• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Ahoj, vy jste teda upovídané :grinning: Všechno jsem poctivě dočetla.
Na srazík se asi budu moc dostavit až budu na mateřské. V práci končím nejdřív ve 4, leda že by mi některá (která na srazíku určitě bude) napsala do IP svůj mobil a já ji brnkla kde jste.

Jinak srázek na Běláku by fakt mohl být super. Je to tam výborné pro vaše dětičky a mají tam super palačinku pro mě :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky vy jste toho nakecali...když tu jsem nikdo tady není...
renčo......mám v Lutotíně rodinu...Jarča a Lenka Drápalovi :grinning: :grinning: :grinning:
svět je malej.....
29. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
a Dadli já mám na dolní hnedka z kraje rodiče,vím kde tam bydlíš..chodím tama deně.. :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau :grinning:

tak dneska se mi vrací Ela z prázdnin :wink: je tam od úterka ale mě to připadá jak 14dní :frowning2:

Ona strašně ráda k někomu jezdí :slight_smile: je taková společenská a ukecaná :grinning: ale po mě to určitě nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Any byla zatím celkem hodná teletubies byli jenom 2krát a Mr.Bean taky :slight_smile: ted chrní a jak se vyspí tak pojedu pro tu Elu :slight_smile:

S tím srazem počítám snad bude hezky :wink: potom to vemu rovnou k bábě do Hluchova at jí dají holky trochu zabrat :grinning:

mějte se venku hnus,zima,vítr,.... snad se počasí umoudří a budou zase vedra
29. kvě 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
fotky paráda bylo tam dětí jako smetí :grinning:
29. kvě 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
teda..... taky mi to pěkně trvalo než jsem vše dočetla :slight_smile: :slight_smile:

renci koprovku ani máčky či nějakou smíchanou zeleninu nezamrazuji, jen jsem si mrazila masenko, myslím, že tedy rozmražená koporvka nic moc nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky já v tu středu nemůžu , mám zubaře na půl 12 v OL a tak nevím, jak budu stíhat návrat, říkala, jsem si, že když už tam budu, tak se mrknu po městě , takže já asi ne, pokud by to přece jen vyšlo a vrátila bych se časově rozumně, tak bych zkusila dorazit asi autem, ale to předbíhám, nic neslibuji, uvidíme :wink: :wink:

jinak olinko děkujeme za pozvání, pokud to půjde tak bych to zkusila vymyslet nějak na čtvrtek , pátek nebo pak další týden, nemám sama pro sebe auto k dispozici, tak že by nás tam vhodil táta, však si ještě napíšeme :slight_smile: :slight_smile:

dadli tobě se ozvu v neděli a domluvíme se na pondělí dle počasí, ale dnes ráno těch 6stupňů to byla síla, brrrrrr

adámek ještě chrupká, nacpal se svíčkovou s králíčkem a těstovinama, jdu si udělat kafčo a asi pojedu ke švagrové za dětma, mějte se , my jdeme zítra s dadli večer slaviti, tak se těším :grinning: :grinning: :grinning: bude to taková narozeninová párty babská a předsvatební :grinning: :grinning: :grinning: papa
29. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,tak z mražením papání moc zkušenosti nemám ,mrazila jsem jen párkrát ale vyždycky mi to po rozmražení připadlo sražený a to už tady někdo psal.
Ve středu teda nevím nevím na pátek mám dort tak to zkusím nějak nakombinovat jestli by mě tam děda hodil ale asi těžko protože je na chatě sám bez babi (ta chodí pracovat) takže bych tam musela spát a sama z dědou a dětma no to asi né.Táta dělá út,st,čt od 6 do 18 hod.takže z tátou počítat nemůžu a autobus tam od nás nejede :frowning2: takže nevím no.
Zítra je u nás kácení máje ale dneska jsem byla u dr a mám anibiotika bolí mě v krku jako čert.Kristýnka mě pořád přesvěčuje že se mnou doma nebude a že na hřiště půjde klidně sama (5 a půl roku).Tak ji pořád dokola vysvětluji že já bych s ní doma byla kdyby byla ona nemocná jenže si pořád mele svou.Nemám ani nikoho s kým by šla takže pro klid na duši asi na chvilku půjdem tak hodinku nebo nevím.
Verdík já chci jít s váma na předsvtební oslavu :grinning: :grinning: :grinning: na nějakou light mňamku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
No fotečky pěkný ale na to kolik jsem zhubla mám z vás nejvěčí prdel!!!!!!!!! :sweat_smile: :unamused: :frowning2:
Tak pa pa
29. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte chystáte další srazík?my už jsme fit..a zdraví hurá konečně.dorazila bych už v plném počtu asi :grinning:
to zmražování vím že smetanový věci se nemají zmražovat...já nemrazím nic.pak až malé nějakou mrkvičku atak.taky je to pak sražený ty omáčky jak psala megge.
tchýně to tak dělá a není to moc dobrý.
jinak to počasí mě teda s-..včera jsme dvakrát zmokli,nedá se nikam vylízt pořádně. :confounded:
29. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no kde jstééééééééééé???????????????????????

Kristy u našich je taky kácení máje spojené s dětským dnem ale nevím to počasí bude stat asi za velký kulový :cry:
chceme taky jít ale Anet má pořád sopel at je 10 nebo 30 stupnů :grinning:

S tím srazem teda nevím to by jsme tam byly s Abinkou asi samy :grinning: :grinning: písnite teda kdo na 100% dorazíte.Kdyžtak by jsme ho musely spáchat jindy :frowning2:

Dožerhlila jsem asi 4 pračky a spát se mě nechce ani náhodou ale asi budu muset jít protože jsem dostala strašnou chut na brambůrky :grinning: :grinning: ty se teda ale nedám páč cvičím a jím celej týden tak si to nepo... v úterrý lezu na váhu :wink:

Tak si užijte zítřejší hnusný počasí snad zas prcci z toho neonemocní takový skoky v teplotách :cry: :cry:
29. kvě 2009 ve 22:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
bré ránko,
tak venku je hnus fialovej. Ach jo. To Jaroušek bude šílenej odpoledne, ho to tu omrzí, my snad pojedem k někomu na návštěvu...Taťka šaškuje ve vojenském na dětském dnu v Olomouci, teda ale nevím nevím, mělo to být někde na stadionu, tak třebas aspoň přijede dřív, když tak prší.

Já zamrazuju jen masenko, ať to nemusím vařit po kouskách. A někdy zeleninu, když ji uvařím moc.
30. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak na Bělák dorazíme, ale asi autíkem po půl čtvrté, protože jestli Jája bude spát do tří, tak vlak ve tři nestíháme a ve čtyři už je to zas moc pozdě myslím.
Jo holky a když bude takhle hnusně i ve středu, tak co kdybychom jeli aspoń do PV do Café Baru ať si děcka aspoň pohrajou spolu.
30. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda tak vidím že se nějak nechytám vubec... :grinning: no to nevadí...,já mám ještě hlubokej kočárek IS 2MA PRDOLA SI SAMA VLAKEM JEŠTĚ NETROUFNU.LEDA ŽE BYSTE TEDA ZAŠLI PAK NĚKAM NA TO KAFINO SPÍŠ.jé se mi to přeplo,omyl.tak ju..zase tu nikdo jdu dovařit..papa
30. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky když bude hezky tak já taky na ten Bělák dorazím, přistoupila bych k Vám v Lutotíně :grinning:
Takže bude Kalean, Abinka, Kolča, já.... ještě někdo další???

Téda oslava :wink: to bych taky brala, jen ta moje upírka mě večer nikam nepustí, bez prsena neusne a usíná mi v 9hod. včera dokonce o půl 10, to jsem myslela že zkolabuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A to mi přes den spává jen hodinku, nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Takže koprovka u nás neprošla, nechutnala :cry: ale zkusím to až bude větší... já semtam zamrazit něco musím protože když nejsme doma a jsme u mamky když jdu cvičit, tak jen vytahnu zmražené a je uvařeno :wink: Ale mám to jen maximálně na 5dní, dýl ne.. zmrazila jsem kuřecí a králičí maseno s rýží a těstovinami, zeleninka je hotová hned a brambory taky... jen to musím ještě mixovat..
30. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
naši kluci ted leží jak lazaři.honili se a Tomík se praštil o futro a druhej o zem.mě picne fakt.
holky a nechce te jít v týdnu na kafíčko??mě by to i dopoledne vyhovovalo líp.... :slight_smile:
30. kvě 2009 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
31. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak včerajší kácení máje proběhlo velise uspokojivě :wink: měla jsem 20 losů a vy\hráala jsem v tombole medové řezy Marlenka,značový duo pack vína,a podpěry od máje takže spokojenost :grinning: :grinning: :grinning:
Pošasí taky vyšlo probralo seteda až kolem 16 hod tak posunuli začátek takže super kolem 19 už jsme byli doma z Kájou ,tatínek z Kristýnkou byli trsat do 21 hod,přišli pěkně promrzlí. :wink: :wink:
Dneska jsme celí den doma no nuda jak blázen no mám tam žehlení ale nechce se mi půjdu to udělat až večer asi!!Kája je protivná pořád bouchá ne dveře od balkonu a dělá pá pá pá :unamused: :slight_smile: :slight_smile: .

A jak vy jste strávili víkend.
Jo a Bělák se nekoná protože mi dneska volala známá a chce taky dort na pátek (Dadli bude vědět KAMILA od Blanky ze Stražiska,malá ELI má rok)takže dva dorty už jsou celkem dost časově náročné.
31. kvě 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

my přijely dnes z chaloupky kolem 15 hodiny už,počasí stálo za prd...ale aspon že tam je tolik detí,že se vyblbnou i vevnitř.I když Klárka je protivná a furt chce jít ven,chodí v pláštence po venku a je ji to uplne jedno že je mokrá že prší.Snad se to umoudří,to počasí,at se muže vylítat a vyblbnout,jinak je to sní k nevydržení.
V uterý mám první zkoušku učesu a líčení,a za týden šatů..uff uteklo to ten půl rok,když jsem to v lednu začala vyřizovati :wink:
V pátek pojedeme na chaloupku a v sobotu budeme slavit petovi narozeniny,jeho mamka má taky narozeniny, od jeho bratrance malej Vojíšek má narozeniny taky a ješte k tomu je tam pout,tak bude aspon veselo :grinning: ,už se těším na ty dobroty,budu delat petovi dortík,sice nepečený ale vždy je vyborný,tvarohový s jahudkama...kristyan má určite lepší :grinning: :grinning:
31. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Kuk :wink:

Jonusko tak jsem ti zahlasovala, Johanka je slaďoučká, jé a jak je maličká... no ještě miminko :wink:

Kristy tak takový ceny bych si taky dala líbit :grinning: :grinning:

Marťo jé zkouška účesu, líčení... no není jak Tobě :sweat_smile: :slight_smile:

Holky ten Bělák asi vypadá blbě, nemá to cenu v takovým počasí, ale ještě uvidíme jak bude zítra a ve středu dopolko jo?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak jsem ráno odvezla Sárinku k babči a mám doma velikááááánskej úklid, všechno na co si člověk vzpomene.. i okna zase musím, umývám tak 1x do měsíce, jsou furt špinavý a na tom domečku to vypadá hrozně, je to vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No moc se mi nechce, pže vím, že jak si berušku dovezu domů, tak bude zase binec.. ale to se nedá nic dělat. Ať už je krásně, to býváme celý den na zahrádce, doma je nuda :frowning2:
1. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak my nedorazíme,mám ještě doma Natálku s neštovicema.

Jarouškovi přejeme vše nej k prvním narozeninkám,hodně štěstíčka,zdravíčka a lásky :wink: .
1. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
A málem bych zapoměla popřát všem dětěm k dnešnímu dni dětí.
1. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdárek Kolči Jájouškovi všechno nejlepší k prvním narozeninkám....pořádně to oslavte. :wink:

NO a dětem vše nej ke svátečku. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaroušku taky přejeme jen to nej, nej, hodně zdravíčka, lásky, štěstíčka, ať rosteš rodičům pro radost a do krásy, velikánskou puseeeeenku od tety Ilči a Adámka, pěkně to oslavte

olinko ještě se ozvu skrz tu návštěvu nebo zavolám,ju :wink: :wink:

holky počasí nic moc, ani žádné sluníčko, teploučko, včera ten déšť byl nekonečný, tak snad se to zlepší, ráno tu byla dadli s Martinkem , tak si kluci pohráli, jak jsou větší tak už si spolu vyhrají,Adámek krmil Martinka jablíčkem, tak jsme se nasmáli :grinning: :grinning:

renci tak ať ti ty okna zas hned nezmoknou :grinning: ,je pravda, že uklidím na jednom konci ,přižene se malý a je vše vzhůru nohama a můžu na novo, tak Sárinka určitě si udělá pořádek po svém , jak přijede od babičky :slight_smile: :slight_smile:

milé děti, hezký MDD :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilčo juju ozvi, ve čtvrtek dopo jedeme ke Klárince, tak kdyžtak ten pátek ju vás moc rádi uvidíme a nebo ten další týden, když se vám to v pá nebude hodit.

Jinak Jájoušek všem moc děkuje za přáníčko. Byli jsme na roční prohlídce a má 10,140 kg a 78 cm. A dostal hnedka jako dárek očkování :sweat_smile:
1. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
všem dětem krásný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

rencaasarinka-děkujiii za bodíky :slight_smile: jsi hodná,jj je to ještě miminko,4,5m.máme
nevím jestli si to četla mám v lutotíně sestřenky :grinning:

počasí opravdu nic moc teda......to je škoda
1. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
A všem dětem vše nej k svátečku a sladkou pusu k tomu :wink:
1. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem byla dneska u dr.a málem jsem nedýchala na uz....ještě jsem to od porodu nedostala tak jsem se bála abych zase nechovala..a je to dobrý ufffffff,mám jen cystu na vaječníku.a pro jistotu jsem si nechala napsat antibaby...azálie..nemáte s ní některá zkušenosti??
1. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ještě to stíhám, chci popřát všem dětičkám krásný MDD a doufám, že si ho krásně užili!!!

Jonusko já MS dostala až po půl roce po porodu, až jsem začala s příkrmama, do té doby jsem plně kojila, určitě to má vliv... no ještě pořád kojím, mám malou závislou upírku a vůbec netuším jak budu odstavovat, chtěla bych kolem roku, ale to už je za chvíli, hrozně rychle to utíká.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A ty prášky vůbec neznám, tak nevím, já nic neberu a brát ani nechci, antiko jsem polykala 15let a pak jsem řekla STOP a nechci je ani vidět...

Verdíku měla jsi pravdu, dovezla jsem si berušku večer domů a ve chvilce to tu bylo jako po výbuchu... takže můžu začít uklízet nanovo.. je to pořád dokola...

Jé a Jaroušek má 1 rok!!! Takže hodně zdravíčka štěstíčka a rodičovské lásky a Sárinka posílá sladkou pusinku!! :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
rencasarinka-no já kojila Tomíka do 1,5 a pak jsem ho musela odstavovat,protože jsem otěhu,to bylo hrozný...taky byl závislej.ale u Tomíka jsem to myslím měla uplně v pohodě.taky až pozdějc.ale ted to špinění atak..
no já nikdy nebrata anti...ale ted nemužeme riskovat.máme děti 3 a hodně malí.4dítě už opravdu ne.svoji princezničku mám tak jsem spokojená :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko,
dnešní noc katastrofa. V půl dvanácté se J. probudil a řval, řval když jsem ho dala k nám do postele, řval, když byl ve svojí, neřval když jsme ho dali na zem a lozil. Já nevím, jestli ho bolela ta nožička nebo co. Nakonec jsem s ním šla do obýváku a nevýchovně jsme koukali na telku, aby taťka mohl spát. Když už vypadal unaveně, tak jsem ho vzala, že půjdem spát a zase řval. Nakonec dostal v jednu mlíko, nejdřív řval, že ho nechce, pak ho teda vypil a usnul. Uf. V šest byl vzhůru, dostal mlíko a spal do devíti. Tak aspoň, že tak.
2. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkujeme všem moc za přáníčka.
Jinak já antiko taky neberu a ani nehodlám. Sice Dostál na mě dycky kouká divně, ale to je jeho problém.
2. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek