• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Dadli...tak už jste svoji že??tak MNHO ŠTĚSTÍČKA A LÁSKY NA SPOLEČNÉ CESTĚ ŽIVOTEM.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já ted budu žehlit mám tam toho 2hromady a pak pujdu na procházku s malou a klukama.možná na zmrzku..je krásně dneska konečně.. :wink:
13. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli neprojizdeli jste dnes v 14,45 kostelcem??jela tu nejaka svatba smerem na hluchov :slight_smile: tak jsem si na tebe vzpomela
13. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je taky svatba...tady na Dolní u bříz...jsme ted u našich tak jsme šli kolem:slight_smile:))
už se těším na fotečky:slight_smile:
13. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojtéééé , tak hotovooooo :grinning: :grinning: :grinning:

vše vyšlo, zub moudrosti se umoudřil / sice jsem byla narvaná antibiot. a ibalginem/ a martinek jako kouzelným proutkem byl ok, v pátek měl celý den horečky 39 a byl vyřízený, tak jsem myslela, že je to v pr....

bylo krásně, já taky krásná - jak jinak :grinning: , Martinek to zvládl, ten chaos, byl v pohodě, na zámku to bylo super, přišlo moooc známých , tak mě to potěšilo / i Verdik s modrookym přítelem :grinning: a hnědookým Adámkem / , některé kamošky, co jsem čekala nedošly a to mě zamrzelo, ale asi neměli čas.

fotky . od profíka budou nááádherný, to budete koukat, zatím sem hodím jen ty maličké s fotáku, ale až si tatka najde / musí ještě dnes / čas , tak to sem hodím . Jinak musím balit zítra odjíždíme na svatební cestu . A jak přijedu , tak musím řešit občanku, všechyn smlouvy, soc. zdrav. atd atd, asi se pak z toho po.....

zuziku , nádhera - užívej si malinkatej uzlíček, hrozně rychle to uteče. papa a hodně zdravíčka pro Ondráška
14. čer 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
denoušku, určitě jsme to nebyli my, my jeli kolem 11:30 z Plumlovsk. zámku na Bělák , to byli asi jíní blázni :grinning:
14. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj dadli asi nekdo jinej no...ale jen jsem si tak na tebe vzpomnela vis :wink: takpřeju hooddnněě štěstí!!
14. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky - fotečky jsou tam, ale jen ty amatérské, až budou ty profi, tak dám vědět /cca 14 dní/. papa jdu spinkat a ráno jedeme- hurááá, těším se jak malá :slight_smile: Na pokoji bude internet a mám i notebook, takže se připojím za váma.
14. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem shlédla fotky od dadli a moooc pěkný,opravdu Vám to slušelo.

My jsme byli v sobotu taky na svatbě,vrátili jsme se ve 2:15,bylo to super opět někam vyrazit,a v 3:49 se nám narodila neteř Marie,takže fakt super.
15. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko holky...dneska jsem měla nějakou podezřele klidnou noc...
Dadli taky jsem jukla na fotečky, měli jste to moc hezký, hrozně ti to slušelo. Přeju hodně štěstíčka a radosti do dalšího života. Taky se myslím vdávala Marťa (teda něco mi to říká) ale možná se pletu. Jestli jo, tak nic :wink: a jestli nee tak přeju taky mnoho lásky a vzájemného porozumnění.
Taky se mi podařilo už hodit do albumu pár fotek Ondráška...určo ještě něco přibude až bude trochu volněji.
Dneska jdeme poprvé k doktorce, tak jsem zvědavá...
holky tak pěkný den
15. čer 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadlii..kraaasssnnyyy satecky,fakt ti to moc sluselo.....i ta kytka je paknaa vlasky,,,,no proste vsecko ok :grinning:

normo gratuluji k neterince :slight_smile: dalsi mimco na svete :wink:

zuzik jak klidnou noc??moc se malej nebudil jo.....koukala jsem na fotecky je to broucek krasnej .. :dizzy_face:
15. čer 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,
tak jsme zpátky od tchýně. Bylo to fajn jako vždy.

Zuzí ještě jednou gratulace k Ondráškovi. Pak se musíme domluvit a předám Ti tu plínečku. A jak, už látkujete?

Dadli fotečky krásný, moc vám to slušelo - krásný šatečky, byla jsi jak holčička :wink:
15. čer 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hi hi hi Oliiiiii.....zatím jsem teda ráda, že jsem ráda, takže na látkování jsme se fakt ještě nevrhli. Musím to nechat chvíli zaběhnout, pořádně se rozkojit a tak. Ale určo se na to chystám...zatím si to nedovedu představit:slight_smile: Doufám, že nebudu ostuda a zvládnu to.
15. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

Zuzu malý je krásný :dizzy_face: Vypadá veliký.Tak držíme pěsti ať se rozkojíte a vše jde jak po másle :wink:

Dadli byla jsi opravdu nádherná nevěsta :dizzy_face: jako princezna.přejeme všechno nejlepší do života.Ať vám to klape a jste spokojení :wink:
15. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak Ondrášku, jak je doma ve svém pokojíčku???parádně co :grinning: :grinning: , jsi kouzelný chlapeček, šikulka, zuziku tak ať se pěkně rozkojíte , nemohla jsem tě dnes vidět u dr Mikuláškové, nemáš zelené peg perego???pokud ano , tak jsi jela pak s náma výtahem dolů :slight_smile:

Adámek dnes ráno horečka, tak jsem mu dala nurofen, chtěla jsem zábal, ale měl studené ruce i nohy, to se nesmí, trošku průjem a pak se jakoby třepal, ale já nevím či to byla zimnice nebo křeče, tak jsme jeli k dr, tam ho změřili měl 39,4,tak injekce hydrokortison, na krev, mezitím se tam celý pozvracel, tak říkala dr , že to vypadá na nějakou virozu, ach jo :frowning2: :frowning2: je vyřízený, teď jsem mu dala opět nurofen, tak snad se z toho vyspinká, tak na nás myslete

holky, dadli byla jako popelka-krásná, při hudbě , kterou měli mi ukápla i slzička, ale štěstím,takže dadli teď si užijte ty líbánky, mějte se tam krásně a ať vám to manželství klape, žijte v lásce a spokojenosti a ať se vám vše splní :slight_smile: :slight_smile:
tak pa, pohodovou noc :wink:
15. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziku, ještě koukám na fotečky, to jsi byla určitě dnes ty s Ondráškem v tom výtahu dolů, tak to jsem byla já -verdik s Adámkem, moje dcera a bráška :slight_smile: :slight_smile:
mně to docvaklo, až jsem nasedala do auta, že to zelené peg perego jako máme my, se mi zdá povědomé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

tak to se tam občas budeme potkávat u dr :wink:
15. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj

Tak už to máš Dadli za sebou :grinning: :grinning: fakt ti to hrozně slušelo a šaty krásný :wink: i ženich byl fešák to se musí nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže všechno nej do života a jěště kupu dětí k tomu :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi Ondra je krásný malý mimčo :grinning: no vidíš a máš za sebou takovej rychlej porod tiše záááááááááávidím :slight_smile:

Verdiku tak to ti nezávidím takový horečky když jsou takový tepla zvlášt dneska to bylo na padnutí :cry: :cry:

at je Adamek brzo fit a můžete běhat venku a na vodotrysk na město :wink:

Já jsem s holkama pořád na dvoře když je tak krásně.Anet má asi 296 odřenin :grinning: :grinning: :grinning: a to na celým těle včetně nosu,obočí,a včera si rozrazila ret :frowning2: :frowning2: já nevím po kom to dítě je.Po mě určitě ne :grinning: :grinning:

A to nejlepší na konec máme dalšího psa :grinning: teda fenu jmenuje se Waity(White má v průkazu) je 1,5 roku stará a je krásná.Konečně si Garp po 7 letech skočil a vlastně skáče pořád :grinning: :grinning: :grinning: Byli jsme pro ni u Vsetína a byla ZDARMA no neberte to :grinning: :grinning:

Hodím foto do alba :wink:

O víkendu jsme byli u sestrenky v Otaslavicích a grilovali,pili,hráli šipky a fotbal no super akorát jsme byli zase spálení a to celá rodina :frowning2: já blb jsem zase holky nenamazala hlavně že mám doma tolik krémů :slight_smile:

Jakpak se má asi Kristyan??????????????? snad dojeli dobře :wink:

tak nic jdu zkontrolovat tu smečku psů nějak začali štěkat tak snad mě nenavštíví zloději jsem sama doma R je na noční :cry: :cry:

dobrou :wink:
15. čer 2009 ve 22:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak jsem taky mrkla na fotečky..Dadli krásná nevěsta..moc pěkný šatičky a vlásky..nádherný moc.. :slight_smile:
a ZUZI..krásnej chlapeček...povedl s evám.:slight_smile:)na tom pokoji jsem rodila Tomáška:slight_smile:)

m yjdeme teprve 26.na vítání tak už sháním šatičky.malá mi v noci moc nespí a před den je neklidná a plače.srandí asi 3krát deně,to bude asi brzo zoubek..tak není moc časui v kočárku mi řve baba jedna...ne Johanka ale Voktorka se měla jmenovat:slight_smile:))
15. čer 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

Ilčo doufám, že Adámkovi už je lépe. Moc na něj myslíme.

Kaelan, téda to se Garp má :grinning:
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,,

tak zapíječka super,přišla jsem o půl 3 a v sobotu mi bylo špatně...fuj...už pít nebudu :grinning: :grinning:

Jinak Verdíku dnes jsem mluvila s kamoškou a říkala že má decka doma,že řádí zase nejaká střevní viroza,tak tuky tuky at je adámkovi lépe a je fit.

Malá jak naschvá celounoc proplakala a je zasoplená,tak ráno šupky pro vitáminy a sinupret na rymu,tak odsávám.Snad do soboty bude lépe.

Jinak Zuzíku malej je nádherej...užívejte si....strašně rychlo to uteče a jsou z toho zlobidílka :wink:
16. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli - byla jsi fakt nádherná nevěsta. Jen na tebe musím mrknout ve skutečnosti, tvůj syn totiž vypadá jak tvůj bratr. Vypadáš neuvěřitelně mladě, fakt jen závidím :grinning: :grinning: :grinning: v dobrém samozřejmě.

Zuzi - tak doufám, že můj porod bude stejně v pohodě :wink:
16. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak odsáváme odsáváme,i horečka ted vyjela...tak jsem šupla nurofenek...jinak řádí atd..,ale očenka skleněný...snad to pátku bude z nejhoršího venku....je to vždycky jak naschvál všecko.....
16. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinataylor-myjsme taky nemocní opět.Tomášek má ted 38,ještě nesrážíme uvidíme co v nociale má rýmu.smrkat moc neumí tka se mu to tam zaráží asi..
jj Dadli vážbě jsi šikovná mladá mamina:slight_smile:
16. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj verdiku, to jsem byla já...byli jsem v první poradně u mudr. Mikuláškové. Nějak jsem si tě ale moc nevšimla, promiň...jen vím, že jsem se ptala jestli nás svezete dolů :slight_smile:
17. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a miminka!! :slight_smile:

Dadli to fakt sekne jako nevěstě, no vlastně jí to sekne vždy.. :grinning: :grinning:

Tak teď to čeká Marťu!! A zapila jsi svobodu opravdu zodpovědně, tak se to má!!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A Ondrášek je nádherný miminko, no až se mi zastesklo po tom malinkým voňavým uzlíčku....
obzvlášť když jsem malou převlíkala, pže byla se mnou v jahodách a mimo jiné jedla hlínu, házela si ji za bodyčko a na hlavu a do toho baštila jahody... no prostě dítě z vesnice, chichi :grinning: :grinning:
Ale hlavně že byla spokojená!!!!!

Teď se jí prořezal třetí zoubek během jednoho měsíce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ty noci jsou šílený a přes den je taky pořád umrčená... pořád se chce chovat a já jsem z ní hotová... snad to brzy přejde :slight_smile:

Jé marodi, tak se brzy udzravte, je to nepříjemný v tomto počasí co?
Hlavně Klárinka ať je na svatbu v pohodě!!
17. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak jsem se dívala na počasí a v sobotu nám bude pršet...ach joooo :frowning2: :frowning2: ,ale aspon nám naprší štěstí :confused:

A jak bojuje Verdík s Adámkem..snad dobrý...ale prý to řádí..

Kolča psala že je taky a tom špatně.....

Jonuško,u vás je taky furt neco že?naše byla dnes bez teplotky,ale odsávat musíme...ale hlavně at neteplotkujeme atd...akorát teda hlásí zimenku na sobotu,tak to ji bude v šatičkám zimenka,svetřík nebo tak jsem teda neřešila,asi ji budu muset dát ružový svetřík na ty bílé šatičky..sice to bude vypadat blbe,ale v šatičkám by mi zmrzla prcinka,zvlášt když má rýmu....ach jooo...je to všecko naprd...

Já si furt stežuju že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk ahojky,

Marti já už jsem ok. Dnes jsem to dostala, tak to bylo asi k tomu :confused:
A jak Klárinak, už je to lepší?

Ilčo a co Adámek?

Jo Marti a pršet určitě na focení nebude :wink:
17. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Klárinka
17. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé teď si to čtu, já jsem fakt slepoň :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinataylor a ty se ted vdáváš o víkendu????? :slight_smile:
jj u nás od ledna jedem pořád.Tomík měl tedkom zase 39,tak jdu ráno k dr.i s močí a budu chtít celkový vyšetření protože to není ani 14dnu co se se horeček zbavil.měl je skoro 7dní.to je na zbláznění fakticky.mí trošu rýmu ale nic hroznýho.tak uvidíme co nám dr.řekne.
já byla dneska s Jonuškou a kí´ámoškou v národě tam se taky supr sedí.ale chtělo by to pískoviště.naši jak mají písek taky jsou spokojení..
17. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo vdávám... :slight_smile:

no to je divný,tak brzo a zase horečky......to bych chtela taky...a zvlášt jestli mel i atibiotika...naše naštestí mívá je rýmu občas.....a teplotku 1-2 dny..nic víc..musím to zaklepat.....

Tak se držte..jdu čučet na primu na bočanovou....pa pa holky a dobrou
17. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek