• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jo a Jiji chodí myslím jenom na červenec :wink: tam je pořád
28. kvě 2009 ve 14:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si čas udělám mě to problém nedělá.Pokud ot nebude přímo den stěhování tak si myslí že by to neměl být problém.Já se tu nechci zaharabat mezi těma krabicema :grinning:
28. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, může se zeptat jestli už máte ostříhané dětičky a jestli jste si je stříhaly samy nebo jste s nimi byly někde v kadeřnictví a kde? Adámek už má vlásky hodně dlouhé a teď, jak bylo pár dnů teplo, tak se hodně potil. Potřeboval by ostříhat, ale já si na to sama netroufnu (zatím jsem jen zastřihovala ofinku) a z kadeřnictví mám hrůzu, protože on nevydrží sedět ani minutu, tak bych potřebovala nějakého typa - hlavně aby tam byli tolerantní, on já vážně hrozně divokej :wink: Jinak až budete mít nějaký další sraz, tak bychom se rádi s Adámkem přidali, jestli můžem.
28. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jenze kamoska za mnou prisla az pozdeji nejsriv sem tam sedel ajak trubka pak sem ji napsala at dojte mela aky sebou mimco myslela jse ze se budem bavit vsechny dohromady..nebo skrz to ze tam prisel s mimcem nekdo kdo si tady s vama nepise tak je to spatny?,aha tak to se teda omlouvam..

proste se mi na nektery ty srazy nechctelo a kdyz jo tak zas byl jiny problem to me budete kvuli tomu odsuzovat ze jsem neprisla na srazy?takze tim padem uz tady nema co delat ,kvuli tomu ze jsem nebyla na srazech??nojen mi to reknete ....ja to vemu no..
28. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Denoušku přestaň dělattakové scény.To není kvůli toho že si nebyla na srazech,ale kvůli toho že máš na všechno výmluvy máš problém někam jed když to máš za rohem atd.

No a co vím tak kámoška tam došla chvilku po nás takžpochybuju o tom že ty nápíšeš a někdo se přetrhne letět za tebou.Samozřejmě kámošku rády uvidíme,ale když nevíme o koho jde tak si s ní asi nemáme ani co říct.No a víš jak je to s dětma honíš děti a sem tam něco prohodíš a my chtěly prohodit spolu a né jen ze slušnosti prohodit s cizí maminou.No a jinak když sis chtěla povídats ní tak si s ní měla jít někdy jindy né když si domluvíš srazík s náma.
No ale to je jedno.ty se chovej jak chceš ale taky se nečerti hned jak ti někdo řekne že se mu nelíbí tvé chování jde to řešit i jinak a né hned čau a nemusím tady být atd.Jestli chceš tak tu buď a jestli ne tak ne no nikdo tě tu násilím držet nebude a a ni přemlouvat.
Myslím že jsme snad dospělí a umíme se domluvit ne????Tak proč u tebe je problém.Ani kristyan nemá problém a to je z kšá.když člověk chce tak to jde.Jo já taky jezdím občas busem a jde to jen člověk musí chtít.
28. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt rikam ze je to kvuli tou ze se nebyla na srazech..jestli se mi nechtelo nebo semnemohla toje snad moe vec ne?proste sem tam nejezdila ptz semnechtela a ted z toho mam zle..hm ..dobry no...
jo a kamoska se kvuli kamosce vzdycky pretrhne vis..ona bydli kousek tak ji nedelalo problem za mnou prijit otmu se rika kamadka vis....
28. kvě 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, Denoušku na tebe fakt nemá cenu reagovat, startuješ jak čertík z krabičky...
28. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veroniko určitě se přidej ke srazíkům. Já malého zatím stříhat nedávala, ale už má taky pěkný háro, jak to udělám netuším. Je to divoch.
28. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
klolci jona urcitey lidi uz startovat musim ptz mam pocit ze se do me nekdo tady porad jen navazi jeden konkretni clovek.a pak si hraje na kamarada...to mam nejradsi...

ja sem rikala ze je to jen skrz ty srazy a omluvila sem se ze to chci napravit a prijet a dat to s vama do kupy ale nekdo se jen zacal navazet tak kolikrta se mam omlouvat ze me to mrzi?ze sem nedojela?
28. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolco dík :wink: vidím, že máme stejný problém - i když ono asi málokteré dítě, ve věku jako jsou ty naše, vzorně posedí a počká až ho někdo ostříhá :grinning:
28. kvě 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
veronikol ja jsem malyho strihala sama :slight_smile: kdyz mu byl rok ...tak on ma kudrlinky tak jsem je ostrihala malyma nuzkama ....a jak se mu to toci tak to vypadalo jak od kadernika :slight_smile: v pohode
28. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denousku, náš malej má vlasy rovný jako hřebíky, to by byl vidět každej zub :stuck_out_tongue_closed_eyes: To bych mu nemohla udělat :grinning: bylo by to sice asi nejlepší, ale na tohle si fakt netroufnu.
28. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemas treba nejakou znamou v rodine či kamaradku?asi by bylo lepsi kdyby prisla strihat k vam...od segry mala o holicky ne a ne drzet a jednou prisla holicka k nam ostrihat nas a tak ze to zkusime a to sedela na zidli jak pribyta :slight_smile:

nebo to nejdriv zkus sama tobe jaks taks drzet bude a kdyztak mu to pak ta holickau vas zpravi :sweat_smile: :confused:
28. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to nemám, proto jsem si říkala, že se zeptám, kde jsou trpěliví a nevyhodí nás pro nevhodné chování :grinning:
28. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééééé holky, to je dneska ale sranda si to tady číst :grinning:

Oli, moc gratuluju k úspěšnému studiu...jen ať se takhle daří dál. Já jsem ráda, že už mám vše hotovo, protože až budu mít malýho tak si to moc nedovedu představit. Každopádně držím palec a obdivuju každou mamču, která studuje s mimčem...

Abinko, to je teda škoda, že nás opustíš...o to víc mě mrzí, že jsem nebyla na tom posledním srazíku. No ale třeba ještě nějakej bude než se odstěhujete. A to už budu určo s Ondráškem :wink: Už mi zbývá jen 12 dní do termínu...

Dneska jsem měla na návštěvě kamarádku z VŠ, bylo to super...byly jsme na skvělém obídku, měla jsem Plumlováka a ještě teď jsem plná jak balon :grinning: :grinning: noo ikdyž ono to asi není úplně jen tím jídlem :grinning:
Určitě jsem ještě něco chtěla, ale zrovna si na nic nevzpomínám....holky, všechny vás moc zdravím...no a taky mimoušky
28. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,

ted jsem se opravdu pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,oči jako baterky jsem měla....hlavne se nehádejte,jsou to PRKOTINY!! :wink: ,já taky na všech srazech nebyla....a domluvit se všecky taky nejde...např.me malá chrní dopo i odpo,podle toho v kolik ráno vstane,podle toho jde spát..vám chrní jen po obedě.... :wink:,auto taky nemám....

takže bud se slezem nebo neslezem :grinning:

Oli tebe jsem videl ave mestě,s nejakou paní....šla jsem na kávičku se sestrou,provetrat hlavu a přijít na jiné myšlenky...zítra máme den D :frowning2: :angry: ,tak to bude aspon za náma....

Verdíku ani mi nemluv o tom očkování..furt to nemužu rozdýchat,asi to hodím do televizních novin :grinning: .očkování je od 15 mesíce věku a my by jsm emely jít správně za chvíli na druhé a nemáme nic...a sestřička mi říkala,že dostala pouze 30 očkovácích vakcín.....říkala že dnes má už poslední 4 a to musí naočkovat deti co jsou starší 18 měsíců,tak to fakt nechápu.V lekarne to prý koupit nejde a hygienici nemají... :angry:
28. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jéje já jsem slepoň, jsem tě neviděla. Já šla s kámoškou na kafčo.
28. kvě 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, teďka jsme měli ukazovací období, Jaroušek pořád na něco ukazoval, teď se naučil "říkat" tam, teda říká AM, ale pořád,celý den huláká am am, a já si myslela nejdřív, že to je ham. Tak to vylepšil a ukazuje a říká am - ďáblík je to. A hrozně am potřebuje vše prozkoumat a všude :grinning:
28. kvě 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nevadí,já nechtela hulákat přes město :grinning: ,malá chrupe hodinku,dopo to flákala...bobíšek.Byly jsme po obede na skluzavce a na písku a je ve svém živlu.Ted se divám že se tam pekně zatáhlo

Jo a Verdíku byla jsem i na Mozartce na hřišti,ale byla jsem tam kolem 13 hodiny a to malej spinká tak jsem nepsala....asi se neslezem....jsem zvedavá kdy ta naše prdelka vydrží aspon do obeda s ím spaním.Ale dnes byla vyhajaná o půl 6...tak jsem ji udržela do 7 v posteli ale to bylo spaní a nespaní,já hotovson :grinning:
28. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.Nedávno jsme se přistěhovali do PV,tak jsem se chtěla zeptat,jestli byste mi mohli poradit nějakou dobrou dětskou doktorku.Děkuji
28. kvě 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

doporučuji mudr.Mikuláškovou...telef:582 315 269 :wink:
28. kvě 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji,ale tu jsem zkoušela na doporučení kamarádky dneska a řekli mi,že berou jen novorozence a nikoho jiného. :frowning2:
28. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha no já myslela že čekáš miminko,že proto se ptáš :wink: ,tak škoda
28. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hm Denoušku už se nemíním vyjadřovat.ty máš pocit,že si hraju na kamarádku co vím tak jsme se párkrát viděly mimopráci a tím to hasne to ty jsi měla pocit že jsme nějaký kamarádky.Já jsem to zatím brala jako známé.Za to já nemůžu že ses na mě tak upjala.
NO a co se týče toho že si nechodila na srazíky tak už jsem jednou psala že nejde o to Ačko ale o ty trapný a dětinský výmluvy.Končím a už se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat.
28. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: ještě na konec Denoušku ty ses toho chytla a věř že jsi mě nezklamala už jednou jsi byla taková na Abinku když ti už jednou něco napsala kvůli srazíku bylo to někdy ze začátku psala jsi tam že bys jela ,ale musela by tě vzít autem to mě dost překavpilo!!!!!!!!!že si ještě kladeš podmínky(aby to bylo pro tebe co nejpohodlnější)
A ještě mě dostalo to že se ti na srazíky nechtělo tak proč jsi to neřekla na rovinu a vymýšlela sis pořád nějaké výnluvy, tak se nechová dospělá ženská, ale děti !!!!!!!!!no skrátka mám jasno a TEČKA. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. kvě 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kockamica, to ti neporadím kam k dětské ale ta Mikulášková je dobrá všichni kdo k ní chodí jsou spokojeni.
a dej fotečky do albíčka ať tě omrknem.
28. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,moc se omlouvam, ze vam sem lezu, ale mam na vas dotaz.....dostala jsme tip, ze udajne v prostejovskem tescu je vetsi vyber detskeho a kojeneckeho obleceni..nez napriklad v Olomouci...ja jsme jednou uz nakupovala nasi Nelince v Prostejove v Tescu a mam zato, ze jsem tam fakt nakoupila, ale manzel do me ted husti, ze prave ze neee :sweat_smile: tak jestli to ma cenu..jestli muzete srovnat, nebo i kdyby ne, tak co na to rikate?...... :confused:

Diky
28. kvě 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
alcatko.j dá se ta dobře nakoupit,ale porovnat to nemůžu.Miminkovského tam je hodně,ale na rok a půl a výš už je to horší.Tak snad ti to trošku pomůže.
28. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi ja jsem na tebe upjata??a cim?tim ze se ti nekdy ozvu?tak promin uz to neudelam...

krisytan a kdo se ceho chytl..vy tady davate tipi na srazy tak jsem si dovolila rict kostelec kdyz jste vsechny rikali jak bydlite kousek od kostelce tak mi to prislo docela vtipny...

a ja jsem nerikala ze me abinka MUSI vzit autem jen jsem se zeptala jestli by me autem nevzala,....tot vse..ale tak co nereste to....

jestli budete spokojeny ja to prehanim a mate vsechny pravdu....a snad me priste na sraziku privitate a dame do do kupy....ale az tak v cervenci...budu se na vas tesit rada bych se vam ukazala totiz i v tom lepsim svetle...
28. kvě 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebudu se k tomu vyjadřovat tady.Já mylsím že holky tady nejsou zvědavý co je mezi náma.
28. kvě 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek