• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
teda holky, u nás je to jako na houpačce. Před šestou hodinou jsme nakojili, pak se okoupali, no a potom ještě trošku dokojili. No a příkrm jsme nedávali, byl nějakej klidnej, sice nespal, ale byl hodnej (a to dokonce i sám v ložnici v postýlce). Pak jsem mu dala dudlík, jak začal pobrekávat, a usnul jako špalek. Doteďka ještě spinká...takže paráda...
možná to bude tou novou polohou...fotbalová...hi hi hi asi to bude fakt fotbalista :grinning: :grinning: To bude mít taťka radost.
28. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
Tak ZUZIK vidím že samé dobré zprávy jak říkám ono to půjde uvidíš.Chce to čas.

Mi jsme dneska byli celej den doma a donutilo mě to vyžehlit dvě hromady prádla uf jsem ráda že už to mám zasebou.
Holky Kájinka dostala lepanec na zadek když jsem ji dala spát tak se mi celá vyslíkla i plínku tak jsem tam šla a dala jsem ji na plínku ještě Kristýnčiny kalhotky, aby si ji nemohla sundat a dala ji overal.A co myslíte vyslíkla se kalhotky nekalhotky opička tak jsem ji lepla a to bylo pláče jako kdybych ji hlavu utrhla.Pak tam ještě plakala a teď už snad spí no ale je to koumák jeden.

A jak vy jsem strávili dnešní den????
28. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zuzi tak to mám velkou radost jen aby to malému vydrželo :wink:

Kristy Chosínek mi taky občas tohle provádí,ale nechám ho usnout a pak ho obleču.

Jinak co nočník jak s ním válčíte.My už teda super,ale musí být nahý.Jak lítá na ostro tak si sám chodí na nočník a pak si tleská ale jak je oblečený tak v zápalu hrátek zapomene a počůrá se.NO už aby bylo teplo půjde to líp :wink:
28. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi vidíš...to pujde samo...a krásně se rozkojíte :slight_smile:
dneska bylo teda škaredě co....ak jsme blysi jen na chvilku na prochajdě,a honem domu.
náš Tomášek má 2,5roku.začal před 2rokem chodit na nočník,i venku bez.ted už chodí jen na záchod.ale ještě máme problémy na noc..to se nám nedaří.
zítra musíme do nmeocnice na odběry kr.obraz kvuli železu.i Tomík a Johanka.
a ve středu a ve čtvrtek je v sále v kulturáku megasekáč.já jsem tam minule nakoupila značkových věcí skoro zadara :wink:
28. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte maminky,
jonusko, tak my se budeme stěhovat o víkendu, včera jsme byli mrknout a jdeme :wink: tak jestli bys měla zájem , tenhle byt je zatím volnej, pokud jo, pisnu ti interní poštu

takže mě čeká balení, stěhování, změna bydliště, občanka atd atd, asi milion věcí, trochu se těším, trochu se bojím, takový divný pocity, mám to tady ráda :frowning2: No uvidíme, snad si zvyknu

nikito, ted jsem přišla z venku a měla jsem zmrzku z Floridy, čtu ted , že máš na ni chut !! moooc dobrá :wink: Ikdyž já jsem raději na nanuky, zmrzky moc nemusím
29. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Dadli super, a kam se stěhujete?

Nám odjel dnes taťka na povodně :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

Tak hlásím míra 83 cm a váha 9,130 g no modelka že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dostali jsme pichanec a ani nepípla byla statečná a dostala obrázek.

Dneska pařák a je dusno takže si myslím že zase přijde déšť nějak se mi nezdá že by se vyčasilo!!!!!

Tak Kájinka jde hajat a já du tátovi ohřát oběd pa
29. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Kristy téda, fakt míry modelky. Je šikula, Jarouš řve dycky jen na něj dr. chytne :frowning2:
29. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
kolči, na budovcovu ul. u Nám. Spojenců, je tam krásně, klid.

jo, a holky asi by jsme sem neměly psát soukromé věci, pač jsem se dověděla, že to čtou i cizí lidé, jako že na nás mrknou a čtou si , ale nepřidají se. ted mi kámoška říkala, ty prý ... blá blá blá.... a .... blá blá, a já jak to víš, a ona, kámoška občas čte vašeho koníka, pár vás zná . to je blbý že??? čtou si o nás, co děláme, kam jedeme , co manželství , svatby atd atd. tak i pozor, aby nás nečetl nějaký úchyl :slight_smile: Já dětem říkám at nic nepíšou na net, ale že já tu píšu vše , nooo, asi pozor :wink:

dnes mám depku , nevím co dřív, jsem unavená a nic se mi nechce. a ještě mám jít do práce 16-22 - hrůza. a taky jsem měla jet na mini dovču s Verdíkem a musela jsem to zrušit , kvůli moji honičce, tak mě to šíleně mrzí
29. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
jo , ta kamoška mé kamošky říkala, že jsem prý chtěla 3dny před svatbou zrušit svatbu, že to četla na koníkovi a hned se to šířilo, to je co ?? přitom kdyby si to alespon přečetla celý tak by věděla, že to bylo jen mezi řečí, že mě jen naštval, ale ve srandě. ale to už pomluvy neřeší. jen co se hodí
29. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Jojo tam je fakt klídek. To je fajn.
To je pěkně blbé, ale to se dá čekat, od veřejného fóra. Akorát teda mi přijde divný, že nějaká Prostějovačka si o nás čte a nepřidá se... :confused: to by mě celkem asi nebavilo ty jo. Ledaže bychom si založili nějaké soukromé na facebooku nebo někde.
29. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to je mazec teda no ale já myslím že nic tak hroznýho jsme sem napsali nééééé.
29. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
néé v poho, mě to neva, prdím na to, já jen že aby jste věděli , napadlo mě to, když sem píšeme kde bydlíme atd. spíš kvůli uchylákovi :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky...před chvíli jsme se vrátili z města...potřebovala jsem nakoupit nějaký věci...malej spinkal jak andílek.
Včera spinkal po tom nakojení od té šesté až do čtvrt na dvanáct...úplně jsem čučela. Budila jsem ho v 9, ale byl to hroznej tuhoň, prostě ho nic neprobudilo :grinning: V noci jsme sice kojili dvakrát, ale bezva...dokonce jsem šla ještě v noci odsávat...odsála jsem 80 ml hurá hurá...to jsem mu pak dala ráno. Takže dneska ještě bez příkrmu.... Odpoledne nevím nevím, protože nic odstříkáno nemám, ale i tak je to úspěch.
Fuj teda tam je takový vedro...když jsme vycházeli tak to vypadalo všelijak, tak jsem si vzala rifle, ale teda domů jsem přišla splavená, že jsem musela hned do sprchy. Naštěstí Ondrášek ješště spinkal...je hodnej, nechal mě :grinning: Ještě jsem se i stihla naobědvat a vyklidit nákup. Noo za chvíli ho asi vzbudím, jestli se neprobudí sám....už mi nějak prsa hlásí, že by potřebovaly vyprázdnit :grinning: :grinning: :grinning:

Dadli, ať vám to stěhování dobře dopadne...ve větším to bude určitě lepší.
Jo a kdy, že bude nějakej ten srazík? Možná už bych si i troufla se za váma na chvilku zastavit :wink:
29. čer 2009 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
noo, co srazíík, já mám sice moc práce, ale s prckem ven stejně musím, stř ani čtv. nemůžu, co pátek?? můžu dopoledne 9-11 nebo odpoledne v 15h .
29. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj dadlo tak mas konecne vybrano jo??to je ten 3,5 + 1 nebojaks to psala :sweat_smile:

no nas tady nekdo cte a ,,smiruje,, a nerekne ani buu no to je teda smutny...a pak jeste se siri nejaky pomluvy ach jo.....ale tak to se ma nad sebou pak ten clovek zamyslet jestli je tohle normalni .... to je mi te teda holka uprimne lito .. :frowning2:

jo a dnes je tam hic ted sem dosla z obchodu a funim jak deset volu je tam dusno hnus fuj..dnes vecer maji byt bourky kouknete sem tady cucim na pocasi www.freemeteo.cz zadate si tam vlavo nahore mesto kde bydlite a vyjede vam pocasi jak bude cely den po 3 hodinach...a je to celkem presny :wink:

a abinko co ty a stehovani co....

zatim se mejte zensky paaaa
29. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
zuziku, vidíš, to půjde, ondrášek ani příkrm potřebovat nebude, chce to klídeček a krásně se rozkojíš :slight_smile: :slight_smile:

dadli ty jsi byla na městě dopo a zuziku ty taky???!!!!já taky, pořád jsem čučela zda někoho nepotkáme a nikdo nikde, škoda :frowning2: :frowning2:

teď jsem přijela z porodnice, trošku se mi zastesklo :grinning: :grinning: :grinning: , kamarádce se narodila Natálka , krásná , vlasy černý hustý, byla drobínek 2,4O a 47cm, tak jsem se byla na ně podívat, takže další nevěsta pro kluky :grinning: :grinning:

s tím čuráním na hrnec, trénujeme, ale Adámek to bojkotuje, někdy po spinkání to stíháme, ale jinak ho posadím a než se otočím je v trapu i s hrncem

venku je fakt děsné dusno, snad se nic nepřižene, když vidím, co ty povodně dokázaly a jak lidem vzaly všechno, běhá mi mráz po zádech :frowning2: :frowning2: :frowning2:
jak psala dadli měli jsme vyrazit na dámskou dovču s dětmi, ale nakonec to nevyšlo, příště už to vyjde určitě
táta si vezme asi volno a pojedeme do Lešné jeden den, navštívíme nějaké tety z koníka :slight_smile: :slight_smile: celý týden nám neteče teplá voda, tak to je síla
jo a dadli , která dobrá duše nás čte a roznáší klepy??!!!no, když je to baví........
29. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nazdárek,

Dadli tak se nakonec stěhuješ dřív jak já :grinning:

To je etda blbý že si nás tu čte celý Pv a okolí...NO je to jedno...jen mě teda mrzí že se hned šíří takový drby to je trapný.

kristy fakt modelka hlavně a´t jí to vydrží :wink:

Jinak jsem si před chvilkou četla příspěvek od Kristyan o tom pichanci tak jsem vystřelila,protože jsme měly jít dnes na pichanec už po třetí malý byl pořád nachlazený.No tak jsem teda vystřelila vzbudila malýho převlíkla vzlala čaj a kabelku a upalovala k mudře měla jsem ještě dvacet minut na to...běžím jak vzteklá a potkala jsem sousedku tak se mě ptá kam tak letím...no naštěstí mě zastavila že má mudra jen do dvou dnes.Jinak by mě to fakt naštvalo že bych letěla takový kus...Jinak malý se teď pomalu probral :grinning:
29. čer 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Teda verdiku, ani zelenýho peg perega jsi si nevšimla? :astonished: :grinning: :grinning: No tak teda příště :wink:
29. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
kuk,
Zuzí paráda, no vidíš, nakonec to zvládnete bez příkrmů. Když cítíš nalitý prsa, tak to je super. :wink:

Abi tak ještě, že ses proběhla jen kousek. :grinning:

My byli odpo venku, dítko se prohrabávalo pískem a nutilo mě dělat bábovičky :grinning: , ale teda teď se to tam pekelně zatahuje a bude buřina. Ach jo. Kdyby se po tom aspoň pročistil ten vzduch,ale je to po dešti stejný jako předtím, dusno :frowning2:
Pátek dopo můžu, odpo asi ne, protože pojedem ke tchýni a pak na tu dovču na motorce (teda jestli si manžu nenechaj na těch povodních :frowning2: )
29. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
abi v sob dem do premek na zabavu a predtim asi sednout do hospy...kdybys treba chtela aspon do te hospy se za nama mrknout :slight_smile:
29. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,

to počasí me už vážne štve...u každých televizních novin bulím jak malá holka,jak ti lidi přišli o vše....

Dadli volala mi v pátek Renča,zda s vámi nechci jed...,ale tatka bude v pátek doma,tak budeme na chalupe a nakonec nejedete.....Ale byteček je přednejší a dovča určo klapne.At se krásne zabydlíte... :wink:

U nás hrnec zatím žádná sláva..posadím ji a vydrží sedet tak par vteřin a je včudu a vyčurá se vedle na zem....proste ji neudržím,zkoušela jsem přímo na záchod ale to ječí....tak nevím jak na ni..

Kamoška mi poradila,dát ji kalhotky bez plínky a že ji začne vadit to mokro a bobky....je to teda prý šílený to prát atd..a hlídat at to není všude,ale že to tak vydržela u svých detí a do týdne chodili na nočník.Tak nevím....

Kristy no vidíš máte přes 9 kg.....opravdu má míry modelky...docela závidím..tahat tech skoro 14 kg je to mazec....dnes jsem nemohla ani chodit,jak me to vystřeluje ze zad...asi budu muset fakt k dr.

Ted me začla bolet i uzlina pod pažou tak jsem z toho docela taky nervní,bud to muře být z holení nebo neco jinýho.. :wink:

Dnes Klárinku píchla první vosa v životě....chvlí plakala,a pak už dobrý,natřeli jsme cibulí a dla jsem ji do pití fenistilek tak snad bude dobrá.... :wink:

Jo a verdíku,nám netekla m inulý týden teplá voda,fakt des v tomto počasí,pak nejel ten výtah a i internet nešel... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Abi,no aspon jste se probehli :grinning:
29. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé vy jste popísali,,,dadli a kolik jste tam platili?+inkaso???a šlo by to od září??to asi ne co... :unamused:
30. čer 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
brýýý den,

tak jsme byli na městě a potkali jsme Dadli s Martínkem, akorát měli jiný kočárek, tak jsem si nebyla jistá jestli je to Dadli, ale jsem je zastavila a říkám, znám tě nebo tě neznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ale bohužel mám špatnou náladu, pr jsem si odřela zadek auta, jsem fakt idiot, si ho opečávávám, dávám pozor při parkování a teďka, když tam bylo všude místa jak pro kamion, tak si tak couvám couvám a narazím zadkem do schodů :frowning2: , takže to tam mám trochu odřený a manža mě nejspíš zabije. :frowning2:
30. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda Oli...to je nadělení...no snad to nebude tak velkej "odřeneček" a manžel to nějak rozdýchá. Ale to se bohužel stává, nic si z toho nedělej. Jak nejde o život...Taky jsem měla takovou couvací nehodu...jsem si nevšimla zídky za mnou, no a od té doby máme parkovací senzory, hi hi hi :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
No si furt říkám, že lepší než kdybych to do někoho napálila nebo někdo do nás. Ale se... mě ta má blbost.
30. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
a to jsem si donedávna říkala, že mi vůbec nevadí, že je to kombík, že se mi s tím supr jezdí :grinning: :frowning2:
30. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kolči tak to se zadaří.No hlavně že si nenabrala něčí outo to by si platila ještě to druhý...NO já jsem si zase odrřela auto v garáži :unamused: Táta tam měl motorku a potřeboval sní pak vyjet tak jsem parkovala tak aby měl místo no a celou pravou stranu jsem odřela o kliku od kamen :sweat_smile: Mám to teda pořád na talíři ale neřeším když nejde o život jde o h..no :wink:
30. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Kolca- manžel to snad přežije, holt chybička se vloudila :slight_smile: Jinak moc děkuju za rady k plenám, snad se s tím nějak porvu.

Dnes jsem dostala výsledky těhu cukrovky a jsou bohužel špatné. Na 90% ji mám :angry: :angry: Ach jo, začíná mi tvrdá dieta a teror.
30. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
kolco..tak to je mi líto.no snda to manža přežije..ne??se to stát muže.držím palce teda :wink:
editah..nebuj hl.že se to ví.a budou tě podle toho vést a hlídat
konečně je krásně co??ale dusno tea je pořádný tfuj....
30. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek