• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
Adámek píše se mnou na klíně,tak to odeslal dřív než jsem to stačila napsat :slight_smile: , takže milý pan doktor říká, no možná by to šlo v pondělí a já říkám proč, vždyť už horečky nemáme, důvod horeček známe a ten fenistil mu dám i doma, a on, no, ale co kdyby se rozjel průjem????, říkám, jaký průjem, my máme šestou nemoc, prostě to natahují, jak psala dadli, ach jo :frowning2: :frowning2:

už mi tady z toho fakt kaelan hrabe, ta jedna místnost je deprimující, čučíme aspoň z okna, malujeme, ale to vždycky malého zabaví na chvilku, na chodbu se ho bojím pustit ať něco nelapnem ještě jiného!!!!!

na martinu myslíme a vlastně vidíme i na smích. zámeček, kde probíhá svatba, nějací dva malí kluci tu pobíhali v tom parčíku u nemoc. , tak to byli určitě z její svatby, nakonec to počasí i vyšlo, žádný déšť, takže se těším na fotečky :slight_smile:

dnes to na chvilku tatínek vzal za mě, já jsem si aspoň se švagrovou dala kafčo a chvilku vydechla, tak si tady spolu pouštěly vlaštovku po místnosti a pak spinkali :slight_smile: :slight_smile:

známá sestřička mi říkala, že jsem ho neměla dávat do nemocnice a vydržet to s ním doma, že jsou tím děti pak stresované, tak o tom přemýšlím, ale prostě jsem se bála těch vysokých horeček neklesajících a hlavně febrilních křečí, které mohou při tak vysokých horečkách nastat, jenže ona je sestřička dětská z oboru a tak by si věděla poradit líp jak já :frowning2: :frowning2:

tak holky pa, malý mi tady rozebírá klávesnici, pozdravuje vás a taky všechny děti :grinning: :grinning: a těší se na srazík, i když nevím, jak teď je to s Adámkovou imunitou , dadli jak to bylo u vás, mohli jste hned ven ???pa
20. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Ilčo to mě mrzí, že vás ještě nechtějí pustit. Ale v pondělí už vás určo pustěj. Jinak se Ti nedivím, že jste jeli do nemocnice, já bych taky měla hroznej strach a nevěděla bych co při takové horečce. Navíc, když se nevědělo, co mu je. Takže na to nemysli, jsi tam s ním, to je důležité, tak ten stres snad není tak velký pro něj.
20. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdiku to jsou fakt ,,tupci,,nevim proc to tak natahujou zbytecne vas trapi oba dva!!zvladnete to ju....zitra uz je sob ...a pak posledni den nedele a budete ??SNAD,,doma tuk tuk tuk..

jonusko ja mam sraz zitra s rodinkou z jihlavy pisem si uz 2 roky pres net!!jeste z dob tehotenstvi.....holka kluk a maji dcerku o mesic starsi nez je nas vojta.....a zitra mame spicha v brne v zoo vseci tak se tesim :dizzy_face:
zname se tu z konika a strasne si rozumime je to fajn mit tak net :slight_smile:

jinak verdiku jak uz jsem psala od segry mala byla tyden na jipce a tyden nesmela jak je pustili domu za nikym,po 14 dnech jen nejblizsi rodina a po 3 tydnech tak jako ven no....neni to sranda s tou detskou imunitou,...ten tyden bych ho radsi jeste drzela jen s tebou-nerikam nejit na vychazkuven ale ne hrat si mezi deti,radsi vis,at se mu to evrati.. :angry: :frowning2: a jinak jak pise kolca zes jela do nemocnice si udelala jednine dobre vzdyt mel silenou teplotu ....to je jasny ze ses bala..uz to snad bude za vama myslime na vas paaa
20. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdik...já bych taky jela a byla bych tam raději než doma.radši at je pod dohledem.malinký děti mívají vysoký horečky.jako že jim to rychle vylítne aůe neměly by být dlouhotrvající to je nebezpečný a jistota je jistota..
20. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak budu mít oftečky profi..tak pošlu více..to je jen ted v rychlosti....zatím pa pa :wink:
21. čer 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti moc moc gratuluju, ať jste šťastní a spokojení. Fotečky krááááásný a ten dortík...mňam, hned bych se zakousla :grinning:
21. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak krásný den to byl.... :slight_smile: a moc vám to slušelo hl.tobě jako nevěstě.malá je krásná...princezna.takže hooodně štěstí a lásky :slight_smile:
21. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky kuk do albíčka,máme nějaké foto z včerejší oslavy.
21. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nazdárek,
tak paní Páleniková moc vám to slušelo :wink: Krásná nevěstinka :slight_smile: Malé to taky moc slušelo.
Už se těším až pisneš podrobnosti :sweat_smile:
Normo vy už máte taky doma velkého chlapíka :slight_smile: Dortík jste měly krásnej to je dobrý nápad s tou fotečkou....to je normální fotečka nebo ten jedlý papír???
21. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý den p. Páleníková, vítejte do klubu :grinning: Moc hezká nevěsta, krásný šaty a krásná malá princezna

Verdiku, já vím jak to tam je, byla jsem tam už 2x a neustále orodovala, že už nemáme třetí den horečky, že chceme domů, pač doma se líp uzdraví, a taky nás nechtěli pustit, že co kdyby..... atd. oni se tím sichrují, kdyby se něco stalo, jedině jít na revers, ale to my sestřičky ani můj dr. nedoporučil, protože kdybych se nedejbože vrátila zpět, že se něco stalo, tak by to prý bylo něco na ně... to je takový postup a divný přístup v pv-nemocnici. Já jim říkala, že kdyby náhodou něco, teplotka , průjem atd. že se hned vrátím zpět. ale to oni nee. Ale v pondělí vás určo už pustí. Jinak my byli po nemocnici, po té šesté nemoci , myslím že týden bez kolektivu, raději. Po tom rotaviru, jsme šli hned druhý den ven. Takže záleží na tobě, ale určitě do půlky týdne bych byla v klídku doma, takže sraz dáme na pátek ????? :grinning: :grinning: :grinning:

jinak už jsme doma, cesta byla zase šíleně dlouhá . necelých 5 hodin, ale prcek celkem v poho, uteklo to. Ted peru atd. Přibrala jsem tam 3 kg, to je děs, zrovna ted na léto, ach jo :frowning2: Ale co už, vdaná jsem .......
21. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé , abi, psaly jsme skoro zároveň.

Normo, krásnej dortík, já mám nějaký chutě, na sladký, na ten dort, jakýkoli :grinning: Oslavy venku jsou super.
21. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je fakt šílený...pojiš´tovat si to aby byli obliga a co pacient to už je jedno :unamused:
Verdik držte se už je to skoro za váma.Jsem opravdu šťastná za ten náš průběh :confused:
dadli to vyběháš :wink: Já mám dole tři kila teprv :rolling_eyes: To bude trvat dlouho než budu vypadat jak člověk :confounded:
21. čer 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych byla radši ve špitále at mám jistotu než něco riskovat...ale sama bych tam dítě nenechla.jen s ním..
ahoj Dadli tak jste si to užili..a počasí vyšlo že?

tak ychi hubnout a nějak to nejde..anio trocha..a to se říká že kojením hubneš.to teda nevím kde já mám pořád hlad a ty chutě :unamused:
21. čer 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme doma z nemocnice :slight_smile: :slight_smile: hurá, hurá, konečně

přibrala jsem tam 1,5kg za těch pár dní, valila jsem tam do sebe stále nějaké sladkosti na nervy, ale to vyběhám , teda doufám, Adámek je chvilku veselý a chvilku takový pořád umrčený, musí nabrat energii,ale doma se zotavíme raz, dva, jen tedy máme být ještě 2-3dny doma, žádné návštěvy a pokud pak půjdeme ven, tak raději do prostoru ne mezi spoustu dětí, neboť máme sníženou teď imunitu, jo a ještě bez mlíčka 2-3dny, ale to vše zvládneme :slight_smile: :slight_smile:

normo parádní dortík, takže se slavilo ve velkém, Adámek je šikovný klučina :slight_smile: :slight_smile:

s dadli jsem mluvila po telefonu, dovča jim vyšla, taky se na nějakou těším, zítra jdu k nim na masáž, tak mi bodne, po tom týdením zavření v jedné místnosti :slight_smile:

tak pa holky, mějte se krásně

marti fotečky parádní, tak která bude další nevěsta z nás?????? :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Ilčo super, že vás pustili. Adámek za pár dní už bude jen sluníčko. Doma je tisíckrát líp.

My dneska jeli na kolech do Kelčic ke kamarádovi grilovat. Teda a celkem jsme se projeli, ještě jsme se stavili pro známé v Seloutkách a trochu mě teda bolí prd.... :grinning: nicméně mi to nezaškodí. :slight_smile:

O kilech ani nemluvím, nepřibrala jsem naštěstí, ale taky nezhubla :angry:
21. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak někdo ndhodil pátek na srazík to mi vyhovuje..jinak docela je mi jedno kterej den mužu každej.
zítra jdu s nejstarším na očkování a převážit malou.a ve čtvrtek na vítání.... :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujuuuu novomanželům Páleníkovým!!!
Marti tak co dojmy dobrej den to byl co do kdy jste slavili??a meli jste hudbuMMkdyztak koho??

tak Brnenska zoo teda lidi nic moc zlatej kopecek v tom Brne nic neni :sweat_smile: ale to neva mela sem kolem sebe bezva lidicky tak mi to bylo fuk :slight_smile: ale zoo teda nikomu nedoporucuju!

verdiku vidis sem si to myslel ze nebudete moc jeste ven a hlavne mezi deti kvuli imunite no.....rikam od segry mala to mela stejny kdyz priska z nemocnice taky nemohla mezi lidi ... a hlavne nesmi uz porad od nikoho pit a nikdo od ni no...aby se to neopakovalo...
21. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
verdik tak to mám velkou radost.Tak popusinkuj za nás malýho a užívejte si domova. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi, díky za pusinky, tak jsem malého oblíbala, zalehl do postýlky ve čtvrt na 8 a spinká, dohání ten spánek, věčně nás budily na měření teploty, tak to bylo takové spaní nespaní, a víš jak, ráno je šest a nabíhají uklizečky , donesou čaj, kapky, teploměr a bylo po spánku :frowning2: ale jsme doma a to je hlavní :slight_smile: :slight_smile:

denousku , jo, však my budeme doma, tak do středy ,pak na chvilku ven, ale pokud bude srazík , tak asi nedorazíme, až na ten příští

jo jinak dadli a renci , psala mi paní domácí z toho penzionu, kejzlice a prý by to nebylo ono, ubytovat nás v jednom pokoji s třemi dětmi, už kvůli tomu, aby byl zachován na penzionu klid :angry: takže to je pasé, nechcou nás tam!!!!

píšu ti dadli interní poštu :slight_smile:
21. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a dětičky,děkuju za pochvaly,jsem ráda že se vám dort líbí.

Abi tu fotku jsem si nechala v Micosu zatavit do takového plastu.

Verdiku,tak to je super že jste doma,úplně mě to potěšilo :slight_smile: .Adámkovi bude doma líp,bude mět kolem sebe svoji rodinku,tak to uzdravování bude lepší a rychlejší.

Marti a tobě přeji hodně štěstí,lásky a porozumění ve společném životě.Moooc ti to slušelo,vám všem :wink: .
21. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,klásím návrat od jadranu a co tady nečtu no holky!!!!!

Verdík tak to jste si teda užili ale hlavní je že už jste doma v té nemocnici je to strašně stresující už jen to prostředí :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: nehledě na to že drobci mají bebííííí takže se kulírujte a pusinku Kájinka Adámkovi na uzdravenou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nevěstám to slušelo moooooc jako z pohádky no krása fakt všechny nevěsty jsou krásné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Na srazík nedorazím mám praní jako blázen a zahrádku zarostlou jako prales takže to lenošení musím dohnat :wink: :wink:
Holky tam bylo krásně počasí super,byli jsme na výletě lodí na stříbrném jezeře točilo se tam kousek vinetua no krása jsem opálená odpočatá .Přemýšlíme že pojedeme koncem srpna znovu ale není to jisté.Holky cestu zvládli já jsem to nesla trochu hůř no jo ze mě cestovatel nebude(ve Slovinsku jsem zvracela no mazec :sweat_smile: )

Tak papa du hajat
21. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan to uteklo, že?? člověk se tak dlouho těší, chystá a pak je to pryč :wink: Ale super že sis to užila.

Tak holky , neodložíme srazík až na ten další týden, Verdik vykuríruje Adámka :grinning: a Kristyan vyseká prales :grinning: a vypere písek z pláže :grinning:

a díky Kristyan za pochvalu ...krása .... jako z pohádky :grinning: , ted taky... ale - o babě Jaze :grinning: mám o 2kg víc, totálně zakydaný triko, dvoukilový -nový špek na břichu, ted překypuje přes hnusné tepláky, na hlavě mám drcek ,popíjím u Pc pivo, napůl s novomanželem, který leží u telky a pochrupuje .....s lahváčem v ruce .....
jak jsme se za ten týden změnili :grinning: :grinning: :grinning: musím kouknout na fotky jak jsme byli min. sobotu krásní :grinning: :grinning: ....ale co už po týdením manželství :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ,no vy chrupkáte.
Já jsem teď vytáhla první pračku a venku je tak hnusně že ji asi nebudu zapínat znovu nemám to kde sušit.V koupelně se nepohnem to je fakt na ho... .
Dadli znáš mého švagra :unamused: Dalibor Veselý on tě zná ze Stražiska(ex od Blanky) mám tě pozdravovat.

Tak pa já du uklízet zalívat ty povadlí kytky a prachu co za ten týden když tady nikdo nebyl to je mazec .Ale jak se mi nechce ,mám kafíčko Kájinka ještě hajá a táta taky takže pohůdka.Kristýnka chtěla jít do školky asi po 2 měsících tak ta je mezi dětma.

Tak papa a co marodi Adámek už je mu líp ?? už jen to že je doma je pohodička :slight_smile: :wink: .
22. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan, tak to je super, že jste si to tak užili, odpočinuli a že holky zvládly cestu v pohodičce :slight_smile: :slight_smile:
to je zajímavý, že vždycky to krásné tak rychle uteče, člověk se fakt těší půl roku a pak šup a je po dovči, ale však to nějak vymyslíte a v srpnu to zopáknete
nám to v nemocnici teda neutíkalo vůbec!!!!doma je pohodička, to víš, Adámkovi je líp, ale pořád má takový hlas chraplavý, tak nevím, co mu dát a teda, jak nesmí to mlíko a asi je přepitý toho čaje z nemocnice, jak jsme ho pořád prolívali, tak odmítá doma pít, což je tedy boj, tak po troškách ho pořád nutíme

venku počasí nic moc, docela chladno,ale tak nám je to teď jedno, stejně ven nemůžeme, tak si hrajeme,malujeme, stavíme komínky

pa :slight_smile: :slight_smile:
22. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan, jojo, Dalibora znám, taky ho pozdravuj , už jsem ho léta neviděla.

co vaříte?? já uvařila mrkvovo-petrželovou polévku na másle a hodila jsem tam hrst pohanky a špenát s novými brambory. potřebuji ještě uvařit na zítra, jdu do práce a bude hlídat babička, ale nevím co , šup jsem nějaký nápad. dík :wink:
22. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Tak hlásím že já na obřadu byla a Martě to fakt mooc slušelo!! Ale nestihla jsem si ani poplakat, bylo to nějaký rychlý... byla jsem sama, Sárinka doma spinkala, Kolčo, jaktože jsem tě tam neviděla na chodbě???

Verdíku tak to jsi si fakt užila :frowning2: no úplně jsem se do toho vžila a já bych bulela taky jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
Ale teď už jste doma a je vše ok, malý bude za chvíli čipera ani si nevzpomene!!! Pak se musíme vidět!!! :wink:

Dadli no víš jak, už to máš písemně, tak si můžeš namazat třeba i masku na hlavu a pořád budeš vdaná paní :grinning: :grinning: :grinning: ... ale ne, to je sranda, no přece jen týden už je týden :wink: :wink:

Kristy jé už po dovči? Toto uteklo.... tak honem plánovat další ať se máš na co těšit!!!
22. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Verdíku tak to asi nikam nepojedeme co? Když nás tam nechtějí, to je ale sprostý co? :angry: :angry:
A co takhle jen nějaký výlet jednodenní? Záleží jaký bude počasíčko :wink: :wink:

Dadli maličká má králíka na zelenince a na másle s rýží, mňamky, má to dobrý, sice rozmixovaný, ale mňam mňam :grinning:
22. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,

jste se nějak rozepsaly, musím vás dočíst.

Reni a co jsi měla na sobě? Jsem tě také neviděla... to mě překvapuje, že jsi nás přehlídla, teda ne mě, ale spíš Jarouška, bo tam hulákal... měly jsme modrý golfky...
22. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...tak už máme přes 14 dní...jen se chci zeptat, jak moc vám spalo tak malý miminko. Náš malej podle mě spí nějak málo. Myslela jsem, že se nají a bude chrupkat, pak se nají znovu a zase chrupkat. Mám strach, aby dobře prospíval, když tak málo spinká. Třeba dneska od osmi hodin v podstatě nespal, když nepočítám takové 2 půlhodinky, až do teď.
Kojím, kojím, ale asi mám mlíčka ještě málo nebo co...vždycky mě úplně vysaje (zkoušela jsem odsávat, abych věděla kolik mlíčka mám...a vychází to tak na 60 - 70 ml), a nestačí mu to, takže zase za chvíli chce znovu...tak mu to teda přes den dopřeju, ale jsem z toho celkem vyflusnutá. No a třeba před chvílí už zase tak řval, že jsem mu musela dát ještě 60 ml nutrilonu. Všichni říkají, že dokrmovat nemám, ale mu to moje mlíčko určitě nestačí...ach joooo...no musíme se prostě ještě trošku sžít.
Jinak vás všechny zdravím....teda ale to počasí by ještě chtělo trošku vylepšit. Tak ráda bych vyrazila třeba dneska ven...no uvidíme jestli nebude pršet.
22. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek