) z toho zrovna radostí neskáče, chudák má 3 dcery, 1 vnučku a další na cestě :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar :slight_smile:

Edit nic si z toho nedělej u nás v rodině jsou taky samý holky. :grinning:

A jaký máte vybraný jméno?

Teda Deny není jak tobě :grinning: ale ve 23 h nechat jít spát Vojtu to je dost i na mě :grinning: :grinning:
Any byla nejdýl vzhůru max.do půl 10 spát chodí tak kolem té 20h a Ela kolem 21h.
Ale jednou za čas se snad nic nestane že jo? :wink:

Sraz je v parku a pak nevím dle počasí :grinning:

Dnes jdeme na besídku do školky tak su zvědavá co tam Ela předvede :grinning: :grinning:

Jak jste na tom z hubnutím?Já nic moc potřebuju dát dolů ty moje ohavný stehna :angry: nevíte jak?
Cvičím a posiluju ale výsledek nevidím :cry: :cry:

Tak zatím pááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Edit co ta fotka pořád nic? :grinning:
7. kvě 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan on proste nechtel a nechtel jit spat byla tady jeho oblibena teta a to on nepude a nepude :grinning:

jinak chodi v 9 o pul 1é ale i to si myslim zeje pozde no :unamused:
7. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak denoušku naše chodí spát ve 21 hod.,ale pozdeji bych už ji nedala....ale i tak vstává v 6...ale pak je dopo 10 a už zase chrní hodku a odpo taky hodku..Ještě mi nevydrží do obeda,že by šla hajat pak...Kdyby vstávala pozdeji tak by určo vydržela.Ale me to vyhovuje,nestěžuji si..

Dnes na mestě jsem potkala Abinku s Pepíčkem.... :wink:

Kaelen...taky cvičím,už 5 týden 3 týdne..nekdy se zadaří i 4 krát a zhubla jsem akorát 1,5 kg a váha stojí,nic se nedejě..jím teda všecko jak před tím....ale to břicho ne a ne dolů :frowning2:

editah..jéé holčičku..gratuluji...já byla štastná že čekám prdelku......ale ono je jedno,co to je.hlavně zdravíčko :wink:
7. kvě 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek no nebudete mi to věřit ale potkala jsem se dnes na městě marťu. :grinning:

Marti nelam si s tím hlavu můžu říctže to jem kilo apůl nebude protože já jsem tě ani nepoznala.Shodila jsi opravdu dost.Možná teď nejdou kila ale v cm jdeš dolů :wink: Na první pohled jde vidět že jsi hubenější opravdu :slight_smile:
7. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,

Dočítám ale nějak nestíhám psát .No ze srezem nevím nemám se jak dostat táta to teď má nějaký rozházený s těma směnama takže asi nic .Mrzí mě to konecně bych poznala nové holky .A Kája ta v autobuse kolabuje!!!!!!! Byli jsme teď v neděli na zájezdu do Věžek u Kroměříže a já myslela že vystoupíme apsolutně ji nesvěčí mi sedět na klíně je to živel.takže akorát sedačka v autě tam ji připnu a hotovo. :unamused: škoda fakt.

tak zhruba za měsíc jedeme na dovolenou hurá já se těším jak malá holka to bude pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Dneska jsme měli ve školce besítku no super Kristýnka je mazák nestydí se takže všechno co měla to řekla .Zítra to máme znovu u nás v klubovém zařízení pořádá to OÚ a dostaneme karafiát :sweat_smile: ,2 chlebíčky a 2 zákusky a kafíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: děti budou přednášet maminkám,Káju nechám doma ta by tam udělala pěkné točo takže bude s tatínkem :wink: doma. tak se mějte pa pa
7. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Abinko..ty jsi me potešila....asi budu brečet :grinning:
7. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé editah , holčičku ?? to je paráda, my by jsme ji brali, máme skoro samé kluky, teda máme Kristýnku, ale ona je takový kluk :grinning:

holky , ještě v Hobbitu /H-clubu/ na Wolkerce je krásná zahrádka s pískovištěm a s travičkou kolem, je to tam moc hezký, zjistím od kdy tam je otevřeno a dám vědět, ju?? na ten srazík .

tak já volala ted hned provoznímu a říkal že zatím mají otevřenou zahrádku od 14 h a pískoviště zrušili, ale prý tam mají krásný rybníček malinký, tak to mě rozesmál :grinning: :grinning: :grinning: to by jsme ty naše raubíře furt jen lovily :grinning:

no tak já zjistím ten národ a půjdu se tam mrknout a podám info.

papa koukám na hokej a popíjím s tatínkem vínečko :grinning: teda on popíjí, já mám první sklenku a už jsem nějaká přiopilá, nejsem zvyklá po tom těhotenství a kojení / 2 roky abstinence /
7. kvě 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
NO náš táta přišel z hokeje o půl páté a já už nemůžu zabrat.

Dadli tak to jsem setaky dobře pobavila no chlap no.On si představuje že ty naše děti se do něho budou jen koukat a budou hodní :grinning: :grinning: :grinning: Maximálně zvednou kamínek a hodí ho tam.To by měl brzy po rybníčku :grinning:

Marti to jsem ráda že jsem tě potěšila,ale je to fakt to jsem tě jen nechlácholila.Hlavně z toho nebuď špatná nebo ti to fakt nepůjde si to přivoláš.Já můžu být špatná mě to nejde :angry: Pořádně nejím je teda pravda že zanedbávám i pití :confounded: NO a cvičím min.6 dnů v týdnu.Je to jen cvičení doma,ale snažím se a stejně nic :angry: Si to nechám odsát a bude klid :rolling_eyes: Už mi cosi táta nadhazoval :sweat_smile:
8. kvě 2009 v 05:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,malá tento týden spí špatně....slyším ji pořád mrčet....taknevím zda námneleze nejakej zoubek a od 5 hodin mi spala do půl 7 v náruči..a já bych tak spala.. :wink:

Abinko,no musíš hlavne i hodne pít....,ale já to taky šidím a tech kokin co zdlábnu :wink:

To je krásně co venku,paráda..V 9 vyjíždíme na chaloupku,máme tam domluveného zedníka...doufám že takové počasíčko bude od středy v beskydech... :wink:
8. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak vůbec hokej dopadl? :unamused:
8. kvě 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti prý jsme projely 3 : 1 :angry:

No to pití je u mě problém.Tak papa pádíme ven :wink:
8. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuč,
tak už jsme doma. Ale malej i já máme děsnou rýmu. Večer vás snad dočtu a nakouknu. Zatím papa
8. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste??? :angry: 3dny jste tady nikdo nebyl?? to je rekord, nééé :wink: bylo krásně.... já vím
co ten zítřejší sraz ?????
10. kvě 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky sobotní oslava se protáhla až do dnešního večera :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže já nestihla vůůbec nic nachystat a sbalit a vyžehlit :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se moc moc omlouvám, ale na zítřejší srazík nepřijdeme :frowning2: .

Moc mě to mrzí, ale fakt bych nestíhala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale na příští srazík už určo chybět nebudeme!!!!!!!!
10. kvě 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám čekám co se dozvím o zítřejším srázku, ale teda nevím nevím. Nooo já se prostě po doktorovi půjdu po vás mrknout do parku a do býv. lerku a kdyžtak poutíkám domů...
10. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni , to nevadí, užij si dovolenou a mějte se moc hezky !!!! Ta oslava musela být fakt dooost dobrá a fakt mooc velká, mrzelo mě, že jsme nemohli zůstat alespon o hodku déle.
10. kvě 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku, já s tím zatím počítám a myslím si že verdik taky, a ještě někdo, myslím Marta??? nevim nevím, asi budeme od 9:30 v parku a pak bud v národě na zahrádce, a pokud bude pršet tak v býv. lerku - coctail café
10. kvě 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, tak vidím, že na srazík jsme zůstali my dvě s dadli a možná i zuzik28, renci ty taky nic, co jste to měli za velkolepou oslavu, že trvala až do dnešního večera?????že by nějaké zásnuby :slight_smile: :slight_smile:
zuziku, my si s dadli ráno zavoláme a pokud by nebylo škaredě, tak asi ven vyrazíme a dáme kafíčko v lerku , má být deštivo, tak nevím, zda to na park bude, ale kafčo by bylo fajn :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, však já si vás kdyžtak najdu... :grinning: Taky uvidím podle toho co mi řekne doktor, jestli nepůjdu odpočívat domů...
10. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jj já byla do půl 1!!!!! - to bylo poprve co jsem byla bez maličké, tancovalo se, pak dostal Honza hobla, ti naši pitomci ho 40x vyhodili do vzduchu, Honza byl v pohodě a Zdenda se nemohl pak hýbat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak se pokračovala u nich doma... takže to bylo fakt velký........

Verdíku náš známý slavil 40let takže zásnuby nee, to asi nehrozí :grinning: ale jak mám v mém motu "nikdy neříkej nikdy".......
10. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Marťa asi taky nepůjde, protože se chce chystat taky do těch Beskyd, ale nechci mluvit za ni, třeba to bude stíhat :wink:
10. kvě 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau :grinning:

já snad taky dorazím jestli teda nebudou padat trakaře :grinning: :grinning: :grinning:

My měli taky nabitej víkend v sobotu jsme byli na přehradě na dračí lodě a dnes jsme grilovali se známejma akorát nám to vyšlo to počasí protože kolem 6 začala bouřka ale to už bylo ugrilovaný a sjedený :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak nic asi už valím chrupkat tak zítra páááááááááá :wink:
10. kvě 2009 ve 23:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek omlouvá se ale nebyla jsem tu tak jsem nevěděla nic.Jinak já nevím jestli dorazím.Jedu na 14:290 na gyndu a jed dvakrát do Pv to by malej asi neunesl.No a zůstat tam to bych sezase neměla kde zkulturnit :unamused: Zkusím jestli nebude švagrová doma.
Jinak jsem tele popletla jsem si termíny k doktorům.Celou dobu se chystám na dnešek o P"l desáté k zubařce a já mám jed na gyndu.Vůbec netuším co udělám s malým :unamused: Nevím na co jsem myslela.
11. kvě 2009 v 06:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , vypadá že je krásně, takže v 9:30 v parku !!!!
Abinko, vždyt máš tady v Pv holky z koníka, tak můžeš přečkat u některé z nás. klidně se nabízím i já, bydlím skoro úplně ve městě, takže blizoučko, mám i něco navařeno /kuřecí na porku , másle a šunce s rýží/ tak není problém , voda nám taky teče , takže se zkulturnit pro pana gynekologa zvládneš :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem chtěla hned za čerstva přihodit fotky z dnešního srazu, ale zase mi to hlááásá , že jsou moc velký - budeme muset zchudnout :grinning:

neumím je zmenšit, tak musím počkat na tatínka, tak večer ju?? papa
11. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

tak to je škoda sice jsou jenom 2 ale aspoň něco že jo? :grinning:

tak my si počkáme :slight_smile:

Any chrní Ela jela s našima do výtvarky o půl 4 pro ni musím zase zajet a pak asi vyrazíme do Tesca a budeme do 6 čekat na Radka .Já dnes najezdím 100jarních kilometrů :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu si v klidku vypít kafčo a mrknu se na netu co novýho

tak páááááá :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska jsem nějak nemohla dorazit. Byla jsem u doktora, tam jsem se zdržela, protože už mi točil nějakej monitor :slight_smile: Pak jsem musela dokoupit nějaký drobnosti na prcka a pak už jsem byla tak vyřízená, že jsem byla ráda, že mi jela poulička domů. Takže se nezloebte, příště to vyjde...hi hi hi ale to už bude asi s mimčem, protože nevím jak dlouho ještě vydržím 2v1 :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky tak co srazík, kolik se Vás sešlo?? :confused:

Ještě se chci pochlubit, že Sárinka udělala svoje první 2 krůčky :grinning: :grinning:

A taky jsme dnes zacinkali!!!!! Jednička vpravo dole, huráááááá :slight_smile: :slight_smile: takže jsme hned jeli do Olympie pro oblečeníčko, pže jsem zoubek našla já, jak jinak že? :grinning: :grinning: Tak se taťka práskl přes kapsu, oblíkl mě i Sárinku v
A3, takže spokojenost.... Beruška má 2 teplákovečky, jednu nike, jednu adidas a já kalhoty a tríčo adidas a ponožky.. no ale podotkl, že doufá, že to nebude pokračovat s každým dalším zoubkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky zítra asi nebudu mít čas zaskočit, spiining, balení, nakupování... takže se ozvu až přijedeme, snad v neděli večer, nebo v pondělí. Mějte se krásně,ať jste zdravoučcí a pápááááá :wink: :wink:
11. kvě 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdraviiimmmm..

tak co jste dnes delali....u me dnes dopoledne byla abinka strasne jsem rada ze se stavili..kluci si vyhrali :slight_smile: a Pepes to je suprový díte faKT!!peknej raubir taky uz z neho je a je videt ze se mu abinka moocc venuje je strasne sikovnej a opakuje strasnych slov jen jsem hledela ...vypada to moc dobre asi to budem muset dohnat :sweat_smile:
abinko,smekam,jste fakt sikulci oba dva :dizzy_face: jen my jsme takovy lajdaci :frowning2: no taky moje chyba kdybych to vojtika ucila tak by to treba taky umel ale ja na to jaksi prdim no :unamused: :angry: :sweat_smile:

jinak zira se zase nudime...kdybyjste treba nekdo chtel prijet :grinning: ale nevim jestli nebude zitra prset :unamused:

tak valim do vany no...mejte se a napiste
12. kvě 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek