• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
autor
Nazdárek,
Teda dadli to je pech co???Ty jsi šikulka ty to zvůádneš levou zadní :wink: Tak se drž mamino :dizzy_face:
8. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak hlásím..

malej se narodil 6.6 v 19:36,váha 3,50 kg a 52 cm.Prý to byla rychlovka....a brzo přidá fotečku.... :wink:
8. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti supééééééééér, tak to stihli na ten hezký datumek. Tak že moc gratulujeme.
8. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je perfektní...aspoň se mi to bude dobře pamatovat...narozky jak náš táta :dizzy_face:

taky moc gratulujem a a´t se drzží bojovníci :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nemáte někdo zkušenost s homeopatikama při růstu zoubků?
8. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky písnu ji pak večer od vás....a Oli mám celý seznam homeopatik pro deti na nemoci,tak ti je písnu a icq...
8. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu taky velka gratulace zuzikovi :dizzy_face: tak se ji ten datumek libil to je pprriiiimaaa

dadli jo asi mas pravdu zlaty miminka co.....pekne na neho klidne pritvrd prazdniny neprazdniny :angry: ani se neobtezoval ti to rict to si musela mit sok z toho telefonu----...

mejte se
8. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
tak to je super že to stihli toho 6.6 .tak holky skelničku do ruky a cink cink na zdraví zuzíka a Ondráška :slight_smile: :wink:

Tak já pomalu dělám hromádky na dovču ale já mám nachytanejch tolik hader že to táta určo protřídí :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a to ještě namají nachstáno ty naše dvě parádnice :slight_smile: :grinning: a jak znám tátu ten veme trnýrky do kapsy a jedeme :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a deny tak cena se pohybuje 400 - 450,-
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé , tak to je super se zuzikem, jsem zvědavá jak rodila, jestli dle plánu ...? :grinning: a má Ondráška??? asi jo.
8. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku, tak i od nás vellliiká gratulace, tak si to přece toho 6.6. Ondrášek rozmyslel a vykoukl :grinning: :grinning: :grinning:

tak mám skleničku v ruce, jak říká kristyan a ťukám ONDRÁŠKOVI NA ZDRAVÍ, šťastným rodičům moc, moc gratulujeme a tobě Ondrášku jen to NEJ, NEJ DO ŽIVOTA, už se na vás těšíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

kristyan já myslím, že tatínek ty hromádky pěkně protřídí :grinning: :grinning: znám toho svého, taky furt přikládám věci na dovču a nakonec si vystačíme s pár věcma, když je vedro a věčně jen lítáme v plavkách, potřebuješ nějaká trička a šortky a svetřík na večer, ale my ženský máme pořád pocit, že potřebujeme ještě to, to , to a pak jsou z toho hromady, co :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a když to chlapi nosí do auta , tak nevěří, co tam všechno táhneme :grinning: :grinning: :grinning:

kolci vidím to na ten čtvrtek, táta by nás k vám zavezl dopoledne , kolem té 9hodiny asi, to bych ještě zavolala, a před obědem bychom zase pádili domů, pokud se tak můžeme domluvit,však si ještě zavoláme nebo napíšeme, těšíme se :slight_smile:

zatím pa, jdu žehlit i když se mi nechce :frowning2: :frowning2:
8. čer 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak já se přidávám ke gratulaci a malímu hlavně zdravíčko... :slight_smile:
8. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Ilčo jojo počítám s tím :wink: také se těšíme.

Hromádky na dovolenou znám...hele a už jste se někdy balili k moři a hromady se musely vejít do tašek na motorku (no manža byl na mrtvici, ale byl hodnej, vzal si jen plavky, tričko a kraťasy... a zbytek místa mi nechal :grinning: )
8. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nekdo ma dovolenka juu tiše jen zavidim :slight_smile:

kristyan tak to je pohoda jestli budes mit cas tak se urcite domluvime a kdybys mi udelala teda asi tu amalku tak bych byla mocrada....ta mala ji ma strasne rada ...tak nejak v puli srpna kdyby to slo...mocc dekujeme a ja pak urcite pisnu.... :wink:

kolci a na te dovce jste byli uz letos?ty jsi totiz psala ze chce jet manza na dovcu na motorce a ze nevis ze se ti bude po Jajouškovi moocc styskat....

dobrou noc vsem..
8. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé tak to je super 6.6. tak jsem asi poslední gratulant :wink:

Onrášku všechno nej nej do života a hlavně hodné rodiče :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2009 ve 22:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé taky se přidáváme ke gratulantům,takže Ondráškovi přejeme hodně štěstíčka a zdravíčka,a vlastně i novopečeným rodičům :wink: .
8. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratuluju k miminku. Do života mu přeju jen to nejlepší!!
6.6.2009 - to je nádherný datum a bude určitě i šťastný.
9. čer 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
denoušku nene, to jsme jeli ještě před Jájouškem. Teďka se chystáme začátkem července. Snad pojedeme, jen doufám, že Jája vylepší to spaní, aby babičku za těch pár dní neodrovnal.
9. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..hezký den přeju
tak i taky nikam na dovču nepojedem.bohužel no...
holky tento týden srazík neplánujete??mám doma manžu tak bych mohla zajít :slight_smile:
9. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik jsem tady nová a ráda se seznámím s maminkama tady z prostějova at mám s kým pokecat :wink:
9. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Angeliko, vítáme tě.
Koukám, že Honzík je jen o kousek starší než náš Jájoušek. Jsi přímo z PV?
9. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky vítám angeliku :slight_smile:
tak holky myslím že Ilča to vystihla to moje balení na dovču :wink: tak nějak to probíhá.
Deny tak pak se ještě domluvíme ju.
A kde se fláká abinka nějak na nás prdí!!!!!!!! nabo balí :wink:
A Renča taky :wink: no kde jste holky :slight_smile: :wink:

Angeliko tak nám no sobě něco napiš a taky fotečky do albíčka přihoď ať se kuknu jestli tě naznám.A koli ti je let?

tak pa du věsit prádlo .
9. čer 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj angeliko....... :grinning:
9. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malá bude mít 5.m,a ještě nás neočkovali,protože nám hnisá ramínko..měli jste to taky někdo tak dlouho??už mi je to nějaký divný...
9. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo jsem přímo z PV-Vrahovic
9. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojik kolca ty máš stějně malého prdku? :sweat_smile:
9. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
o známá dušička ahojik jonouska :wink:
9. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Všechno nej nej nej Adámkovi k 1 narozeninám pořádně to oslavte Normo :grinning: :grinning: :grinning:

Ahoj Angeliko tak jsem kukla do alba ale neznám tě :frowning2: máš moc hezký dětičky :grinning:

Dnes jedu do Kostelce máme mít nějakou schůzku ohledně školy.To bude zase zábava se mě tam nějak nechce :angry: :angry: chcou aby děcka jely do Baldovce aby se sseznámily :wink: ale já tam s Elou nepojedu ona se seznámí určitě sama a nemusím za to platit :grinning: :grinning: :grinning:

Kristy Abinka určo balí :slight_smile: a nemá na nás moc času :cry:

Jonus Ela byla taky očkovaná pozdě taky to měla hnusný zelenej hnis :confounded: a boule jak prase ale řekli nám že s tím nemáme nic dělat až to praskne samo a pak to prasklo to byl hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli ty se teda holka máš :stuck_out_tongue_closed_eyes: takový problémy do toho práce,svatba.... ale ty to zvládneš :grinning:

Včera jsem chtěla strašně :grinning: vysávat ale vysavač začal protestovat zajiskřil vyhodil pojistky na celým baráku a bylo po úklidu :angry: ted musím okamžitě koupit novej nebo tady v těch drobkách za chvíli neprojedem :grinning: a budu si muset pořídit slípky :wink:

tak čus bambus bambule :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. čer 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Omlouvám se dočítám,ale není čas odpovídat.Jsem te´d vrba a je hodně lidí co se chce svěřit takže není moc času na pisání.
Balit začnu asi až za měsíc ještě je brzy teda podle posledních informací.
Dnes jsme byly na návštěvě a malej robil sošku a pak úmyslně mlaskl s takovýma těma velkýma sirkama ve skle,rozbil sirky i plovoučku.Už mě fakt štve.Nikam s ním už nepůjdu smra´doch jeden.Samozřejmě to sousedka nenechala jen tak a pořádně si rypla pěkně mě strapnila.Takže jsem se cítila jak idiot no nedá se nic dělat.
Jinak Kaelan znáš Ivetu Pořízkovou z Čech pod Kosířem??? Jak jsme se potkaly v tom kostelci tak jsem tam s ní byla a všimla si tě ale ty si jí nepoznala.

Jinak vítám novou tvář :dizzy_face:
Adámkovi taky vše nej k prvnímu ročku :wink:
9. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
kaelan, s tím vysavačem - kamoška prodává vysavače, které vysávají sami , je to taková malá trojuhelník. placka, ty ji naprogramuješ , načasuješ a ona sama vyjede, vysaje vše, rozliší koberec, plovoučku, atd, když je potřeba vytáhne smetáčky a až je vše hotovo sama zajede do své garáže a dobije se ... úplně super, cena cca 25000,- To by bylo něco pro nás na ty drobečky od našich malých DROBEČKŮ :grinning:

taky vše Nej NEJ NEJ Adámkovi k narozeninám.
9. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Adámkovi vše nej.

Dadli to zní jak sci-fi. Jen chudák vysavač by se u nás asi nezastavil :grinning: mohl by vysávat po každém Jájovo jídle :angry:
9. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek