• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Kuk :wink:

Holky nekažte si náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: vždyť přece nejde o nic zásadního ne? Až půjde o život, bude hůř :wink:

Verdíku jj taky jsem ráda, že jsem Vás s Adámkem viděla :wink: a kytička se líbila i mě :grinning: :grinning:

Jeden technickej dotaz,zkoušely jste holky některá zamrazovat koprovku????

Denoušku jj v Kostelci to znám hoodně dobře, bydlela jsem tam celkem 15let!!! Od svých 5-ti do 20-ti... já tam jezdím na sídlák do hospůdky na zahrádku k Marcelovi - je to můj spolužák ze základky... a mám tam spoustu kamarádek s mimošama.... ale tebe neznám, jsi ode mě o hooodně mladší :wink: :wink:
Chodíš někdy na sídlák? Že bys třeba na chvíli dorazila, bývám tam většinou v pondělky k večeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ten Bělák bychom mohly domluvit!!! Jen holky aby bylo dost místa ve vlaku na tu spoustu kočárků :wink: :wink:

Já klidně můžu dojet i na kole se Sárinkou, má z Beskyd trénink, a od nás je Bělák kousíneček :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
NO tak na kdy by jsme to domluvily???
28. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
reniii tam jsem proste poradd!!!u marcela!tam je to nej!malej jezdi po skluzajde :slight_smile: a radi...my mame s maminama pivecko :slight_smile: miluju tam smazeny chipsy :grinning: tak to se urco muzem domluvit.....a koho tam tak znas?
28. kvě 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co třeba hned na příští týden pokud se počasí umoudří?? Co takhle vprostřed týdne ve středu?

Holky kdo jste pro, tak hlasujte!! Ale jen když bude hezky samozřejmě!! :wink: :wink:

Deny jj smažený chipsy jsou super!! Já znám Verču Kocourkovou s Adélkou a malým Tobíkem, Hanču a Patrika Hrubanovi s Domčou a malým Štěpánkem, Marcela s Pavlou a malým Pavlíkem, no a pak spoustu dalších lidí.. je jich hodně, hlavně moje vrstevníky a spolužáky...
28. kvě 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poraďte co s tou koprovkou?? Zamrazovaly jste ji už někdy??
28. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dočetla na netu, že se nesmí zamrazovat omáčky kde je vajíčko a ani vařené brambory!!! Sakryš a já si zamrazila pro Sárinku maseno, brambory a zeleninku rozmixovanou, tak už to asi neudělám... :frowning2:
28. kvě 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych jel ahned,ale nevím stou mojí čerticí.....nevydrží sedet ani chvilku,mám sní dojít na město :grinning:
28. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Renčo já teda nikdy nezamražovala uvařený jídlo.Jenom jsem měla kousky kuřecího,vepřovýho.. a zeleninu jako brokolici,květák.. po kouskách no a jka jsem vařila tak jsem si vytáhla malej kousek masa a zeleniny a fertig :grinning: rozmixovala a bylo to hotový za chvíli :wink:
28. kvě 2009 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
rani ok tak kdyztak ve stredu ju...a v kolik tak ve 4 by to slo?
28. kvě 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti Any je taky Dábel ale když vidí nový lidi tak je z ní rázem andílek :wink: přestane mluvit nafoukne pusu a je chvíli klid.Já všem říkám jaká je divoká a pak někam příjdu a vypadám jak blbec že si to vymýšlím :grinning: :grinning: :grinning: ale naši a zbytek rodiny už ví co je ona za živel :slight_smile:

V tu středu by to šlo sice jdeme v sobotu na tu svatbu a mám jěště nějaký lítání ale snad bych to nějak udělala. :sunglasses:
28. kvě 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kalean já teprve teď začala vařit, doteď jsem dávala skleničky, takže teprve začínám, takže toho uvařím víc a zamrazím, ale jen maximálně na 6dní...
Až nebudu muset mixovat, tak si můžu navařit v klidu i u mamky, jsem u ní 2-3x týdně... ale s tím mixováním je to složitější, pže ona nemá mixér :wink:

V tu středu teda zjistím vlak jak jede na Bělák, asi Vám po obídku mimoušci spinkají, tak někdy mezi 2-3hod??

Marťo to zvládne, je to kousek a zabaví se s ostatníma dětma :wink:
28. kvě 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mě je to celkem jedno kdy.Mám to kousek :slight_smile:
28. kvě 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tak ve středu kolem té 15h :grinning: já Any vzbudím dřív at to stihnem Elu vemu ze školky po obědě.
Jo Abi jak si psala že to není uzavřený tak to je pravda ale jak je pro děcka ta skluzavka a vláček tak je kolem toho ploteček i s vrátkama takže to uzavřený je.
28. kvě 2009 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím zda mi malá nebude zrovna chrupkat.....uvidíme....
28. kvě 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee renija sem to pochopila jako k tomu Marcelovi :grinning: prave mi to neslo dohromady kdyz pises ze tam jezdis v pondelky :sweat_smile: :confused:
28. kvě 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jede to 14.03, 15.03, 16.03hod...

Denousku jj.... když bude hezky v pondělí, tak tam budu po té 4-té hodině... ale když bude malá spinkat, tak budeme někde brouzdat po Kostelci s Hančou, k Marcelovi bychom došly později....
28. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
renčo tp je teda rychlost :grinning: :grinning:
28. kvě 2009 ve 22:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan to já jen že jsem sama doma (teda se Sárinkou) tak jsem nalepená na notebooku... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale už mi bolí oči i hlava, tak se přesunu do hajan, nevím kdy mě ta malá upírka vzbudí a bude chtít prseno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: je to závislačka :confused:

Holky tak dobrou noc a promyslete si ty časy... dobrý je, že když nestihnete jeden vlak, tak jedou za hoďku další :wink: :wink: ještě zjistím zpáteční časy. pápá
28. kvě 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dvě :slight_smile: já jsem taky jenom s Any :slight_smile: jenže mě se vůbec nechce jít spát to je na mě mooc brzo já až tak kolem půlnoci :wink:
tak dobrou :wink:
28. kvě 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ještě info: zpátky to jede 16.33, 17.33, 18.33hod...
ale ještě raději vše prověřím...
28. kvě 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
renco koprovku nezamražuj není pak dobrá...no ono vlastně všechno zamražený jídlo mi po rozmrazení připadá divný, takový hrudkovatý, ale ta koprovka fakt síla...já to pak rovnou vyhodila
29. kvě 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,
mam stejnou zkušenost jak megee.
jak se máš???Pžřijedeš někdy za náma????
29. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, k hádkám se nebudu vyjadřovat, nemám je ráda, tak doufám, že už je vše ok :wink:

na bělák chodíme dost často , pěšky ze Stražiska /když jsme u rodičů/ . ale bohužel já ve středu nemůžu, jdu na 16h do práce, vlastně nemůžu ted nikdy, pač chodím ted každý den od 16 nebo 17 do 21 h do práce, ale jen do svatby, pak svat.cesta a pak už bude červenec a to už je klid.

jinak , tip na sraz - sobota 13.6. - to tam mám svatbu :grinning: :grinning: :grinning: nacpu děti svatebními koláčky a vy se mi postaráte o Martinka :grinning: :grinning: . nene nic takovýho , určitě by jste nás vyjedli :grinning: :grinning: a děti by mi upatlaly svatební šaty :grinning: :grinning:

včera večer jsem byla s tatkou u nás v infrasauně a vířivce, parádní relaxace, svíčky, šampus, relax.hudba, fakt super, holky doporučuju vám to s miláčkama / ne s prckama, ale s milačkama velkýma :grinning: /

koprovka zmrazená není moc dobrá , je zdrclá a vodová , ale kamoška ta zmrzuje úplně vše, i koprovku a ostatní omáčky, a nemůže si to vynachválit.

já vařím prckovi na dva dny a co nesní, sním já :grinning: ale musím říct, že pokud mu dám skleničku, tu velikánskou, tak ji slupne jak malinu, kdežto vařený jídlo, to začíná být boj :frowning2:

jo a megéé , viděla jsem tě na koníku na "výživa po 1 roce" nebo nějak tak, včera jsem tam mrkla na inspiraci

JO A MRKNITE NA FOTKY !!!! NA SRAZ , i do mého alba- poslední 3 jsou nové
29. kvě 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi máme se dobře, ale zatím nevík kdy zase pojedeme do PV, je blbý že ty srazíky děláte asi přes týden kdyby to bylo o víkendu tak bych třeba i přijela...

dadli já tam chodím taky pro inspiraci nebo i pro rady když něco potřebuju zjistit :grinning: ...já už totiž nějak nevím co pořád malýmu vařit :grinning:
29. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky fotečky užasný :wink:
29. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
na srazu byla ještě kolča, ale na fotce s maminkami není, pač spěchala, nás fotil náš tatka až jsme odcházeli, ale na prvních dvou fotkách, jak sedí jen děti, tak to poslední vlevo, nejmenší je Jaroušek od Kolči
29. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3dny dělám malému dopo na svačinku , rozmačkané jahody v bílém jogurtu - to je výborný, nikdy mi nic nenechá :grinning: a já po něm dojídám, ale jahody s jog. mi nenechá :frowning2:

a naučil se lozit na sedačku a pak sedí na parapetu jak kočka, pak vyleze na židli a na stůl, nebo na židli a na linku a dělá to pořád dokola, nemůžu se ani otočit, hned je nahoře, me jebne, to se nedá uhlídat, jdu znovu smontovat ohrádku a bude tam , alespon chvilkama
29. kvě 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Dadli fotky super. To je sranda, jak je Jája proti ostatním prcek, a to mi přijde hrozně velikej :grinning: . A Martínek je o dva měsíce starší a je to takovej rozdíl ty jo. Kolik měří?
29. kvě 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak já si tady píšu a ten další příspěvek mi někam zmizel. Holky venku je hnus co, jsme byli aspoň nakoupit, to ještě nepršelo, cestou začlo, já bez deštníku :grinning: To teda nevím, jak to celý den doma přežijeme s drakem. No snad pršet přestane a půjdem se aspon na chvíli cournout ještě.
29. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek