• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Díky holky ale naproti prioru už jsem byla a tam taky nic i na školní a na svatoplukové,všude kde jsou speciálky na prádlo a nic
:frowning2: když budete mít nějaký odkaz na nějakou stránku, tak mi ji prosím pisnite díky moc :slight_smile:

jinak ahojik Romčo kdy zajdem na to kafčo už jsem tě dlouho neviděla na ICQ :wink: a co Johanka roste prdelka malá?
19. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaelan, ted jsem to četla manžílkovi, že se mu mám věnovat a ted tady čekááá :grinning: :grinning: :grinning: ale zbytečně, já dostala včera menzes :grinning: /měla jsem to mít na svatbu, ale samo se to oddálilo/ . do včera jsem brala antibiotika na ten zub , tak jsem nemohla pít a dnes jsem je dobrala tak už mám nalitou skleničku, ale zase mám menzes :grinning:

ted jsem se připojila hlavně kvůli Martince ...... přeji krásnej zítřejší svatební den, užij si to, je to paráda, všichni tě budou obletovat, obdivovat , budeš se cítit jako celebrita :grinning: a pokud bude takhle lít jak píšete / tady jen trochu pršelo/ , tak to bude štěstíčka až až, ani ho neuneseš :grinning: takže tfuj tfuj at vše klapne.
19. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdíka s adámkem zítra snad pustí, jestli bude bez teploty, dnes se osypal, takže úplně stejný průběh jako tenkrát u nás, jako přes kopírák, jen adámek nechce papat, bolí ho v krčku.

marti a co malá a nemoc, dobrý??? pokud ještě ne tak zítra určo :wink:
19. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji mocinky všem...nejak to dopadne a když bude pršet...tak to bude toho stestíčka mocinky :grinning: :grinning:

v nedeli máme jed na chaloupku asi,takže jak budu stíhat ta sem hodím fotečky co nafotíme my..tak se mejte krásne papa..jdu do vany se dát do kupy :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti hezky se na to vyspinkej a žádný stres :wink: zítra snad dorazíme kuknout,se těším :grinning:
19. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
angeliko naprosti pruoru jsou prej ty obchody dva tak nevim ve kterym si byla ale tady maji jeste takovy ty pyzama s zirafkama a s obrazkama a tam podprdu si myslim ze bys mela koupit ......vlezes tam a po leve strane je hned pokladna a poprave podprdy-pod nima pyzamka a dal v pravo zkusebni kabinky je to ono??
19. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ráda bych se seznámila s nějakou mamčou. Mám 10 měsíčního mrňouska a chtěly bychom někam vyrazit :grinning:
19. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cauky vitam te odkud jsi z pv??no klidne se pridej k nam ze jo holky :slight_smile:
ted si objevila stranky nebo si se pristehovala?
19. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj nová mamčo...... :slight_smile:
Marti...krásný den zítra užijte si to ...hl.štěstíčko přeji a aspon lepší počasí než bylo dneska.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ANGELIKO...PUJDEM TENTO TÝDEN MUŽEM ZAJÍT..NEBO CO HOLKY SRAZ??JÄT VÁS VŠECHNY POZNÁME
rENČI MALÁ ROSTE JAK Z VODY .. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..ja bych se srazkem v tydnu souhlasila. :slight_smile: akorat asi az po 3 či 4 hod odpolko kdyby to slo,, :confused:
19. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě by to šlo..manža je doma a muže pohlídat aspon nejstaršího.Tomíka vemu uvidím jak mu bude....se 3ma někam jít sama...to by mě cvaklo asi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale možná že jo uvidím..jinak je mi jedno který den...
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no..me celkem taky :slight_smile: ale fakt by mi to vyhovovalo po te 3 az 4 páč az po poobedovym spinkani :slight_smile: ale tak zalezi na ostatnich no....hlavne at je hezky..
19. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám i když předpověd asi nicm moc..teda jak jsem se dívala...
a Renčiii.angelika jako...mamka si objednávala podpru na netu..linie.cz :wink:
19. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hlásíme se s Adámkem stále ještě z nemocnice :frowning2: :frowning2: ,ale konečně sražené teploty!!!!!!!!!
začlo to u nás vysokýma horečkama v pondělí, jedním zvracením, tak si říkám dáme čípek a budeme fit , ale nic, horečky stále neustupovaly,v úterý nám řekla dr Adámka hned dovézt, tělíčko měl jak hadrový panák, hořel :frowning2: ,zkusila mu přitáhnout hlavičku a nožičky k tělíčku,takže pneumokoka vyloučila,v tu dobu já už byla na zhroucení, řekla však , že nebudeme nic riskovat a šup na pokoj
takže od pondělka do čtvrtka jsme hořely a hořely,když jsem měla měřit pokaždé malému teplotu, děsilo mě to,a když se ve středu na teploměru po čípku, sirupu, prášku , tohle vše podané po 2hodinách objevilo 40,3!!!!plakala jsem tu, jak malá holka a modlila se, doktoři nečekali a podali injekci a řekli, do půl hodiny teplota bude dolů a ona byla 39,5!!!!!NECHÁPALI, ,přitom všechny odběry od A-do Z, negativní, trošku zarudlý krček, ale výtěry taky ok, takže už mu nic nemohli dát , jen čekat a chladit, hrozný, dadli si to prožila, ví o čem mluvím, ty 3probděné noci, jestli malý dýchá a nestoupá mu teplota byly nekonečné a hrozné
navíc Adámek vlastně od pondělí nic nejedl, jen pil, pil, pil a když už mohl včera jíst, tak nechtěl,takže i malinký kousek rohlíku bylo vítězství
no a dnes ráno se osypal, takže šestá nemoc , teď jsem si o tom četla a k tomu patří i nateklé uzliny, proto i ta bolest v krku, ale jakmile se dítě osype, dítěti se výrazně uleví, takže zlatíčko dnes začlo trošku jíst a i se usmíval, nádhera, snad nás tedy zítra nebo v neděli pustí domů, huráááááá

takže holky děkujeme za uzdravovací pusinky, určitě udělaly své a pomohly nám, za podporu a jestli jsem vás vylekala, tak to bylo nedopatřením,měla jsem přeplněnou kapacitu mobilu a tudíž mi žádná sms nepřišla , takže jsem dadli neodpovídala, tak se nezlobte

marti tobě přejeme zítra krásný svatební den, ať je pro vás nádhernou vzpomínkou a mějte se pořád moooc rádi, buďte šťastni a at se vám všechno splní a déšť-pokud bude, přináší štěstí :grinning: :grinning: :grinning: , takže ti přece nějaký deštík nepokazí svatbu :grinning: :grinning: :grinning:

zuziku, tak já už tě poznám, tak až tě uvidím někde na živo, přihlásím se :slight_smile: :slight_smile:

dadli tobě krásný zbytek svatební cesty, tedy ten menses sis taky mohla nechat na jindy, taťka to chtěl se vším všudy, chacha :grinning: :grinning: :grinning: , nebo vlastně u vás raději opatrně, ještě by jste ze svatební cesty přivezli malou Dášenku :grinning: :grinning: :grinning: , což o to,Martin by určitě holčičku ještě bral, ale co my, že :slight_smile: :slight_smile:

holky , pa ještě jednou díky za podporu, snad už tu spíme dnes naposledy :wink:
19. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
juujjddaa verdiku...no to je strasny ...to by me taky polival pot namerit malymu takovou teplotu a jeste k tomu po lecich no....tak hlavne ze uz je to lepsi a nevis kdy vas pusti???jeste ze uz mate nejhorsi za sebou tuk tuk tuk
19. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku ahoj, čekám na doktory, tak uvidíme, zda nás pustí domů, Adámek tady to jejich jídlo stejně odmítá jíst, takže včera mu mladá přivezla polívečku a snědl pár lžiček, tak dnes mu taky doma něco navaří a přivezou :wink: :wink:
doma nám bude lííííííííp,tak snad je ukecám :slight_smile: :slight_smile: pa
20. čer 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ránko mamky zdravím všechny a až budete dělat sraz ráda bych se přidala a poznala další maminky a dítka :wink:
20. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku taky si myslim ze doma by vam bylo lip...a jestli uz se to da zvladnout coz uz asi jo tak nechapu proc by vas tam drzeli.drzim pesti a ozvi se ju :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku..tak to muselo být hrozný...no ale hl.že jste v pořádku.užili jste si s malím teda..
aaa dneska máme svatbičku...no aspon že neprší že??? :wink: tak hooodně štěstíčka v životě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
Verdik to je hrozný....chudáčci to jste teda pěkně vyžraly se vším všudy :frowning2:

Už jsou asi doma co???Nepíše tak si užívají domova :wink:

My jdem dneska s maminama na zábavu tak jsem zvědavá jak si to užijem....ještě jsem s něma na zábavě nebyla :slight_smile:

Marti nakonec nepsrší to je dobře :wink:
20. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,

tak první info ze svatby Martinky - je krásná, moc jí to sluší a Klárinka je taky jak princezna. Bohužel obřad jsme neviděli, protože náš drahoušek už na chodbě hulákal jak pominutej, takže by tam nebyl ticho ani pět minut. Škoda, těšila jsem se, že si popláču :grinning:

Ilčo tak hlavně že to je "jen" ta šestá nemoc a ne něco horšího. Doufám, že už jste doma, protože tam bude Adámkovi o to rychleji lépe. :wink: Pusinku posíláme.
20. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

Kolco tak to je škoda že jsi nebyla na obřadu :cry: mohla jsi Martu belejsknout at se taky můžeme pokochat :grinning: :grinning: :grinning: jsem říkala že pršet nebude :wink:

Verdiku tak co už jste doma tak bych vám to přála :wink: tam se fakt člověk nevyspí a vlastně tam nemůžeš dělat nic jenom čekat :frowning2:

Abi jé ty se máš.Hned bych šla taky :wink: a kam jdete na zábavu????????a jestli jdeš i s Ivetou tak to je pařmenka :grinning: :grinning: :grinning: to si určitě užiješ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

My jdeme na sele ale nevím jestli začne pršet tak asi ne protože s Anet se nedá jít když prší ta by byla jak ho.... :grinning: :grinning: :grinning:

tak krásnej zbytek dne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2009 ve 13:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj..

dnes porad myslim na artinu jak si to asi uziva a koukam ze nejsem sama co :slight_smile:

kami kam dete na sele my mozna taky tady v kostelci :slight_smile:

paa
20. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, zase obá Martinci spí, po 15km projiždce na kole, jen já jsem čipera. Holky zítra jedeme domů, toto uteklo, to je hrozný, člověk se půl roku těší a už je to pryč, ach jo :frowning2:

jinak sraz bych brala, taky mi to vyhovuje po 15h , /nemůžu ve středu, to chodím na 16h do práce/

taky doufám že je verdik s adámkem už doma, ještě mi nepsala tak nic nevím. ale moc tomu nevěřím, nás taky nechtěli hned tak pustit, hrozně to tam zbytečně natahují, přitom prckům je líp doma a tam se i rychleji zotavují
20. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk,

srazík taky beru.

holky předěláváme ložnici, přepůlili jsme ji, aby měl Jájoušek pokojíček a soukromí na spinkání. Ty jo, ale těch krámů, jsem netušila co oblečení mám ve skříních :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaelan s Ivetou jdu taky.No neřekla bych že je vysloveně pařmenka,ale vždycky jsem se s ní dobře pobavila :wink:
Jdeme tady v Přemkách na predátory.Vůbec nic mi to neříká.Já bych šla radši na diskotétku,ale jsem ráda i za zábavu.

Dadli to máš pravdu vždycky se člověk těší a pak to tak uteče že si to pořádně nemůže člověk užít že?

Mě to moc neutíká máme se stěhovat někdy v srpnu.Vůbec to neutíká už aby to bylo za mnou :rolling_eyes:
20. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pomoooc, Jarouškovi konečně vylezla jednička nahoře, takže už je jen poloupír, ale holky on začal skřípat zubama, hrůza :angry: :confused:
20. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám, že ho to brzo přestane bavit.

Abi to uteče do sprna :wink:
20. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak pořád jsme zavření v nemocnici :frowning2: :frowning2: ;, dnes tu byl doktor, říkám, že bychom chtěli domů a on tak
20. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže svatební den se vyvedl bez deště.. :slight_smile:
verdiku není tu celá zprááva od tebe alejste pořád v nemocnici.doufák ale že je to už lepší....?
já tu měla dneska kamošku z brna už si píšeme rok,jen na icq,tak jsme se viděli poprvé a bylo to supr.má chlapečka 1,5 :slight_smile:
Honzík už tedkom spí byl utahanej,Tomík usnul ve 2 a spal do 5 takže ten nepujde jen tak spát...a Jonuška už taky vypadá. :slight_smile:
20. čer 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek