• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Jéé vidíš kristyan chtela jsem se zeptat kdy vlastně odjíždíte a už to čtu..tak přeju štastnou cestu a pořáde si to užijte..... :grinning:

holky videli jste to ve zprávách,bud včera nebo předevčírem,jak se nemá s detma házet,vyhazovat atd...,já to teda nevidela,jen mi to všichni říkají..já to teda nedelám,ale tatka mi tady tvrdí ž eje to nesmysl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,já si teda myslím že ne...a ted to budu hlídat kdyby to chtel nekdo delat s malou :wink:
11. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Marti fotky přidám, teda ale fotograf ze mě fakt nebude, pořád se mi klukani hemžili a přesouvali :grinning:
Jinak na Jájouška návštěva měla kladný vliv ve spánku - spal od těch půl jedenáctý, jedenácti (nevím v kolik přesně usnul), do jedné, tak jsem si říkala, že ho odpo už nedám, ale lehl si tu v půl čtvrté na koberec, tak jsem ho dala spát a chrupal do půl páté a teďka jsem ho dala spinkat a usíná. Tak ještě aby v noci to jakž takž šlo. Dnes jsem podruhé zkusila ty homeopatika, včera teda nezabraly, tak třeba dnes....
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
to kolči prý nezabere hned ty homeopatika.....trvá to....ale přese to evím,ale zdá se mi že mi to nekdo říkal
11. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee abi a jaky to bylo..ondrej je sikovnej tak urcite pohoda :wink: me se to dycky docela libilo ale ted jako mamina uz bych do toho asi nesla pac sem to chtela spis driv,v dobe diskotek a tak :slight_smile: me s to libi pod spodnim rtem a kulicky v oboji to je pekny....a bolelo to?? :sweat_smile:

marti treba tam prijedes a reknou ze te tam nemaji :sweat_smile: ne to snad ne..
11. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem někde četla, že když to nezabere do třech dní, že to nejsou ty správný.
11. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli teda ty máš pech :frowning2: ...... ale určitě se vše zlepší a v sobotu budeš krásná nevěstinka bez všech bolístek :wink: :wink: .

No já mám zase svůj malý sen,pirsingy mě neberou, ale chtěla bych nějaký krásný tetování :wink: :wink: určitě to někdy uskutečním :wink:

Marťo jojo viděla jsem to a úplně mě zatrnulo, protože malou jsme vyhazovali skoro od začátku, ne moc, ale trochu joo a později i víc... a neznám skoro nikoho kdo by to nedělal :frowning2:..... Docela mě šokovali tím,že kdyby se něco stalo, tak to budou brát jako týrání dětí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
Zdenda samože taky, že je to nesmysl a tak - to jsou ti tatínci - ale něco na tom je, cévka může prasknout raz dva.. :frowning2: :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak já to viděla a s malým taky hážu už teda ne už je dost těžký.

Jinak to moc nebolelo spíš vůbec jen jsem z toho měla bobky ani jsem mu ten jazyk nechtěla dát.Umělec je šikulka teda Ondřej tady se mu říká umělec :slight_smile:Ještě si ze mě utahoval jsem fakt myslela že uteču :sweat_smile:Jo a nejhnusnější z celýho procesu bylo převalovat v puse dezinfekci :rolling_eyes: Než jsem na to šla tak jsem si o tom dostčetla a dokonce jsem se dívala na video amusím říctže je fakt profík ani kapka krve a jazyk mi natekl minimálně :wink: Jsem opravdu spokojená.

Reni taky chci ještě nějakou pěknou kerku.Nic provokativního ale pěknýho jo.Můj sen je na boční straně straně nohy dole,ale musím počkat až zhodím aby jsem měla pěkný lítko a na něm pěkný tetování :sweat_smile: Ale taky se bojím je to min. hodina a to teda bude mazec :unamused:
11. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :grinning:

teda Abi bych to do tebe neřekla ty rebelko :grinning: :grinning: :grinning: mě se líbí tetování taky nějaký malý ale R na to není :frowning2:
jo a co bych jěště chtěla jsou nový prsa :grinning: asi tak o 2 čísla větší nemám vůbec žádný :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale na to zase není financ takže se musím spokojit s mojema nulkama :grinning: :grinning:

Dortíky jsou fakt krásný a musí být taky výborný :wink: a ty šaty :slight_smile: prostě budete kočky :wink:

My jsme měli na svatbu asi 7 dortů takový ty klasický(kniha,srdce...) a nikdo to než... :grinning: tak jsme každýmu dali půlku sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: my na to taky nejsme a R už vůbec ne ten radši maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My měli asi 50lidí a vyšlo nás to před 9 lety na asi 52tis :angry: :angry: :angry: ale bylo hezky ANO jsem řekla(sice potichu)ale přece.Prstýnek nenosím ale R jo :wink: my máme zlatý a já ted nosím stříbro.Za nás se o bílým zlatu jěště nevědělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a už mám konečně vysavač sice ne za 20tis. jenom za 2700 tak doufám že vydrží aspon nějakej pátek :grinning: :grinning: a jestli ne tak tady budu lítat zase se smetákem :wink:

Anet dnes spala přes 3 hodiny :slight_smile: a začala mě utíkat na dvůr v chodbě si vysleče ponožky a mokro nemokro si to namíří na zahradu :wink: holt musím zamykat :sweat_smile:

Sem se taky nějak rozepsala :wink:

A co Zuzik?Marto nevíš nepsala ti? =-

tak zatím pááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé abinko, já jsem posera, mě by na to nikdo nedostal, mladá to chtěla taky, tak jsem na ni ječela , běda, běda, jak si to dá, nakonec si dala do ucha takový ten roztahovák, má tam díru, že by tam projel kamion :grinning: :grinning: , pak si sama propíchla s kámoškama zápěstí , takže já si tohle všechno užívám s mladou, naštěstí se ji nějak začaly líbit kruhy zpátky a tak tu obrovskou díru v uchu nechává zarůst, ale je to tak na zašití
teď tu básní o tetování, prý malou holubičku na zápěstí, asi se fakt zblázním :slight_smile: :slight_smile:

dadli tak tebe fakt ten zub nedal pokoj, když se daří, tak se daří,že!!!hlavně ať je Martínek ok a bez horeček, aťsi to všichni užijete

holky budete nevěsty k nakousnutí , marti šatečky parádní, kytička krásná a dort na ten se mi sbíhají sliny už teď, dadli uvidím v sobotu a na tebe se přijdu taky kouknout, jéééé ten můj tatínek ne a ne ten náš zásnubní prstýnek vyměnit za svatební, ale třeba -zázraky se stávají, tak možná taky jednou........

kristyan tak už asi vše dokoupeno, hromádky nabaleny a ještě nějakých těch pár hodin a tradá za sluníčkem :slight_smile: :slight_smile: takže hlavně šťastnou cestu, ať to holky v pohodě zvládnou, užijte si moře, sluníčka a sladkého nicnedělání, foťte a budeme se pak těšit na setkání s vámi, tak krásnou dovolenou :slight_smile: :slight_smile:

marti neboj, setkáme se, nějak to vymyslíme :slight_smile: :slight_smile:

renci a dadli já včera seděla celý večer u pc a hledala ty chaty či pensiony , nejlépe s bazénem a totálně obsazené na červenec i srpen, takže to bude asi docela těžký něco najít na těch pár dní , budu hledat dál , ale vidím to špatně :frowning2:
11. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrdiku mě se ten tvůj chlap strašně líbí má krásný oči :grinning: :grinning: :grinning: dofám že se na mě nenaštveš už jsem ti to chtěla napsat dřív ale neměla jsem odvahu :wink: :wink:
11. čer 2009 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean tak jsemzkoukla chlapa verdika taky......fakt joo:slight_smile:))

já mám maličkou v nose a tu jsem si píchala sama.asi ve 22.bála bych se od někoho jinýho.a tetování mám v plánu dlouho.ale já jsem byla ted bud těhu nebo kojím..tak musím počkat ale taky jen něco malího...:slight_smile:

Krystyan tak si to užijte hl.počasí at je super
11. čer 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak tady se chválí chlapy kamarádek :sweat_smile: tak to mě se spíš líbí ženich od dadli to je můj tip :grinning: :grinning: :grinning:

No a piersing tak ten jsem měla v pupíku ale asi před 10 lety a jak jsem přibrala tak se mi to nelíbilo a vytáhla jsem to ale teď už bych si to zase dovedla přestavit,tetování je taky můj sen ale to je na pořád a to pro mě není představa že v 70 letech budu mít tetování (budu někde v domově pro seniory a tetování ,už teď mám záchvat smíchu když si to představím) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jen tak pro zajímavost mi máme z Kájinkou cestovní horečku a už v 5,30 jsem vyhajané mě jebne v poledne to půjdu ještě zalomit.
12. čer 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem fotečky a až teď se dívám že na každé Kájinka papá :wink:
12. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

holky tak bud se stal zázrak a nebo zabraly homeopatika, dnes v noci Jája vůbec nebrečel a vzbudil se až ve tři na duduška a pak chrupal do půl sedmé, dal si mlíčko a ještě to zalomil do osmi.
Jo a mě se zdál sen, že se mi narodily dvojčata Adam a Nela. Tak doufám, že to nic neznamená :sweat_smile: večer jsem měla chuť na okurky :grinning:

Jo a chlapík Ilči je fakt mooooc hezkej :wink: heč a já ho viděla naživo, potkali jsme se u pí doktorky dětské :grinning:

ženicha od Dadli jdu zkouknout :grinning:

Jo a piersing jsem měla taky v pupíku, ale už je to hrozně dávno :frowning2: , to jsem ještě neměla takovej špek :frowning2:
12. čer 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš Oli..tak super...konečně te nechal Jajoušek vyspat.Počasí opet naprd...chvíli slunko,chvíli prší...jinak opet vítr....
malá nechtela baštit chleba moc...tak naši jak hlídali tak včera jsi z toho udelala jednohubky s parátkama a zbaštila to,tak ted svačí chlebík se sýrem a šukou a je spokojená,tak jsem ráda :wink:

Jinak jsem ráda že už se nají sama lžičkou,sice je jak čunátko,ale už to umí beruška :wink:

jdu chystat na vaření,klárinka půjde hajinkat za chvíli a večer hlídá tatka,jdu zapíjet svobodu,už se těším :grinning:
12. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ počasí je divný. My si tady s Jájou pouštíme písničky a trsáme :grinning:. A v poledne přijede tatínek a jedeme ke tchýni. Se těším, už jsme tam dlouho nebyli.
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti užij si pořádně zapíjení :wink:
12. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, ještě, že jsme nešli ven, teď se tu ztrhl takovej vichr a liják. :confused: :confused: :confused:
Holky normálně jak tu mluvíte o svatbách, tak jsem si pustila video ze svatby a trošku zavzpomínala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek Kolči to mám radost že se malýmu ulevilo.tak ses apoň konečně vyspala co??

Marti užij si to :wink:

No a já mám za tři týdny narozky tak si myslím že táta na mě vybalí prstýnek.Nějak to tuším.tak snad se pletu :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé abinko to bude krásnej dáreček...to se nemusíte brát hned jak se říká...my jsme s petou 9,5 let ale zásnubák mám 7 let a bereme se až ted... :wink:
12. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechcete nekdo kotatko?? :confused:
12. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, vůbec se na tebe nenaštvu, co blázníš :grinning: :grinning: :grinning: , ale budu si na vás muset dát pozor holky :grinning: :grinning: :grinning: (myslím, to ve srandě)

táta má krásný oči, vlastně celej je šikoooovnej :slight_smile: :slight_smile: a teď , když mu to ještě řeknu, že se líbí holkám z koníka, tak si bude myslet ještě víc :slight_smile: :slight_smile:

kaelan, víš, jak si tu psala o prsách, taky bych je tak trošku vylepšila o dvě čísilka, ale těch peněz za to a navíc se i trošku bojím, ale docela vážně o tom přemýšlím, teď byla kámoška a moc ji to sluší, taky po mimču měla , tedy spíš neměla žádná prsa, to kojení těm prsenům dá pořádně zabrat, co do velikosti i tvaru :frowning2: :frowning2:

kristyan to zvládnete, cestovní horečku znám, ale vše bude v poho a navíc podívej tady na to počasí, tak rychle za sluníčkem :slight_smile: :slight_smile:

taky jsme chtěli jít dopo ven oli, oblíkli jsme se a podívám se z okna a prší, tak jsme s Adámkem zapli vysavač a uklidili jsme byt, no a říkám si , půjdeme tátovi naproti odpoledne k práci a venku je hnus, takže asi to strávíme doma a budeme si hrát

marti ty si užij s holkama to zapíjení a ať tě druhý den nebolí moooc hlava, pěkně až do rána, však pak napíšeš :slight_smile:

jé abinko, tak že by se chystala další svatba, no třeba tě táta překvapí :grinning: :grinning: doufám, že řekneš ANO, pokud přijde s prstýnkem

oli tak ty už trénuješ na dvojčátka, chichi, to byl jen sen, ještě chvilku vydrž

jo a chlap od dadli, tak toho znám, ještě s dadli nebyli, vždycky jsem ho obsluhovala v práci, šikulka, však dadli , jak jsme šli martinem po městě, on snad zná všechny ženský v pv, to bylo pořád, ahoj, čau, ahoj, ........jo a dadli, můj s tvojim si pak pěkně povídali, jak to bude fajn až odjedeme na těch pár dní s prckama, jak vyrazí taky někam, musíme si na nich dávat pozor :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny...hlásím, že včera nás pustili z porodnice. Až bude trošku času tak vás postupně dočtu a určitě napíšu zážitky a dodám fotečky. Teď je to ještě trošku náročnější :wink: :grinning: tak zatím
12. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

Verdiku to mu ani neříkej že se nám líbí to by s ním pak nebyla řeč :grinning: :grinning: :grinning: jenom si to hezky nechej pro sebe :wink:

Jé Abi za 3 týdny máš narozky já zhruba taky.Já jsem 9.7. ale nikdo na mě asi nic celkýho nevybalí :frowning2: :frowning2: :frowning2:

To počasí fakt nestojí za nic šla jsem poo pro Elu jenom v tričku a klepala jsem kosu :angry: :angry: tak snad se to zítra umoudří a Dadli bude mít krásně :grinning:

Kristy já ti tak závidím :grinning: :grinning: tak hlavně at dojedete bez nehod a užijete si to krásný moře :wink:

Tak tě vítám MAMINO :grinning: :grinning: tak ses konečně dočkala tak si užívej Ondru,kojení,přebalování,koupání..... :slight_smile:

Nudím se nemáte nějakej dobrej a jednoduchej recept na nějakou buchtu?????????????? musím něco dělat nebo se zblázním z té naší holčiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes si strčila do nosu zase burák :frowning2: :frowning2: ona je nepoučitelná :grinning: :grinning:

tak zatím páááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marto užij si rozlučku a hlava tě právě bolet musí :grinning: :grinning: :grinning: od toho to je ne????????Dej si i za mě já bych se tak ož...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: minulý týden mě to nějak nešlo a to jsem vypila 0,7vína a asi tak 10 kotlů slivovice nálada byla ale zle mě nebylo :grinning: asi mě to dobře sedlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek marti taky bych to tak viděla.6ádný spěchání :wink: nevím jestli teda budem čekat 7 let ale ještě nějakou chvilku snad jo.
Kaelan já mám 3.7. :grinning:

Zuzi vítám tě tu.Už se těším na fotečky :slight_smile: tak se držte a zvykejte si na sebe :dizzy_face:

To počasí je fakt děs.Nevím jestli vylést ven nebo ne :angry:

Verdik nevím jestli říct ano,ale asi jo :unamused:
12. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme všem moc a moc za gratulace...jste všechny hrozně hodné.
Jejda, já jsem teď ze všeho tak dojatá, že bych snad pořád brečela. Taková velká změna v životě asi musí něco udělat :slight_smile:
Jinak k porodu: plán jsem teda neměla, ale asi by si ho doktoři stejně nestihli ani přečíst :grinning: Plodovka začala odtékat postupně už 5. večer, ale to jsem si nebyla vůbec jistá. Od rána 6.6. jsem začala mít takový pocit, že by to fakt mohla být ona. Ale pořád žádný bolesti tak jsem byla relativně v klidu. Tak v 11 hodin trochu bolesti....jako před MS. Ležela jsem v posteli a čekala co bude. O půl jedné jsem volala Lubovi ať přijede, že teda do té porodky raději zajedeme, kdyby to ta plodovka fakt byla (pomáhal stavět rodičům zahradní domek) Ve tři hodiny jsme byli v porodnici. Tam mě seřvali, že jsem měla přijít už dávno...samozřejmě to plodovka byla.
Sepsali jsme papíry a prý jdeme ještě na pokoj, že jsem nějaká moc veselá. Tak já teda, že jo (prý, když si nejsem jistá, tak že to kontrakce nebudou...to bych prý poznala) Doktor mě ale chtěl před tím ještě vyšetřit...mladej Fajt...ty jo, světe div se....já byla na 3 cm. Prý to není možný, abych neměla kontrakce a byla tak otevřená, tak jsem sestře řekla, že jsem měla silné MS tak že jsem čekala, že to bude horší :grinning:
Takže na pokoj se nešlo a rovnou na přípravu... Po nálevu asi tak o půl paté jsem byla už na 6 cm, no a v 6 hodin jsme mohli jít rodit. Takže vážně rychlovka.
Potom už to bylo teda horší...malej se nestihl za tak krátkou dobu správně narotovat, takže hlavička nešla přímo, ale šikmo...prostě holky, fakt nešel vytlačit. Celou dobu byl se mnou Feit a musím říct, že byl fakt skvělej. Venoval se mi hrozně a byla jsem moc spokojená. Jen už mi po takové době tlačení fakt docházely síly. Nástřih jsem nechtěla, ale pak už jsem se modlila, aby mi ho rychle udělal a malej prošel. Nakonec jsem se dočkala, protože tlačit už jsem fakt nemohla. Sesty mi tlačily na břicho až z toho mám modřinu. No ale podařilo se a po nástřihu byl malej za chvíli na světě...nemohla jsem tomu ani uvěřit, teď už zase brečím.
Prostě nádhera. Pak mě Feit zašil a bylo to (podle sestřičky to mám trošku větší, ale zase krásně zašitý). Prý ty 3,50 byly na mě až dost. Teď už je všechno v pohodě a my se těšíme z malýho koblížku...
Jsem se nějak rozepsala, tak já zase frčím za tím naším sluníčkem...holky určitě zase brzy napíšu a přidám nějaký fotečky, zatím nevím kam je Luboš všechny narval :grinning:
tak pááá a ještě jednou děkujeme
12. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee takze zuziku vveellikaaa gratulace :slight_smile: hod fotecky prcka do albika ne :wink:
12. čer 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tu mějte mi už vypínáme PC a chystáme se k odjezdu jak přijedu tak vás poctivě dočtu zhlídnu miminko
To bych ani nevěřila jakou bude mít Kája krizi chodí tady a zívá a zívá pořád polehává no má režim a v tuto dobu už dávno hajá.

Tak papa holky
12. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzííí tak obrovská gratulace...a pěknej porod...podruhý to bude jak po másle...abyste pak stíhali:slight_smile:)))

jdu zkouknout toho ženicha:slight_smile:)))))))))))
12. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek