• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jééé jonusko, takový trápení s chlapem ??? jako že by jsi zůstala úplně bez něj?? s 3 dětmi??
27. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli pokud to tak pujde dál tak jo.sama.ale bojím se už sama zustanu.přece jen kdo by chtěl mamku s dětma že... :frowning2: po 3dětech žádná sláva už....
27. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jonuške to mě moc mrzí....třeba se to ještě nějak ulátá a bude dobře :confused:
27. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to látáme jak dlouho...máme víc problému.od ledna se vezeme.máme žádost na byt už6let.a nic.ted jsme se odstěhovali z nájmui.nedalo se to.starej byt.sice krásnej a velkej,ale všechno starý a majitel nechtěl abysme tam něco dělali.dopkádceli jsme tam přes 6000za plyn.a to máme inkaso na 2200m z aplyn.je to 3+kk.a ted nemužeme nic najít.potřebujeme něco levnýho,a kde jim nebudou vadit 3malí děti. :frowning2:
27. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
NORMO,ten vysavač mám a je super neměnila bych jelikož mám pořád nadrobeno a vysávám i 2-3 denně tak ho mám v obíváku hned poruce,jsem s ním moc spokojená a neměnila bych.

Jonuško tak to mě taky mrzí že ten tvůj chlap je takový že řešíš tuhle situaci no jo ale když už je to dlouhotrvající tak to je potřeba vyřešit snad se rozhodneš správně ať už to bude jak koliv.

Jo a kojení já bych se přikládala k názoru Jonušky protože tím že budeš odsávat odsávačkou se ti mlíko nějak extra tvořit nebude tam je potřeba ten kontakt dítěte a matky.

A dadlina se bude stěhovat no no no vám se nelíbí že se mačkáte (aspoň s tátou) .no jak se přestěhujete tak si nechte ten nejmenší pokoj na ložnici ať se můžete pěkně mačkat po svatbě,ale né moc ať z toho není další mimi!!nebo se budete zase stěhovat :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Zuzi s tím kojením moc neporadím - jen vím, že hodně pít (četla jsem, že nemusíš mlíko, ale prostě hlavně tekutiny - pomáhá ten kojící čaj a melta (Caro). Já měla problém v porodnici, než se malej naučil pít, furt spal a nechtěl pít. Ale pak se to rozjelo. A co zkusit nakojit, když už nebude chtít, tak zkusit ještě odsát a dokrmit ho tím? JInak tím odsátím dycky odsaješ míň, než když dítě pije (dítě má větší "tah").

Kristy mluvíš mi z duše s vysáváním, já bych mohla vysávat pořád dokola :angry:
27. čer 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, tak to jsem taky zkoušela...ale po kojení vpodstatě nic neodsaju (těch 10 ml se snad ani nedá počítat :grinning:) No je to prostě sranda. Piju jak duha a jaksi pořád nic moc...
27. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi.a po jaké době kojíš??já jsem taky zkoušela odsát.když potřebuju třeba k dr. nebo tak.a taky nemám víc jak 60.no ted už možná víc.je to fakt že mimi si vytáhne daleko víc.cítíš ten spouštěcí reflex když malej saje?myslím takový to brnění jakoby a napřímí se bradavky....jestli ne,mužeš si jakoby masírovat dvouma prstama bradavku,a až to ucítíš přiložit malího....nebo přiložit a masírovat druhou.mělo by se to během chvilky dostavit.pak to líp teče...
27. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a jakou máš odsávačku?
27. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, snažím se tak po těch 2 hodinách...někdy dřív, když malej řve. Jestli je to spouštěcí reflex nevím, ale když se přisaje k jednomu prsu tak mi začne druhý jakokdyž trochu bolet a začne z něj kapat mlíko. Ale to je z toho druhýho než zrovna kojím.

Oli, mám odsávačku od Medely...elektrická mini elektric...zdá se mi dobrá, prý to napodobuje kojení.
27. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mě půjčovali elektrickou od Medely v porodnici a neodsála jsem nic, domů jsem si pak koupila pákovou Avent a tou mi to šlo super.
27. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem teda jinou nevyzkoušela...ale tato je snad ok...v porodnici jsem taky nevysála nic, tak nevím. No jo, je to boj...nějak to určitě dopadne :slight_smile:
27. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, však uvidíš.
27. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzíku,

ty používáš látkovky? :grinning:

Tak to jsme dvě :wink: Jak seš spokojená?
27. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikito tři :wink: :grinning:
27. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikito, popravdě řečeno je mám zatím nakoupené, vyprané a nachystané na použití. Ještě jsem se k tomu jaksi neodvážila. Ještě se musíme s malým trošku sžít a pak se do toho určitě vrhnu. Zatím řeším to kojení zatracený...ale už se na látkovky moc těším
Kolča by poreferuje určitě víc :grinning:
27. čer 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi....tak to by měl být reflex dobrej....a proč myslíš že je málo mlíčka??usne ti po kojení?nebo když nespí je neklidnej?chce to vyzkoušet,zkusit ty kapičky,nechat pořádně odříhnout.po každý.já na to u prvního prděla a míval boleníčko..
holky tak to jste šikulky s látkovkama.no já mít jedno tak možná tkaky jedu.ale jednorázovka je jednorázovka..
27. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Tak to jsem ráda, že se rozrůstají látkový prdelky:grinning:

Jonusko, ono to opravdu není tak složitý ,jak se na první pohled zdá :wink: Velká výhoda je začít látkovat hned u prvního, protože máš dostatek času se zorientovat a přijít tomu na kloub :grinning: Jinak je to úplná pohoda, já jsem líná a tohle mě nijak neomezuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzíku, budu držet palce, at se ti kojení daří :wink: Ono je to z velké části na psychice. Nemysli na to a uvidíš ,že se rozkojíš jako nic :wink: Já kojím ještě v 10 měsících a je to dost závislák na prsech :grinning: A zase do něj nemůžeme dostat žádnou tekutinu, což je v létě dost velkej problém :confounded:
27. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikito ty mas mimi s ivosem kubickem??znam hooddnnneejj kluk.. :wink:

jinak dnes jsme byly holky na belaku vojta tam porad chtel list na tu skluzajdu po techlanech ale jinak ok :wink:
27. čer 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Denousku,

jojo, je to můj manžel :grinning: Někdy je i hodnej :grinning: Odkud se znáte? Hned jak bude mít čas ,tak se ho musím taky zeptat a ukázat mu tvoje fotečky, je to hlava děravá, tak jsem zvěavá, jestli bude vědět :slight_smile:
28. čer 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikito zname se zKostelce ja uz ani nevim....asi pres kamosku evu nedomovou :slight_smile: ja jsem sbirala kdysi fotky a jeho mam jeste taky :grinning: jako malou na obcanku :grinning: :grinning: ale moocc dlouho jsme se nevideli ale tak podle fotky by teda mohle vedet :sweat_smile: :confused:
28. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, reflex vypadá dobře :wink: Ale prostě asi malej špatně saje nebo já nevím...přiložím ho, nejdřív mu to jde krásně, ale po chvíli (tak 5 minut) mi přijde, že už jen tak dudlá a pomalu usíná. Snažím se ho při tom budit, ale moc to nepomáhá. Nechám ho tak 10 minut u jednoho prsa...pak dáme odbrknout a najednou je zase vzhůru a hledá pusinou bradavku...tak dáme další prso a stejná písnička :grinning: Pak to zkusím ještě jednou u toho prvního prsa...a pak už jsem fakt k.o. :grinning: :grinning: No a malej usne třeba na 10 minut a pak se začne zase hlásit, nejdřív je takovej neklidnej, cucá ručičky a potom začne prostě křičet. Přitom na prdíky netrpí. Prdíme a kakáme ukázkově :grinning: takže problémy s bříškem to asi nebudou. Uklidní se prostě až dostane nášup v podobě příkrmu (nutrilon). Ale pak vypije třeba jen 20 ml (jako dneska ráno) a usne jako dudek...jindy dá po kojení ale taky 90 ml (to je většinou večer) jinak prostě řve a řve.
Pořád doufám, že se to zlepší, takže nehážu flintu do žita...
Omlouvám se ostatním, že tady pořád rozebírám svoje kojení. Určitě vás to nezajímá...
28. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzi nemáš se za co omlouvat od toho ty stránky jsou aby se tu rozebíralo kojení prdění atd :wink: :grinning:

Zkus se mrknout na tyhle stránky jsou tam perfektně rozepsané polohy kojení atd.Díky těmto stránkám jsem hodně vypilovala styl kojení.Je fakt že ho máš jen blbě přiloženýho.NO a na těch stránkách jsou i kontakty na laktační poradkyně buď ti poradí po telefonu a nebo některé příjdou i k tobě a podívají se jak přikládáš ukáže ti kde děláš chybu a tak.No však mrkni a uvidíš. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé já tam nedala ten odkaz :sweat_smile: promiň.

http://www.kojeni.net/
28. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zzuzíí to by měl pít tech 10min v kuse.aspon.ale když ti u toho spinká....tmě teda taky usnuli ale sály apson tech 10minut v kuse.musíš slyšet jak saje.naši se uplně zajíkali :grinning:
jinak máme byt odstěhovanej..huráááááá.takže tohle je za náma.jinak tivhá domácnost s manžou :angry: nedám se jenom tak...
nikito-----mám 3 malé děti.takže já peru každej den horu.a ještě do toho látkovky... :grinning: to by mě piclo...
28. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
denousku, sice mu to trvalo než se rozpomněl, ale nakonec si vzpomněl. Jmenovala ses Špičáková nebo podobně :sweat_smile:
28. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo :slight_smile: to jsem ja :slight_smile: teda tak jsem se jmenovala za svobodna :slight_smile: tak to je dobry muzem se nekdy setkat jestli chces :slight_smile:
28. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ráda :grinning: Kde ted bydlíš a jak máš starýho (nebo spíš mladýho :grinning: ) prcka? :grinning: Ten náš má 10 měsíců a jmenuje se taky Ivošek, je to už 3.generace :sweat_smile:
28. čer 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
viim mas to v profilu :slight_smile: my mame 18m a jsem z kostelce :slight_smile: ttak se muzem nekdy domluvit muzem na mesto,na zmrzku na kafco.hm..vsak uvidime ale jak bude pekne ju
28. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, toho jsem si nějak nevšimla :sweat_smile: Koncem týdne by se počasí mělo umoudřit, tak můžem někam vyrazit :grinning: Hmmm dala bych si zmrzku z Floridy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek