• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
hezké dopoledne holky,

koukám, že jsem na vás poslední dobou jaksi prděla :slight_smile: Jejda, já jsem pořád ještě v celku. Pořád doktor říká, že to vypadá každým dnem a pořád nic. Sákriš a já se na Ondráška už tak těším.
Dneska musím zavolat do porodnice a objednat se...jdu poprvé tam (zatím jsem chodila jen ke svýmu mudr)...včera jsem volala na 4 čísla a nikdo mi to nebral...se mi to zdálo jakýsi divný, no uvidíme. Abych tam ale vůbec dorazila na kontrolu a né rovnou na porod, protože dnešní noc byla teda fakt chuťovka...jsem myslela, že určitě pojedeme. Nakonec si to malej rozmyslel :grinning:

Jo, kdyby náhodou byl ten srazík...myslím teda posezení na kafíčku ve měste, né Bělák...tak já bych na chvilku dorazila...ale nevím přesně jak jste se domluvily...

Taky přeju vše nej Jarouškovi...jsem si na něj vzpomněla hned ráno, ale pak jsem byla na kontrole, pak ve měste...no prostě pernej den, tak se mi to zase nějak vykouřilo z hlavy...
2. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi,
jé až tak pozdě do porodky jo? Já chodila od 36tého týdne. A ozvy Ti dělal tvůj dr.?
2. čer 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, jojo ozvy dělal můj doktor...má tu mašinku v ordinaci :slight_smile:
Jinak jsem se už objednala, tak jsem zvědavá jak se mi tam bude líbit...jdu ve čtvrtek
2. čer 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to máš supr, mě to v tý porodnici hrozně vadilo, že tam byl většinou takovej mladej doktor :sweat_smile: a nic mi pomalu neřekl.
2. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ke komu chodíš?
2. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdy vám děti lezli???
2. čer 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodím k Feitovi...ordinuje na vodní, myslím, že je super. V porodnici vím, že je dost mladých doktorů. Shodou okolností zrovna jeho syn, kterej je mladší než já, takže je to sranda :slight_smile: (bývá i u taťku v ordinaci, takže se s ním znám). Pak znám ještě Bilika...ten bydlel u nás v paneláku, teď už tu jsou jen jeho rodiče. Takže je to takový zvláštní...takový mlaďoši a ještě známí...je pravda, že se mi tam moc nechce :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

ZUZIK: no já jsem taky šla na ozvy až 3 týdny před termínem,a ráno na ozvach nic vše v pořádku objednali mě za týden a v noci ten den se malá narodila takže ať nedopadneš jako já ráno na první ozvy do porodky a večer hurá rodit :grinning: :grinning: :grinning:
JAROUŠKOVI dodatečně vše nej nej.

Holky mi včera byli nakupovat na dovču no já jsem tak zmatená že vůbec nevím co máme vzít sebou jedeme poprvé tak nevím ať na něco nezapomenem,ale zase nechci tahat zbytečnosti :unamused:

JONUŠKa,mě moje holky lezli pozdě obě kolem 9 měsíce a pak Kristýnka do 14 měs,(pak začela chodit),Kájinkado 13 měs.(pak už chodila)

Jo a já chodím k Bilíkovi :wink:
2. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi no mě právě skoro vždy vyšetřoval mladej Feit. Bylo to takový hrozně zvláštní, ale zas je fakt, že teda byl "něžnej" proti Dostálovi :grinning: Ale je to ještě takový ucho.

Jonuška Jája se od 8 měsíců plazil a lozit začal až v 10 měsíci, ale v 9,5 měsíci si sám stoupal. Jinak teď leze a lítá kolem nábytku, pouštět se zatím nehodlá.
2. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla Bilíka u obou posledních porodu.:slight_smile:manža se snm zná..a ted jsme tam dojeli v pulnoc,on tam seděl ospalej chudák,popíjel kafíčko...a pak nestíhal lítal z pokoje do pokoje rodili jsme 3zároven.minutama od sebe chudák :grinning: :grinning: :grinning:

Jarouškovi taky vše nejlepší a hl.zdraví :slight_smile:
2. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kujeme za přání všem :wink:
2. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dítko ještě nemáme, ale taky jsem toho moc nenaspala, protože manžel dostal smrtelnou mužskou nemoc - rýmečku :grinning: :grinning: Fakt zážitek, celé odpoledne jsem jen vařila čajíčky a chystala mu různé ovoce a zeleninu kvůli vitamínům a v noci furt hekal a smrkla no a pak usnul jak dřevo a chrápal jak dřevorubec. Tak jsem se musela přestěhovat do druhé ložnice :grinning: :grinning: No prostě trénink na mimčo :wink:

Jinak jsem asi divná, protože ještě pořád necítím pohyby miminka. Byla jsem už i na utz (raději) a vše je prý v pořádku. Jsem z toho nervozní, všechny kolem už jsou dávno "okopané" a já furt nic :frowning2:
2. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah , díky, mám nějakej blebej den, hoňka v práci atd, tak jsem koukla sem , co píšete a totálně jsi mě dostala, chlámu se tady jak debil, fakt super a ještě jednou dík :wink:

Jarouškovi taky přejeme vše NEJ k narozkám , posíláme mokrou, uslintanou pusenku od Martinka :grinning:

Náhodou mě ti mládenci v porodce vyhovovali, pač jsem na zajíčky, tak mě to s něma bavilo :grinning:

antikoncepci taky nemám a ani nechci , ale asi budu muset, nemůžu mít 4 dítě , nebo jo ? :grinning: Kolči taky chodím k dostálovi , ten je ale taky dobrej a taky něžnej :grinning:

Reni , okna každej měsíc, to je mazec, já tak 2x do roka, a ty co jsou u silnice, tak 3-4x :grinning:
2. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau :wink:

dodatečně vše nej nej nej nej nej Jarouškovi :slight_smile:

teda holky vy riskujete co?tady chce někdo asi jěště mimi :grinning: :grinning: :grinning: já teda beru prášky a brala jsem je i když jsem kojila nějaký cerazzete(nebo jak se to píše) ty prej jsou i pro kojící ale já kojila tak 1měsíc :frowning2:
Bez prášků ani ťuk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Já chodím k Balákovi a ten je taky hrozně příjemnej a navíc i hezkej :grinning: :grinning:

Kristy vem všechno co si myslíš že budeš potřebovat :wink: jak říkám já auto to uveze a kupovat to tam není dvakrát levný :confounded: ty se tak máš?A co Kristýnka jak se těší k moři?????????

Zuzi to jdeš fakt nějak pozděš na ty ozvy.Nejhorší je když tam sedíš nebo ležíš a slyšíš jak na sále někdo rodí :frowning2: já z toho měla husí kůži a to už jsem věšděla do čeho jdu :wink:

Jinak dnes jsem potkala Abinku ale Pepču nechala prej u souseda :grinning: :grinning: :grinning: si to umí někdo zařídit

Zítra nevím tak Bělák asi nee tak snad ten Lerk.Ale nevím jestli dorazím.No uvidíme uvidíme uvidíme....

V sobotu má být jenom 13 st to mě fakt jebne já holkám koupila šaty na ramínka :frowning2: a dnes jsem radši koupila Ele bílej svetr,mám i silonky no prostě je to na prd :frowning2:

tak se mějte a jsem tu než se drak vzbudí :grinning:
2. čer 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli - jsem ráda, že jsem tě pobavila :slight_smile: Ten můj "chudáčk" mi právě volal, že asi umře. Ach jo, zase nás čeká noc hrůzy :grinning:

Já chodím ke Konečnému a ten je fakt super, utekla jsem k němu od Baláka a je to opravdu 100 a 1. Můj názor, vím že každý má jiné požadavky na doktora a každá z nás to vidí jinak.

Antikoncepci jsem brala asi 10 let, před 2 rokama jsem vysadila a už se k ní vrátit nechci.
2. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah to je takovej mladej a mluví jak bu... tak toho jsem měla u porodu s Anet :wink:

holky a jak to teda řešíte když nemáte prášky???????
2. čer 2009 ve 13:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaelan, na ozvy chodím, ale pořád ke svýmu doktorovi....teď jen přecházím do porodky.
2. čer 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi kokala jsem do albíčka a Ondrášek má hezkej pokojíček :grinning:
2. čer 2009 ve 14:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježišíííííííííííííí Anet už je vyspaná dneska nějak brzo :wink:

tak musím končit a rychle vypnout pc tak pááááááááááááááá
2. čer 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, my si dáváme pozor a všechny 3 děti mám z dávání pozor , takže asi tak :grinning: :grinning:
malej dnes spinkal 12-15h - jééé paráda :grinning:
2. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

tak jsme přišli z venku a prcek si hraje,
tak jsem se teda taky nasmála :grinning:
Dadli díky za přáníčko, hele ale mladej Feit je fakt něžnější :wink:
Mě rodil Balák a bylo to úžasný, holky já byla tak šťastná, když jsem ho viděla, já jsem holt na ty plešatý :grinning: :grinning: :grinning: A navíc on je takovej ukecanej a vysmátej. No a ráno, když už byl malej na světě a my ještě na porodním sále, tak přišel mladej Feit, já byla tak ráda, že jsem to stihla v noci. Nic proti němu, ale on je fakt takový mládě :sweat_smile:

Kaelan, my používáme kondom, dávání pozor by asi neklaplo :grinning: teda klaplo, ale měla bych mateřkskou školku :grinning:
2. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

dnes hlídali naši,byl ajsem na zkoušce učasu a líčení..uff at už je to za námi....ale asi budu kočka :grinning:

Jinak taky prášky neberu...dáváme si pozor nebo gumujem :grinning: a když se stane tak už nevadí....na Klárinku jsme čekali 2 roky takže antiko nechci ani videt zatím.... :wink:

A jinak me dr.poslal na ozvi až v 38 t...což je podle vás všech hodne pozdě....ale naštestí bylo vše o.k...
2. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli to ti krásně spinkal,naše hajala od půl 11 do půl 12 a pak od půl 4 do půl 5...to je u nás normální...vstává každý den v 6..nevydrží mi po obedě až spát.....a to dnes vydržela dlouho do půl 11....hlídal sám deda dopo,mamka byla u dr.a říkal že do 5 vteřin byla tuhá..spinká se ji krásně na dvorku u našich.... :dizzy_face:
2. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli přáli jsme včera Jarouškovi a není tu..tak já jen že jsme nezapomneli.... :unamused:
2. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já vím, že jste nezpaomněli, kujeme :wink:
2. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku tak Ondrášek tě tak jen zkouší :grinning: :grinning: :grinning: , já myslím, že co nevidět bude chtít ven z bříška a podívat se na svět svýma očenkama, hlavně na maminku a tatínka a všechny blízké a pak taky na všechny tady ty tety z modrého koníka , bude zde mít tolik kamarádů a kamarádek, už se těšíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
taky jsem koukala na fotečky do alba a v pokojíčku se mu bude určitě moooooc líbit, tak ty máš nakonec taky peg perego a zelenou barvu jako my, budeš spokojená, uvidíš :wink:

marti tak se ti to krátí co, zkouška líčení a účesu dopadla dobře, tak tě pak přijdeme omrknout před radnici s Adámkem, dadli to už taky počítá na prstech :grinning: :grinning: :grinning: , určitě budete krásné nevěsty, my s rencou ještě vydržíme a uvidíme , jestli ti naši chlapi něco vymyslí :grinning: :grinning:

editah jo chlapi, když jsou nemocní, tak jsou horší jak malé děti a to kdyby měli ještě rodit, tak to by bylo něco, oni umírají už při rýmě, přesně jak píšeš, jsou to srákorky :slight_smile: :slight_smile:

olinko asi se domluvíme až na příští týden, ve čvrtek ty jdeš za martinou a já v pátek nakonec jedu se švagrovou na návštěvu ke kámošce, bude mě brát autem, tak pokud ti to nevadí, tak po neděli se domluvíme, už se na vás těšíme :slight_smile: :slight_smile:

kaelan, taky si říkám, že riskujeme, jak píše dadli dáváme si pozor, občas gumka, ale vždycky trnu když mají věcičky zpoždění :grinning: :grinning: :grinning: zatím dobrý, do antikoncepce se mi nechce, myslím prášky , uvažuji o tělísku mireně, ale ani do té se mi nechce, tak to neustále odkládám :frowning2: :frowning2:

další mimi u nás už taky ne, je nás až až, pak když se jede na dovču 2dospělí a 4děti, tak je to ranec

papa
2. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a verdíku....na všechny mám mobil jen na tebe ne.....ale mel ajsem za to že ho mám...dnes jak jsem byla u našich tak jsme šly kolem půl 2 s Klárkou na Mozartku na hřište a chtela jsem písnout ale mobil není :frowning2: ,tak prosím pošli IP...
2. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Holky jedete někdo na ten Bělák? Ať nepřistoupíme se Sárinkou a nejdeme samy :grinning: :grinning: :grinning:

No a my si dáváme pozor, gumky nee, to se mi nelíbí, ale zase kdyby se něco stalo, tak nám to vadit nebude :wink: :wink: ale antiko - jako prášky - už do pusy nevemu!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky Sárinka usnula až před chvílí a to mi spí přes den jen hodinu a vstáváme kolem 7-hodiny. Já to nechápu... jaktože tak málo spinká???
No a už ji slyším, ona ještě nespí, já se picnu, jdu za ní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Renčo tak Bělák se nekoná.Je hnusně a strašně fouká :cry: :cry: :cry: takže fakt do vlaku nelez at tam nejsi sama :grinning:

holky říkaly něco o Lerku ale nevím nikdo tady nebyl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. čer 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak když ne Bělák, tak co ten Lerk, nebo H-Club?

Jinak mi psala Abinka, že se omlouvá, že dnes na srazík nemůže, pr má nějakou střevní virozu a celou noc nespala.
3. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek