• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
tak ted jsem zažila šílený šok, hysterii - malej rozkousl a snědl půl klištáka, velkého jako višeň, asi vypadl psovi z kožichu, já , co to má v pusy, tekla mu krev po bradě, na tričko, já to vyndávala po kouskách a až jsem si prohlídla velký kus tak to mělo nožičky, kusadla, já se toho šíleně štitím normálně , a ted to byl šok, málem jsem umřela, chytla prcka , do umývadla , vypláchla pusu, celá jsem se hystericky třepala, volala jsem tátovi, ten hned přijel, dr. - ten mi řekl, že mám být v klidu, že to nic není, horší kdyby se mu to dostalo do krve, ale já nevím, jestli nemám někam jet - mám strach a pořád se klepu. ted malej usnul - chudák , jsme ho totálně vystresla. Nevíte některá co ted???,

jinak venku je fakt hnus, měla jsem co dělat , abych malého udržela se spaním po obědě, už kolem 9h zýval, tak jsem ho bavila a celkem mazec, do toho vařila, pak ten klišták, jdu si dát panáka, pořád mě mrazí
24. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli ty jo, to je strašný, víš co?
Já osobně bych šla s malým na krev. Třeba bude stačit píchnout do prstíku, nevím jak se to bere u tak malých prďolků, ale pro všeobecný klid na duši bych to absolvovala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak to šok chápu tě že se třepeš mě je taky ousko když si to představím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak snad to bude dobrý hlavně že ho nesnědl.Mi doma žádný zvíře nemáme a ani bych to nechtěla občas mě předběhne myšlenka že bych chtěla nějakou čivavu nebo tak ale pak si to zase rozmyslím.Táta říkal až na důchod :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: až budou holky velký :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak pa pa
24. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem koukala na net, psala tam nějaká maminka, to stejný, taky rok a půl chlapeček rozkousl klíště, odpověd lékaře, že by se nic stát nemělo, krev brát nemá smysl. tak nevím, ještě se zkusím mrknout, poptat. furt je mi z toho zle

reni, ted jsem napsala na 9 penzionů maila, tak čekám a uvidím a kdyžtak pisnu
24. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já se z té mé opičky zblázním. Dnes mi od rána usnula až v 1hod už je vzhůru!!! Přece jí nemůže stačit půl hodiny spánku za den??????????? Do háje :frowning2: :frowning2:

Dadli a v čem nemá smysl brát krev? Vždyť tam by se mělo ukázat jestli nebylo to klíště třeba infikované ne? Tím tě nechci samozřejmě strašit, Martínek bude určitě v pořádku? Tak teda nevím co bys měla udělat, ale je fakt, že to klíště by mělo být ve styku s krví vlastně, tak tím pádem by se nemělo nic stát, když nebylo přisáté, aspoń si to tak myslím :confused:
24. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted jsem i volala do poradny na klíštata do Prahy do laboratoře, řekli mi že se to stává často, a at to klíště pošlu, že ho vyšetří, ale já jsem ho spláchla do wc. Odběry prý min. měsíc nic neukáží, mám prcka sledovat, jestli není unavený, teploty atd. mě trefí, fakt , do pr..... Prý se vyloučit nakažení boreliozy a encefalitidy nedá. ach jo. ten pes půjde z domu, vlastně on za to nemůže, ach jo. úplně se mi chce brečet. To je furt něco. že holky , pořád máme některá nějaký trápení , nemocnice, kojení , horečky .........
24. čer 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli zkus zavolat sve dr co ti na to rekne rekni ze bys chtela udelat nejake vysetreni abys byla v klidu myslimze ti to vymlouvat nebude...to to prece tvoje vec....ne...?...
24. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
volala jsem svému dr. řekl, že žalud. štávy by případné nakažení zničili, že pokud se to nedostalo do krve, tak se prý bát nemám, a v Praze mi řekli, že se to v krvi objeví až za měsíc. kdybych poslala klíště, tak budou vědět hned. prý se nemá vyhazovat, když se cokoli nejisté stane a má se hned poslat.

reni, to ti teda opička spinká málinko. Martinek mi spávával 2x denně po půl hodce. ted jak spí jen po obědě, tak nejdřív spával 30-45 min., pak hodku až hodku a půl, a posledních 14 dní mi spinká 2-3hodky, takže ted je to paráda, tak se to třeba taky takhle samo upraví. To je ti ted paráda, já udělám tolik věcí . no dnes nic , jsem jen na pc , a ted jsem si k němu uvařila kafe, nemám na nic náladu, pořád mě mrazí z toho debilního klíštěte, brrr, to byl fakt hnus hnusovatej
24. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak do krve se to nema kudyma dostat ne....tak pohoda a klidek ju dej si ten kotel a klidne jeste jeden jestlis uz mela a klid ... :wink: lehce se to rika ja vim....ale dr by ti to urcite rekla kdyby neco....ver ji...
24. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, tak jsme zpátky z poradny...jsem spokojená, protože jseme přibýváme. Malej přibral 150 g...sice za 9 dní, takže nic extra, ale mudr. říkala, že to bohatě stačí. Tak jsem šťastná.
Dneska teda obrat o 360 ° oproti včerejšku...nechci to zakřiknout, ťuk, ťuk ťuk :grinning: Malýho nakojím a on je pak vklidu (buďto spinká nebo jen tak kouká a je hodnej) a vydrží to tu hoďku a půl, i dvě. Tak doufám, že už nám to tak vydrží a že to byla vážně jen nějaká ta růstavá krize či co...
každopádně díky moc za rady...ale určo budu ještě vyzvýdat :grinning:
24. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli..taky mi vstávají chlupy uplně...hruza...ale tak tě aspon ujistili..že by to mělo být dobrý.a bude nebuj...ale po měsíci bych taky zašla na krev ke svýmu dr.pro jistotu..že?aby se to kdžxtak zachytilo včas...tééda co se nestane že člověk je nemá chvilinku na očích a už je něco hnedkaZuzi jj rustový spurty ještě jich bude :slight_smile: to vidím u malé...a je to šikulka.to je náhodou dost za 9dní.paráda.počkej až se pořádně rozkojí... :wink:
24. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak teď trochu změním téma zamilovala jsem se www.babypoint fortuna.cz to je on ten bych chtěla ale to už mi asi táta neodkývne když má Kajá rok a půl a sporťák máme ale je pěknej no zkusím to nadhodit ale už teď vím že neuspěch.Budu oponovat tím že sám říkal že ten co mám už má ojetý kola :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: a tak snad, snaha bude.
Tak se kuknite našla jsem ho v akci za 1690,- to není moc za nový!!!!!! :wink:
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak snad to najdete :sweat_smile:
24. čer 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přes tuhle adresu mi to nejde ale když to zadám do vyhledávání tak to najde hned tak nevím no jsem hlava tupá no :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
24. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli, fuuuujjjjj, mi se obrací žaludek, když to čtu a hysterčila bych stejně jako ty :frowning2: :frowning2:
radu žádnou neznám, klíšťata nesnáším , úplně se jich děsím , jaké malé mrchy a co dokážou za paseku!!!
to bude dobrý, do krve se to malému určitě nedostalo, škoda že jsi tu potvoru vyhodila do záchodu, ale kdo to mohl vědět, že???
zavolám ti, pa :wink:
24. čer 2009 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kristyan myslis tenhle??? http://www.detskezbozi.com/inshop/pictures/store/BabypointFortuna_2.jpg

jo ten je peknej ma dobry barvicky a co mate ted tak ho prodejte a kup si tenhle ne.....penize budou a my ne a dite mas maly jen jednou-tea jestli nebudes mit jeste jedno :grinning: i kdyz muj muz by z toho asi taky byl na mrtvici ale tak da se to prezit ne....ale je hezkej to jo no....

dadli na tu krev bych pak taky urcite asi zasla no...jistota je jistota ....myslim si ze to jako bde dobry no ale pro klid duse bych sla na testika no.. :unamused:
25. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau

Dadli to je fakt hnus :unamused: to si neumím přeedstavit.My máme hafany taky a klíštata se taky sem tam po dvoře válí a pěkně nacucaný :angry: :angry: ale koupili jsme jim tu kapku za ten krk tak doufám že jim to pomůže a klíštata nebudou.A jak znám Any ta by ho do pusy strčila taky :cry: :cry:
No uvidíš ale když dr říkal že dobrý tak snad z toho nic nebude :wink:

Kristyan kočárek hezkej holt musíš použít ženský zbraně a na tátu zapůobit a naslibovat hory doly :grinning: :grinning: :grinning:
Já si taky prosdadila svoji a jsem ráda že mám taky novej kočára to č.4 :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi vidíš že to nějak půjde seš holka šikovná tak vydrž :wink: :wink:

U nás vrcholí přípravy na párty století :grinning: :grinning: :grinning: seče se tráva,uklízí...... to su zvědavá jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Any jela s našima nakupovat tak mám klid a uklizeno ale zatím stačí aby přijela a je po úklidu :grinning: :grinning:

tak zatím páááááááááá
25. čer 2009 v 11:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Dadli to s tím klíštětem je maso. Ale myslím, že fakt se Martínek od něj mohl nakazit. Někde jsem dokonce četla, že i když klíště tu boreliozu má a přisaje se, tak to ještě neznamená, že to musí chytit. Ale pro klid duše, zkus tu krev za ten měsíc.

Kaelan co slavíte?

Kristy kočárek je krásnej, manžu ukecáš, cena není tak strašná :wink:
25. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak se nám toulá Abinka? :confused:
25. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tu jsem :slight_smile:

Dadli co ty to máš chuděro za období pořád se něco děje co???

Kristy taky schvaluju :wink:
25. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte , prcek spí od 12h, snad nedostal z toho klištěte spací nemoc :wink: černý humor, že??

Zuziku, super, to bude už ok, ono je fakt období kdy nevíš co máš dělat, já taky pořád volala kámošce na kojenák, verdíkovi atd, a byla jsem někdy dost vyplašená ale já moc vše řešila, moc jsem si to zabírala, chce to pohodičku, pač příroda je příroda, a matka +dítě a kojení, to jde samo, jen my to moc hrotíme a když to není jak píšou, tak se hroutíme :wink: ale je to tak. tak držíme pěstičky a zkus nic neřešit. to ti radím já, která to řešila šíleně a bulela když to nešlo atd. :grinning:

holky , včera jsem tady v bytě zažádala o trvalý pobyt kvůli nové občance, a sepsala s majitelem smlouvu a v noci jsem nemohla usnout, pač jsem cítila že něco není ok, že chci větší byt, pač je nás hodně, a ráno jsem koukla do realitek a našla jsem 4.5 + 1 na Rejskové a po obědě jsem byla na prohlídce, řekla jsem ano, ted jsem byla zrušit včer. smluvu a pozastavit občanku a asi se budu stěhovat...... panebože , já ted nevím, jo??? ach jo, já nemám ráda změny, ale asi se těším, nebo nevím, tady to mám ráda, to je rychlovka, že vůbec nevím :grinning:
25. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ahoj..tak jsme byli na vítání dneska..malá teda zrovna točení kamerou papala a pak prospala.. :grinning: ale jinak dobrý
td jsem psala Renči jestli pujdeme zitra na kafi.a ty denousku by si šla??tak mužu po té 3.a docela dobrý je to v národě..tam jsou i blbidla pro děti.nebo jedno kam..něco vymyslíme.ješět večer písnu jak angelika. :slight_smile:
my jsme byli na tom vítání pak na obídku.a jsem utahaná a to jdu ještě balit na olomouckou protože v neděli se stěhujeme.hruza.....Dadli..nebuj život je změna...akorát teda s naší Johnakou se špatně stěhuje.protože ji dlouho nikdo nehlídá.kvuli kojení atak. :unamused:
25. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dadli tak ty taky??? :grinning:
25. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo Dadli tak stěhování?? :grinning: :grinning:

Říkáš že s novým manželstvím i nová změna jo? :grinning: :grinning: . Ale jo, je Vás hodně :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspoň budete mít pro sebe více místa :wink:
25. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer tak angelika se mi neozvala tak nevím.....a nikdo nepujde?? :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk holky,
psala mi Marťa, nejde jim net, proto nepísá.

Jonuško mě se to zítra nehodí. :frowning2:
25. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , nestíhám tak jen pisnu ,že stěhování asi neee, jak jsem se chlubili, tak nám bylo řečeno ze 4 zdrojů, že ten byt nee, plísně, šílený topení /až 70 za rok / atd, tak do toho nejdu, už se tam netěším, zkusím hledat dál. nevíte některá ?? 4+1 byt nebo malej baráček?? na pronájem. dík a papa, pisnu a dočtu vás jak bude chvilka.
26. čer 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
Dadli jej, tak to je škoda, ale zas na druhou stranu, aspoň, že to víte a nemusíte být pak zklamaní.
26. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek