• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kuk :wink:

Jonuško já jsem přesídlila do Lutotína a jsem tady už 5 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: toto letí :grinning: :grinning: je to hned za Kostelcem.. ale bydlela jsem v Pv na Belgické hooodně roků...

Dadli no já po pravdě můžu skoro celý prázdniny :wink: na dovču chceme jet až přelom srpna a září, pže v těch vedrech nebudu chtít být u moře,stejně bychom byli schovaní... tak to nemá smysl a chceme letět někde až nebudou takový tropy. Navíc pořád kojím... no snad se to omezí trochu kolem toho roku.
Ale podle toho jak je malá závislačka, tak nevím nevím. :grinning: :grinning:

Takže já klidně můžu vyrazit i o prázdninách :wink:
27. kvě 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a jinak holky začala jsem Sárince vařit konečně... mám domácí masenko, bio zeleninku, domácí brambůrky, tak jsem se do toho pustila... ale nějak mi rychle došla fantazie..
Je fakt, že v 10-ti měsících toho prcek ještě moc nemůže, navíc ještě mixujeme,( ikdyž se nám už prořezává druhý zoubek )tak mi to přijde vše na jedno brdo...

Holky dokdy jste vařili jidýlko v kojenecké vodě?? A můžu už dát rybu, nebo až od 1-ho roku??
27. kvě 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já bych moc ráda někam vyrazila, ale musím doklepat tu školu. Te´dka musím dopsat bakalářku a na léto jsem si naplánovala učení. :frowning2: V červenci chceme jet s manžou na motorce do Rakouska (Jája bude 3 noci u babí - teda zatím si nejsem jistá, že od něj dokážu odjet, takže uvidím jestli pojedu), a v srpnu už budu šrotit a šrotit :frowning2: abych to v září zmákla a měla už klid.

Jonuško my bydlíme v Lešanech. Též je to za Kostelcem ale na jinou stranu :grinning:
27. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
jonusko ja bydlim v Kostelci :sunglasses:

abinko a jak to jde to baleni co...doufam ze se jeste uvidime nez odjedes :wink:

reni ty bydlis v Lutotine jo??.....hm,jak je ten svet malej...a rybu uz jsem davala pred 1 rokem stejne je ve sklenickach a dr mi rekla ze pangacia muzu davat ....a v koj vode jsem varila zhruba do toho roku..po roce uz ne...ani neprevaruju vodu na mliko..normalne z kohoutku....tak mimame vodu dobrou...

kolci na dovcu s tatuldou urcite jedte bez Jarouska to urcite vydrzis .-) pekna dovolenka ve dvou na 3 dny to neuskodi....ne....a na jajouska se budes pak sssttraaassnnee tesit :dizzy_face:
27. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
kolčo, jsi fakt borec, já bych to už nedala, ani náhodou

Reni, já dala rybu až minulý týd. poprve , a to nějakou tresku ve skleničce. Jinak máš pravdu, s tím jídlem je to furt stejný, furt dokola. Já už ted vařím vše bez koření a soli, tak prcek jí s náma a ostatní si to pak dosolí a dokoření, není to už ono, ale zvládají to :wink:
já jsem to i míchala, před tím rokem, uvařila jsem maso, brambory a dala do toho nějakou skleničku zeleninovou, aby mu to udělalo takovou omáčku a nebylo to moc suchý
27. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jonuško já jsem ze Stařechovic to je zase 2 km za Kostelcem :grinning:

Renčo s tím vařením je to děs.Je to pořád dokola :angry: ale hlavně že to Sárince chutná ne?Rybu bych dala asi taky radši až po roce říkají že z toho jsou alergie.Vodu jsem převařovala asi tak do 1,5 ale na Sunar vlastně dávám převařenou i teď.Ale Anet pije i sirup a na ten to nepřevařuju.Máme vodu obecní a ta je prej dobrá :wink:

Kolčo jsem fakt dobrá já bych to nezvládla ani za nic jak píše Dadli.A na dovču jeď určitě to bez Jáji zvládneš sice
tě bude hrozně smutno já to znám.Ela je teď u tety je tam od úterka a mě je teda smutno.Je to tu bez ní takový divný jsem zvyklá že pořád po mě něco chce a ted nic :grinning: :grinning:

Dnes bylo celkem chladno ale ne až tak jak předpovídali.Byly jsme s Any doma tak jsem dopo upekla ovesný placičky.Já se tak nudím už nevím co mám dělat.Vyžehlený,vypraný,navařený,uklizený... a pořád u nás valí Mr.Bean a teď i Teletubies :grinning: :grinning: Už mě z toho hrabe :wink:

Tak nic jdu cvičit :angry: mám dole 1,5kg tak aspoň něco :wink:
27. kvě 2009 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíši já nejsem dobrá to Kolča je borec :grinning: nějak se mě platou písmenka :grinning:
27. kvě 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo holky koukam...bydlite vsechny kousek od kostelce :grinning: co tak udelat srazik tady v kostelci to by bylo prriiimaaa...juu...na hristi ze zadu nove skoly ..jsou tu houpacky a skluzavka,vari tady a toci mooccc dobre pivecko...zmena je zivot nechcete dojet sem hm....
to bych byla tak moc rada ..
27. kvě 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

ted jsem se tak nasrala, tak je dáno povinné očkování..od 15.-18 mesíce....a volala jsem si k dr.že jsme ještě nebyly,že malá mela už 17 mesíců a ona říkala,že bohužel nejsou žádné očkovací vakcíny,že na nás nezapomneli,zkusit zavolat za 3 týdny,že snad neco bude vedet.

Tak si říkám,jaktože stát tohle muže dopostit,že nejsou očkovací vakcíny pro deti,když je to povinné očkování. Katastrofa!!!!
28. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,

teda Marti tak to je fakt bordel. A co to je za očkování?

Holky moc mě nechvalte, jednak to ještě nemám hotový a jednak kdyby mi nechyběly už jen ty státnice a bakalářka tak se na to vys...., pr mě to už s..... Pardon, jsem si musela ulevit :grinning:
28. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
marti me to taky minule dr rikala ze vakciny nyjsou ale ze si pro nas jednu schovala páč u kluku kdyz tuhle vakcinu nedostanou to muze vest az k neplodnosti v dospelosti....to nam rikala u te minule....a v 18 m mema prijit zas ufff jeste ze tak....ale taky o tom vim ze vakciny proste nejsou jo e to teda peknej bordel!jde prece o zdravi deti!!!!hlavne ze platime vechno mozny a stat ma porad malo!

kolci :grinning: tvoje obava je normalni ,ale neboj urcite se na tebe stesticko usmeje divej kolik drzitelek pesticek mas jen tady :wink:
28. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek,
NO tak to jste mě potěšily.My máme taky teď někdy jít na očkování.tak snad to bude brzy a bez problémů.Kolči jsi borka já nevím jestli bych to dala.Já se chystám jen maturu.NO vracet se do toho koloběhu učení no jen ta představa mě děsí :unamused:
28. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak teď mě pobavil denoušek!!!!!!!!!!na sraz do města to pořád něco má ale do Kostelce poletíme všichni nééééé aby to měla nejjednoduší :angry: :angry: :angry: Třeba já která bojuju z každým srazem (neboť nemám řidičák,musím nejdřív domluvit tátu jestli mě tam hodí a pak můžu na sraz,a to mě jednou teda abinka.)takže já navrhuji sraz v Rakové mi tady máme taky dětské Hřiště skluzavku domeček vláček taky super!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Nechci se tě deny dotknout ale to bylo teda No coment ten tvůj návrh :angry: :angry:
28. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
vis co kristyan...no comment radsi ja..jak kdybych nemohla neco rict..jen me to tak napadlo kdyz pisete jak jsme vsechny z okoli kostelce tak sorry ze sem si dovolila...
28. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
a jestlis me nepochopila tak jsem ted na sraz domesta chtela jet ne ze porad neco mam ...ale ted jsme proste nemocni....mam tam letet s kdyz ma malej vyrozu a vsecky vas nakazit?.....ja jsem se JEN zeptala tak promin uz radsi mlcim :zipper_mouth:
28. kvě 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku ale Kristyan nemluvila o tom, že jsi nedorazila teďka. Všichni víme, že Vojtík je nemocnej. Ale o těch minulých srazech víš.
28. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak se holky nehádejte :cry:

Denoušek to nemyslela ve zlým :wink: já jsem třeba navrhovala ten Bělák ale taky se to nějak neujalo nebo co :frowning2:
28. kvě 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jo ja jsem to myslela fakt dobre..prote zkusit neco jinyho jak mesto..ale co uz...belak bych taky brala prej je to tam moc hezky,,,
28. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
kolci ja vim ze mluvila o tech minulych a to znamena ze kdyz jsem byla na srze jen jednou a pak ne ze ted kdyz bych to chtela treba napravit tak nemuzu rict svuj nazor??asi jo...nebudu se teda mezi vas nejak montovat...to asi bude lepsi... :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
denousku, v tomto stojím za kristyan, bylo xxxxsrazíků a na žádný jsi nedorazila a Koslelec je za rohem, nemyslíme, teď když je Vojtíšek nemocný, to vůbec ne, jen pokaždý ti to nevyšlo , což je tak trošku divný.......a není to žádné hádání, jen názor

já jsem dnes viděla Sárinku s rencou, heččč, zas po delší době, takže kávička, pohodička :grinning: :grinning:

kolci ty jsi studentka ve velkým, jen tak dále, ještě přes ty prázdniny vše vypilovat a máš to v kapse, no já k učení bych se už nedonutila a to jsem si říkala, jak budu na mateřské šprtat angličtinu a kdepaaaak, nic :slight_smile: :slight_smile:

kaelan, ten bělák uskutečníme, počkáme na hezčí počasí a určitě to vyjde, kdo bude chtít pojede, kdo ne, tak nic.......

renci kytička je krásná, s tím vařením to je pořád dokola, ale dětem to nevadí, střídáš brambory, rýži, těstoviny, spoustu zeleniny, nějaké to masíčko kuřecí, králičí, telecí,omáčky :slight_smile: :slight_smile: můžeš to různě dusit či zapékat

marti to s tím očkováním je binec, nechápu, jak nemohou mít očkovací látky, přece ví, že děti se mají očkovat, je tolik a tolik dětí a tak vyrobím tolik vakcín, nevidím na tom až tak velkou zvláštnost, tak co tam dělají nevím, hlavně, že platíme, platíme a když je něco potřeba........
a to nám dr řekla, že ta druhá dávka priorixu, která se má dávat pak později, to vůbec neví, jak to bude,je to na ho......
jonusko ja bydlím na Mozartove, kousek od družby a školy dr horáka,takže taky docela v centru, do města kousíček, do školy i školky taky minutku :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo co máte v plánu příští týden? Stavíte se? Jája má v pondělí očkování, takže od středy můžem kdykoli zatím. :wink:
28. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo na ten Bělák se taky těším. Jája pojede poprvé vláčkem :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
verdiku na jednom sraze jsem byla.... :wink: a pak?...no nebudu to rozebirat proste jsem nedorazila tak citim ze tady asi uz nejsem vitana kvulitomu....tak nic,,,,ahojte
28. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre reknu vam to narovinu....jo..ja jsem clovek proste takovej uzavrenej do sebe a kdyz jsem se vydala na ten jeden sraz tak jsem se proste vubec necitila dobre.....citila jsem se ze tam proste nepatrim tak jsem si rekla ze bude lepsi si s vama jen psat ptz ja mam blbou povahu ze se neumim zapojit no.....
a vy jste vsechny takovy plkalemy tak vam to zavidim jenze ja proste takova nejsem...

a ted kdyz jsem si rekla dost ze bych vas chtela videt vsechny tak jsme zase nemocni....tak proste nevim....

a zase minule kdyz jste meli ten srazik tak uz jsem byla jeste b´dyl na to datum domluvena s nekym jinym taky jsem byla v pv abinka to vi....

tak me to mrzi jestlijsem vas nejak nastvala tim ze jsem proste neprisla a kdyz mi date sanci to napravit rada se pridam ....
28. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Denoušku co se hned urážíš.Tak si projeď zpětně diskuzi.Pokaždé byl problém že se nemáš jak dostavit.Máš to opravdu za rohem a nedojedeš nebo nakupuješ tak že ti nezbyde ani na kafe a téhle verzi jsem teda vůbec nevěřila tu dvacku snad člověk má vždycky.

Já myslím že by sjme na ten bělákmohly taky dorazit.Sice né vláček :unamused: ale autem.taky se těším až se malej projede.
Tak nahoďte termín.

Sousedka tam byla minulý týden a nepřijela nijak nadšená.prý to tam není uzavřený no však uvidíme :wink:
28. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Denoušku no nezlob se na mě ,ale já řekla taky svůj názor a jak vidíš tak je nás víc co si mylí něco podobného!!!!!!!!!!!! Ty můžeš říkat co si myslíš a mi ne ,jasně mi budeme jen přikyvovat ,aby ses nám neurazila.
Na bělák bych taky šla ,ale jak jsem psala až po dovče, hodil by mě tam třeba tchánek mají chatu na strážu a to je prej kousek.Já totiž nevím kde to je,ale naše Kristýnka tam byla vláčkem ze Stražiska a byla hrozně spokojená.Takže já jsem příště taky pro Bělák,a co Abinka doufám že nebude do té doby odstěhovaná.
28. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Denoušku ty,která si během měsíce znala celý tesco a se všema si plkala jako by jste se znaly léta TY máš problém s komunikací jo??????????To teda čumím.
No ten srazík když si tam byla tak to se ti nikdo moc věnovat nemohl když sis tam pozvala kamarádku a kecala převážně s ní.To bohužel nešlo vše dohromady.
28. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kristy nebudu nejdřív koncem června,alespíš později.
28. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti jak to vidíš ty???Dorazíš????
Holky a co jiji ta na nás úplně dlabe.Co ostatní??????Doufám že to bude lepší jak naposledy :slight_smile:

Jo a Denoušku já mám taky spoustu chyb a taky se občas necítím někde nejlíp i na srazíku s holkama jsem se tak párkrát cítila,ale vidím že jim nedělá problém se semnou bavit tak proč by to mělo dělat problém mě.
28. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
To je pravda že jsi tam měla nějakou kamošku a s náma si se vůbec nebavila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale už to neřešte jsme lidi a snad se nějak dohodnem ale nevím kdy ten příští sraz.

Každá máme něco bude to fuška se nějak domluvit.
Abi se stěhuje,Krysti valí k moři,Dadli a Marta mají svatbu....
28. kvě 2009 ve 14:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek