• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
abinko, mně u toho kettleru odešla šnůra, myslím si, že jak teď Adámek tady kolem toho věčně lezl a tahal, tak to dostalo zabrat a tak pán přijel a vyměnil nám ji a rovnou ho trošku seřídil, je tam záruka na to 3roky :slight_smile: :slight_smile:

no vidíš , tak konečně se Pepíček trošku rozpil,jen je škoda, že jsi zas vyhodila peníze za tu lovi a navíc ji děti prokously, hlavně, že Pepíček pije a zalíbíl se mu avent :grinning: :grinning:

utíkám dovařit oběd, papa
15. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No dala jsem ji na aukro tak třeba si to někdo veme.Náhradní pítko se dá koupit tak to třeba někdo veme.

Jinak my jsme dnes byly na ortopedii a máme zdravotní vložky :confounded: Ty děcka podědí po čem ho..... Náš táta ma plochý nohy a mladej už má prý pěkný náběh.Tak jsem ráda že jsem se donutila tam jed.
Nic jdu dát uložit maloška a něco dělat.
15. kvě 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!!!! :grinning: :grinning:

Zdravíme Vás z Beskyd, je tu úžasná krajina, zeleno kam se podíváte, trapnej klid, jen ptáci řvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty kopečky no je to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ještě že mám těch 10 hodin na spiiningu, jinak bych to nevyjela, to myslím vážně... Sárinku má Zdenda na kole, protože to bych už vůbec nedala se zátěží, Zdenda měl co dělat :wink: :wink:

Počasíčko ok, středa, čtvrtek svítilo sluníčko, sice dnes trochu chladněji, ale od středy zatím nepršelo - ťuky ťuk - a jsme vpodstatě celý den venku, buď s dětma na zahrádce, nebo na kolách, nebo na procházce s kočárkem... jo a taky večer grilovačky a táboráček až do 2 do rána... :grinning: :grinning:

Marťa nemá sebou kolo, ale to co my jsme jeli na kolách, tak absolvovali s kočárkama, takže ty kopce to byla taky zabíračka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Abi k tomu orbitreku, my teda máme zrovna ten z té televize, máme ho asi 3roky... ze začátku nám stačil, ale na rovinu chtělo by to nějaký trochu lepší a vymakanější. Ale na druhé straně co si budeme vykládat, když na něm jsi hodinu, tak dostáváš zabíračku taky... jenže ty profi jsou fakt hoodně drahý. záleží na tom, jestli člověk ty prachy má aby si je mohl dovolit vrazit do stroje... nám posloužil i ten obyčejný. :wink: Já si to vynahrzuju tím spiiningem a doma jsem na orbitreku jen jakoby doplňkově :grinning:

mějte se krásně, zdraví Vás Renča se Sárinkou, Marťa s Klárinkou a zbytek expedice!!!!!!!!!
pápá
15. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Ili gratuluji ke shozeným centimetrům!!!!!!!!!
15. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar :grinning:

včera jsme byli na seleti v Držovicích na hrišti R to tam měl z práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a bylo to fajn.Měli všechno zdarma takže Ela má asi tak 20 žvýkaček s tetovačkou. :grinning: :grinning: Jeli jsme tam kolem 16h a přijeli jsme až po 21h.Holky spaly u našich protože tak rozhodl podnapilej děda :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes pojedeme asi na kopeček do ZOO Any má svátek tak to má jako dárek :wink: upekla jsem pařížšký dort tak
doufám že aspon kousek zkusí :grinning:

Renčo tak hlavně že si užíváte a děti jsou spokojený :wink:

Abi tobě at jde balení od ruky :wink: já vím jaký to je stěhovala jsem se taky a to 2krát a děs běs.Těch krámů :frowning2: :frowning2:

Tak zatím pááááááááá a hezkou neděli :grinning:
17. kvě 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek,

Teda selátko bych taky brala :grinning:
my jsme prozvracely celou noc.teda malej :sweat_smile: včera k večeru si táta poručil pizzu.Tvarůžkovou s cibulí no a malej pořád otravoval tak jsme mu daly no to jsme asi neměly dělat.Fakt katastrofa.Už jsme se viděla ve špitále po 2h zvracení jsem mu nakapala algifen asi jen 5 kapek to vyhodil.No a pak tátu napadlo mu dát čípek proti zvracení nedávno jsme byly na pohotovsti s tátou (zvracel krev)Dostal ty čípky tak jsme mu jednu třetinu daly.No do půl hodky byl klid a spal až do rána ale je dnes nějakej jinej.Moc jídla nechce ale něco snědl pít taky nechce ale snažím se to do něj lít.Myslím že zítra bude dobře.
Jinak táta dnes odjel grilovat na fotbálek my radsši zůstaly doma.Má totiž 37c teplotu je to prd ale nebudu to dráždit tak jsme doma a balíme.No je to hnus a to jsem teprv začala.

Kaelan já se s rodičema stěhovala 12 krát :sweat_smile: :unamused: S tátou 4 krát a te´d po pátý a doufám že už je to přednaposled.JEŠTĚ PAK DO SVÉHO A tím končím a může se klidně zbořit svět už toho mám plný zuby.No ale z druhý stránky už v tom mám trénink a systém :grinning:

tak si užívejte počasíčko.

Jo jinka už mám doma orbitrek.značka laubrsport.Píšou tichý chod a vyrže až mě z toho bolí hlava jsem pěkně naštvaná dnes mi ho táta zkusí promazat.tak snad to bude ok.
17. kvě 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, počasíčko dnes paráda, ještě teď večer jsem věšela prádlo a teploučko

byli jsme na chatě, prckové se vyřádili, pořád je lákal potůček a házení kamínků do něj , no a pak objevili konvičky a zahrádka patřila jenom jim, prckové- myslím Adámka a od brášku Filípka , jsou od sebe o osm dní, takže kámoši veliiicí :grinning: :grinning:

renci tak to je paráda, že vám počasíčko vyšlo na dovči a určitě to bylo super, však pak popovídáš, musíme se domluvit na té oslavě :slight_smile: Sárince se na kole určitě taky líbilo, lepší než v kočárku :grinning: :grinning:

abi tak to si tedy Pepíček s tou pizzou dal, vůbec se nedivím, že zvracel, do toho malého žaludečku a takové věci, brrrrr, hlavně, že už je líp, Adámek taky věčně mrčí, když máme něco, co on nemůže, ale já tedy jsem tvrďák a nedám mu,může se rozčilovat jak chce,jo a to tvoje stěhování a balení,jak píšeš, máš to za ty roky pěkně zmáklý, mně se z Pv nikam nechce, jen kdyby nějaký ten domeček, tak bych kousek opodál šla,ale jen kousek :wink: :wink:

dadli co ty, měla jsi tam tu kámošku s miminkem??aspoň měl Martínek parťáka nebo parťačku, teď nevím??!!!

my jsme dnes viděli 2 zmije na chatě, potvory jedny , vyhřívají se na sluníčku,kde se dá, nebojí se přilézt až skoro k chatě, takže pozor na hady a taky ty hnusný klíšťata, fujjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
budete děti očkovat proti klíšt. encefalitidě???myslím, ale, že očkování se provádí až když jsou trošku větší, musím se zeptat dr

tak pa, anetce všechno nej ke svátečku,má sváteček na moje narozky, taky jsme slavili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

Verdik tak dodatečně vše nej k narozeninám.Anetce vše nej. ke svátečku.Včera jsem na to myslela a pak jsem nějak zapoměla jak jsem psala o tom zvracení :sweat_smile:

NO když malej zvracel tak jsem is taky pěně nadávala.však už nikdy nepovolím.No sousedka cpe o 4 měsíce staršímu chlapečkovi všechno tak jsem si řkala když to neudělalo mu nic tak proč by to mělo Chosínkovi.No to už je jedno už b ude papat jen Chosínkovo. :wink:

očkování proti klíštatům je myslím až od 2 let.nejsem si jistá ale mělo by to tak být.
18. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
v pátek jsem byla na kontrole...prý už se malej chystá. Ale jsme prý už za hranicí zralosti, takže by to zase tak nevadilo. No ale raději máme ještě tak 2 týdny vydržet, takže nám napsal ještě hořčík.

V sobotu jsme byli na svatbě kamarádky, bylo to super, ale moc jsem nemohla řádit, aby jsme náhodou nejeli rovnou do porodnice :grinning: No ale stejně mě nějak bolelo bříško, takže jsme tak v 10 hodin šli domů. Zatím jsem ale pořád ještě 2 v 1 :wink: Ikdyž podbřišek pořád bolí dost, tak nevím co to je...možná už to fakt za chvíli bude...ségra mi porod naplánovala na příští týden, tak uvidíme...hi hi hi :grinning: :grinning: :grinning:

Abinko, doufám, že se ti bude dobře jezdit...
Jééé to je paráda, že už je tak hezký počasíčko...my už se u tchánovců víc jak měsíc koupeme v bazénu, pořád nějaká grilovačka, no prostě super...tak užívejte všechny sluníčka paaa
18. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar :slight_smile:

Diky za přání Anetce vyřídím :grinning: :grinning: :grinning: koupili jsme jí sandálky v Hypernově a Sunar a plíny ahned bylo 1000kč v pánu :frowning2:

dnes chtěla jít spinkat už v 10h což je teda nějaký divný doufám že nebude nějaká nemocná :frowning2:

Včera ZOO super až na ty lidi museli jsme auto nechat asi 2km před kopečkem a pěkně jít pěšky do toho kopce.Fuj to byla makačka :grinning: :grinning:

Zuzi moc ti to sluší nejsi vůbec jak velryba se mrkni ke mě do alba jak jsem vypadala já to byl hnus fuj fuj fuj :wink:

Abi at je Pepčovi líp a už žádná pizza :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dnes valím do Pv Ela má zase výtvarku a musím jí koupit takys sandály nějak jí vyrostla noha a nějaký kratasy,trika atd.všechno má malý.
Jak jsme byli na tom seleti tak ti co ju viděli jpřed rokem tak říkali jak zhubla a vytáhla se tak mě to potěšilo :slight_smile: já jí pořád nadávám že je při těle ale ted se pořád drží už asi půl roku na 28kg.I to je dost ale hlavně že to nejde rapidně na horu :grinning:

tak zatím pááááááá večer kuknu :slight_smile:
18. kvě 2009 v 11:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Malej už je dobrej :wink:
zuzi už se jezdí skvěle :grinning: Táta no namazal a kromě mého fuňení nejde nic jiného slyšet :grinning: Musím makat do léta mám co dělat.

jestli tě bolí v podbříšku tak to můžou být poslíčci :wink:

kaelan to tak ale bývá že štíhlá holčička je pak buřtík(viz já :sweat_smile: ) no a puclinka bude laňka :wink: Vidím to na těch fotkách na spolužákách není ani možné.
18. kvě 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky
Verdiku, vše NEJ NEJ k narozkám, dodatečně. jsem ostuda, mám to v kalendáři, a zapomněla jsem :pensive:
Měla jsem tu kamarádku z Prahy s 2letym raubířem, takže cigánov hadra, měla jsem i moje děti, psa, takže mám pocit že jsem jen vařila, pekla , byl to pěkněj záhul, ale já jsem zvyklá na chaos, bylo to fajn.

Zuziku, to už se asi něco děje.... :grinning: a bude tady miminko , jéééé, já asi taky ještě chci :grinning: :grinning: :grinning:

Abinko, at je Pepčovi dobře, já tvarůžky taky ráda , tak ho chápu, že nemohl odolat :grinning:

Reni, paráda, uplně závidím, tak si to užij, nebo už jsi doma??

papa holky, mějte se , má být ve čtvr. prý 29 stupňů, to je zase jaksi moc, asi se upečeme :grinning:
18. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - já ti tak závidím! Když si představím ty vedra, která na mě čekají tak bych byla radši kdyby už bylo září a já rodila :slight_smile: Hlavně ti přeju ať to je rychlé a snadné!!!

Pizza s tvarůžkama je mňam, dostala jsem na ni takovou chuť, že mi skoro i voní v kanceláři :grinning:
18. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky já jsem taky z PV,nenašla jsem to tu a zrovna jsem tu založila diskuzi jak ji teda smažu??? :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a vubec tady tomu nerozumím
:grinning:
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě proč když dám odpověd mi to tu všechno zmzí???poradte
19. kvě 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jonuška,tak tě vítám mezi námi.Jsi přímo z PV?Čemu nerozumíš?
19. kvě 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem přímo z PV..
no že dám sem příspěvek a ono mi to zase zmizí a musím to zase hledat v tématech i stránku ako
19. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,

omlouvám se, že to teď tak flákámm a vůbec nepísám. Jsem u našich a učím se na ty státnice. Ve čtvrtek mi držte palečky. Od půl jedné do půl druhé se budu smažit před komisí :frowning2:

Zuzí viděla jsem se s tou kámoškou z Phy, tak Ti vezu tu plínečku, tak se pak nějak domluvíme na předání. Jen teda nevím nevím jestli to stihnem před porodem :wink: tak se koukej ještě držet 2v1, ať si Ondrášek ještě užije u maminky v bříšku.

Dočítat nestíhám, ale po státnicích poctivě dočtu a zas se objevím.
Jinak vítám jonusku :wink:
19. kvě 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste tu někdo???už dlouho hledám diskuzi myslela jsem že jsem na netu z Prostějova snad sama mamina :grinning: :grinning: :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko - no jo, je to zařízené tak, že jakmile něco napíšeš do diskuze tak se pak znovu vrátíš do témat. Někdy je to praktické jindy míň.

Z PV tu určitě nejsi sama, je tady hodně maminek a taky dvě těhule, ale za chvilku tady budu jen já. Zuzík už to plánuje porodit :slight_smile:
19. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah-tak to je dobře že je vás tu hodně..já pořád hledala a nikde nic... :fearful:
já má 3dětičky.ale je mi teprve 28...a budeš mít holčičku?máme taky konečně vytouženou.nějak sama se udělala nečekali jsme to :grinning:
19. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bydlíme na Olomoucké..
ted mě napadlo kdyby si chtěla nějaké oblečky po naší Johance??co??dávám to do bazárku ale nechávala bych to a mužeš si vybrat.za malí částečky.
19. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé na Olomoucké pracuju :grinning:
Díky za nabídku na oblečky, ale moje ségra měla taky holčičku takže oblečení máme už teď plnou skříň :wink:

Taky je mi 28, ale já byla spíš na karieru. Až loni jsem se odhodlala ke svatbě a k dítku, to nám vyšlo po skoro ročním čekání. Já chtěla trošku víc chlapečka, ale na malou se už moc těšíme.
19. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to jedno..co to bude víš jak :slight_smile:
a kde tam pracuješ???
19. kvě 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
vítám jonusku- ty jo, 3 děti a tak po sobě, asi pěknej záhul, že?? ale Johanka to určitě oživila a je to super, a zachvíli ti bude pomáhat s těma raráškama

holky máme přes víkend 4 stoličky ven , asi jsem to tady už psala ?? tak se omlouvám . máme celkem 12 zubů

:grinning:
19. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko - pracuju na Olomoucké 26 (bývalé oděvní učiliště). Jsem mzdová účetní v rodinné firmě :slight_smile:

Dadli - tak se zubama mám jen jednu zkušenost, a to trhání osmiček :grinning: :grinning: :grinning: Omlouvám se, to byl jen vtip. Ještě pár měsíců a budu Vám psát o rady co dělat když rostou zoubky. :wink:
19. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
děsně to letí..já před chvilkou rodila a už je takk velká.holky scházíte se?,
edit..já bydlím ol 16.dole je jídelna
19. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Ely občas chodím na oběd :slight_smile:
19. kvě 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky....jejda, šla jsem na půl dne do víru velkoměsta a tady je příspěvku jak hrom :grinning:

Oli, díky moc za plínečku, kámoška mi včera psala...musím jí rychle poslat penízky. Ale nějak na ni nespěchám, takže si nedělej starosti. Přeju ti ať ty státnice v pohodě zvládneš, ale neboj, bude to určo ok :wink:

Taky vítám jonusku...ty joooo...28 a tři děti, to je super. Mně je taky tolik a těšíme se teprve na první. Ale o to vůbec nejde, že?

Jo jinak zítra valím na další kontrolu a monitor, tak vám pak dám vědět jak to vypadá....Upřímně řečeno by mi ani nevadilo, kdyby byl Ondrášek už s náma...no uvidíme.
19. kvě 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek