• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jé holky,děkujeme všem za přáníčka,jste moc hodné :wink:,uteklo to jako voda :frowning2: .
9. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé tak já taky gratuluji Adámkovi n 1.roku hlavně zdraví a lásku :wink:
9. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adámku, taky přejeme všechno nejlepší, hezky to oslavte ty tvoje 1.narozeninky,spoustu dárečků a ať tě Natálka moc nezlobí :grinning: :grinning:

dadli tak ten vysavač by u nás jel taky pořád, Aďa vysavače zbožňuje, jen ta cena, ta je taky kouzelná.......
u lenky v určicích celou dobu jezdil s dětským vysavačem a ani jsme o něm nevěděli :grinning: :grinning:
9. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdiku,taky znám Lenku z Určic,nedělá v Kauflandu?

Děkujeme za přáníčka :wink: .
9. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli - kámoška je s tím vysavačem spokojená? Obsluha je jednoduchá? Já bych ho taky chtěla (teď stojí kolem 10tis), ale nevím jestli k něčemu bude. Nerada bych vyhodila penízky za něco co bude ležet v koutě, přece jen to není 10 korun :wink:
10. čer 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy tady jsem :wink: :wink:

Dodatečně vítáme Ondráška na světě a Sárinka posílá hodně pusinek do života :grinning: :grinning:
Adámkovi přejeme krásné první narozeniny a taky hodně pusinek :grinning: :grinning:
Teda ti chlapi se mají co??

A vítáme angeliku mezi námi!!

Holky tak co srazík? Uskutečníme konečně ten Bělák nebo se Vám tam nechce?? Dnes je sice nic moc, ale už se oteplilo, tak bychom to mohly zkusit ne?
10. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď to vyznělo jakože ten Bělák dnes... nenene třeba někdy v příštím týdnu?
Co takle pondělí nebo středa???

Add. dovolená.. my chtěli původně v září letecky s all inclusive i se Sárinkou... no nakonec jsme to přehodnotili, že přece jen bychom letěli aby si to Sárinka alespoň trošičku užila, takže až příští rok...

Letos vyrazíme opět do námi oblíbeného Chorvatska, jezdíme až dolů ještě až pod Makarskou, je tam nádherně, super ubytování, perfektní terén pro inlainy i kola, takže tentokrát pojedeme tranzitem a tam můžeme naskládat půlku baráku :wink: :wink: kola, kolečkový brusle, kočár, sedačku ke stolu, postýlku.... no prostě všechno...
Takže už se těším, v září už nebudou tak hrozný pařáky a nebudeme muset pořád s malou čumákovat ve stínu :wink: :wink:
10. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko přeji všem :slight_smile:
rencaasarinka tady se někdo má my nikam nepojedem na dovču i když bych strašně ráda:(
10. čer 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeliko my zase nebyli vloni, tak se taky moc těším.... :wink:

Vím že jsou Vrahovice velký, ale neznáš náhodou Ivanu Zapletalíkovu? Ikdyž ty jsi určitě mladší než my :grinning: :grinning:
10. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a chlapi, samozřejmě i ten můj, ještě jedou na čtyřkolky na 5 dní do Rumunska, blázni :wink: :wink: Jedou od 1. července, tak holky která máte čas,že bychom někam vyrazily???
10. čer 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Reni ten Bělák bychom určitě uskutečit měly. Je to tam fakt pěkný to hřiště pro prcky. Jen škoda, že tam není pískoviště. To by se zabavili ještě víc :grinning:
10. čer 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolci no pískoviště, chichi, Sárinka byla v pondělí poprve a samozřejmě byl písek všude, i v plínce, ale to by nevadilo, jenomže ona ten písek baští...proto s ní tam nechci chodit :wink: :wink:
10. čer 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Reni no Jája se taky musí hlídat a moc si tam ještě nehraje. Ale jsem si říkala, spíš ty větší Pepča a tak, že se zabavěj :wink:
10. čer 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to mi připomíná..
Abi je mi to jasný, že jsi se musela cítit trapně, když to rozbil a ještě si rýpla kámoška. Ale holt takové věci se s prckama stávaj. U nás byla kámoška s holčičkou a vylili na koberec přesnídávku a ten flek nejde dolů, neřeším to, je to trochu vidět, ale je nad tím většinou stolek tak dobrý. Manža měl řeči, ale Jájoušek mu ukáže ještě, jak se dělaj fleky....
10. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Tak pro bělák jsem taky ale až po dovolené ju
Reni na makarskou a jak myslíš že to zvládne malinká já jsem vybírala chorvatsko hlavně,aby to nebylo daleko tak 800-900 km,aby to holky zvládli příští rok budu mít zkušenost jak to holky zvládli jedeme poprvé z dětma tak daleko tak nevím .
No už mám cestovní horečku jak blázen spíš se těším jak malí děcko to sluníčko teploučko to já můžu.
10. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Dadli díky za tipa na vysavač ale já si vystačím s levnějším :grinning: :grinning: nemusím mít všechno :slight_smile:

Renčo ten Bělák by šel auto mít budu takže bych určitě dorazila jestli bude hezky :slight_smile:

Písek jíme pořád :grinning: vlastně Any jí všechno nejradši má granule pro psa to jak jsme na voře tak chodí pořád do misky jak pro koko a jak jí chutnají :grinning: :grinning: :grinning: už to neřeším je to prostě všežravec :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dneska byla vyspaná v 5.35h vzbudila i Elu a bylo.Já jsem se z postele vysoukala až kolem 7h takže tady s Elou hospodařily,pustili si DVD Eli udělala kakao a čučely na Kanafáska :grinning: :grinning: :grinning:

Abi Ivetu znám já ji v tom Kostelci viděla a poznala ale zakecala jsem se s tebou :wink: tak ji ode mě pozdravuj :grinning:

Angeliko já znám z Vrahovic Michala a Alenu Starý :slight_smile:

Jdu něco poklidit protože Anoš už chrní ale nevím jak bez vysavače :grinning: vemu smeták a pojedu :wink:

Dnes by se mohl objevit Zuzik je to už 4 dny a pokud nemají nějaký komplikace tak by je mohli pustit :wink: no uvidíme zatím pááááááááá
10. čer 2009 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah, prý ten vysavač je fakt super.

Reni , Bělák určitě, hrozně se tam těším, ale příští týd. jsem na svat.cestě - na té Šumavě, tak půjdu až ten další srazík. Martinek taky pořád jedl písek a kamínky, nedalo se s ním nikam, ale už to nedělá, taky to Sárinku přestane bavit, ted je to pro ni nový a ještě je ve věku kdy to zkoumá pusinkou - znám to.
Reni, já mám od 1. července čas, kam si chtěla vyrazit?? někam do večírku - to můůůůžu
:grinning: nebo někam na výlet??? nebo na dovču???

jinak já byla s Martinkem minulý rok v Chorvatsku, v červnu, měl 3 měsíce , jeli jsme jen kousek , na ostrov krk, je to 650,- km, protože martinek nemá rád cestování, ale bylo to přes noc, tak celou dobu spal tam i zpět. On to zvládl v poho, ale já měla neustále depku a vše jsem řešila, nic jsem si neužila a už jsem chtěla být domu, bála jsem se že ho přehřeju, ikdyž jsme celý den byly na pláži v borovém háji a bylo fajn, ale už bych nejele. Proto letos chci jet jen někam sem do hor a k moři raději za rok
10. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek,
Kolči máš pravdu já bych to taky neřešlila jen kdyby se ta sousedka nepředvedla.

Kaelan budu pozdravovat :wink:

Dadli tak jak to jde??,Už snad hladce.Potom co sis zkusila :slight_smile: Máš už volno nebo ještě pořád děláš??

marti co ty???Přípravy v poho??

Bělák by se už uskutečnit mohl,ale musíme okamžitě využít pěknýho počasí,protože to je hrůza 1-2 dny pěkně a pak škaredě. :angry: :angry: :angry: škoda že taky nemůžem vláčkem.No vymyslíme jinlu trasu aby jsme se taky projely :dizzy_face:
Dnes jsem musely při obědě i rozsvítit taková tma tu byla to je fakt hrozný.Prý i léto má stát za prd :unamused:
10. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
abinko, jdu ještě dnes do práce odpoledne a zítra ráno, pak ještě k zubaři, pač mě rozbolel zub, tak at mi neopuchne škranička, a taky čekám menzes a nevím co bych sežrala, nemůžu se dojíst, začínám být oteklá a už jsem přibrala kilo, tak to do soboty budu mít min. + 2kg a nevlezu se do šatů :grinning:
Jinak nic moc neřeším, v sobotu v 6h jdu k holičce, pak si sama něco namaluju na ksichtík , vyzvednu kytku, pak možnááá řeknu ANO a je to ......... :grinning:

marta má určitě líp nachystáno, vychytáno, že Marti , jestli se vdává poprve, tak je to jasný, po druhe to bude jiný :grinning: a pak po třetí už rutina :grinning:
10. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem hodila do inzerátu odsávačku AVENT, s 2 láhvemi, 2 dudlíky, víčky na uskladňování atd. Pův. cen 1600,- , prodám za 400,- kdyby jste o někom věděly, kdo by mohl chtít, nebo pokud by chtěla Editah ??
10. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, renci, jak píše dadli , Sárinka to párkrát ochutná včetně kamínků, písků a pak si dá pokoj :grinning: :grinning:

dadli , máš pravdu po třetí ta svatba bude rutina :grinning: :grinning: :grinning:

zítra dopo jedeme za kolcou a Jarouskem, trošku se vyřádit a omrknout Jarouskovi hračky, tak se těšíme

po neděli má začít léto, tedy slibují 31, ale kdoví, však to znáte, dnes tedy nic moc, tak jsme byli doma

dadli renca myslela určitě nějakou dovcu s dětmi v tom červenci,já tedy taky zatím nic nemám, tak bych se možná přidala :slight_smile: , to moře zatím necháváme s otazníkem, moc se mi autem nechce, Adámek toho za 8hodin jízdy měl plný brejle,cesta tam byla dobrá , ale zpět už děs, jak jsme byli na těch horách
asi bychom volili letadlo a tak max 2hodinky letu, paní nám nabízela tu sardinii nebo i turecko, ale tam se bojím skrz zdravotnictví, přece jen to není evropa, sardinii bych brala hned, ale odlet je jen z prahy a to je taky na dlouho, takže letos možná taky vyrazíme jen tady po republice, jako dadli :slight_smile: :slight_smile:

renci některý den si říkám, že sbalím tátovi auto a dorazíme za váma na zahrádku, ať si poplkáme a vymyslíme něco na ten červenec

kaelan tak to máš dobrý, holky si udělají snídani , sednou k telce a ty můžeš chvilku ještě vychrupkávat :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
normo, to asi bude jiná Lenka, má chlapečka Filípka a Zdenečka

angeliko, koukala jsem na foto, děti krásný,Nikolka tancuje???
10. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,to je počasíčko co?

at už je teploučko,ale jak píše verdík,tak má být konečně od podelí krásně,tak uvidíme...te belák příští týde u mě padá holky..každý den mám neco....v pátek mám rozlučku se svobodou,jak se říká tak se těším,ale všecky holky nemužou,tak jdu sníma po nedeli ve středu,v podnelí mám kosmetiku,čtvrtek nehty..a pak to bude za mnou..sláva :grinning:

Dadli nebuj nemám to vychytaný,vychystaný :grinning: ,česat me bude sestra,udelala si rekvalif.kurz na kadeřnici a namaluje kosmetička známa tot vše....,a stejně nemám hlídání ,takže pro me svatba končí večer.Malou vykoupat atd....a budem doma,ale vůbec mi to nevadí....Cukroví ám peče petova teta,dort jsem objednala v Olmiku a jinak to máme tady v PV na smichovským zamečku,mám to 5 minut domů s malou,tak paráda....

A taky jak naschvál mám dostat menzse na svatbu,tak jsem byla včera na gyndě,tak mi sestřička naspsala jakýsi pilulky,že se začou brát 3 dny před očekáváním a berou po dobu co to nechceš mít a jak je vysadím tak to dostanu...
10. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, taky mi kámoška z gyndy nabízela ty léky na oddálení menzes, ale říkala, že někdo s nimi bývá ještě víc nafouklý , tak jsem to pustila, ale je fakt, že pokud to dostanu v tu sobotu tak to bude blbý, ten první den mě bolí břicho, bederka, vystřeluje mi to do stehen , takže hrůza, tampony nemám ráda a už vidím jak si měním vložku v těch šatech na malým záchodku :grinning: to budu potřebovat min. 2 lidi na držení šatů a ty se na ten záchod nevlezou :grinning: :grinning: :grinning:
taky máme svat. oslavu jen do 19h , a pak tradá s prckem koupat a buninat, bude toho mít plný kecky za celý den :wink: , pokud budu fit a nějaké dítě pohlídá Martinka, tak si s "manželem" zajdeme někam na panáka, do fiesty nebo tak , už ale v civilu :grinning:
10. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak teda na poslední chvíli řešit botičky pro malou,šatičky už má z prioru,sponečky s kvítečkama taky,krásný silonečky kdyby byla zima,a včera jsem byla v prioru na sandálky bílé nebo neco co se hodí na svatbu a bílé sandálky,sice s ružovým srdíkčem atd..640 kč...tak prolízám MMB..mají tu pekně,hlavne balerinky z Ham,tak přemýšlím že ještě zajedem tam,jestli bude čas,jinak objednám tady a netu... :confounded:
10. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy no já mám zkušenosti se Samikem, my s ním jezdili do Chorvatska už od malička a vždy přes noc, takže vše prospal, takže úplně v poho... :wink:
Sárinka je taky cestovatelka, už byla 3x na horách, no vlastně 4x i s těma kolama v beskydech... no tak uvidíme, snad to bude ok a když ne, tak budeme co nejvíce zastavovat a přinejhorším zakotvíme někde blíž kdyby bylo nejhůř :grinning: :grinning:

Dadli kamkoliv, třeba i do večírku, nebo někam na 2-3dny s prckama, prostě pryč :wink: :wink:

Verdíku není problém,vždyť víš :wink: :wink: Stačí dopředu říct a můžeš dorazit klidně hned ráno a večer domů :grinning: :grinning: jen úterý a pátky chodím na ten spiining, takže to nee. Ještě musím prďolce pořídit nějaký bazének ať může trénovat na to Chorvatsko :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to počasí je snad aprílový :wink: :wink: tady je nádherně a svítí sluníčko :grinning:
Dnes jsem byla s malou tak hodinku na kole, přijely jsme domů a začalo pršet, tak nám to vyšlo :slight_smile:

Holky ta má upírka mě fakt zničí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Usnula mi před půl hodinkou auž se tam vrtí ji slyším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Chodí spinkat až mezi 9-10hod. dřív prostě neusne, strašně řve a vyvádí v postýlce, v noci se semtam budí a ráno vstává jak kdy někdy mezi 7-9hod...
Ale přes den mi spinká jen tu hodinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nechápu jak to může vydržet, je to fakt síla, vůbec nic s ní neudělám, teď jsem se jen rychle najedla a za chvíli bude vzhůru... No je to číslo moje :wink: :wink:

Jdu honem udělat marmeládu aspoň z jedné dávky jahod, než se vzbudí..
Tak pápá
10. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé marmeláda s jahod, mňamka
Reni to úplně chápu, prcek taky spaval tak málo , 2x denně po půl hodce, to nic nestíháš, to je mazec. Ted už /asi tak týden / spinkává jen po obědě a spí 2h tak to je paráááda. Dostane polífku :grinning: před spaním a ted druhý chod - zkusila jsem dnes játýrka /jedno malinkaté /na cibulce s rýží , mu samozřejmě bez soli, jen ždibíček, tak mu to jdu zkusit dát, co na to řekne.
Reni, určitě půjdeme do večírku, paráda a můžeme i na ten 2-3 denní výlet, domluvíme se, i s Verdíkem, a pokud někdo chcete s náma tak hurááááá pojdte :grinning:

Marti , to super skáče, ta svatba, že?? my jsem se chtěli vlézt do určité částky i se svat.cestou a neee, už ted jsem přes, a to jsem i zrušila svat. dort, pač jsou drahý a stejně to u nás nikdo ne.... jí :grinning: tak mám jen pár zákusků a šmitec, a chtěla jsem taky dělat rozlučku, ale mám tohlik známých že by to byl mazec, a když vemu jen ty nejlepší , tak se zbytek urazí že nejsou ti nejlepší kámošky, tak jsem byla bezradná a nic není :confounded:
10. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, aby nás odsud nevyšrtli s tou naší svatbou a nedali nás na /BEREME SE / :grinning: :grinning: :grinning:
10. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leze to do penízek..já to sečtu všecko po..a to se mi asi protočí panenky...nechteli jsme žádnou slávu ale i tak nejsme nejak nároční a stejně jsou to pálky..jak píšeš jen ten dort...mám teda krásnej,ale 2800 kč....ale říkám si poprvé,sad naposled....děláme si s tátou srandu že nás ted už bude čekat jen rozvod :grinning: ,z dortu pro mamikua tatínka jsme opustili,ikdo to nejí a ten náš dort to je jen samo ovoce,a piškot,ale je to 8 kg tak je i tak drahej....cukroví od tety a to máme jako sv.dar takže paráda...ale nechci videt ty částky za kvytka a ty doplatky za všecko...však pak si povykládáme....už se těším na tu masáž za tebou... :wink:

Jinak naše furt spí dopo hodku,odpo hodku,ale jsem ted ráda,svatbu máme ve 13 hod.a to bývá vyhajaná a napakaná tak by to mela vydžet ten obřad a focení tak uvidíme....jé já ti tak zavidím že to budeš mít už tento týden za sebou... :grinning:
10. čer 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek