• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
marti, to je fakt, můj dr. říká úplně opak od dr. mých kamarádek , tak jsem pak zmatená co ted, tak pak dle toho jak to cítím, ale někdy jsem z toho nerozhodná :frowning2:

holky, prcek se rozkašlal, má ten dusivý suchý dráždivý kašel, až se z toho poblinká, dávám hedelix a homeopata a hovězí vývar a dnes jsem dala na noc , ač nerada, nurofen, naštěstí nemá teplotu, tak snad to bude ok, ale je to naprd když ti prcci mají i blbou rýmu, natož když někteří mají takové trápení se streptokokem, at jsou ti bobánci hlavně všichni zdraví, to je nejdůležitější :wink:
21. lis 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně pozor na suchý sipavý kašel..říká se tomu jako kdyby štekal pes..my to měli..je to nábeh na zánet hrtanu...je to nebezpečné...ale nechci strašit.......může z toho vzniknout laryngitida.....

slyšíte venku ten vichr,to je hrůza....zítra máme jed na chalupu na oběd..no vůbec se mi do té zimy nechce...malá usla před 9 a já půljdu myslím taky..jsem uplně grogy.....m

malá se rozchodil..dnes chodí uplně sama a všude...semtam sebou žuchne..ale jinak nechce za ruku..jen sama...no ze dna na den změna jako hrom...je to velká holka :grinning:

a hedelix dáváme taky na kašel..je to super..ale jakpíšeš dadlino tak to bude jen nosohltan....malá měla taky děsnou rýmu a kašlala..bla jsem sní 3 u dr...a za dva dny na to na pohotovsti,protože se mi to nelíbilo ten kašel..no hrůza..a dr.říkala že je to tak na týden..že to trvá než to všecko vykašle..napsali mi na to ditustat..ale já dávala hedelix..je to přírodní... :wink:
21. lis 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
geminis , jak píšou holky, vůbec tě neukamenujeme a už vůbec nevyloučíme pro tvé názory :slight_smile: :slight_smile:
je pravda , že co člověk ,to jiný názor a nejhorší je, že mají i různé názory doktoři :frowning2:
souhlasím s tebou a dadlinou, jiji je stejného názoru a vidíš nakonec jsme doma na blázna , například moje mamka když hlídala Adámka a já tam přišla , dřív než jsme byli domluveni,už mu dávala ochutnat pudink a já na ni spustila , co blázní a ona taky- ježiš, ty naděláš, vy jste jedli dávno všechno a jste zdraví!!!!TAK ŘÍKÁM, maminko, bohužel je jiná doba a já prostě si nepřeji abys Adámkovi tohle dávala a bylo to!!!!
dávám malému mlíčko, na sváču ovoce, pak oběd a odpoledne activi bílou neochucenou třeba naředěnou s přesnídavkou, nebo teď už i kousíček chleba s máslem a k večeři kaši
co se týká čajů, byla jsem spíš pro čistou vodu nebo pro čaje porcované, ty čaje granulované se mi vůbec nelíbí, ale Adámkovi chutnala červená karkulka od hippu , teď však, jako když utne zas chce pít jen vodu a já jsem ráda :slight_smile: ty čaje od hippu jsou sladký , brrrr :grinning:
geminis, ještě jsem se chtěla zeptat, když už tady řešíme ty jídelníčky a holky vás taky, jaký dáváte mimčům pečivo???myslím jaký chleba a jestli rohlíky, tak ty obyčejné???
jinak většina tady chodíme k dr Mikuláškové, já na ni nenechám dopustit, je fajn , moc fajn a ona sama řekla, že malému můžu dát už třeba žervé nebo lučinu sýr, ale složení žervé je tvaroh, smetana a sůl, a přesně , jak píše martinataylor, to složení výrobků hippu v těch přesnídávkách je děsný, já vůbec nevím, že to můžou pustit ven z pásu, vždyť je to sůl, šunka, atd :wink: nechápu
stejně tak jako říká dadlina s rýmou, její dr je zásadně proti chození ven a doktoři z orl vám řeknou, když není horečka, úplně v pohodě ven můžete, tak si vyberte a tak je to se vším
jo a teď z jiné stránky, byla jsem dnes v Olympii a mají tam uprostřed zasněženou krajinu, kde jsou zajíčci, ovečky, lední medvěd samozřejmě vše umělé a mezi tím vším jezdí vláček, krásný, takže Adámek dnes jel vláčkem s tatínkem a očička mu mohli vypadnout , je to mooooc hezký a všude svítí stromečky už velké vánoční, tak čučel :slight_smile: :slight_smile: ,jen ta cesta na dálnici byla děsná, pořád nějaká kolona , nic moc se nejelo, tak kdyby se vám chtělo na nákupy, ale všude děsných lidí :frowning2:
kolci Jaroušek je šikulka,my jsem s Adou taky cvičily, ale pak už jsme toho nechali, neboť měl větší sílu než já při cvičení a už to nešlo
co ten srázek , nějak se nevyjadřujete, klidně dejte jiný termín, ale prosinec se nám blíží a vánoce taky a pak před vánocemi už nebudeme mít určitě tolik času :slight_smile:
geminis nechceš dorazit taky, jak jezdíš do PV????jsi srdečně zvaná
dadli co to je???ten kašel u Marťáska, kde to vzal???mladá má angínu , tak je na ospenu, můj taky prská, tak si říkám, jen ať to taky nechytí malý, zatím se držíme :slight_smile: písni mi, pa a hezký víkend a možná se ráno vzbudíme a bude bílo a asi i zima :slight_smile:
21. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje, díky za názory. A že stále žiju!! :slight_smile:
Co se té šunky týče v příkrmech, třeba hipp skleničkách, to, že je obsažena v příkrmech od 10. měsíce ještě neznamená, že jde o stejnou šunku. Tato šunka dusitanovou směs obsahovat nebude, protože skleničky jsou hlídané, na všechno.
Pokud bych si měla vybrat mezi názory kamarádek a mudry, tak se řídím mudrou a snad i trochu selským rozumem.
Moje kamarádka začala své hodně nedonošené dětičky ládovat tvarohem a příkrmama už od 4 měsíce, kdy měly vlastně 2,5 měsíce korigovaných. Mudru neposlouchala. Pak měl chlapeček velké problémy a jí taky nastaly, protože musela s pravdou ven.
Proto bych se raději držela jejího doporučení, že kdyby náhodou něco, nemohla by mi potom říci, no já vám to říkala a vy jste si to stejně udělala podle svého.
Psala jsem, že od roka by se mělo postupně najíždět na normální stravu. A všeho s mírou, jak zde padlo...

dadlina --
doufám a moc přeju, aby jste se kašle zbavili co nejdříve. Je to hrůza, když ti naši bobánci trpí.

martinataylor --
velká gratulace k prvním krůčkům. A že se nechce nechat vodit za ruku, to se nediv, "našlápla" si k nezávislosti a moc se jí to líbí.

Tak já běžím...krásný páteční večer všem!
21. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zdravím všechny,tak nejdřív k tomu jídlu tak mi papáme následovně ráno od maminky pak máme piškotky asi 10 ks (suché) pak jdeme hajat a to máme zase od maminky jak se vyspí tak má polívečku jen zelenina bez koření a soli spapá plnou kompotovou misku a odpoledne celý banán a na večeři máme dobrou mámu a ještě od maminky no a během dne když má na něco chut tak jí dám rohlík a nebo kůrku chleba a podotýkám že mi takhle jíme asi 2 měs. páč jsem do 9 měsíců a 14 dní plně kojila.je to každého věc ale obě moje děti jsou atopici tak si dávám větší pozor co papají.a to že jste rády že děti vůbec něco papají to znám moje švagrová měla stejný problém malej nechtěl taky nic ta zkoušela všechno možný a není atopik alergii nemá tak jak říkám je to hrozně individuální :wink:
a dneska jsme slavili všichni už odpadli jen já tady sedím u té bedny ted jsem neměla moc času tak jsem vždycky jen přečetla a nestačila moc reagovat :frowning2: .
tak se mějte pa pa
22. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no co je s váma vy jste zapadli sněhem? :sweat_smile:
23. lis 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,
malá chrní už hodinu v postýlce,tak vařím obídeček..dnes si děláme pstruhy na másle..mnamka a Klárinka bude mít kousek rybičky pangasius a bramburkou.....dnes pojedem s tátou jen do arkády do sportisima..musím si koupit zateplené sportovní kalhoty...v riflích je mi zimenka když drandím s kočárkem....

Včera jsme byly na chaloupce..udilo se,tak jsme se nadlábli teplým uzeným...ideální na můj žlučník :grinning: ....ale to počasí holky....hrůůůůůůůůůza!!!!!

Tak se těším na jaro a teploučko....na letní zahrádky....už aby to bylo :angry: ,zimu nemám ráda :angry:
23. lis 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Marti pstruhy mňamka. Ty u nás dycky vaří manža a jsou úžasně dobroučké. My budem dneska mít brambory na plátky opečené v troubě a kuřecí přírodní. Holky normálně dneska snad poprvé Jájoušek spal od večera do pěti do rána a ani jednou nemručel, nevzbudil se na duduška. Prostě od půl sedmé chrupal až do pěti. Pak papkal a usnul ještě do půl osmé. Zázrak.
JInak venku je teda pořádná zima. Taky si budu muset pořídit nějaké teplejší kalhoty.
23. lis 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nás dnes kosena jak blázen! Včera první sníh, první v životě i pro holky, táta jim udělal huhuláka na zahradě! Hned by si ho vzaly do obýváku.

Dnes jsme byli dopo na ťapa ťapa, ale byla fakt zima, tak jsme byli venku jen chvvíli.

marti, taky mi byla v riflích šílená kosa a přemýšlela jsem nad punčocháčema (strupmhosema) nebo nějakýma oteplovačkama a kuk, Ty o nich zrovna píšeš. Tak dej vědět, jak jsi dopadla, zajímalo by mě, zda se mám taky po něčem pídit zde. A to zde bývá mírná zimenka.

A posezení venku si nedovedu teď v té zimě ani představit.

My máme na oběd vepřové závitky s bramborem a holky polévku z červené řepy a krůtí rizotko s rajčaty.

Rybičky my nejíme, za a) by se snad do dvou let ani neměly, pangas se někdy sice zkouší od roka, ale hlavně za b) Anička nám po něm zvracela, tak jsme ho z našeho jídelníčku vyřadili. Navíc jsem se dočetla, kde se pangas chová a jak a není to veselé čtení. Ačkoliv je to škoda, protože mi chutnal. Manžel ryby miluje, takže jeden foch mražáku jsou jen rybenky. Já jím jen kapra na Vánoce, jinak by nebyly dárečky :slight_smile: A v Anglii "fish and chips", tam ta ryba nemá chybu!

kolca, gratuluju k dnešnímu výkonu Jarouška ohledn spaní! Třeba to tak půjde i nadále...to by bylo viď.

Odpoledne jdeme na nějký advetní trh, ale je to naštěstí uvnitř.

Zatím se mějte krásně.
23. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Kolči krásně Jaroušek spinkal.....závidím ti...ale taky se jednou dočkám..asi si tělo zvyklo...ani mi to už nevadí a ani nepřipadá nějak hrozný když kní občas musím vstávat.Třeba ted ještě pořád chrupe..skoro 2 hodky!!!!šikulka moje malinká..my se aspon v klidu s tatkou nadlábli :grinning: ,za chvíli přijedou naši a berušku chvilku pohlídají,my si statkou skočíme do té arkády....
a večer malá usla o půl 10,ale zase mi usne do minuty,když ji dám do postýlky..a vzbudila se před půl 2 na mlíko a pak mrčela v 5,chtěla už asi vstávat :grinning: ,protože si stoupala a dala jsem ji na bok a čajíček a vzbudila nás 7.15 hod. Takže bych řekla noc v pohodě... :wink:
a pangasius nám dr.svolila na másle...a míváme ho 1 týdně....a malá to zdlábne...po čem mi zvracela tak to jsou sklinečky od hipu,hami apod...takže bych ji to v vživotě nekoupila...radši ji uvařím... :wink:
23. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my teda pangase taky jíme, asi tak jednou za čtrnáct dní, dr. říkala, že klidně může jednou týdně. Asi tak od toho roku :slight_smile:
Geminis, co je dneska zdravý a chovaný/pěstovaný v pořádku? To by se člověk z toho musel zbláznit, kdyby to tak měl brát :confounded:. Ani zeleninu vypěstovanou na své zahrádce nemáš jistou, bo v půdě může být dusičnanů hafo.
Takže já většinu věcí tak neberu. Pokud to jde, koupím bio zeleninu (i když to taky bůhví jestli je bio), maso mám od našich jehně a od tchánovců králíka, kuřecí jí dávám málokdy, bo to kupuju. Ale jinak už si říkám, že není malý mimi, tak to snad nějak zvládne :confused:
Skleničky nám nevadily nikdy, navíc ty prochází přísnějšíma testama, i když ta sůl ve skleničkách od devíti měsíců mi taky vadí. Občas ji má i teď, když jí nestihnu nic uvařit. Navíc já moc nemám fantazii, mám dojem že vařím furt to samý (zeleninovou šlichtu s masem, případně bramborovou kaši s tou rybou), takže aby měla trochu změnu.
23. lis 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,

já proti pangásovi nic nemám, mě chutnal (a to ryby nejím) a mrzí mě, že Anička má po něm takovou reakci. Protože se ryby všeobecně doporučují jako zdravé. A i naše mudra nám ho od roka schválila, jenže jak jsem psala, nemůžeme...

jiji, máš pravdu, že ani zelenina na zahrádce není jistá, proto zeleninu kupuju, bio i nebio...dnes člověk fakt neví. Aspoň doufá, že ty skleničky jsou hlídaný. Možná je blbost, že se dnes všechno tak řeší, protože podle toho bychom nemohli jíst nic

To jehněčí a králičí maso Ti závidím, tady ho neseženu :( Tak dáváme hovězí, vepřové, kuřecí (to občas na trhu).

A vůbec neřeš, že vaříš furt to samé, děti jsou "konzervy", stereotyp v jídle jim nevadí, to řešíme jen my maminky. Takže já servíruju to, co mají rády a občas zkusím něco nového. Ale v 90% sázím na jistotu.

Tak se držte v teple a mějte se prima!
23. lis 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak já jsem dneska nějaká unavená, a to jsem se přímo božsky vyspala, asi to byl šok, že jsem mohla spát bez přerušení celou noc :grinning: .
Já jsem Jájouškovi pěstovala nějakou mrkev na zahrádce, ale jak vás tak poslouchám, tak jí hned tak z toho mrazáku nevyndám. Teďka na začátek jsem nakoupila skleničky a časem uvidíme no. Je pravda, že fakt člověk neví, co v té půdě je :frowning2:
Holky kukněte jak Jájoušek dneska odpo usnul:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fkolca&vImageID=2115043#navigator
Poslala jsem kluky na chvíli ven, ale je tam fakt nechutně, Jája je zababušenej, tomu je hej, ale tatínek asi přijde zmrzlej.
23. lis 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Geminis, jj, pangas je výbornej. Je super, že je, protože ani u filé člověk nemá jistotu, že tam nejsou kosti a tady fakt nejsou, tak je pro děti výbornej :slight_smile:. Škoda té vaší reakce, jinak byste mohly baštit rybičku ostošest.
A nemohlo to být třeba z něčeho jinýho nebo v kombinaci s něčím? Nebo to máte vyzkoušený víckrát, a potvrzený? Je mi úplně jasný, že když prcek po něčem zvrací, tak to jídlo nerad zkouší podruhý, co? :confounded:. Míša mi takhle blila v létě po atb (se nedivím, fakt byly děsný, hořký jak sviňa a i když jsem to zamíchala do celé přesnídávky, tak byla hnus, tu hořkost vůbec nepřebila :angry: ), co dostala na dovolené na Slovensku. Jakmile jsem jí je dala samotný nebo do kaše. S přesnídávkou jsme to zvládaly, ale vždycky jsem byla v šíleným stresu, jestli mi to vyblije nebo ne :confounded:. No, nakonec možná byly zbytečný, protože pak se osypala, takže to možná byla šestá nemoc. Měla totiž tři dny vysoký horečky (první den jsme mysleli,že ze slunka, bo den předtím jsme strávili celej v termálech) a asi pátej den (to už byla bez teplot) se osypala. Bohužel nešlo vyčuchat, jestli z těch atb nebo z průběhu té nemoci. Naše mudra jí pak koukla do krku, udělala test moči, všechno bylo OK, takže fakt jsme je možná měly zbytečně.
No, to byla taková odbočka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, Olí, malej je boží. Je ti podobnej :dizzy_face:. Musela jsem zkouknout i víc fotek pozadu, bo mám trochu "mezery ve vzdělání", si ho pamatuju jako pidimimi spící v kočárku, a už je z něj takovej kus chlapa :dizzy_face:
23. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jiji jojo je prý celej na mě, chudák manža je smutnej :slight_smile: . Je to už chlap no, hrozně to letí. Za chvíli bude mít půl roku :confused:
23. lis 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hihi, to tak bývá, že chlapečci jsou podobní víc na rodinu maminky a holky na rodinu tatínka. U nás to taky platí stoprocentně, Michalka je celej manžel :grinning:
Jj, letí to. Ani se nenaděješ a půjde do školky. Taky nám těch šestnáct měsíců děsně uteklo .... a to jsem si říkala, když měla šest týdnů, jak rychle roste, že se teprve nedávno narodila ... kdyby tak to miminko moho být miminkem co nejdýl :dizzy_face:. No, ale taky už to má svý výhody ... nemusíme ji nosit, všude si dojde, člověk se s ní jakžtakž domluví, je s ní sranda, spí celou noc ... :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,
holky myslíte že může Kája dundat prázdné prso? já mám totiž pocit že už mám prsa prázdná ale ona pořád dundá a polyká jako kdyby pilatak nevím
Dneska večeřela kaši švestkovou pro lepší trávení bylo to do mléka např.BEBA ale já doma nic takového nemám tak jsem jí to udělala do vody a snědla třičtvrtě misky tak nevím kdyby aspon vydžela spát do půl noci :wink: no a ted tam řve tak to jdu omrknout :fearful:
23. lis 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

tak kašel se změnil z dusivého na vykašlávací, což je asi dobrý a rýma je skoro pryč .. hurááá, já jsem ráda, že je to lepší, moc to prožívám, když mu něco je, ale to asi každá máma - myslím že hodně pomohl silný hovězí vývar, dávala jsem po lžičkách 3x denne a v poledne polévku z něho .

o víkendu jsme byli na Stražisku u našich na zabíjačce, byla kosa, ale krásně bílo a sluníčko, nádhera, ale byla jsem s malým raději v teploučku, kvůli kašli

kristyan určitě nevadí když dundá prázdné prso, krásně se uklidní a cítí tě, pokud tam nic není tak to časem samo přejde, zatím bych ji ho nechala - na mazlení :slight_smile:

k tomu jídlu, ráno kojím, pak ovocn.příkrm nebo banán+ kojení , v poledne masozelen.příkrm /kupuji i vařím, asi tak 50 na 50/, odpo ovon.příkrm, večer kaše Sinlac + kojení , v noci 2 kojení.

a jak jsem psala, že jsem totálně grogi a unavená, že nemůžu už ani usnout, tak už spím, ale musím si dát půl láhve piva :grinning:

holky , kdo jste tam z těch končin - Stražisko atd. já chodila na základku do Ptení
23. lis 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadli já bydlím v Přemyslovicích.

Holky moc jsem to nedočetla,ale snad si čas najdu.Tak okna už máme vyměněný a dnes jsme celý den gruntovaly.Chosínek vegetil u tety v Mostkovicích a my dřely jak barevní :rolling_eyes: No to nejhorší už je za náma :slight_smile: :slight_smile:
Tak papa jdu se natáhnout
23. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky dadlino já jsem z Rakové u Konice a ve Stražisku znám Blanku Navrátilovou a segru Kamilu.

Abi vy jste dělali ty plastáky?
23. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásný večer maminky a miminka :slight_smile:

Marti jj potvrzuju, že klárinka krásně chodí, je to srandovní jak se divá pod sebe kam šlape a drobnými krůčky našlapuje, je to šikulka :wink:
A mimochodem uzený bylo uúúúúžasnýýýý!!! ještě teď jsem si zakrojila :slight_smile:

Já k tomu krmení - zatím pořád od maminky :slight_smile: :wink: :grinning: ale přiznám se, že až nastane doba, kdy budu řešit příkrmy, tak bych chtěla taky tak nějak dodržovat aspoň co to půjde zdravou stravu, ale to se uvidí až ta doba nastane.. :wink:

Dadli jj máš pravdu, když těm mimouškům něco je tak je z toho člověk vyřízený. Já musím zaklepat, my neměly ještě ani malilinkatou rýmečku, ale to fakt klepu všude :wink:

Kristy já mám taky někdy pocit že Sárinka dundá prázdné prso a přitom polyká jako by tam bylo bůhví co :wink:
23. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kristy jojo dělaly :wink:
23. lis 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko, Přemky znám, chodíme tam občas celá rodinka /naši , ségra , 4 děti , 2 psi / na procházku, na zámek , dáme pivko nebo čajík a jdeme zpět na Strážo , takže pokud jsi někdy viděla podivnou skupinu tak to jsme byli my :grinning:

kristyan, Blanča se mnou chodila na základku a v pubertě /12 let - 16 let/jsme byly nejlepší kámošky, kouřily jsme spolu marsky na nádraží a pily čučo a prožily spolu první zábavy , první lásky atd. - to už je ale sakra dááávno

renčo, malej byl do 6 měs. taky bez rýmečky, pak něco chytl - rýma , zánět průdušek a antibiotika - hrůza , a já myslela ,že kojené děti jsou zdrave , pořád :confounded: , tak proto kojím kudy chodím :grinning: a vidíš, už jsme po druhé na hromadě- ale zase si tím získají obranné látky, takže taky dobře

jinak já kojila plně do 6 měsíců, nedávala jsem ani čajík a taky mi ho do ted moc nechce, tak mu dávám za každým příkrmem cucnout prsa , aby se napil, takže pořád kojím jakoby "furt" :grinning:

lepek jsem taky ještě nedala, ale už chci začít. asi chlebíkem?? rohlíkem??
24. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli ve pteni mam rodinu.francovi-neznas??
jinak jsem byla vcera cely den pryc byli sme v makru a tak tak jse vas ani nepozdravila....

jinak se mejte nevim co bych jeste napsala :confused:
24. lis 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám francovi , ze Zdětína, ze Ptení neee :unamused:

jo a ted jsem vařila pro prcka velký kus hovězího a zeleninku / i do mrazáku/ a drsně jsem to připálila, prostě si s prckem hraji a za chvíli děsněj smrad, voda se vyvařila a hrnec je na vyhoz - jsem nasranááááááááá , to není ani možný :cry: :cry: :cry:
24. lis 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak nám zde pěkně chumelí, holky jsem navlíkla do kombinéz a hurá za sněhem. Venku jsme byly asi hodinu, ale nepřekočily jsme rádius 50m od domu :slight_smile:
Byly jsme jako sněhuláčci všechny!

dadlina --
třeba ten hrnec ještě není úplně KO a bude zase brzy OK! :slight_smile:
Mě se tohle připálení stalo v sobotu, ale to jsme měli návštěvu a já se s ní zapovídala, až jsem přičmoudila vanilkové rohlíčky. Jsou tmavší, ale protože jsem těsto kupovala jako polotovar a chtěla ho vyzkoušet, tak třeba mělo být tmavé a pěkně křupou, resp. chrumkají!

Včera jsme byli na úžasným adventním jarmarku...měli tam spoustu nádherných věciček a ta atmosféra--ylo to ve stodole, skvěle nazdobené a k tomu i kafínko, koláčky a svařáček! Něco jsme koupili, dali si po koláčku, maminka se zahřála svařáčkem a venku nádherně chumelilo.

Znáte někdo vánoční jarmark na ZŠ v čechovicích??? Škoda, že na něj letos nemůžu...
24. lis 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé dadlina a není to náhodou zdena Francová ze Zdětína? to je bývala kolegyně z práce,tak musela odejít kvůli chlapečkovi..to určitě víš,jestli je to ona.... :wink: ten svět je ale malej :wink:
malá chrní na balkoně..byly jsme venku s hafanem..ale je tam zimenka,ještě že mámty zateplené kalhoty,lae ta cena holky 1299 kč...tak už mám dáreček pod stromeček.....
já včera upekla malé zase piškotky a ted jsem ji uvařila bramburku zs mrkvičkou a brokolicí tak to má dnes bobeček na obídek..

Renči to uzené fakt nemá chybu..ještě ted se olizuju... :grinning: a Sárinka ta je užasná a krásná po mamince :grinning:

geminis v čechovicíh.to mám kouse když jsem z krasic..nezmáme....je to tam fajn? :wink:
24. lis 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj,
Byli jsme v poradně: Jájoušek váží 7120 gramů, měří 67 cm a dostal 3.hexu. Až se vzbudí bude druhý pokus se zeleninkou a večer mám dávat rýžovou kaši. Tak to abych koupala už v pět :grinning: , pr než to tou lžičkou sní....abychom to do půl sedmé stihli
24. lis 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Oli..to je Jaroušek kus chlapa..hrozně to letí..už bude mít půl roku..fakt..my baštili kašu do tedka z flašky...ze lžičky nechce a ani z flašky...tak ji už 4 den večer krmím brambory a mlíko..udělám z toho jako kdyby kašu,pak to apije troškou mlíčka ještě
24. lis 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek