• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
dobré ránko,
tak copak Zuzka, jestli pak už je Ondrášek na světě...

Dadli držím palečky, ať je Martínek bez reakce.

Ilčo jojo, krásně si děti vyhráli, a jak byl Jaroušek hodnej, už se těšíme až dorazíte. Návštěvy maj na něj kladný vliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, Ondrášek ještě na světě není...pořád jsem doma...ale asi to fakt bude brzy. Myslím, že mi odtéká plodovka, ale jen tak pomalu...jako že to není rup a hromada vody...tak vyčkávám. Asi budu muset zkusit napsat tady do nějaké diskuze a zjistit jestli je to možný.
6. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Zuzi, tak ještě pořád nic... no myslím, že to určitě možné je s tou plodovkou.
6. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo myslím, že v lékárně prodávají jakési spešl vložky, které se zabarví, pokud je to plodovka :wink:
6. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Sousedce začala takhle odtétak polodovka a na druhý den ráno měla malýho v ruce,ale každý porod je jiný.
Jo v lékárně se prodávají vložky jsou ale dost drahý.
6. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, na nic nečekej a šupej do porodnice!! Jak já říkám, radši 4x jezdit zbytečně, než něco zanedbat...
Nechci tě ale tímdle vůbec strašit, to nee!!! jen jakmile máš pocit, že je to plodovka, tak fakt jeď :slight_smile:
Kvůli infekci i kvůli tomu,že budeš pod dohledem s bříškem!! :wink: :wink:
6. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jj tak na to si opravdu skoro živě pamatuju taky!!! Rodilo se na Plumlovské (když tam jdu vyřizovat něco na OZZS tak si vždy vzpomenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) jen s tím rozdílem, že já měla malýho u sebe na roomingu... jen návštěvy nesměly dovnitř, kytky nesměli být na pokoji a rodině jsem malýho ukazovala z okna z prvního patra a oni stáli přes cestu na chodníku, takže samozřejmě NIC neviděli :grinning: :grinning:
6. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan tak to ti teda moc chvalim ten dortik to je paradni fakt jak z cukrarny!

jinak vcera se kamosce narodilo mimco malej Davidek ZUZI treba se tam potkate jmenuje se Veronika Ondrejova .-) kdyztak ji pozdravuj od Petry z Kostelce .-)
hi...

jinak my jsme vcera byla za znamima v pv a sli jsme na diskoteku doi simetrixu v 11 hod vecer tam nebylaani noha!prej se to plni az tak v 1 to sou blazni co...a lahvove pivo.tretinka stalo 39kc to uz jsme asi pekne dlouhio nikde nebyli :grinning:
ale pak jsme sl do zamecke tam byli aspon lidi...no tak jsem se trosku provetrala a dnes ma tatka narozky a manzelovy rodice slavi 25 let vyroci....tak to je ted porad neco....
ted sem prijela jeste kamosce ze svatby.. no aspon ze zatim neprsi ale taky je to takovy vselijaky ze...

zatim semejte
6. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zuzik mazej do porodky ja píše renča už kvůli infekci!!!!!
tak třeba to bude fakt 6.6 to by bylo fakt super :wink:
mi jdeme za chvilku na prasátko ale jsem nějaká nacpaná byli jsme teď na Stražisku na chatě u dědu popřát k svátku a jsem přecpaná tak si asi dám nejdřív hlt piva a pak teprve prasátko až mi to slehne.
tak pa pa a doufám že jak sem nakouknu večer nebo ráno tak bude Ondrášek na světě ju pa pa
6. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zuzik nepíše, třeba už je ondrášek na světě!! :wink: :wink:

Kristy mňam prasátko, to já ráda, my budeme dělat v červenci, tak už se moooc těším, děláme každý rok, je to mňamka :grinning: :grinning:

Denoušku my dnes byli v Kostelci kamošce na narozky.... a příští týden má moje sestra a to chceme taky vyrazit někam na diskotéku, takže to jistí buď x-ko anebo Olomouc.. no spíš asi ta Olomouc, pže Prostějov je docela už zabitej.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát pže ještě kojím, tak se snad maličká nevzbudí, z Ol by to bylo docela z ruky. Tak uvidíme :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky všem tak já to tipuju že už je Ondrášek mezi námi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co nevíte někdo???

Deny díky za pochvalu dortíku ,ale myslím že vzhledem je jak z cukrárny a to tak má být, ale chutově určitě nééé já totiž dělám krém z másla a to žádná cukrárna nedělá ti tam dají 20% másla a zbytek náhražky a rum ten vůbec a dort kterej nevoní rumem taky není dort. to jen tak. a né že se zase urazíš !!! :wink:

A vy jako všichni spíte???mi jsme byli včera na té oslavě no super měli to i z hudbou no paráda řádili jsme no super šla bych hned zase
Dadli měla teď svatbu??? já nějak ztrácím přehled :wink: :wink:

Haloooo kde všichni jste
7. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee kristyan ....neurazim :slight_smile: ale je vazne peknej kdyztak neposles mi nejaky foto jaky delas dortiky kdybys treba mohla v srpnu od segry mala bude mit 2 roky tak bych ji nejakej chtela dat nejaky zviratko nebo tak....nebo treba ma rada amalku ale to uz bych asi chtela moc ze :sweat_smile: :confused:
7. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak o Ondráškovi zatím žádné zprávy, ale já myslím, že určitě už vykoukl mamince z bříška :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

dadli má svatbu až příští týden, tak uvidíme , jaké to bude být paní Mát...... :grinning: :grinning: :grinning: pojedu se na ni podívat na tu nevěstinku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

vyrážíme ještě na chatu, tak zatím čauky :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Deny tak dortík bych klidně upekla záleží na jaké datum a fotečky jsem posílala Olči tak ji řekni ať ti je přepošle nebo kdyby ten mail neměla tak já to najdu a pošlu.Ju i a myslím že kdybys dodala obrázek amálky tak není problém :wink:

Jo holky vypadá to že zuzík je maminkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

taky bych řekla, že Zuzi je určo už v porodce, když dnes ani nenakoukla. Tak snad brzy se dozvíme víc.
Denoušku písni mi mejlík do IP, přepošlu Ti ty dortíky.

My dnes odpo vyrazili na kolech na Bělecký Mlýn, dali jsme si pozdní obídek, Jájouš si pohrál na hřišti a jeli jsme druhou stranou zpátky.
Ve Stařechovicích jsem koukala jestli nezahlídnu Kaelan, ale nikde jsem ji neviděla :frowning2:
Jdu dělat Jájouškovi večeři, uf jsem jakási unavená z toho kola :grinning: , ale večer snad ještě nakuknu.
7. čer 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky...skoda ze nevim jak se zuzik jmenuje asi zuzana co :sweat_smile: dnes jsem byla za kamoskou v porodce ale lezi na gynekoloii na porodce maji plno je ted zase strasne moc maminek no... :slight_smile:

kristyan ten dortik...no ta mala ma narozeninky 13.srpna tak nektery vikend se bude delat sele to bych ti upresnila kdybys tam mela treba zrovna volno :slight_smile:
a obrazek amalky a ty podle toho udelas i tvar?...nebo ji jako namalujes nahoru :sweat_smile: nevim jak se to dela...

kolci pisu meilik dekujii :wink:

zatim se mejte
7. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denoušku máš to tam :wink:
7. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj kolci dekujiii

kristyan sou krasny...fakt...libi se mi beruska,beruska s jezeckem a ten medvidek co mela kolca sel by i v ruzove pro holcicku??
7. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
deny udělala bych tvar amálky jako je to u medvídka ten způsob i medvídek se dá uděla v růžové .
7. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady se rodí??nevíte něco??já jsem narozená 6.6.....a prvního Honzíka máme 12.12.....pěkný datumy :grinning:
už bych se svámi setkala osobně,už jsme zdravý...huráááááááájen to teda nesmím zakřiknout
7. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan tak ja se jeste rozmyslim ale snad by to slo..zkusit to muzeme :slight_smile: kdyz si to kolca tak moc chvalila :slight_smile:)
a jeste bych se tak zeptala na cenik asi priblizne ..klidne pisni do ip.a k tomu srpnu bych se ozvala kdyztak s tim datumem a vyzvedavala bychv rakove jo?zatim dekuji..

jonusko no asi to tak vypada ze zuzik uz je maminkou.... :wink: a my mame taky pekny datum 24.12. :grinning: :sweat_smile:
7. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku tak to máte kráááásný datum...dáreček co??

už něco víte??taky jsme ted měli jméno pro chlapečka Ondřeje...mooc pěkný jméno

:slight_smile:
8. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

tak co holky víte něco o Zuzikovi????????????????????
8. čer 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má vůbec na někoho kontakt aby dala vědět?
Na miminkách vProstějoivským týdnu není tak uvidíme :wink:

svatba byla super až na to počasí byla celkem zima ale nepršelo začalo až kolem 17h :frowning2:

holky jsme odvezli kolem 19h my jsme dorazili ve 3.40h a bylo 7 a byla jsem vyspaná ale nakonec jsme polehávali až do půl druhé :grinning: :grinning: :grinning:
Vypila jsem toho strašně moc se divím že mě nic nebylo a natancovala jsem asi 7hodin taky mě bolely nohy a fest :grinning:

Kolčo mě si vidět nemohla byli jsme ve Služíně pro holky a dorazili jsme až kolem sedmé :wink:

dnes zase jedu do PV Ela má výtvarku tak ju tam musím hodit a budu mít tak hodku čas než pojedu pro R do práce takže kdyby se někdo kolem půl druhé pohyboval okolo Lidlu a Ujezdu tak se možná potkáme :grinning: :grinning: :grinning:

tak zatím páááááááááááá
8. čer 2009 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kaelan,
myslím, že nikdo kontakt nemá, no ale řekla bych, že Ondrášek už je na světě, když už tu druhý den nebyla :wink:
8. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,já mám číslo na Zuzíka,tak já ji písnu jo? a pak dám vedet
:wink:
8. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměl ajsem čas tu zatím napsat..jen dočítám..už ji píšu.....chystáme se ven,tak jak dojdu tak napíšu jestli se ozvala pa pa
8. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, no určitě už bude Ondrášek na světě, já bych tam zavolala, ale neznám její jméno, možná by stačilo zeptat se na Zuzku a Ondráška :grinning:

holky , já veškeré finišující přípravy na svatbu nechala na tento týden, že vše zařídím, že nepůjdu ani do práce, sbalím na dovču atd, ale kolegynka je neomocná tak já od čtvrtka dělám i za ni celé dny, prý ale zítra už přijde, no uvidíme, navíc Martinek má dnes 38,2 , asi reakce na to očkování, takže nemůžu jít nic zařídit ani s kočárkem, abych se vůbec stihla vdát :grinning: :grinning: :grinning:

a taky mě celou noc bolel šíleně zub, ještě mi oteče škranička a budu fakt kočka

a navíc mi volali ze stř.školy, že můj 18 syn propadl ze 2 předmětů, mě fakt trefí , ach ty děti, furt nějaký starosti, takže toho mám nějak nad hlavu - snad to vše rozchodím a zvládnu, papa zatím
8. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
juu dadli no koukam ze to mas ted docela veseli co :sweat_smile: to soustarosti...a kluk ti to sam nerekl ze propada?to je prekvapko co kdyz ti tak zavolaji ze skoly....a to nas ceka vsechny :confused:

snad zuzik se marti ozve no.....ale je jasna :wink:
8. čer 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
denošku, neřekl, furt jen v pohooo, nebooj, atd - fakt mě nasral, taky jsem pěkně řvala. Asi se moc snažím, má všechno, volnost, nic nemůsí atd atd, a pak jsou ty děti ........ no coment . Přitvrdím , osmnáct neosmnáct, já mu dám , makat bude, učit se a nikam, měl moji důvěru, že to zvládne, ale toto je fakt moc . holky zlatýýýý miminka :wink:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek