• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte, tak fotky ze srazíku jsou v albumu , tak KUK :wink:
jsou sice jen 2, ale stačí

jo a holky , účast nic moc, to je ostuda :confounded: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denoušku a to kdyby jsi slyšela Adámka od Verdika, to je neskutečný, umí úplně všechny zvířátka a snad všechny zvuky co si vymyslíš, to je neskutečný. My od 7 měsíců furt jen TÁTA, občas Máma, ted přidal, TOTO, TOTOJE, a pak jen neidentifikované zvuky :grinning: :grinning: :grinning:

tak pa, já jdu s tatkou na bowling, ted jsme se rozhodli a dceruška bude hlídat :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Denoušku děkuji za pochvalu.Tak jak nějak to dítě musíš zabavit.My si prostě povídáme a taky děláme zvuy zvířatek.To jde rychle párkrát to ukážeš a malej to bude hned opakovat.Hlavně mu to ukazuj i na obrázku :wink:

Dadli teda tosemáte.Taky bych si šla zahrát :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda jukala jsem na fotky.Vám to všem tak sluší.No a já takový prase vyžraný. :cry: No nic zítra držím hladovku :rolling_eyes: To tak dál nejde.
12. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Tak já nestíhám naše babi dělají plastový okna,a bude malovat tak jsme to dneska chytali a pak to budeme muset zase dát do kupi.

Srazík no super holky fotečky s epovadli. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Za měsíc jedeme na dovču hurááááá :grinning: :grinning:

Kolčo počítám s tebou na ten květen nějak nestíhám odepisovat i na SMSky :wink:

Jo a Kájinky umí hlavně Máma,Táta,bác,Dijé(dívej) a Jéééééé .idiš(vidíš)a slovo Tata vyjadřuje ( táta jako tatínek) ,Tína jako Kristýnka ,Toňa jako toníček synovec)Jo a ještě pes umí .Má ráda i zvířata podotýkám že všechny slepičky,kočičky,pejsky,křečka mají sousedi toho miluje :sweat_smile: ,
A taky umí když se pokaká tak přijde a plácá rukou po plínce :slight_smile: tak se zeptám jesli má bobo a ona se usmějě a hlavou dělá nééééééé.a somože ho tam má :grinning: ,když papá a už nehce tak udělá ne a už nepožře ani lžičku prostě ne tak ne.Je to šašek :grinning: :grinning:

Tak se mějte Famfárově pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky omlouvám se,dlouho jsem tu nebyla. srazíku jsem zaslechla od Renči...ale řešila jsem tu opraváře pondelí a uterý na pračku..14 dní jsem neprala :angry: ..desnýýýýýý,zpravili mi ji včera,takže jsem rychlo prala a dnes žehlím a balím at mužeme dopoledne vyjet do beskyd....

na další srazík už dorazíme,slibujeme :grinning:

Dadli pak se chci s tebou domluvit na tech masážích na tu celutitidua hubnutí? nevím přesně název..chodí myslím na to ta Petka Čechová a i Ivka kadeřnice,jestli ji znáš,ale asi určitě....

jak dorazíme tak ti písnu...

Malá dnes vstávala o půl 6 už....a už začíná být ospinkaná,ale musím ji udržet až do půl 11 aspon,at mi prospí cestu do beskyd,jinak by sní cesta byl ašílená...
usíná mi ted dopoledne kolem 10,nekdy i 9....a odpo spinká už kolem 3..tak to zase máme uplne jinak...no vstává totiž čímdál dříve...opočka jedn amalá...

Tak se tu mejte krásně holky,snad nám vyjde počasí..a ty Abinko s tím prásátkem to snad nemyslíš váženě :angry: :grinning: ,jsi KOČKA!!!!
13. kvě 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko,co to je ??? to se nesmí říkat a navíc to není pravda , ty "kozeno" :grinning: :grinning: :grinning:
néé, vážně , vůbec si nikdy nic takovýho neříkej, ani nemysli, to se fakt nesmííí

Marti, jojo Ivku znám moooc dlouho, je už několik let má kadeřnice a taky chodí každoročně na anticel , tak se budu těšit, jen máme skoro do prázdnin narváno, tak nevím kam tě dám, už ted jsem každou chvíli v práci , ale nějak to uděláme, pošlu ti inter.poštou telefon a domluvíme se , ju??
A se spaním to máme úplně stejně, přesně tak spíme taky a i tak vstáváme , ikdyž tento týden jsme trhli rekord, do 8h , tak ted ho zkusím dát až po obědě - uvidíme

Kristyan, to je božííí jak žvatlá, už se na to těším
13. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
tak já jsem z toho stěhování tak doblblá :confused: Nezapoměly jsme v lerku meděna.No a samozřekmě musel mít hrošíka i meděna na spaní a nemohla jsem mu to vyvětlit.Nevím co to semnou poslední dobou je jsem fakt nemožná na vše zapomenu nebo popletu :sweat_smile:

Teto verdik děkujeme za nález toho medvěda.Už jsem se na to chtěla vykváknout. :wink:

Dnes jsem teda hladovku neměla dala jsem si už trochu rizota ale nic jinýho dnes nebude.Musím se mrknout potom orbitu za nějakou rozumnou cenu :wink: No apůjde to dolů :grinning:

dadli jak si to nemám říkat když to tak cítím a vidím.
13. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
verdiku, tak nakonec jsem jen vyběhla s malým na poštu, pač nám přišli dělat zábradlí na terasu, tak můžete s Adámkem přijít, dáme si kávičku venku, ještě koupím mini pískoviště, aby si pohráli.

Abinko, vím že je to těžký , ale nesmíš se ani tak cítit, pak to nepůjde. A prosím tě, hlavně nepřestávej jíst, bude to ještě horší, papej v 8, 10,12 14 16 18 h , něco menšího , dietnějšího, třeba to rizoto dej si ve 12 půl talíře a ve 14 druhou půlku - tohle strašně moc pomáhá, když jíš pravidelně, fakt jo, mám to za 10 let vyzkoušené na klientkách , a pít 2-3 litry neperlivé , nechlazené vody. Pokud budeš držet hladovku, tak pak cokoli sníš, tělo si to uloží ve formě tuku na horší časy a bude to horší. tak držím pěsti , a poslechni mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak to my tu terásku rádi přijdeme zkolaudovat a ještě když řeknu Adámkovi , že tam bude píseček, už se těší :grinning: :grinning:

dadli my jsme dali kafíčko se švagrovou a pak jsme s klukama byly na voděnku, víš, jak ji milují , doprovodila jsem je k rybníku a pak domů, ty jdeš odpoledne asi do práce dnes, že????mohla jsi přijít za náma na písek, ale určo masíruješ, že bych šla na masáž????ještě ti zavolám

jo a abinka se tam objevila s Pepíčkem , zapomněla medvídka v café baru , ale našli jsme, abi není zač, hlavně , že tam odpočíval a nikdo ho zezbalil :slight_smile: :slight_smile: a s tím jídlem , to má dadli pravdu, když přestaneš jíst, nic tím nevyřešíš, právě naopak, pěkně bašti v malých dávkách a hodně pijjj!!!!!!jak jsem byla u dadli na zábalu, tak jsem si to četla v časopise dieta a přesně tak to tam psala i cindy craford, takže žádné odmlouvání a hurá do toho, jak říká šula z nahá jsi krásná, všechny jsme krásné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak renca a martina už určo jsou v Beskydech a začíná jim dovolená, tak ať jim všechno vyjde a mají se parádně

pa, jdu si dělat kafíčko :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No máte pravdu holky. :sweat_smile:
Dám na vás.Už vyhlížím orbit na netu.Moc se v tom nevyznám je tam několik druhů.Můžete mi poradit????
13. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi co hledas?orbitrek?taky mame doma :grinning: je to bomba....a asije jedno kterej ....kazdej splni to co ma...stejne to bude zase jen drahej vesak na hadry :sweat_smile: :confused: hiii u nas je to tak se vsim :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já věřím že to u nás věšák nebude u dadli jsem se do toho zamilovala.láska na první pohled :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Verdiku já říkala že je ten medvěd asi Abinky :grinning: no hlavně že už ho Pepes zase má :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Abi s tím jídlem je to tak jak říká Dadli ale mě to jaksi taky nejde ale snažím se.Já mám žravou nejvíce odpoledne ale musím se držet musím dát dolů 5kg :frowning2: :frowning2:

Marta ta se má taky bych někam vyrazila tak at jim hlavně vyjde počasí :wink:

Já mám doma rotoped a je to taky věšák na hadry no ted už i průlezka pro holky :grinning: :grinning: :grinning: nejezdím vůbec :cry:

Ted jsem přišla ze dvora jsem se zase opalovala už budu jak černoch :grinning: :grinning:

tak se mějte hezky a páááááááááá :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orbitrek jsem měla taky. Pár dní to u nás frčelo a pak se z něj taky stal bezva věšák :grinning: Nebavilo nás to. Teď máme doma běhací pás a to je bomba. Vstupní investice byla sice trošku jiná než u orbitreku, ale už skoro rok se na něm cvičí. Manžel střídá chůzi a běh a já jen chůzi s chůzí :grinning: :grinning:

Ale největší zážitek s orbitrekem má náš kamarád (voják). Vzal svoji novomanželku do posilovny a chtěl ji vybrat něco pro slabou a krásnou ženu, okem narazil na orbitrek a hnal se k němu. Ještě nikdy na něm nestál, ale měl pocit, že to je naprostá pohoda. Stoupl, rozhoupal nožky i ručky - rychlostí tryskáče, v tom ho to vyhodilo a koleno měl tři měsíce v háji :wink: Ale jeho žena má od té doby klid a do posilovny už nemusí, není tam totiž bezpečno :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi tak u nás orbitrek frčí pořád, víc tedy maká mladá než já, měla jsem rotoped, ale ten mě nebavil a tak vyhrál orbitrek,mám znač. kettlera, jsem s ním spokojená, ale, jak jsem ti již psala brali jsme ho na splátky, chtěla jsem už nějaký pořádný, teď tu byl pán po dvou letech na servis a frčíme dál :grinning: :grinning:

abi , taky je dobrý ten spinning, pěkná makačka, renca s martou by ti řekli , já jsem taky před Adámkem chodila poctivě, parádně to zpevní zadek, nohy a když ti vede hodinu nějaký šikovný chlap a parádní hudba nemá to chybu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jinak teď abinko, abys věděla, se cpu brambůrkama a popíjím červené víno a včera jsem na noc doslova sežrala margotku a pak kešu oříšky a to si říkám, jak nesmím nic takového a pak to vidím v kredenci a neodolám :frowning2: :grinning: , navíc mám své dny a to bych jedla úplně furt :grinning: :grinning:

jo kaelan, měla si pravdu, medvídek byl Pepíčka, musíme tu abinku trošku hlídat :grinning: :grinning: , jednak je zamilovaná,coby ne, je květen a pak už určitě přemýšlí o těch dvojčátkách holčičkách :slight_smile: :slight_smile: (to je sranda abinko) :slight_smile: :slight_smile:

editah , ono se to nezdá, ale když ten orbitrek rozšlapeš, no vidíš, jak kamarád dopadl, au, au to si tedy dal, ale aspoň má jeho žena pokoj od posilovny :slight_smile:

tak se mějte , krásný večer a hezkou dobrou noc, sladké sny, i když mně se v poslední době zdají takové slátaniny a blbosti :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

Verdik krásně jsi to napsala s tím papáním....Ty si to můžeš dovolit :wink:
Jinak ten Orbitrek bych taky brala pořádnej,ale pochybuju že mi to projde. :sweat_smile:
Budeme se totiž stěhovat a to budou jiný výdaje.Někdo psal že má ten za 2500kč myslím renča že???No bude mi to muset stačit.Táta souhlasil,ale řekl že další věšák do baráku proč ne.Jen si mám vzít ten nejlevnější.Tak mě pěkně naštval.No ale o to mu šlo on si myslí že když mě bude tak provokovat že se naštvu a řeknu si já ti ukážu.Necítím to tak jen mě mrzí že mi nevěří ach jo ti chlapy :rolling_eyes:
Jo jinak jsem zvažovala i starší,ale nevím jestli je to dobrej nápad :unamused: Na netu byly taky.
14. kvě 2009 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a k medvídkovi zamilovaná jsem do orbitreku :sweat_smile: ale rozladěná jsem z toho stěhování :confused: No ale hlídání jen přivítám už mě nebaví pořád jezdit někde něco nahánět :sweat_smile:
14. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jeden dotaz co říkáte na ten z televize???Myslíte že je to v poho nebo ne????
14. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi ty ses tady dnes takova samopisatelka jo :grinning:

v tv o zadnym nevim koukam jen na primu :slight_smile: od 11 do 2 :wink:
14. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vypadá to že jo.Nikdo si semnou dneska nechce psát :confused:
14. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nahod tema ...

teda krome orbitreku tomu ja nerozumim :unamused: jen si myslim ze at je levnej ci drahej tak vsecky sou stejny ja ani nevim jakej mame my... mame ho uz dlouho hned jak to zacalo :slight_smile: a taky mame straassnnee starej behaci pas rozbehnes si ho sama neni na elektriku a asi ho povezem do srotu jen nam zavazi na dvore :slight_smile:

jaky bude pocasi zitra co...mame jet na grilovacku....teda v sob pardoonn
14. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé denoušku promiň já už to pak vzdala.

NO nad tím pásem jsem taky přemýšlela ale ten orbitrek je lepší.

Chosínek už chrní.No a já se jdu pustit do balené zimních věcí.Máme takových krámů a já vůbec nevím co s tím.Potřebovaly by jsme tak kontejner a věřím tomu že bych ho celý naplnila :sweat_smile:

Ještě mi někdy někdo řekne větu to se vám do začátku bude hodit tak ho uškrtím mám plný barák krámů a nikdy jsem je nepoužila. :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko, já mám zkušenosti s klientkama, když je nadchnul orbit, tak si ho koupily , ale pak začaly chodit zase k nám, pač prý se to nedá srovnat, takže podle jejich slov, je to rozdíl . mezi profi nebo dražším /doporučuji taky ketlera, jak má verdik /a mezi těmi levnými, nevím v čem, to nedokázaly říct. škoda že nejsi z Pv, mohla bys chodit ke mě, jen na ten orbit, taky tak chodí klientky, každý den, nebo druhý den jen na orbit /bez stolů, rolleticu atd./

jinak verdik at se cpe, zchudla 5cm přes břicho a ani se nepochlubí , v pase a na nohách asi cca 2cm , snad jsem to nespletla a snad mi nerozbije drndu , že to tady práskám , na ni :grinning:

no a já jsem se začala od včera krotit v jídle, jím 8.10,12,14,16.18, bohužel pak ještě 20 :grinning: ale mín a lehká jídla, ale večer když rozděláme vínko nebo dáme pivko s tatkou tak on si taky něco rozdělá , "zasraný " brambůrky a samozřejmě dobnu , a ne jednou ... jen dvakrát :grinning: :grinning: kecám, minimálně 100x :grinning: a pak je to zase v pr..... :angry:
14. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadli to mě taky mrzí chodila bych na vše :grinning: Musímmrknout jestli ve Vrbně nebo okolí něco takového není.je mi jasný že ten dražší bude lepší,ale funkci to plní stejnou.Musím si promluvit statinem kolik do mě vrazí :sweat_smile:

NO mě se zdála verdik taková jinčí ale bylo mi blbý se ptát :slight_smile:

Dnes se držím tvých pokynu dadli je to na mě až moc jídla.Jako jim málo ale nejsem zvyklá mít pořád něco v pusině.Je to moc často ale snad to pomůže.
14. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli to znam :grinning: muzu hubnout jak chci ale ty vecerni vinka a pivka bramburky,syry,jeeee.......a je to vsechno hned v prd... :grinning: :grinning: :grinning:

abi ..nestehuj se :frowning2: :frowning2: ach jo...
14. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko - ty se stěhuješ do Vrbna pod Pradědem? Tak to si orbitrek nepořizuju, to spíš kvalitní běžky :grinning: :grinning: Budeš je moc používat od října až do března :wink:

Pokud někdo sportuje rád a donutí se i doma tak je orbitrek určitě super, ale já taková nejsem. Potřebuju společnost a proto mi vyhovoval aerobic nebo spinnig, okolí mě vyhecovalo. Už se těším jak zase po porodu začnu. Abych měla do léta postavičku na plavky (s županem) :grinning:
14. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já mám doma taky rotoped a je to dobrá hračka pro Adámka.Dostala jsem ho na vánoce,protože jsem si ho vydupala a teď stojí v koutě u krbu.Sousedka má orbitrek,a to je jiná,hned bych měnila.

Taky bych potřebovala nějakou odtučňovací kůru,zůstalo mi po Áďovi 7kg a ne a ne to jít dolů.

A až bude další sraz,tak doufám,že se už dokopu a přijdu :wink: .
14. kvě 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No do vrbna spíš běžky to je pravda.
Já mám taky radši cvičení v kolektivu,ale když nemám hlídání tak je to na prd.Kdyby jsme tu bydlely tak bych šla na ten spinning.NO snad ve Vrbně něco bude.No ale na to se spolíhat nebudu prostě budu cvičit i doma.Můžu hned jak mám chvilku.
že by mě to nějak děsně bralo to cvičení to zatím ne ale musím.Nejsem ze sebou spokojená takže musím něco dělat.

Našla jsem i za 1300kč ale starší a ten ztv a z toho mám strach.
14. kvě 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko, to s tím stěhováním myslíš vážně????vůbec nic si neříkala ani na srazíku!!!!!tak to budeme mít za tebou daleko :frowning2: :frowning2: :frowning2: a kdy se to má uskutečnit???

abinko a co kdyby jsis vzala ten orbitrek na splátky a nový???já bych si starý nekupovala a ty levnější, nevím kolik ti toho vydrží, škoda, kdybys bydlela tady vPV ,můžete chodit k nám , Pepíček si pohraje s Adámkem a tys mohla šlapat, já jsem si dnes nastavila 3Ominut a rovinku s kopcema a funěla jsem jak lokomotiva, pustím si k tomu televizi a parádně to utíká :wink: :wink:

dadli na mě práskla , jak šli centimetry dolů a to jsem měla pocit , že se nic neděje a pak mě poměřila a mám radost, jen tak dále :grinning: :grinning:

dneska byla teda docela zima , snad se má opět příští týden oteplit na 25, tak bude líp, myslela jsem na rencu s martou, že na těch kolách asi s těma dětma moc v takovém počasí nenajezdí v těch Beskydech,ale oni se zabaví jinak :slight_smile: :slight_smile:

normo další srazík určitě bude co nevidět, teď nás bylo málo a tak doufám, že ti to vyjde a dorazíte s Adámkem a Natálkou :slight_smile: :slight_smile:

co plánujete na víkend, denousek grilovačku a ostatní???papa
14. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Verdik no myslíme to vážně. :unamused: Byt už se prodává no a půjdem na chvilku ke tchýni aby jsme nemusely platit nájem a aspoň nějakou kačku ušetříme.
Jinak se ti omlouvám že jsem ti to neřekla.Holkám jsem to říkala chvilku předtím než si přišla a pak už jsem zapoměla.

Koupila jsem ten hrníček jak máte vy.Přišlo k ná asi 6 dětí a jak z toho všichni pily tak to někdo prokousl.Měly tam totiž jen to oranžovo-žlutý pogumovaný pítko :unamused: No a to co máte vy už neměly.Tak jsem se naštvala a koupila jsem aventku od 18m a malej pije jak duha.Kdybych to věděla dřív tak jsem si ušetřila peníze i nervy.Nechtěl mi z ničeho pít no a te´d vypije i 2x 340ml což je super.

Nad tím orbitrekem taky zvažuju radši dražší.Táta mi včera volal že naše známá ho chce prodat.Je to teda ten z televize a už dva roky starý.Tak se dnes po práci zajede na něho podívat.No tak dobrý pocit z toho nemám :confounded:

Verdik ty jsi psala že jsi ta měla revizora na to že??Co ti na tom kontroloval a jak vůbec často se to má kontrolovat??
15. kvě 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek