• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Nazdárek tak vítám jonusku :wink:
Scházíme se ne pravidelně ale už i celkem často :grinning:

Kolči budem na tebe myslet :slight_smile: Už se mi svírá žaludek i za tebe :sweat_smile:

Zuzi budem držet pěsti a´t už si vás tam zítra nechají :grinning:

Jinak to Chosínkovo zvracení nebylo z pizzy byla to viroza my jsme to s tátou prodělaly tuto noc.Nic příjemnýho.táta je z toh ještě hotovej.
19. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky... :slight_smile:
tak už to mám za sebou...
Ve středu 13.5.2009 se mi narodila holčička Amálka :slight_smile:
Měřila 49 cm a vážila 2950g....
je strašně malušenká a hezká....roztomiloučká :slight_smile:
19. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Karolina gratulujeme k miminku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: halvně zdravííííííí.
dadli no vy máte 12 zubů tak to čumím Kájinka má (jen) 8 a to ješte ty 4 tak napůl.
Kolčo tak držíme palečky ale ty to zvládněš jsi dobrá :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Zuzik tak si dej teplou koupel ať Ondráška popoženeš :wink: :grinning: :grinning:

Holky taky nestíhám dneska jsem tady měla kamošku z miminkem tak jsem se pokochala je to krásný mimiško ale já už ne ne :wink:
Na pátek pro Jarouška medvídka dortík do toho ještě toho mého raubíře no makačka.kájinka chce být pořád venku takže je to doma jako po výbuchu. :sweat_smile: :sweat_smile: uklízím po večerech a o žehlení ani nemluvíém ale ještě máme v čem chodit :grinning: :grinning:.Taky už bych pomalu měla hledat letní oblečení na dovču to nachystat no namám kdy :slight_smile:.tak pa pa
19. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky tak gratuluji k AMÁLCE...ta je maličká..hlavně štěstíčko přeji..já měla velký miminka.tak i maličký věci nám bli na nic...
19. kvě 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kájo taky gratulujem k mimískovi :slight_smile: Hlavně zdravíčko oběma.

kristyan pořád dokola co???taky to znám.

Jonuška jak to zvládáš.Dvě děti a těhu.Kámoška nedávno porodila druhý a jak mi to tak všechno popisuje tak teda nevím nevím :unamused:
19. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky promiňtě, že vám sem lezu :grinning: , ale chtěla jsem pozdravit jonusku :grinning: ...psala jsem ji do IP ale je tu nová tak nevím, jestli to zjistí...

Ahoh Romi jak se pořád máš? koukám, že Johanka pěkně vyrostla, nemůžu si pomoct, ale celej tatínek :grinning:
20. kvě 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,ted jsem tu napsala takový román a je fuč...moje madam mi tu cosi zmačkla a jsem v prd... :grinning: :grinning:

Takže znovu.... :angry:

Už dlouho jsem tu nebyla a dočíst vás toje umění,ale nejak zhruba jsem to zvládla, zdravím všecky nové tváře a tehulky,už nás je tu pekná kupa,mel by se udelat srazík,už dlouho jsem vás všecky nevidela.Jen Abinku chvíli na mestě..takže se fakt stěhuješ Abinko?....ach jooo..to te neuvidíme :unamused:

Jinak dovča v Beskydech se vyvedla,to ticho a ten vzdoušek super,parta taky vyborná...hned bych se vrátila.

Jinak jsme taky celý den venku s Klárinkou,doma nechce být vubec,takže tu moc nejsem,doma bordel, ted se mi tu kupí prádlo,jen peru a peru tu hruzu z beskyd a zvlášt když jsem 14 dní neprala kvůli pračce,tak nevím kdo tu hruzu tu pak vyžehlí.Není toho času... :unamused:

Holky hrozně to letí,za 4 týdny přesně jsem paní... :grinning: a ještě musím vyřídit pár maličkostí,la ekdy :wink: ,ale aspon to bude po 9,5 letech za náma.....a budeme rodina...i když to jsme i bez příjmení...ale budu mít stejně jako Klárika.
Dadli se to taky krátí,ta to mám za 3 týdny...Potřebovala bych na masáž,ale ty deláš jen odpoledne a navečer,že,me by bodlo dopoledne.Nemužu moc chodit,Péta mi nadal že mám okamžite k dr.,ale to je až ta poslední verze.Jak stoupnu na pravou nohu,tak me bodne v zádech nad zadkem,vystřelí to do kolena dolu,strašná bolest... :frowning2:

Začli jsme s Petou a Klárinkou jezdit na kolách,Klárinka je spokojená a já jsem ráda,že mám pohyb,cvičo ted flákám,už jsem 3 týden nebyla....a nevím zda se ještě dokopu...

Kolči tobě držíme pestičky,ale ty jsi hlavička,ty to zmákneš.

Hlásí krásně počasíčko,zítra u Renči máme po beskydovej srazík,tak se těšíme a od pátku do nedele spíme na chaloupce,tak tu zase nebudu...no hold krásný počasíčko nás táhne ven...
20. kvě 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Marti ano stěhujem se.Sama jsi ty hory popsala tak krásně tak snad chápeš proč :grinning:
Jinak s těma zádama si nezahrávej a upaluj k dr.Já mám pořád problémy s plotýnkama a podle popisu to na to sedí.Sousedka má taky to co ty a chodí každý den na injekce.radši běž ať si tu svatbu užiješ :wink:

Jinak srazík bych brala.Všechny po kupě.Ještě než se odstěhujem.No a s tím že se neuvidíme.Ikdyž už nebudu region prsotějov,ale seznámily jsme se na porodonici Prostějov takže když se udělá srazík maminek co rodilyx v Pv tak určitě dojedu. :grinning:
20. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko...já už 3děti mám :slight_smile: ,nejsem těhu doufám.. :grinning: ,a je to mazec ale není to tak hrozný.a když mám jen dvě děti doma a jeden je na hlídání normál se nudím :grinning: :grinning: :grinning:
MEGEE ahoooj Leniiiii..jak je v Praze?????teda nezlob...je celá já ne? :grinning: a kam ty tady chodíš na chat??stav se někdy za mnou na dama.cz,jsem tam taky jonuška,v diskuzi maminky z lovely :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jééé já bych taky šla někam na kafe.mám kámošku taky s miminkem ale bydlí na sídláku a jí se sem k nám moc chodit nechce a mě nebaví pořád docházet tam..
20. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé megee a zaděláváte na mimi jo????a kdy pojedeš do Pv???
20. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi v Praze je blaze :grinning: ...ne vážně máme se skvěle...malej je už taky dost velkej :grinning: si říkám, že by trochu mohl přestat růst...měří 87 cm...jinak je z něj pěkný číslo...celej den pořád někde běhá :grinning:

Do PV nevím kdy se zase dostaneme byli jme tenhle víkend, ale než objedeme rodinu tak je neděle a zase frčíme do Phy

no já bych chtěla, ale Tom zatím váhá...chtělo by to nejdřív mít svůj byt..no uvidíme
20. kvě 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé to jo chlapi vždycky váhají :grinning: tak to je domča teda velikej já mám zas nemocnýho Tomíka je nachlazenej a má teplty hruza pořád dokola
20. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teď válčíme se zubama lezou mu čtyřky i trojky naráz tak je to děs..měl horečky 39,5...ale naštěstí to na něm není ani poznat lítal jako obvykle až jsem ho večer změřila a zjistila, že má horečku
20. kvě 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cazky holky

zdarvim vas vsechny..

jonusko vitam te tady nekoho mi pripominas ale mas moocc malinkou fotecku :grinning: 3 deti to je teda parada jak to zvladas co a 4ty neplanujes uz jo?...

megge co to bylo?holky prominte ze vam sem lezu?? :angry: ty sem patris a jsme jedine radi kdyz nam das vedet jak se mas :grinning: :dizzy_face:

jinak je dnes krasne co..no konecne,bylo na case...

marti sem se chtela zeptat ty druhy mimco uz neplanujes?ze by jsme zase hodili porodku spolu :sweat_smile:
20. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny já vím...však jsem tam dala vysmátýho smajlíka.... :grinning:

holky my tu máme dnes taky užásně až horko...zrovna jsem přišla s malým z venku na oběd a jak se poo vyspí tak jdeme zase :grinning:
20. kvě 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, taky zdravím ,Adámek spí, tak rychle dočítám :grinning: :grinning:
vítám jonusku, 3děti paráda,aspoň je doma veselo :slight_smile: :slight_smile:

megee to je dost, že se taky ozveš, pražando!!!
je pravda, že co je krásně, každá jsme s dětima nejraději venku, doma jich to nebaví, jen ty domácí práce se nějak kupí, praní, žehlení......ale co, to neuteče :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Adámek miluje na náměstí ten vodotrysk a tak jsme věčně u něj, dnes si sedli do trávy a ládovali do sebe sedmikrásky s Filípkem od švagrové, pak honili holuby :grinning: :grinning: :grinning: sranda

srázek by byl dobrý,teď se vrátili naše dovolenkářky martina s rencou, tak snad jsme všichni a mohli bychom se sejít, než se rozjedeme zase na letní dovolenou, jako třeba kristyan, nahoďte nějaké datum a čas :wink: :wink: ¨

karolino tobě moc gratulujeme k Amálce, hodně zdravíčka a ať se ji na světě líbí a do života ji přejeme jen to NEJ, NEJ,paráda další nevěsta pro kluky :slight_smile: :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
co přísti tyden nejaky den?

abi co?nevzala bys nas?muzem to spojit s tim chrupcenim u tebe kdyz bude hezky...jenze bych si k tobe potrebovala hodit i kocar ale tak to se snad nejak udela...
20. kvě 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vidím že jste tu dobrá parta všechny.no hodím nějaké fotečky do galerky..jo?řeba se známe z města od vidění :slight_smile:
my jsme nemocní teda náš Tomášek,tak hnipem doma.a těším se až dojde manža z práce že budu moct s kočárem na chvíli vypadnout z domu
20. kvě 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak já navrhuji pondělí odpoledne co vy na to náš táta jede na noční na 17 h,jeli by jsme ráno dala bych malou spát u babi a odpoledne by jsme mohli jít na město a ráno po noční by nás vzal .
20. kvě 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych byla pro me je to celkem jedno.....ale az tak po 3hod kdyby to slo.. :confused:
20. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
¨já nevím uvidím jestli budeme mít ty neštovice tak se asi účastnit nebudu.
20. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

dnes jsme byly celej den u našich,na dvorku a na písku si hrála,já si odksočila do města vyřidít a pokoupit, na metálce mi propltili přilbu na kolo pro malou.

a ted jsme se akorát vrátili z vyjíždky na kolách,malé se to líbí naštestí,tak jsem ráda.Cvičit už jsem nebyla 3 týden a nevím zda se ještě dokopu,jak jednou skončím,tak jsem ráda,že denně jezdíme aspon hodku a půl na kole. :wink:

Ten srazík klído v pondelí,ale me pasuje tak po 1 hodine,pak mi malá odpo spává.Dnes mi spala od 9 do půl 11,zase vstávala v 6.A pak spala od 14-15 hod.tak se nejak domluvte,bud se ukážu s Klárinkou nebo sama aspon a malá bude chrupkat u babičky... :wink:
20. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko ,vy máte neštovice?
20. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte non ted jsou neštovice po školkách.mám strach aby mi to starší taky nedotáhl.a kam chodíte když jdete na srazík??? :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti zatím ne ale před třemi týdny jsme měly srazík tady v Přemkách a na druhý den jedna mamina nahlásila neštovice.Mudra nám říkala že touto dobou se u ní všichni ukážem. :grinning: Dneska jsem malýmu našla nějaký dva pupínky a do večera měl ještě nějaký ale neřekla bych že to jsou neštovice.no uvidíme co se z toho vyvrbí.
byla bych ráda kdyby to nebyly chystáme se na víkend do Vrbna.

No a se srazíkem uvidím podle těch neštovic.
20. kvě 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak doufám že srazík klapne mi už neštovičky měli :sweat_smile: .Jo a musí přijít někdo koho znám protože třeba dadli,zuzik,jonuska atd neznám :sweat_smile: poznám Ilču ,Olču a Marťu z Abinkou :grinning: :sunglasses: :wink: tak pište mě to časově v pondělí vyhovuje tak kolem třetí protože mi od 11 do 14.30 spíme než se najíme tak stíháme tak na tři!!!
20. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristyan maličká tak krásne dlouho spinká? ty brdo..ta je hodnoučká :wink:
20. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak jestli mužu taky přijít tay dojdu kolem 3 :slight_smile: budu mít Tomáška i Jonku.starší je ve školce až do pul4,tak my ho vayzvedne babi nebo děda :wink:
20. kvě 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, jojo svatba se krátí, 3 týdny a nějak to ještě moc neřeším, tak snad to nějak zvládnu . Masáže dělám dopoledne jen ve čtvrtek , mám sice do léta narváno, ale nějak bych to udělala, pokud by jsi fakt chtěla , cinkni nebo pisni IP.

srazík , v pondělí můžu a já bud od 13 nebo od 15, u nás to ještě záleží kdy se ráno vzbudí, bud spí dopo i odpo, nebo jen odpo, takže já se nějak přizpůsobím a budu se těšit , tak se vy rozhodněte, at je nás co nejvíc.
20. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknite do fotek - svatební oznámení :wink:
20. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek