• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no a na co to je jako na prujem?
holky poradte nam neco na prujem...uz nevim...sice kadi malokrat a vzdycky to stoji za to....
obedy to vim ze ale spi snidane a vecere a nocni mlicko......mlicko nemuzem vubec,......tak ja nevim.....
24. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj denousku noprávě na prujem..je smecta.a jestli už jí rohlíky dej mu k tomu kousek hořké čokolády....my už jsme bez teplot hurááá
24. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku jj ta smecta je suprová, fakt ji zkus. V lékárně ji koupíš bez předpisu. Je to takový jemný sypký prášek jednotlivě balený po dávkách a rozpouští se do pití, klidně můžeš i do nějakého jídla, když ti to nebude chtít, třeba do přesnídávky, nebo jogurtu..
Je to pro mimi od narození a pomohla i mě když jsem měla virozu, je na průjem a na zvracení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Držím palečky :wink:
24. kvě 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jen na skok,v pondělí ve tři v parku u altánku a pak se rozhodne co podniknem ju
24. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky diky moc za tip.manza byl dnes v lekarne a prinesl nejake kapsky HNUSNY sou ze se nedivimkdyz se z toho malej poblinka....jinak zkusim tady u nas zitra koupit tu smectu ale nevim nevim tady nic nemaji a do pv s nemocnym vojtikem se asi nedostanu :unamused: ale mozna pojedu za mamicem od segry do nemocnice tak bych to vzala a nebo nekoho poslu..

se mate ze jdete na srazek ach jo..tentokrat jsem fakt chtela jit... :frowning2:
24. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte se dívám že sem moc nechodíte to já jsem na diskuzy na dámě pořád..umřela bych bez holek :grinning: :grinning: :grinning:
ráda bych s váma zítra taky šla,mamča mi snad Tomíka pohlídá.bere ještě atb,a tak ho nechci moc tahat ven hl.na slunko.tak když tak dorazím..jestli teda mužu..ted opeču buchtu tak papa :dizzy_face:
24. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonuško a ty máš s 3 detma čas sedet u PC :grinning: ?

já jsem ráda že jsem pořád venku a sednu k tomu jen na skok...

Zítra,jestli to stihnu tak dorazíme.....mejte se pa :wink:
24. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžeme se k Vám s Adámkem přidat? Párkrát jsme tu byli, když se Adámek narodil, ale pak jsme spíš nakukovali :o) Projela jsem Vám albíčka a asi Vás žádnou neznám. Dadli, znám Tvého nastávajícího manžílka, byla jsem u něj na brigádě, když ještě dělali s "Leonem" v Držovicích, tak ho ode mě prosím pozdravuj :wink:
24. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
martino.. :grinning: víš Tomík byl celej týden nemocnej takže jsme se nehli z bytu.takže když kojím nebi mi spí jsem tu.a není to tak hrozný 3děti :grinning: dnes jsem měla jen dvě a to bylo parádní...byli jsme venku ...tom byl totiž doma chudáček malej..no a muj chlap chodí domu až večer takže tak
24. kvě 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
vítám veroniku. Martu jsem pozdravovala, ale nevzpomněl jsi na tebe, koukal na fotky, furt přemýšlel a nic, tak zkus něco přiblížit :wink:

holky, tak kde ten srazík?? v parku?? já byla v pátek v Hobbitu /H-clubu/ na Wolkerce, vedle Billy a tam je uzavřená zahrádka, ten rybníček je vyvýšený, takže děti do něj vůbec nemůžóu, ani chytat, je vysoko a vůbed nikdo tam v pátek v 17h nebyl, tak si myslím že dnes v 15 tam budeme taky 100% sami, ale nevím jestli to není trochu z ruky, z města. Tak se sejdeme v parku u altánku?? jak psala Kristyan.
zjistila jsem že mám holičku na 15:30, tak ji jdu zrušit, kvůli srazíku, tak doufám že nás bude hodně . papa

všem nemocným držím palečky at jste zdraví a můžete ven . denoušku tu smectu taky máme , dávala jsem ji malému už ve 3 měsíci, když měl bacila ve střevech a je to dobrý - je to z jílu a ztahuje to binec ze střev.
25. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek lidičky tak už jsme zase z Vrbna doma.
Koukám že srazíkplatí tak se tam taky ukážem :wink:
25. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dadli, já jsem si to myslela :o) Ono už je to taky 10 let, tak se není čemu divit. Já bych ho také nepoznala - dokud jsem neviděla Vaše svatební oznámení, kde je jeho jméno :wink: Oni tenkrát dělali tisky pro firmu WHITE BEAR, kde dělá moje mamka, tak jsem to měla domluvené přes ni. Jo a současně se mnou tam byla ještě Marcela Komárková (tuším, že se tak jmenovala)
25. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ženský tak kde???Mě je to celkem jedno :slight_smile:
25. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
ten H-Club by byl docela dobrej ne? Ať můžou prcci lítat venku, zas tak daleko od města to není...Co?
Jinak holky my bohužel budem jen na chvíli, pr manža potřebuje jak na potvoru dnes vyzvednout v Bedihošti ve 4. Takže před třičtvrtě povalíme zpět na parkoviště a do Bedihoště :frowning2:
Jinak teda ale budeme na městě dřív, protože Jája spí do tří, a to bychom nedorazili vůbec, než bychom se vypravili z Lešan. Takže budem na městě už ve dvě, tak kdyby někdo mohl dřív...
25. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vítám Veroniku :wink:
25. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kolči já uvidím jak se malý vzbudí a podle toho pojedu.Takže nevím kdy,ale kdyby se vzbudil dřív tak se tam nějak nahmatáme.
25. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky se mate..taky bych jela dnes.....kdyby jsme byli zdravi :frowning2:

abi?kdybys nahodou sla kolem lekarny myslis ze bys mi nemohla koupit tu smectu?prosim prosiimm..a pak mi to tady vyhodit hm...tady u nas nic nemaji :-/(
25. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, Abi v IP máš kdyžtak na mě telefon ju.

Holky a kde teda se sejdeme?
V tom parku a pak se domluvíme nebo u H-Clubu?
25. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi a nebo na to kasli to asi nebudes mit cas jeste potrebuju glukopur ja si to nejak sezenu....
25. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky...o srazíku vím...sice jsem říkala, že dorazím, ale teda nevím nevím. Není mi nějak dobře, doktor říkal, že už to může být každým dnem...tak se malýmu už asi chce ven.
Takže možná dorazím pokud to půjde a možná nee...kdyžtak se nezlobte
25. kvě 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, hodně nás tady není , tak nevím kde se sejdeme, já budu na PC do 14:30 tak kouknu a vy pisněte, mě je to jedno, jak se rozhodnete tam přijdu , já to mám 3minuty tam i tam, tak záleží pro koho z vás je co lepší. ju??

zuziku nebudeme se zlobit , samozřejmě. to chápeme, ale když dojdeš a chytne tě to, tak to nějak zvládnem
:grinning:
25. kvě 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzi, tak uvidíš, plínečku mám v kabelce kdyžtak. Ale pokud Ti nebude dobře, tak radši zůstaň doma a uvidíme se příště. Třeba už i s Ondráškem :wink:
25. kvě 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já za chvíli už na PC nebudu. Tak se sejdem v tom parku jo. Stejně Kristyan asi počítá s tím parkem a dneska nenakoukla ještě. A pak se domluvíme.
25. kvě 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, tak v parku u altánku, v 15h.
25. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte jak jste srazíkovali??tomík ještě nesmí moc ven a mamka nemohla hlídat...tak smula no :cry:
taky jsem ho nechtěla tahat ven.tak jak ste se měli???
25. kvě 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omluvám se,že jsme nedorazily...máme velkou tragickou událost v rodine :frowning2: ,takže nekdy jindy...pa
25. kvě 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě to taky mrzí, ale fakt mi nebylo dobře...jsem zvědavá co na to zítra řekne doktor :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem se moc chtěla dorazit, ale bohužel jsem musela být až do pěti v práci. Byla jsem totiž na těhu plavání a pak se mi nějak nahromadilo práce :frowning2: Doufám že příště mi to vyjde.
25. kvě 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojhky,
Marti co se stalo to zní hrozně ta spáva :frowning2:

Jo srazík dobrý děti super,Martínek ten to měl nasměrovaný ke dveřím takže dadli pořád ve střehu.mě se to líbilo ten srazík fakt poho.

a ti co nemohli snad příště :wink: :wink: :wink:
25. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Marti co se stalo??????Mám úplně sevřený žaludek.Doufám,že jstevšichni v pořádku.

Dnes byl nějaký blbý den. :unamused: Tak holky né jen že jsem zapoměla tu peněženku doma.Po srazíku jsem jela ke švagrové a malej si tam hrál s klíčema.Dojely jsme v 19h a před garáží jsem zjistila že nemám klíče tak jsem mazala do Mostkovic pro klíče. :angry: malej mezitím usnul.NO a asi si uprcnul protože má hrozně opruzenou řiťu :frowning2: Plakal a nenechal si na to šáhnout.Takže né jne že jsem nedovezla boty a netěšila se jak pojedu zítra znovu do PV ale už jsem jednou jela a k tomu mám bolavou prcínu a já jsem tak strhaná že na ten orbitrek ani nevlezu dnes to prdím.

Jinka srazík byl super jen kdyby tenChosínek trošku poslouchal :angry: Už se těším na fotečky :dizzy_face:
Těm co tam nebyly a všem ostatním.Holky bída čím víc nás tady je tím míň se nás na srazíku sejde :unamused:
No tak musíme brzy naplánovat novej a učast nutná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi doufám,že už zítra nenapíšeš a budeš se válet v porodce :wink: :grinning: tak se drž mamino :wink:

marti ty taky :confused:
25. kvě 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek