• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dadli to je pekny....a to je dobry ty mas ten inicialy dd a tvuj budouci muz mm :slight_smile: tak pak budes mit dm :grinning: uz to mas za chvili tak si to co nejvic uzivej...ja jsemse ted koukala na svatbu na videu jako na nasi a fakt bych to vratila byl to bajecnej den...
20. kvě 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan a me nepoznas :frowning2:

me to vyhovuje kolem te 3 ..snad nam neco pojede zrovna :slight_smile: taky po obede chrupkame no...
20. kvě 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já v pondělí taky můžu,kolem 3 mi to vyhovuje, malý taky spí tak do těch 2, půl třetí, takže to stíháme :slight_smile: :slight_smile:
před chvílí jsem přijela,trošku jsem poběhala obchody a pak se stavila za kamošem zubařem na fakultce, dali jsme kafčo a kukl mi na zoubky :grinning: :grinning:
jdu se okoupat a spinkat, pa a dobrou
20. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tka malej má zase teplotu to už je hrozný.achjo.mi už po o moc nespíme a malá je ještě kočárková takže mě je docela jedno v kolik.ted jdu do hajan at jsem na ty raubíře ráno fit.apap a dobrou :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, pokud budete mít srazík až kolem 3 tak bych se snad mohla ukázat i já. Jsem v práci do 4, ale snad se mi podaří utéct o něco dřív :slight_smile:
Ráda bych vás viděla dokud ještě můžu chodit a vypadám jen jak poloviční slonice :grinning: :grinning:
21. kvě 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli krásný oznámko...

čtvrtek dopo by mi kldine pasoval..ale pokud máš narváno,tak to necháme po léet až budeš mít volneji...tím se vůbec netrap,jsi moc hodná :wink:
21. kvě 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
Dadli pěkný oznámení.Už se těším až si taky nějaké vytvořím :grinning:
zatím se nic neděje no snad je to planej poplach. :unamused:
21. kvě 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak pondělí by vyhovovalo i nám,vyzvedla bych Natálku ve školce a mohli by jsme dorazit.

Dadli,moc pěkný oznámení,měla jsem udělaný něco podobnýho,jen fotku Natálky jsem měla v oválu a všeci říkali,že je to jak parte,tak jsem dala klasiku bez fotky.Ale ti ho máš opravdu moc pěkný.My jdeme 13.6. v 11hod na svatbu známým,tak se už těším.
21. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,
tak já bych v pondělí odpoledne taky mohlo...teda zatím nevím o ničem co bych měla...se na vás moc těším.

Dadli, oznámení krásný...letos je úplně nasvatbováno. Jdeme na 5 svateb :grinning: Už jsme na jedné byli teď v sobotu, pak 6.6. no a 13.6. taky...to se vdává moje sestra...no ale nevím nevím jak to s náma dopadne. Jestli zrovna nebudu ležet v porodnici :grinning:
21. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, díky že se vám oznámení líbí :sunglasses:

tak v pondělí v 15h, udělám vše pro to, aby prcek šel spát až po obědě , aby byl vzhůru na srazík, ju?? už se těším. ještě pak pisneme kde, ju??
21. kvě 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak já bych mohla taky v to pondělí kolem té 3h.Ela jede sice na výlet a pak má jít do výtvarky ale asi nepůjde určitě bude zničená tak ju radši vezmu za dětma :grinning: :grinning:

Dadli oznámení hezký Martinek je tam krásnej :wink: asi po mamince že jo?

Kristy mě znáš taky nebo už si mě nepamatuješ? :-

My jdeme na satbu sestřence 6.6. už se těším nebyla jsem na svatbě asi 4 roky :cry: :cry: a v srpnu jdeme na další HURÁ :slight_smile:

Zuzi jak to že jěště nerodíš je to zatím OK?

Jdu si uvařit kafe snažím se pít hodně vody a celkem mi to jde ale tak po 15 m chodím na hajz... :grinning: :grinning:

Musím dát dolů těch 5 kg ale to se mě asi do té svatby nepovede ani náhodou :cry: :cry:

Tak pááááááááááá :grinning:
21. kvě 2009 ve 13:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé myslíte na Kolču? :wink:
já jo holka drž se to určitě zvládneš Any a Eli drží palce :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem mrkla na oznámení je originální a krásný ..moc se mi líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
holky a mužu jit s váma srazíkovat?? :dizzy_face:
konečně hodím ty fotečky..malá mi spí.
mrkla jsem na vaše ale nikoho nepoznávám
21. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, zatím je vše v pohodě....říkám, že doktor jen straší :grinning: Myslím, že v pondělí na srazík ještě dorazím....
No a když neee...tak aspoň budete vědět co se děje :wink: :slight_smile:
21. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem se na vás těšila,a co se nestane?Natálka má neštovice,takže 3týdny ji udržet doma,to bude mazec,a mě pak asi odvezou do Šternberka :grinning: .Určitě to chytne i Adámek,takže se mám na co těšit.

Tak doufám,že až dorazím,,někdy",tak se sejdeme v hojném počtu,ať vás všechny poznám :wink: .
21. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko,jen jsem chtěla napsat,já chodím na olomouckou k Mudr.Kvíčalové.
21. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer :slight_smile:

Holky nějak nestíhám dočítat, těch příspěvků. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na srazík v pondělí určtě přijdeme, už se moc těšíme na nové tváře, které jsme se Sárinkou ještě neviděly!!! :slight_smile: :grinning:

Dnes u mě byla Marťa s Klárinkou a ještě jednou kamarádkou s půlroční Nelinkou, no bylo to sice trochu náročný, ale jinak super, holky naše si krásně pohrály, prostě babinec a ještě 2 pejsci - samozřejmě holky, takže nás bylo vlasstně 8 ženských :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No jak Zdenda přijel domů, vlezl na zahradu a viděl tu "spoušť :wink: tak prohlásil, ale holky, slet čarodějnic už byl!!!!
hrozně vtipnej, co?
21. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli krásný oznámko, super nápad :wink:

Tak se Vám to krátí, Dadli, Marťo, za chvíli budete vdané paní!!!!!!! :grinning:
21. kvě 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Reni , jestli radši nezůstanu stará rozvedená slečna :grinning: pač mě včera tak nasral..... :angry:
22. kvě 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,
ahojky holky, tak státnice včera dopadly moc moc dobře. Měla jsem kliku na otázku. Takže to mám juchuuu. Tak ještě dopsat tu bakalářku a obhájit to a zkoušku z odborných předmětů. Definitivně si oddechnu snad v září.

Holky taky bychom rádi dorazili na srazík. Malej teda většinou do třech spí. Takže asi vyrazíme dřív, někde cournem po parku ať se vychrupe v kočárku a pak dorazíme. Kde se sejdem? jako Vždy?

Dadli oznámko super :wink:
Normo tak s těma neštovicema to vás lituju. Držte se.
22. kvě 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a všem moc díky za držení palečků :wink:
22. kvě 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky jen vas jdu pozdravit...my jsme vsichni nemocni nejaka viroza..vojta mel teda jen 2 dny mensi prujem tak 2 xdenne se pokadil ale uplnou vodu ...a i trosku ublinknul...dnes v noci jsem zvracela ja ,prujem dnes rano jsem zvracela.ted je mi lip..zvraci moje mamka a od segry mala uz je na jipce v pv :frowning2: :frowning2: chuderka..

lita tady teda peknej hnus..tak jsem dnes radsi vojtu odvezla k babi at tady ted snama neni...snad to pomuze a snad nezacne taky zvracet to by jsme museli taky okamzite frcet :frowning2:

oliii tobe mooccc gratuluji ses sikulka .-) konecne budes mit malinko leharko ne :dizzy_face:

zuzik koukam ze ty uz to mas za par co ..jak se citis,za chvili uz budes mit mrnouska v naruci to je parada co..uteklo to vid :dizzy_face:

kaelan az budeme fit tak by jsme se uz konecne teda stavili prijdem peso s kocarkem ju ale ve starkach nejsou ani zadny prulizky co..kam tam tak chodite?

páčko..
22. kvě 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Kolči gratuluju ke státnicím! Stejně jsi dobrá, já se nemůžu dokopat ani k blbé angličtině :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Denoušku teda, viróza? Sakryš, doufám, že nás to mine, což o to, já se můžu pos... :grinning: ale co ten mrňous, že? To malý tělíčko se s tím nesrovná :frowning2: . Tak doufám, že bude vše ok a u Vás taky!!!

Dadli jejda, žeby předmanželská krize?? :wink: :wink: Někdy jsou ti chlapi na zabití co? Ale bez nich je to taky těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky malá mi usnula až o půl 10, nějak teď večer špatně usíná, tak jsem se stihla vysprchovat, sednout chvíli k tv a to abych šla spát :unamused: Sakryš nemám pro sebe žádný čas, ale na tom jsme asi všichni stejně :grinning: :grinning:

V pondělí se na Vás těším!! pápá
22. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte taky gratuluji ke státnicím..... :wink:
náš Tomík má dneska pořád horečky už máme atb.tak snad zaberou.
včera s ním byl manža na pohotovosti zrovna když tam byla ta nova.a ošetřovali je nachobě :confused:no hruza...
to je co ten dr.si tady pak nechte ošetřit dítě...doufám že už bude v pondělí o.k.abyh se s vámi mohla seznámit... :slight_smile: ted jsu do hajan jsem hotová
22. kvě 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme s malym byli v noci na pohotovosti ze zvracel :frowning2: ale poslali nas domu zeje videt ze hodne pije tak nas chvalili mame dietku no :unamused: ale tak hlavne ze jsme doma ze....
23. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku..tak vidím že si taky užíváte.náš malej už je z nejhoršího venku.už měl jen malou teplotu v noci vubec.
tak at se brzy dáte dom kupy.... :slight_smile:
23. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko jojo nevim co to ma byt za svinstvo,dneska mame prujmik no..asi muzkusim dat kousek cernyho uhli no...ale jak mu to mam dat takovymu prdouskovi :unamused: no uvidime...
23. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
noa co smectu???ta je na to taky dobrá.my jsme to měli před měsícem všichni.prvně se zvrací pak děsnej prujem.že...
a nedávali jsme nic jen po lžičkách černej hooodně slazenej čaj.a tomovi ten to měl nejhorší tu smectuprávě.je nic moc teda ale dá se..
23. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co je to smecta-?nejake kapky??myslim ze uz bude SNAD dobre no..
23. kvě 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je takovej prášek oupíš to v lékárně..dobrý ro děti..chutná to jako neslazený pudink..trochu..ale je to dobrý
23. kvě 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek