• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
a stou zapíječkou jsem mely delat ted v sobotu selátko a bečku,na chaloupce ale je to odloženo z rodinných duvodu až na červenec-srpen.Meli jsme to mít společně s tátou,ale udeláme to až pak tedy a tak já si jdu ted v pátek sednout s holkama co jsou mi nejbližší,příští středu s holkama z práce odpo.To víš holka,svatba není zadarmo :grinning: , po druhý už budu třeba rozumější a vdávat se nebudu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Třeba to ale bude jak se říká na celý život :grinning: ,to se uvidí :grinning:
10. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkyy já když tu jsem tak tu nikdo.... :cry:
ten bělák mě mrzí..leda že bych jela jen s Johankou ale nevím s tolika kočárkama :grinning: :grinning: :grinning:
my razíme na město s malou.tak se jdu chystat papa
10. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak se hlasíme z roční kontroly,náš buřtík má 13.14kg a 80.5cm.Jinak jsme zdraví :wink: .

Verdiku,to je opravdu jiná Lenka,tu co znám já,má holku a kluka.
10. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli nee, neboj, my se rády přiučíme o svatbě :wink: aspoň teda já :grinning: :grinning: kdoví, třeba mě to čeká ještě jednou :slight_smile: jak mám v mém motu: "nikdy neříkej nikdy" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Normo teda Adámka je kus chlapíka!! :wink:

Teda Marťo hezky drahej dort, to je fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jestli je to ten co myslím z těch Olomouckých stránek jak jsi mi posílala, tak je fakt nádhernej!!!!!!!!! :slight_smile:

Jo a Dadli beru všechno!! I večírek i výlet!!!!! Sice ještě pořád kojím, ale to se nějak udělá, mamka to zvládne s maličkou :wink: :wink: . Je to už za chvíli tak se musíme nějak domluvit i na tom výletě. :wink:
10. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky holky...
tak tak docitam a koukam ze uz se pekne chystaji svatebni pripravy..nahodou ja bych svou svatbu vratila aspon se neco delo byla fakt prcaten den.nikdy na to nezapomenu fakt bajecny... :wink:

my jsme jinak dnes byli na 18m prohlidce a na ockovani... mame 10,80kg a 84 cm ...a ockovani...ani nemluvim malej uz rval on je hroznej hrdina jen vleze do ordinace :grinning: a pak mu to dr musela pichnout na dvakrat pac zapichla poprve a malej se cuknul tatka ho spatne drzel a tak hned mu to tam zarazila znova au au tak moc mi ho bylo lito.....ja tak nesnaim jehly .. :rolling_eyes:
a to je hned vedle cekarny detskyho tetovaci salon u prebalovaku jsou zabudovany dvere a porad tam vrci jehla :grinning:

a normo jste fakt kus chlapa ale malej nevypada na foteckach clovece...je krasnej a ,,tak akorat ,, :wink:

jinak pocasi na prd v sob jdem na detsky den do Lesan kolci nejdete tam??a v nedeli je u nas v kostelci ale to uz nevim neni toho casu no...

tak vsem vdavajicimm preji hooodddnnee stesticka !!tfuj tfuj :slight_smile:

tak brou nocku preju...
10. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,

tak za chvíli očekáváme návštěvu Verdíka s Adámkem. Juchu, Jaroušek si bude hrát zase na hodného :grinning: - teda doufám.

Denoušku nejdeme na dětský den, pr jedeme ke tchýni. Byli jsme minulý týden v Bílovicích na chvilku, ale je na to ještě malej.

Normo Adámek je kus chlapa, no ale tak to má být :wink:

Marti my jsme taky měli jen jeden dort, byl třípatrovej teda. Ale stačí to bohatě. Mamky dostaly kytku a taťkové nic :grinning:

Jdu zpacifikovat dítě, právě tu rozdrobilo rohlík a ještě to prolil pitím :angry:
11. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk, nikde nikdo :confused:

Tak Adámek s Ilčou už jeli domů. Nějak jsme Adámka unavili :sweat_smile: . Jaroušek na něj hulákal :grinning: Adámek je proti němu takovej kliďas. Ilčo závidím :wink:
Odpo hodím pár fotek. Jaroušek chrupe, tak jdu dodělat obídek.
11. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen pěkně pokecejte o svatbě, já si aspoň připomenu tu moji :grinning: Klidně bych si ji dala ještě jednou :slight_smile:

Dorty jsem měla 2 třípatrové s bílou polevou (pro 90 lidí) a na tom čerstvé orchidee jako v kytici. Vypadalo to moc hezky, ale na tu chvilku mi to připadalo jako vyhozené penízky :frowning2:
No nic, příště budu chytřejší :wink:
Kdyby to tak četl manžel, ten by řádil :grinning:
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek tak my jsme dnes měly u nás babinec 5 dětí no nářez byly jsme venkku tak jsme je naháněly jak vzteklý.

Jinak plkejte o svatbě já aspoň budu vědět jak na tu mou teda jestli mě někdy někdo požádá o ruku :grinning:

Denoušku já včera byla za těma dvěřma za přebalovákem :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Abi já myslela, že jsi vdaná :grinning: :confused:
11. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
olinko, tak Adámek ožil až na zpáteční cestě v autě, pořád opakoval zelvy, zelvy a u baráku tradá na písek, jen co jsem ho vidělala z auta a u vás hrál unavenýho, hereeeec jeden :grinning: :grinning: snědl oběd a spinká, bylo to fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

abi ,tak to jsem si myslela i já, že jsi vdaná a tebe to teprve čeká :slight_smile: :slight_smile:
teda za ty dorty , to jsou částky!!!!!marti , jak jsem jela dnes kolem staré nemocnice na brněnské po kruháču, tak jsi šla s nějakou kámoškou, ale nechtěla jsem troubit :slight_smile: :slight_smile:

dadli to kafčo byla včera síla, malý z národu stále utíkal k tomu vodotrysku a tak jsme to pak zabalili s martinem a šli přes město, potkali jsme leonu se sárinkou , tak jsme ještě plkali , jak se pak vrátíš, tak se u ní sejdeme :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak já byla dnes s malou u dr.ale je o.k.jen kašle že má nosohltan trošku ,tak budem kapat ale nic to není.a zítra jdeme na kyčle.
a na poradnu jdeme až na pulroční za měsíc:slight_smile:
11. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No už jsem mohla být,ael nějak jsem řekla že ne...necítila jsem to tak.teda né že by mě vysloveně požádal to ne,ale při jendé hádce mi vpálil že mě chce na výročí požádat o ruku a já mu odvětila a´t to ani nezkouší a od té doby leží prstýnek v tátových ponožkách :grinning: Takže si za to můžu sama,ale když to tak necítím tak se do toho nebudu tlačit :wink:
11. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli malou svatbičku,když bylo prvnímu 1,5roku.30.7.05.neměli jsme na to moc penízek a nechtěli jsme nic velkýho.bylo to tak i tak krásný...
a lezla jsem v šatech do auta v tom kruhu v sukni a říkám příště si vezmu jiný šat yže se tam blbě v nich lezlo:slight_smile:)))))))tak doufám ale že už se víckrát vdávat nebudu..i když to bylo hezký...ale děsně rychlý.takový přípravy ataka abrzo bylo po všem:slight_smile:)
11. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi jo??hii a cos tam delala bylas mrknout za ondrejem??či ses nechala tetovat :slight_smile:

jinak my jsme meli svatbu asi 70lidi kytky nastesti zadara mame v rodine ,,kytkařku ,, či jak to rict :grinning: a nechtela za praci nic a za kytky si vzala jen taky uplny minimum,,jinak cukrovi nam pekli na kandii strasne mooccd obry a malinky tam delaji ,,a dort jsme nechali delat jen jeden pro nevestu a zenicha .....
kdyby jsme jeste nechali delat rodicuma tak to by se urco nesnedlo my nejak na sladky nejsme :sweat_smile:
sal byl taky za pakatel páč jsme o meli v ohrozimi a manzel je tam odsud tam zna kazdej kazdyho...

no ale jinak jsme meli docela prcu pác den pred svatbou jsme do salu zavezli kucharky chteli si neco predvarit a zjistili jsme ze tam netece voda proste dosla ze studny :sweat_smile: a tak to zacalo.....litali jsme na instu ja uz jsem se rozcilovala ze to prevzem do premyslovic ...muj zase ze to chce mit tady a hotovo!vsechno kolem fakt byl mazec vozili jsme kucharky s rozvarenym jidlem do premek a zpet .vyzdobu jsme udelali pak sklidili ze to bude jinde pak zase udelali ....fakt mazec....

a to neni vse voda se tedy napojila uz se zdalo vsechno ok ......jenze ve svatebni den vse probihalo v pohode ale jak ve 4 prijela kapela zapojila aparaty tak zase zacli vyskakovat pojistky takze se museli vypnout lednicky aby kapela mohla hrat kucharky museli varit na jednu zasuvku :grinning:

ale aspon se na to nikdy nezapomene :dizzy_face: ted se tomu jen smejeme :grinning: trosku jsem se rozvasnila,no jo je to zkratka den na ktery se nema zapominat a my na nej urcite nezapomenem malem jsme se kvuli stresovnim pripravam ani nevzali :grinning: :sweat_smile:

takze pak holky musite popovidat....

marti ty to mas vlastne kdy??
11. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já na svatbu taky vzpomínám strašně ráda - i když teda jsem si to užívala až po obřadu.Na obřadu a před jsem byla hrozně nervozní, chtělo se mi brečet, na focení pak oči rozmazaný... :grinning: A co říkal oddávající teda nevím, nevnímala jsem to. Teda už vím, jsem si to pak pustila na videu :grinning:
Jo a měli jsme 24 lidí. Rodiče, sourozence a kamarády. Tetičky atd jsme vynechali a babičky jsou ve věku, kdy se nechtěli harcovat na svatbu.
11. čer 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla vybraný tenhle dort, ale stál 3.800,- tak neeee
http://www.dorty-brno.cz/foto.php?foto=fotogalerie/IM008125.JPG

a pak i tenhle, že jako bude levnější, ale taky 2600,-
http://www.dorty-brno.cz/foto.php?foto=fotogalerie/IM007454.JPG

jsou nádherný, že? ale vím že by je nikdo nejedl, tak za to nebudu utrácet, babička napeče svat.koláčky a já koupím pár mini zákusků
11. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli no ty jsou krásný......my měli jeden velikej,kale byli 40stupnový vedra ateda se nám uplně roztával.vlastně všechnose nějak tálo:slight_smile:))))a kdy to máš dadli??
11. čer 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky, začíná se dařit, bolel mě 3dny zub číslo 8 :grinning: , dnes jsem musela k zubaři, pač v noci hrůza, mám to oteklý, hnisavý a zralý na vytržení - což nemůžu, pač bych byla pár dní oteklá, tak mi to zadrénoval, a zítra znovu čistit, drénovat, vyplachovat atd, a mám antibiotika - a jsem vyřízená - chodím k Feitovi do Kostelce a vždy byl super ale dnes byl protiva, namachrovanej ....

za další, martinek má 39 teplotu a začíná se nějak osypávat, jen jemně - zatím - reakce na ten Priorix Tetra

a venku asi bude sněžit, takže to vypadá že šaty vrátím a půjdu v lyžařské bundě :grinning:
11. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
janusko - ted v sobotu 13.6.
11. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jo jo Verdíku,byla jsem to já ,ale ne s kamoškou ale moji sestrou moje dvojče..ale dvojvaječný..takže každá jiná :grinning: ,naštestí :grinning: a hlídali dnes opet naši, byly jsm epolítata mesto a zkouška šatu,vlezla jsem se do nich...byla jsem si je v lednu zamlouvat..a táááák to uteklo ten půlrok... :angry:

jinak tohle jsou moje šatičky
http://www.marilyn-svatby.cz/saty/gallery/slides/005.htm

moje kytka,ale v jié barvě,skoro bílé tulipány
http://www.marilyn-svatby.cz/dekorace/gallery/slides/004.htm

a tohle náš dortík
http://www.marilyn-svatby.cz/dorty/gallery/slides/014.htm

tak aby jste byly v obraze...jinak fotečky jiné nemám,jak se ptala kealen... :wink:

Vidím dadli že se ti daří..já se taky modlím,at malá nelehne apod....znáš to....všecko bude jak naschvál :wink:
11. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.marilyn-svatby.cz/saty/gallery_new/slides/006.htm
tak tyhle šaty jsem moooc chtěla, ale nemám je :confounded:
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.svatbastyl.cz/sluzby/kvetinarstvi.html
a takovou mám kytku , taky bíle tulipány, ale bez té červené stuhy, mám béžovou a bez té zelené trávy, jen bílé tulipány, takže máme Marti stejný vkus
11. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé Dadli tak to jo se daří pře svatbou...tak at se povede vše jak máte naplánovaný:slight_smile:šatičky jsou krásný a jaký budeš mít???

martinataylor...taky se budeš vdávat????šatičky taky krááásný.já jsem měla staroružový hodně jednoduchý.

jo a 25.června jdeme konečně na vítání občánku.už jsem myslela že zapoměli..tk musíme pořídit šatičky...ty co měla mít už jsou jí malinký
11. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Teda Dadli mě je tě úplně líto....neboj to se vyřádí te´d a den D bude úžasný.Jinak dortíky nádherný kytičky a šaty taky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Denoušku byla jsem si udělat piers do jazyka :sweat_smile:
11. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, díky Abi, musí to být ok . Abi piersing ?? a do jazyka??? brrrrrr, to měl můj nastávající, ale už to dal pryč, kvůli mě . promin, já jsem stará škola, mě se nelíbí piersing ani tetování. snad se nezlobíš, ale já vím , že ne
:wink:
ted jsem koukala na počasí , v sobotu má být jasno až polojasno, 21st. takže super .
Jdu dát spát martinka, už je dost umrčený a ospalý, a teplota klesla na 38, bez nurofenu, ale na noc mu raději dám

jonusko, já mám šaty úplně jiný než jsem si plánovala, ukecali mě v salonu :grinning: , ale jsou hezký, to jo a zajímavý, tak snad se budou líbit a budu krásná. barva šampaň, v neděli se pokusím hodit sem fotky
11. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mám dnes nový nehty, tak jsem neohrabanááááá :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadli nevadí to je každýho názor....Počítala jsem i s někým komu se to líbit nebude.Jsem ráda že to na první pohled nejde vidět :wink: Mě se to líbilo vždycky a te´d mi nějak ruplo v bedně :sweat_smile:

nemám ráda když je toho hodně.když je to pěkný a zdobí to tak proč ne ale nějaký hrůzy to se mi taky nelíbí.Mám problém se trošku najíst ale jinak jsem spokojená :grinning:
11. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Abi byla jsi na piersing u Ondřeje Růžičku v Přemkách???

Dneska jsme byli naposledy v Pv dokoupit zbytek tak zítra nabalit do finita a po obědě hajat všichni povině aby jsme byli fit :grinning: :grinning: :grinning:
No jo svatba já na tu naši ráda vzpomínám ale neregistruji pro mě je důležitější den kdy jsme z tátou začali chodit :wink: :slight_smile:
Všem nevěstám všechno nej hlavně štěstí v manželství.

Dneska mi táta koupil novej telefon heč je to miláček :wink: (měla jsem starou vránu bez nějakých funkcí základní funkce SMS a VOLÁNÍ :sweat_smile: )

dadli chtěla jsem jít taky na nehty před dovčou ale nestíhám :unamused:

tak se mějte pa pa
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Abinko do jazyka,to byl vždycky muj se,ale jsem posera..me stačí když to vidím..auuuuu...a i tetovaní nejaký malinký je krásný,ale fakt se bojím bolesti..no...takž ejá to neodsuzuju.Je jasný že nekomu se to líbí,nekomu ne...

Jo jo dadli počasíčko vám vyjde..máte mít krásně a teploty budou super..žádný pařák.... :wink:

Naše zlato dnes spalo od půl 11 do půl 12 a odpo nic a zatím tu řádí :grinning: ,ale určo usne dnes dříve,ale doufám že zase už nebudem na nohách už ve 4 :astonished: :angry:
denoušku: příští sobotu 20 června ve 13 hod. na radnici v PV...teda doufám,byla jsem to zamlouvat ještě v listopadu 08 a ještě nemely knihu na rok 09 :grinning: ,takž eprý si to pozamenají a pak zapíši až bude :grinning: .takže po nedeli se jdu zeptat zda je vše o.k...,jinak nás budou muset oddát nekde jinde a nekdo jinej :grinning: ,ale na poslední chvíli nevím nevím... :grinning: nejak to dopadne.... :grinning:

Kolči už jsi přihodila fotečky?my dnes byly na mozartce na skluzavce,ale kolem půl 1 a to Adý spinká že Verdíku? my se snad asi ani neslezem.... :angry: :wink:
11. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek