• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
denoušku vy máte tak velkou noženku...já kupuju Klárce 21/22 číslo botiček.... :wink: no je videt,že jsou to chlapi
1. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás se pořád chrupe. To teda nevím, jestli pak bude spát ještě odpo, už spí skoro dvě ho´dky :confused:

My máme botky 19ky :grinning: , ale jsme mladší no :grinning:
1. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme 24/25 jak kdy....asi jaks e vyspí :grinning:

Jinak dnes nás paní dorktorka naočkovala tak budeme čekat co bude....mě tvrdila že odpo může mít teploty....a vy píšete za 6 dní tak nevím no...
1. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem do svého alba přihodila jednu svatební fotku, ale je malá :frowning2:

Super, že bude školička kam je možné dát dítko už od 1 roku. Ne že bych toho chtěla časem nějak moc využívat, ale přece jen budu muset občas k lékaři nebo tak a babičky zrovna nebudou mít čas hlídat.
1. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak právě jsme dorazili od doktorky...byli jsme jen na převážení. Ty jo, dostala jsem pěkně za uši :grinning: Ondrášek totiž přibral od minulé středy 570 g :astonished: Tak prý ho moc překrmuju...že musíme ubrat...No jo, ale když on prostě řve a řve dokud ho pořádně nenacpu. Ani jsem neměla odvahu jí říct, že ho po kojení ještě přikrmuju...
Prý jak často kaká...když jsem řekla, že každá plína je s "nadělením" tak prý se není čemu divit...že je prostě přežranej a že když je příjem tak je i výdej. Holky, tak třeba by mu to moje mlíčko fakt stačilo...
No musím to znovu zkusit jen s tím kojením a prostě mu nic nedávat. Ale co mám dělat, když potom řve?
Prý to ale nemusí být hlady...že prostě bude sát dokud bude co :grinning:
No nic, už se zase budí...tak já jdu nakojit a vyrážíme do města...pěkné odpoledne holky
1. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abinko,

me řekli že teplotka muže být v den očkování a den po očkování...To jsme teda nemely a pak že reakce jsou 6 a 12 den....a to jsou :zánet spojivek,rýma,teplota,zduřené uzliny,osypat se muže....

A my dnes jsme práve 6 den po očkování a už vnoci plakala...a od rána odsávám rýmečku a oči má sklenený..jinak baští a řádí jako obvykle :grinning:
1. črc 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo..mi mame velikou nozenu no :grinning: chlapaci no... :.)

abi tak uzjste se dnes dostali na ockovani jo :slight_smile: no snad pepovi ve vrbne nebude z toho spatne uzijte si to..
1. črc 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to je teda pořádný přírůstek. Jája přibíral ze začátku kilo za měsíc. A nemůže ho fakt teda bolet bříško?
1. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziiii..ke komu chodíš s malím???,to krásně přibívá..máš smetanu:slight_smile:))))
dítě kojený se nemuže přejídat.nechápu proč ti to řekl.normálně koj dál.on po 3m bude pak přibívat mín.a když ho bude kus jen co začne běhat to vyběhá.
spíš vás měl pochválit... :wink:
a nepřikrmuj ho.asi plače fakt že má v bříšku po pití tu vzduch bublinku.to se stává.jak se začně víc hýbat bude to dobrý
1. črc 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, to bude spíš tím příkrmem než mým mlíčkem. Určitě to omezím, když vím, že prospívá, takže to snad nebude problém. Dneska jsme měli příkrm o půl jedenácté, jinak zatím nic jinýho než moje mlíčko.

Jonuska, chodím k Mudr. Mikuláškové na novou polikliniku...mám to za rohem a prý je dobrá.

Oli, je to možný s tím bříškem. Je pravda, že ho má jakokdyž takový trošku nafouklý. Koupila jsem nějaký kapky babycalm nebo tak nějak...už jsem mu to jednou dávala a myslím, že dobrý...už tak netlačil a byl spokojenej. Teď, když nebudu přikrmovat tak to bude možná dobrý.

Holky, jestli bude v pátek teda ten srázek, tak bych se pokusila dorazit...mně je jedno kdy.
1. črc 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi můžeš mu to bříško i masírovat. :wink: např. mastičkou Pupík
1. črc 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky my můžem srazík asi i odpoledne, pr manža bude na povodních asi až do neděle. Takže odjezd ke tchýni a na dovču se odkládá :frowning2:
1. črc 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, ten jsem si koupila, ale ještě nezkusila...jsem hrozná. Ale kakání má dobrý, tak nevím...určitě to ale preventivně vyzkouším....
Jejda to je smůla, ale nedá se nic dělat. Akorát, že vám to vyšlo zrovna, když jste chtěli jet na dovču...Užijete si to určitě i některý další víkend.
1. črc 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek na srazík nemužu..odjíždíme ráno na chaloupku už,manažílek má volno :wink:
1. črc 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,

Já na srazík taky nedorazím musím balit v pátek odpo vyrážíme....NO a zítra budu celý den "slavit" mám v pátek narozeniny tak jen symbolicky dopo s maminama a odpo se sousedama....

Jinak zuzi ten pupík je nejlepší mazat po koupání když je bříško nahřáté a můžeš to namazat i preventivně když víš že si jedla něco co by mohlo dělat neplechu...my mazaly každý večer malý měl hrozný koliky.no a kapaly jsme kapičky sab simplex na dudlík to se vždycky uklidnil..
1. črc 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kolči to je na prd no,ale je potřeba pomoct tak hold osobní život jde bokem...neboj dočkáš se aspoň se na tebe bude tak těšit že ho nějaký pochroumaný auto nebude štvát :grinning:
1. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abi jojo máš pravdu, je to hrůza, chudáci lidi, tak aspoň, že tam budou kluci něco platní.
1. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jo ti jsou vděční za každou pomoc....zrovna teď jsem doesílala sms za 30kč 27kč je příspěvek na povodně :slight_smile:
Každá korunka dobrá ještě něco pošlu ale zase jiný den...nemůžu utráccet vše v jeden den
1. črc 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chci poslat z účtu, až přijdou penízky. U těch sms mě štve, že 3 Kč si nechá operátor. :angry: nebo nevím kdo, prostě že na tom někdo vydělá
1. črc 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je to blbý,ale hlavní je že zbytek se k nim dostane....
1. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde bude srazík a v kolik hodin???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já bych moc ráda dala na povodně ale bohužel.kredit už nemám dlouho.ale přemýšlela jsem poslat oblečení co mám po dětech.neco málo...
dnesk ajsme byli v bazenku.teda kluci jenom.a pak jsme se evakuovali hřmělo jak hrom.tady pár kapek ale co ti chudáci tam beztak to zase vyžrali :frowning2: :frowning2:
1. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

teda ted jsem vás tak zběžně dočetla :wink: :wink: :wink:

u nás žádný velký změny tak jak u Dadli :grinning: :grinning: tak at to máš rychle za sebou to balení a hovíš si v novým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo a víš jak se to říká v novém bytě další dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak na tom trochu zapracuj :wink:

Edit cukrovka je sice na prd rodí se velký děti ale pokud jsi pod dohledem tak to zvládneš :slight_smile:
jo a na fotce teda fakt poznat moc nejsi :frowning2:

Oslava proběhla bez komplikací :grinning: :grinning: sele bylo výborný a pivo taky lupla jsem asi 8 ks ale to je za celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mama slavila svý druhý 25 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale na druhej den to byl názeř :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho bordela a uklízení a umývání a..... ale co bych pro rodiče neudělala že?????????

Dnes byl Radek s Elou na houbách a donesli hlavně bedle ale i praváky a babky.Já sice houby nejím ani Ela ale bedle můžu tak jsme asi hodinu obalovali a pak si je dali na véču :grinning: tak jsu zvědavá jeslti mě bude zase bolet břicho :cry: :cry: :cry:

nic valím plavat a pokusit se usnout :grinning: :grinning: :grinning: ale vůbec se mě nechce možná začnu jěště žehlit taky togo mám dopos....... :angry:

tak brou a pááááááááá

jo a sraz nevím nebudu mít dopo ani odpo auto až po 15h :frowning2:
1. črc 2009 ve 22:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

ted jsme se vrátil od dr...tak Klárka má i zánet spojiek,máme antib.mastičku a kapečky....a je to reakce na očkování...

Taky jsem poslala aspon sms.....a ty povodě... :wink:
2. črc 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek,
My dnes měly hroznou noc...,malýmu vylítla teplota na 38,5 c do půl noci blouznil a mluvil ze psaní.Já musela vstát brzy měly jsme mini oslavičku s maminama a ještě mě odpo čeká se sousedama šla bych nejradši spát ale musím chystat :frowning2: Mě bolí v krku a jsem nějaká vyflustlá :unamused: To mám zítra někam jet.
2. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jééé zase marodi..tak to je mi líto :frowning2: tak at jste brzo fit a mužete si užívat sluníčka....dokud je

holky já dorazím nna srazík.jen napište kam a kdy.ju?? :slight_smile:
2. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem psala té paní na tu školičku email a odepsala mi,že bude ráda,když malou přivedU.Je jedno který den a v kterou hodinu,jen je potřeba den dopředu zavolat a domluvit sea pokud by se tam malé libilo,není problém aby tam nastoupila do školky od 3 let veku.

Což bych byla ráda,jelikož dosttat se do školky je ted velký problém,pokud nejdete do práce atd...Takže uvažuji o to a malou bych tam začla od srpna vodit aspon na pár hodina at si zvykne na dti,učitelky poslouchat hlavne :grinning: .Když to nepůjde,tak tam chodit nebude.Za zkoušku nic nedám.
Přidáte se nekdo k nám? :wink:
2. črc 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti a kolik se tam platí??kolik chtějí za hodinu???jinak brněnská je trochu dál.a jsem bez uta jinak to zní moc dobře :wink:
2. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím..idíš já se ani nezeptala....no jak to otevřou toho 1 srpa půjdu se tam podívat a optám se...taky to mám z ruky...až z krasic...,ale stejně chodím k našim na Brněnskou aspon 1-2 týdně ,tak když budu tam ,tak bych ji tam zavedla.....
Stejně bychom chtely bydlet tam na té straně,ale to bychom musely vyhrát ve sportce :grinning:
2. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Marti tak to zní supr, tak to jsem zvědavá, jaké to tam bude.

Holky tak mě včera večer psal manža, že je vystřídali a jedou domů. Juchůů, takže zítra vyrážíme ke tchýni, a někdy příšít týden na ty tři dni na motorce do Rakouska - teda pokud nebude pršet :angry:

Nakouknu až asi kolem 12tého, pr pak jedeme ještě k našim.
Pusinky mimískům a batolátkům :wink:
2. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek