• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
papa...
tak hodně štěstíčka at se den vydaří.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, díky všem za pochvalu, jsem ted namyšlená, čtu vaše komentáře manžílkovi a machruju. prý kdyby jste mě ted viděly tak změníte názor :grinning: Jsme na šumavě na svat.cestě, cesta ale šílená , jeli jsme 5 hod. ale jinak je tady super, ale ted není nálada vám psat jak se tady máme, protože ........

verdik je s adámkem od včera v nemocnici, má stále přes 39,5 a nešlo to ani po hydrokortis.injekci, tak si je tam včera nechali, ale stále tak vysoké horečky, i po čípích , lécích, tak opět hydrokortis.inj. ale stále nic, tak mu prý už nic dát nemůžou a jen ho chladí gelem, výsledky zatím vše ok, tak se neví proč. My jsme přesně tenhle stejný postup měli před půl rokem , nakonec to u nás asi byla šestá nemoc, ale nevědeli jistě, tak držte adámkovi palečky a všichni na ně budeme myslet a ono to moooc pomůže

marti, to v pátek přejde a bude maličká fit, uvidíš. škoda s tím pršením, ale uvidí se , třeba nebude, a když jo tak jak píšeš..... štěstíííí
17. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli tak to je super, že se máte ok :wink: mladá paní M...... :grinning: :grinning: Tak si to pořádně užijte!!!!!!!!!

Verdíku s Adámkem posíláme hooodně síly ať se hlavně malému uleví a klesnou teplotky!! Je to ale trápeníčko sakryš, hlavně že jsou výsledky v pořádku.. tak snad to bude jen a jen lepší!!!!!!!!!!
17. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeejda tak já taky držím dámkovi palce at to zvládnou..nojá už jsem taky na prášky z těch horeček fakt.tayky to měl minule bez ničeho,jen přes 39,a v krvi nic na výtěrech taky nic a 6dní je měl.v kuse.no to je hrozný co ti drobečci musí vydržet..
já už dnes i bulela kvuli tomu.je mi ho líto a mám strach.kdo by neměl že.. :frowning2:

Ddadli akdy jedete na sv.cestu??
17. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli jak budeš mluvit s verdíkem,tak ji vyřid že na ne vyšichi myslíme......posíláme Adámkovi moc a moc pusineček at je brzo z toho venku....všecko dobrý tak kruci proč ty horečky.....všichni na nei budeme myslet a budou brzo doma!!!

A jouško..dadlina je ted na svatební cestě na Sumavě tedka přeci.. :grinning:

Tak pa holky..jdu balit,malou vezem k našim a valím n anehtíky,a pak vyřizovat vecičky ještě co potřebujeme a zítra jedeme k tete pro cukroví co peče,udelat vyslužky a rozvážet...tak se tu mejte krásně pa pa
18. čer 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tak to vypadá že Tomovi je líp.sice rýma je horší ale nemá horečky ani v noci neměl.jen zvýš.teplotu tak musí ležet.
martinataylor...aha :grinning: já myslela že když sem dadli píše že ještě nejeli :grinning: tak to si to užívá určo je kráááásně :slight_smile:
18. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,my jsme taky marodi,teď jsme přijeli od mudry,máme sinupret,pamycon,spiropent a zyrtec,se na to vy....,to je pořád něco a příští týden,jdeme píchnout Synflorix,už ho máme doma.

Verdiku,snad to bude všecko ok a budete brzo doma,držíme pěstičky a ať se brzy uzdravíte.
18. čer 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda co to vidim chudacek Adamek ...maji to ti prckove zapotrebi ach jo...snad se z toho brzicko dostanou a nic z toho nebude :frowning2:

normo taky jste nemocni jo..ach jo to je teda nadeleni co..

holky zrovna je venku tak krasne a vy mate takoy trapenicko..snad se brzo uzdravite at muzete na hriste :wink:

paa valim k zubari blee :angry:
18. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

moc myslíme na všechny marůdky, ať je jim brzo líp.
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, jojo, už jsem na svat.cestě - mám s sebou notebook, tak i z daleké šumavy sem můžu lézt :grinning: oba ted chrápou, novomanžel i prcek. byli jsme s kočárkem na zlatokopecké stezce, 8 km , podél potoka, lesem, bylo nádherně a jako v pohádce, prcek ne nadšený, ještě nebyl za ty 4dny ani jedinkrát umrčený, otravný, takže si to zřejmě užívá, tu naši a hlavně tatínkovu společnost

marti já ted piju kávičku a mám tak strašnou chut na něco sladkýho, cukroví atd. hlavně že na svatbě toho bylo a nic jsem nesnědla, a ted co bych za to dala, ale to je tak dycky :grinning: Jinak finišuješ co?? tak si užívej zbyteček svobody, ikdyž to manželství je taky dobrýýý
:grinning: Zatím mě tady rozmazluje, masíruje, atd, uvidíme pak v reále, v každodením životě , papa

taky všem marodkům brzské uzdravení, hned bych vás sem vzala, vzdoušek jako víno :grinning:

verdik má od včer.večera vypnutý mobil, tak mě to celkem děsí, už jsem ji několikrát psala, večer i ráno, ale jestě ji to ani nedošlo, tak snad je vše už lepší a nechce jen s každým mluvit, nebo se ji vybil mobil, fakt nevím, jsem z toho nervozní, jak budu něco vědět, hned vám pisnu a samozřejmě vyřídím že na ni tady všichni myslíme
18. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek maminky,miminka a batolata :wink:

Přidáváme se do klubu marodů :frowning2: Nic hroznýho jen nám něco sedlo na průdušky mě i malému :unamused: Malý dostal jakýsi sirup a fenistil.Máme být do neděle doma,ale teda nevím nevím jestli ho udržíme doma.Nevím proč nám to zakázala teploty nemá ale nesmí na slunko ale na chvilku do stínu by jsme teoreticky mohly :angry: No nedá se nic dělat.

je mi verdik fakt líto to je pořád něco.Snad se jí jen vybil telefon.Možná je s malým ve špitále a nemá nabíječku.Taky jim držíme pěsti ať jsou rychlo doma. :unamused:

Všem ostatním samozřejmě přejeme taky brzké uzdravení.

Marti tobě ať jde vše podle plánů a máš krásný den D užij si to :wink:

Dadli ty si to tam taky užij.Jak to že po 8 km procházce nespíš s chlapama. :confused:

Tak si užívejte všichni krásného počasíčka :wink:
18. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli psala jsem Ilče smsku a vrátilo se mi to, tak taky přemýšlím co se děje... Ale snad fakt nemá jen nabitý tel.
18. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
psala jsem verdikovi celý den a nic, tak jsem ji ted zkusila zavolat a mluvila jsem s ní, má asi plnou schránku na sms, tak se nám omlouvá..... kozena jedna, pěkně mě /nás/ vystrašila, že??
adámkovi už klesly ty vysoké horečky, vypadá to na virovou angínu, asi ho bolí v krku, nechce moc papat, ale výsledky všechny jsou OK - mám vás všechny pozdravovat

abinko, já nějak neumím přes den spát, chce se mi ale nejde to, a když někdy náááhodou přes den usnu, tak jsem pak totálně zmatená a není mi dobře
18. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda tak to je dobře že je Adámkovi už líp.... :slight_smile:
našemu Tomovi už taky naštěstí.
já dneska prošla s kočárkem snad celej prostějov v rámci hubnoucího programu :grinning: :grinning: :grinning: akorát mě děsně bolí nohy a musím se držet abych si nedala zase nějakou dobrutku :grinning:
kluci jsou ve vaně.
a Jonuška mě nechala dneska krásně vyspat tak doufám že tato noc bude taky taková
18. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsem ráda že jsou v" pořádku" :dizzy_face: Teď jen aby se poprali s tou angínou :slight_smile:

Dadli já zase nemůžu usnout protože se mi honí hlavou co vše mám ještě udělat a různé starosti no a když usnu jako dnes tak mě vzbudí pošťačka :angry: Jsem jí pěkně sprdla .Pak jsem si říkala že to ani nemuselo být no.Stejně už to potřebovala už mi to udělala 4 krát a pokaždé mi vzbudila malýho. zvoní dlouze a čtyřikrát za sebou malej se už začal vrtět.Co si pamatuju tak pošťák zvoní dvakrát ne?? :grinning:

Jonuško to se ti nedivím že tě bolí nohy.Já jsem tento týden nevlezla ani jednou na Orbitrek :sweat_smile: Není mi dobře a nechci plýtvat energií :sweat_smile: NO a chuť na něco dobrýho nemám jak je horko tak chu´t nemám na nic :unamused:
18. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ježiši to je mě Verdika líto a jěště víc Adámka takový hice a oni musí být zavřený v nemocnici :frowning2: tak snad se brzo uzdraví a pofrčí domů a zase bude dobře :wink:

My jsme zatím zdraví ani sopel nemáme tak doufám že nevstoupíme taky do klubu :grinning: :grinning:
Přeju všem ať jsou brzo fit :wink:

Dnes jsme holkám napustili malej bazének tak jsou pořád v něm :slight_smile: no i když Any leze tam a ven a pořád dokola :grinning:

jsme pořád na dvoře já už jsu jak cigánka :grinning: a dnes jsme byli na samosběru jahod tak má na zádech vypálenej pruh :slight_smile: vypadá to fakt výborně :grinning: :grinning: :grinning:

Dadli ty si užívej svatební cestu a trochu se manželovi věnuj a nesed na pc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Marto ty jsi užij svatbu určitě vám pršet nebude :wink: a fotky budou parádní už se těším :slight_smile:

Jdu se naložit do vany a pak mrknu jěště na net takpáááááááááááááá :slight_smile:
18. čer 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kami dnes jsme zase byli ve starkach kde tam bydlis??je to nekde blizko jak stavi segra?nebo jinde?zatim pa
18. čer 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to na druhé straně :grinning: ale my jeli k našim kolem 18 a viděla jsem tam akorát bílý auto ale nějaký malý dítě tam bylo :grinning:
18. čer 2009 ve 22:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt??hned naprosti jo?..ju...ja jsem tam tak nejak ale taky byla :slight_smile: ale jen chvili :slight_smile: bili auto je segry ...a naproti v zahrade byli nejaky lidi a pejsek za plotem , jezevcik,,tak to jste vy??
18. čer 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já myslela na druhé straně strařechovic :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :sweat_smile: ja jsem myslela na druhe strane pres silnic :grinning: tak to jo nekde u hospody nebo u skolky...no vsak to brzo zjistim kdyz prijdem ne..jak bude hezky...ted ma zase prset...ale doufam ze se k vam fakt dostanu..
18. čer 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to jěště dál až za obchodem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a určitě někdy doraz ale tento týden nee máti tady bude dělat oslavu asi 30lidí takže budeme chystat a chystat už se stááááááááááááášně těším :angry: :angry: :angry: :angry:
tak zatím pa valím plavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 22:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik maminky PROSÍM nevíte kde koupit podprdu 70F-G já prošla celej prostějov a nikde nic nemají a na internetu jsem nikde zatím nic nenašla,už jsem zoufalá kde se ptát a připadám si jak mimoň když řeknu v obchdě svou velikost a prodavačka na mě kouká jak na zjevení :frowning2:
19. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Angeliko,

tak to bohužel netuším. Ale zeptám se kámošky, mám pocit, že objednává někde na netu.
19. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Angeliko - já si kupuju podprsenky v takovém malém obchůdku naproti Prioru, ve stejném vchodu je myslím maso-Makovec. Ta prodejna se specializuje na větší prsa, třeba se tam zadaří i tobě.
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky angeliko.. :wink:

teda to je počasí co??mě je o rána blbě z toho.a děcka jsou púrotivní.kluci jako se nudí no.Tomík už je uplně bez teplot jen teda rýmu má.
ted jím pouštím nemo,tak bude na chvilku klid
a manža jel do nem.n kontrolu.měl sádru na kotníku,a píše že mu dali ještě znova...tak bude ještě doma.. :unamused:
19. čer 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeliko presne jak pise editah naproti prioru v podchode.tam maji velke velikosti aky tam nakupuju :slight_smile: a jeste v ol ale to bych ti asi nepopsala .......

pocasicko ja vazne dobry no mame doma peknou tmu :confused:
19. čer 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vidíte to počasíčko? :confounded: :frowning2: ..to bude zítra hruuuuuuzaaaaaaaaa :frowning2:
19. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
Marti nezoufej, třeba se to dneska vyprší a zítra nebude.
19. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee Marti ty se vlastne zitra vdavas co :slight_smile: tak si to uzij a nenechej si to zkazit destem ,,,bude to urcitei tak suprovej a hlavne nazapomenutelnej den

ps v kolik to mas??jako obrad myslim...
19. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek