• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
no manža to přežije, ale já asi ne :grinning: , ne já myslím, že se vyzuří než přijede domu, pr mu to hodlám říct po telefonu :slight_smile: a přijede asi až v pátek, tak to rozdýchá. Teda samozřejmě, že si vyslechnu něco o neschopnosti a o tom jak se to mohlo stát... :slight_smile:
30. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči to je nejlepš ířešení :wink:

Deny nebudem doma jedem na 10 dní do Vrbna.
30. čer 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaabiiiiii ja sem se na neco ptala hu uuu asi sis nevsimla ne?....
30. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však to tam máš napsaný hned pod tím co jsem psal kolči..
30. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak situace s autem nahlášena muži - ani moc nešílel :grinning: , no možná bude šílet, až to uvidí, ale zas už je lehce připraven na to...
30. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vodíš tak to je super :wink:
30. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

jéé Oli ty jsi byla na mestě...?já btaky..škoda,mohly jsme si písnout,malá chrupkala u našich na dvorku a já si obehla mestečko,mohli jsme zajít na zrmzku...no příště a v rychlosti jsem zahlídla dadli s verdíkem u kašny na námestí :grinning:

malá se dnes čvachtala v bazené,tak snad zase nechytne rýmu jako minule....a hlásí až 30 st.do nedele,tak super...v pátek ráno jedeme na chaloupku tak se těším že bude konečně teplo..
30. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti to je škoda, příště písnu, že jsme v PV.
30. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
učitě OLi...to bude prima... :wink:
30. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonusko, asi od srpna a nájem je 7000,- + 3.000 energie zálohy /voda , plyn, elektrika/. je to 2,5 + 1 , 79m2.

kolči, já tě pak zahlídla na parkovišti , jak jsi asi jela domů, a to mi zrovna volala Verdik, že je na městě, škoda, mohla jsi dát s náma kafe. Na to auto se vypr.... jsou to jen plechy , nenervuj se :wink:

marti, jak to že jsi nás zahlídla a nefoukneš??? :angry: My tam lítaly kolem prcků, upocené až na prdeli, bylo hnusný , vlhký dusno . Martinek pořád chtěl do kašny a vztekal se .

jinak už mám krabice od banánů z tesca, tak budu muset začít balit, ale nevím kde :grinning: Ted jsem chtěla něco dělat, ale sedla jsem tady, nechám to na zítra :grinning: Ted čekám na velký děti, každou chvíli se vrátí ze Sardinie, tak se na ně moc těším /než mě zase naserou :grinning: / , a mám pro ně překvápko , v podobě stěhování, budou muset makat, ale snad se budou těšit .
30. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé marti, tam mělo být , že nehoukneš, nééé nefoukneš :grinning:

editah , neboj cukrovka , když se o ni ví, tak je v poho, po porodu odejde :wink: tak neboj , nic hroznýho to není.
30. čer 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to hlavní , dnes mě ségra vytáhla na Stražisko na koupák, malej se rochnil, ale byl to boj, stále chtěl do vody , byla studená , ale ne tak hrozně /23st. / , pořád jsem ho hlídala, stála mu za zadkem, nedalo se to. chtělo by to 4 černochy :grinning: Je moc divokej. po hodince jsem to vzdala a jela k našim /cca 400m/ a dala si kafe. Můžeme si tam udělat srazík :wink: . necháme udělat ohrádku , min. 4x4m a dáme tam ty rychlý děti, aby jsme mohly taky zaplavat :grinning:
30. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Dadli škoda, kafí bych si s váma ráda dala. No ale stejně jsem byla domluvená s kámoškou, a jela jsem za ní, a šli jsme provětrat prcky do parku.
Přistěhovala se z Ivanovic a má 5měsíční Nelinku, Marti bydlí kousek od Tebe na Anglické :wink: Až jí zapojej net, tak se asi připojí do diskuze.

Dadli tu ohrádku 4x4 metry bych potřebovala i na naší zahradu :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadli tak to je drahý.. :frowning2: bohužel.ted jsme mělim 3+kk za 600+ink.ale děkuji za nabídku.
jéé kolco tak to máš supr.mě se zase kámoška odstěhovala pryč.daleko.a já nemám s kým větrat kočárek :frowning2: :frowning2:
30. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vidíte nás na městě a nehouknete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ale já to znám, když jdu bez Adámka, snažím se poběhat a zařídit co se dá , takže v pohodě
kolci to mě mrzí , žes nesedla s námi, tak příště i ty marti :slight_smile: :slight_smile:
jo s dadli jsme dali kafíčko, dadli děkuji, ani nevím, jestli jsem ti za něj poděkovala a pak ti naši raubířci objevili kašnu a už jich nic nezajímalo,martínek by si tam nejraději zaplaval,bylo děsné dusno, uffff
dadli, tak tys vyrazila na koupák, mi to říkala mladá, že tě tam viděla :slight_smile:

kolci s tím autem, to prostě se stane i profíkovi, taky bych byla naštvaná sama na sebe, ale jsou to jen plechy, takže klídeček a manža to přežije
mladá teď má půjčené auto přes prázdniny od tátu a tak mám šedivé vlasy z ní na hlavě, to víte, že se pořád bojím, znáte ty mladé, divočáci jedni a pak je průser hned, říkala, že jezdí pomaličku a slušně , když mě veze tak jede opravdu opatrně, tak hlavně ať tak jezdí stále!!!!!!!!!!!!!

Adámek se vzbudil,tak jdu na něj kuknout, teď dvě noci se budí, asi vedrem nebo zubama, nevím :frowning2: papa
30. čer 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já se letos ani na koupák nechystám...kdybyste mě viděli v plavkách...no hruuuuuuuuuza :confounded:
30. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi aha promin :sweat_smile: myslis ze bys miprosim prosim dovezla ty tenisky??staci jedny :slight_smile: vsak uvidis no...ale byla bych moc rada a kdyztak predem dekujii :wink: :dizzy_face:
30. čer 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jonuško mluvíš mi z duše.....

Deny jestli tam teda budou tak je vemu jak velké??
1. črc 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy si stěžujte, já teď vypadám jak těhotná velryba :grinning: :grinning: :grinning: ale v plavkách chodím, teda jen po zahradě, ale pro sousedy to určitě musí být pohled :wink:

Jonuska -600 + inkaso za 3+kk? To se mi ani nechce věřit :sweat_smile: V tom případě jdu bydlet k vám :slight_smile:
1. črc 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

no o plavkách mi ani nemluvte, můj báchor je nechutný :frowning2:, takže plavky jsou uloženy hluboko ve skříni.

Edi s těhu bříškem se nestyď, to bych klíďo ukazovala :grinning: manžův upřímný děda se mě ptal v kolikátém jsem měsíci :angry:

jak si čtu o tom kafíčku, tak si jdu hned jedno udělat, poslední dobou jsem ráno jak mrtvola, oči nateklý... Jaroušek se zase dost budí, ale zjistila jsem, že se asi bojí tmy, když nechám rozsvícenou lampičku, tak se probudí a usne sám a když je tma, tak brečí. Dám mu duduška, je to dobrý, jak zhasnu, tak začne brečet. Když si ho vezmu do postele, tak do minuty spí, když nechám svítit, tak taky za chvíli usne. Tak musím koupit takové to světýlko do zásuvky, pr ta lampička celem vadí mě a taky ychom asi dost prosvítili. nemáte ho někdo doma nadbytečné? že bych ho koupila?
1. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme po snídani a jdeme ven, dokud tam nebude mega hic, i když teda už teď jsou na teploměru hrozná čísla :confused: :confused: :confused:
1. črc 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ted dorazili z venku od 8...byly jsme s hafanem se projít,nakoupit a ted řádila na hřišti s detma od kamošky :wink: co bydlí vedle v baráku.

Jinak dnes máme 6 den po očkování,kdy mela být reakce a bohužel máme....v noci popakávala od rána máme rýmu tak odsávám....ale snad to nebude tak dlouho trvat když je to ta reakce...mela být od 6 dne rýma,zduřené uzliny....to asi taky mela v noci,jelikož jak jsem ji chovala tak mi přpadalo že nemužue moc polknout,ale dne baští tak je to dobrý....takže odsáváme a odsávám...je to jak naschvál....z jedné rýmy se dostane a ted jak naschvál musí mít zase.....to očkování asi fakt dává tomu telíčko zabrat :frowning2:

le jsem ráda že je teploučko,dnne vyperu 2 pračky a je to hned suchý na tom balkoně..horší to žehlení :angry: ,už se mi to tu hromadí ach joooooo :angry:
1. črc 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky mám večerník a je tu inzerát že od 1.8.2009 se otvírá Moje školička...tak se to jmenuje....je to na ZS. Horáka na Brněnské....a je to pro deti od 1-7 let.Je to hlídání detí.......je to od 7.00 do 18.00 hodin a to 6 dní v týdnu..pohlídají hodinu až celý den.A jsou tu i činnosti nebo kroužky: taneční kroužek,vyuka plavání,rozvoj rozumoých schoností, pohybová činnost,keramický kroužek, pohyb na čerstvém vzduchu,vyuka cizích jazyku,

Bližší informace a zápis volejte:602 617 804,739 619 794
www.mojeskolicka.cz

Píši to,že se mi to zdá zajímavé a pemýšlím o tom,že by to nebylo špatné sem tam dát Klárinku at si zvyká.....
1. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma a Jájoušek chrupká, vstával už v půl sedmé, tak byl už unavenej. Venku jsme potkali sousedky 5letou vnučku, tak se na ní pořád smál a chtěl za ní jít, ale ještě to neumí :frowning2: a druhá sousedka měla venku pejska, tak byl nadšenej a pořád hulákal baf baf baf baf. Jo a kousl se do jazyku ťulda, chodil okolo zápradlí a smekla se mu noha, tak zavrávoral ale vyrovnal to, ale jak se lek, tak se kousnul. A já si říkala, proč tak řve, když nespadl a pak koukám krev u pusy, tak jsem se nejdřív lekla, ale dobrý to je.

Marti to zní zajímavě, jdu to prozkoumat.

Dnes bude k obídku pangasius s brambůrkama, to si Jaroušek pochutná.
1. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak ten odkaz nefunguje :frowning2:
1. črc 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: za 6000+ink. :grinning:
1. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
štve me tak taky mi nejde ten odkaz...ale třeba teprve půjde,když je to otevřeno od 1.srpna,uvidím..když tak tam zavolám a optám se.....malá taky chrupe,usla po 10....já vařím zeleninovou polívku a peru opet...
1. črc 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
abi diky moc....no potrebujem stelku vevnitr cca 16,5 cm nejmin....prave nevim jaky cislo páč kazdej cisluje jinak no....ale ted 25 tenisky jsou nam uz tak tak no..tak asi 26 no prave zalezi na te stelce no..radsi vetsi nez mensi vsak uvidis byla bych moc rada tak na litacku je to super :slight_smile:)
skoda ze tam ted jedete premky slavi 700let tak jsem myslela ze budete slavit taky :slight_smile:) tak si uzij volno ju paa
1. črc 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah nechces uz do albika dat svou fotecku at kuknem jestli te nezname od videni??nebo kdyby jsme se nekde potkali at vime :wink: a muzem na tebe zavolat :slight_smile:
1. črc 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
moje skolicka zni zajimave teda no.....vojta je rad mezi detma a vubec by mu nevadilo ze tam maminka neni :sweat_smile: :grinning:
1. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek