• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
kolco..tak si to krásbně užijte....at je hezky aspon :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
marti zeptej se taky bych tam frkla tomáška.....on je hroznej maman :slight_smile:
a co ten srazík??dorazím v plném počtu :wink: jestli teda mužu.
2. črc 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
se srazíkem taky počítám...sice asi jen na chvilku, ale dorazím...stačí napsat kdy a kde...jestli mě teda chcete :sweat_smile: :grinning:

Oli, bude hezky, neboj....užijete si to určitě parádně. Kamarádka jezdí taky s manželem na dovolené na motorce (manžel je shodou okolností taky voják, z Prostějova) a hrozně moc si to chválila.
2. črc 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný fotečky marti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jste hezká rodinka

to jsou vedra holky co???uf, uf
my byli včera v Lešné v zoo, bylo fajn,Adámek byl nadšený z opiček a lachtanů, ani tam nebylo takové vedro a je fajn, že je vše pod stromama a tak bylo prima, spinkal cestou tam a pak zpátky domů, dali jsme si oběd, pohodička :slight_smile: :slight_smile:

oli tak ať to na těch motorkách vyjde, opatrně a užijte si to, krásnou dovču
dnes jsme byli u známé navečer, malý je od té nemocnice hrozný mamánek, pořád mě sleduje po očku jestli jsem na blízku, jak se mu chvilku ztratím z očí, už volá, mami :wink: :wink: :wink:

marti na mojiskoličku jsem koukala, možná bych tam malého dala občas na pár hodin, ať si trošku zvyká víc na děti, ale to chce víc informací, jak to tam vůbec by probíhalo, přece jen děti jsou ještě malí a každý má jiný svůj režimek- třeba na spinkání :slight_smile:

chodíte s dětmi na koupák???? já to chci vyzkoušet, ale budu muset jít v županu, chacha, to tělo je hrozný v těch plavkách :frowning2:

zuziku, tak to jste teda jedlíci za týden 570!!!!jestli fakt malý neplače tím přepapáním, zkus ho už nepřikrmovat a jen koj :slight_smile: :slight_smile:

dadli pomaličku balí, o víkendě to propukne, byli jsme spolu s prckama u zubaře, tak kluci oba statečně brečeli, ale vše ok, tak zas za půl roku, Adámek brečel už jen jak uviděl sestřičku v plášti :frowning2: tak pa a dobrou noc

renci kde se touláš????psala mi Janička z egypta, tak se mají dobře, hned bych si jela zašnorchlovat nad korály, ale to až malý povyroste :wink:
2. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky poctivě jsem dočetla.

Kájinka byla dneska vyspaná 4.30 myslela jsem že mě jebne,ale co už no nechala jsem ji bezvládí a taky to tak vypadalo binec kde jsem se podívala,ale když mě se chtělo ještě ležet když už jsem nemohla spát :frowning2: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Dlouho jsem tady nebyla mám dost pečení a ještě chodím na borůvky do lesa.Zítra už nejdu mám 4l nazbíraný zavařila jsem 6 skleniček od přesnídávak a taky jsem zamrazila a ještě jsem tak litr dala babi na lívanec.Z borůvkama končím možná ještě koupím až budou mít v PV před priorem :sweat_smile: .

Srazík u mě zatím ne ne, protože nějak nemám čas, ale snad to nějak vyjde určitě bych vás chtěla víc poznat třeba zizika nebo jonušku atd.

Jo taky se tady řešili plavky NO COMENT :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: já bych to totiž na veřejný koupání taky neviděla a to mají tcháni na Stražisku chatu takže by to problém nebyl ale ty špeky no nic :frowning2: :sweat_smile:

Máme před sebou prodloužený víkend opět ho máme nabitý ,zítra jdeme ke známejm kolaudovat pergolu a v sobotu jedu do Ludeřova na dětský den z holkama ,v neděli snad trochu volna.Na pondělí mě kamoška lanaří do OL na 3D DOBU LEDOVOU takže mazec.
Tak se mějte a pěkný víkend.

A KOLČO užij si dovču.

Pa Pa a dobrou noc.
2. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Verdíku tu jsem!! :wink: Jana mi taky psala, závidím tiše :grinning: :grinning:

Marťo tak to zní dobře ta školička, v Pv jsem 2x týdně minimálně, tak bych to asi taky zkusila, jen musím opatrně, maličká se ode mě teď ani nehne, ale je fakt, že když mě nevidí, tak je v pohodě ale jak mě zahlídne, tak se hned sápe na prseno a chce se jen tulit a mazlit :slight_smile:

My dnes byli na Stražisku na koupáku, ovšem strhla se hrozná průtrž mračen a pak byly i kroupy, taktak jsme stihly doběhnout do auta a vše tam naházet.. takže jsme tam byli jen chvilinečku, nestihli jsme ani jít do vody.
Ale Sárinka poctivě trénuje na zahrádce zatím v lavórku, bazének už mám objednaný a moc se jí to líbí :grinning: :grinning:

Já srazík taky nestíhám, chlap jak je pryč na těch čtyřkolkách (od středy a přijede až v pondělí) tak mám naplánovaný každý den dopředu, abych se "nenudila" takže už něco mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kristy no taky to máš nabito koukám :wink:

Kolči užijte si to!!! :grinning:
2. črc 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký večer....tak já bych dorazila jenže nevím kam :frowning2: :frowning2:
dneska jsme byli v parku u metra.byl tam den pro děti.pirátskej.soutěže,divadlo atak..tak jsme dorazili domu až v 10.děcka už spí jak baryni.a já jsem taky hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebyli jste tam někdo???

no plavky.já vylezu jen tady u našich na dvorek a ještě se kryju před sousedem.mám krátce po porodu ale to břicho je po3dětech hrozný.a ty stehna a paže..mě tak plandají :rolling_eyes: děsný.škoda mluvit..mám pak nějakou schízu mezi lidma že všichni řeší jen mě :grinning: tak si to pak ani ten koupák neužiju
2. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

tak lásím konečně vyžehlený to deb... prádlo :wink: :wink:
všichni spí včetně holek,Radka a psi už snad spí taky :grinning: :grinning: :grinning: tak sem musím chvíli čučnout a dočíst protože pak se to fakt nedááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

to počasí je fakt divný do 15h hic jak prase a potom až do večera bouřky..... takže když chcete někam vyrazit odpo tak není šance :unamused: :unamused: :unamused: jedině s pláštěnkou a deštníkem :wink:

My jdeme k zubařce 8.7. a Ela už měla záchvat že nikam nepůjde nio řev jak blázen.Bojí se asi ví čeho :grinning: :grinning: :grinning: chodíme taky od 1 roku ale nějak to zvlášt nepomohlo řve pokaždý :grinning: Any už trénuje jak otevře pusu :slight_smile:
Konečně má Anet 13kg to má z těch kokin nechce skoro nic jinýho.Ráno rozlepí oči a první věc co chce je Kanafásek a kokinko :grinning:

V plavkách nechodím protže jěště žádný nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím si koupit ale na vorvaně se neprodávají :cry: :cry: :cry:

Marto fotky krásný :wink: já pořád koho mě připomínaš a už vím Šárku Kubelkovou :slight_smile: řekl ti to už někdo????????

Abi všechno nej nej nej k zítřejším narozkám a brzo se uzdravte :slight_smile:

Jdu do sprchy shodit porosty :grinning: dobrou a páááááá
2. črc 2009 ve 23:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy kdy hodíš do alba fotky z dovolené??????????
2. črc 2009 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taky jsem jukla na fotečky.krásný...moc vám to slušelo... :wink:
2. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko,

Marti krásný fotečky :slight_smile: :slight_smile:

Kolči tak si užij dovolenou odpočiň si a hlavně ať je cesta v pořádku.
Kaelan děkuji za přání :slight_smile:

Holky serte na postavy mě to taky štve ale přece si nebude kazit léto...já jsem z toho špatná než vlezu do vody ve vodě už mě nikdo nevidí :sweat_smile: NO a z vody rychle do šátku :grinning:

Jinak když jsme u těch postav ta cvičím tak cca 3-6 týdně podle toho jak se mi chce.NO ale závratný změny se nedějí.Jde to dolů ale pomalinku....no aspoň nebude jojo efekt. :slight_smile: Jinak jsem s orbitrekem spokojená...ale je fakt že bych si šla zacvičit radši k Dadli je to sto a jedno :wink:
3. črc 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od příštího týdne nastupuju na dovolenou a budu ji mít až do mateřské, takže od úterý se hlásím na srazík!!

Nevím jestli jsem to dočetla dobře, ale dnes asi mát sraz, to ještě nemůžu. Pracuju a odpoledne frčím do IKEA, musím si ještě dozařídit novou kuchyň. A taky chci omrknout vychytávky pro miminka. Hlavně bezpečnostní zarážky a pod. pro batole :wink:
3. črc 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

děkuji za hodnocení.

Já balím,za hdku vyrážíme na chalupu až do nedele.Po ceste vyzvedneme zedníka ještě a bude se makat.
Tak se tu mejte.....

Abinko,poslala jsem ti přáníčko na ICQ... :wink:

Sárku Kubelkovou? to nevím kdo to je.... :unamused: :grinning:
3. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ten srazík teda asi dneska neee? Koukám, že by šla jen jonuska...
já teda taky, ale fakt jen na chviličku...malej má asi bolení nebo co, celou noc prořval a nespal...takže to teda raději necháme na jindy...
3. črc 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno...
tak to je škoda.nemám s kým větrat kočárek.no co už...něco s klukama vymyslím.pujdem na zmrzku a tak.tak kdo jede pryč krásný víkend si užijte :wink: :wink:
3. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak my jsme opět nemocní.Malej usnul až ve 4ráno a já jsem jak přejetá parniválcem.Tak ráno šupšup k mudře a máme zánět středního ucha,tak no ORL tam dostal antibiotika,kapky do uší,odsáli mu nos a rychle pryč.
Na chodbě jsem potkala zuzika,tak jsem se vetřela a seznámila :wink: :grinning: :grinning: ,ale bylo to takový zvláštní,zuzik ze mě byla asi vyplašená.Ještě nikoho z holek neznám.Ondrášek je moc krásný,malý miminko.
Venku je pařák jak hrom,malej usnul v autě,tak spinká,jsem z toho města celá splavená.
A doufám,že až bude další sraz,tak už dorazíme taky.Ráda bych vás poznala.
3. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejedete nekdo zitra do premek na 700let oslavy??
3. črc 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Norma, teda Karolínko...(nebo Kristýnko - teď si nejsem jistá, ale myslím, že jsem se trefila :wink: :slight_smile: ) Jejda, neber to nějak osobně...jsem pořád ještě taková popletená a vyhukaná ze všeho, bojujeme ze všech sil s tím kojením, celý noci nespím, tak jsem nevyspalá, navíc jsem čekala co bude jak nám budou stříhat tu uzdičku. Jsem ale ráda, že ses ozvala, vážně.
Samozřejmě, že malej řval jako tygr, musela jsem mu držet ručenky, nooo trpěla jsem za něj. Ale určitě budou ještě horší věci. Nakonec to bylo jen šmik šmik a za chvíli zase spal jako dudek...
3. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé zuzi,vůbec si to neberu osobně,ale i pro mě to bylo takový zvláštní,někoho oslovit,koho jsem viděla poprvé :wink: .Jo a jméno mé jsi trefila správně(Karolína).A na to že v noci nespíš,jsi vypadala dobře.A malej je opravdu rozkošnej a vůbec se mi nezdál,že by byl buclatej,nevím co by říkala vaše paní doktorka,kdyby viděla našeho Adámka.
3. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte hezký den...
zuzii mrkala jsem na miminka na prostějovský deník.taky vás nefotili::že tam nejsi.nás taky ne..
dneska vypadá že bude nádherně....tak musím vymyslet plán :slight_smile:
4. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, nee, nefotili nás...prý fotí ve čtvrtek nebo pátek...a to už jsme byli doma.

Teda holky, to byl včera zase pařák...my jsme byli celý den v Měrovicích na fotbalovém turnaji. Byla to paráda, s malým jsme byli ve stínu, takže ani sluníčko nám moc nevadilo. Malej spinkal jak zabitej skoro celej den. Kojili jsme o půl desáté než jsme tam šli, vydržel až do třech hodin...pak jsme nakojili zase a zase spinkal až do sedmi. Neměla jsem to srdce ho vzbudit, ikdyž jsem měla prsa jako kámen :grinning: Aspoň mu to potom krásně teklo.
Rozbalili jsme ho pěkně na zahradě z plínečky...ten byl spokojenej, házel nožkama...jo a dvakrát počůral tatínka, když ho choval. No jo, bez plínky je to nebezpečný :grinning: :grinning: :grinning:
Dneska ještě uvidím co podnikneme...zatím se snažím trochu uklízet, ale pořád musím běhat za malým, takže nic moc...ale něco u toho zvládnu.
Mějte všechny pěkný prodloužený víkend
5. črc 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, vás teda dočíst, to je děs :slight_smile: Ale mám čas, pač mám po stěhování bloklý záda, tak od včera ležím a nemohla jsem se hýbat, ted jsem se vyspinkala, jsem u našich /na Stražisku/ a všichni šli na koupák. a já zjistila, že už můžu sedět, tak jsem tady :grinning:

holky, v pátek jsem začala balit do krabic, odpoledne jsem to převezla, k večeru tatka s velkými dětmi a švagrem dovezli nábytek / 6 nákladáků/- vůbec nevím kde jsme to tam měli, měla jsem pocit že nic nemáme. V sobotu ráno jsem vše rozmístila , teda já jen - doprava , doleva, zpět, tam nee, tam to není hezký .... a chlapy lítali, šoupali ... pěkně jsem je zničila, a odpoledne jsem vše naskládala do skříní, do kuchyně, navrtali se poličky a odpoledne v 17 h - hotovooooooo - to je coo ?? borci jak prase :grinning: No ale já to odnesla zádama - masérka :grinning: Nic jsem těžkýho nenosila, ale pořád do krabic, do skříní atd. - no nejsem zvyklá na to a taky díky povadlým svalům na břich , které ovlivňují bederní oblast , se mi záda blokly, takže jak budu ok, začínám cvičit :grinning:

marti koukala jsem na fotky, nááádherný , malá je princezna. Já fotky ještě nemám, pač jsem až v pátek, mezi stěhováním zaběhla je vybrat k fotogr. na Pc , a budou hotový koncem týdne.

Zuziku, malinkej je sladoučkej, taky jsem ted koukala do albumu , malinkatý miminko, užij si to, pač vyroste a začne řádit, pak je to taky hezký , ale mimi je nejkrásnější. Je fakt , že jsou s ním veliké starosti, pač nevíš co ho bolí , co chce atd. a to je někdy bezmoc a stresuje nás to :wink:

Holky, co srazík na koupáku , na Stražisku, máme všechny bříška, tak na tom budeme stejně, a nebudeme se stydět :wink: Ale to je asi náročný, pač když máme problém se všechny sejít v Pv, tak to bude ještě větší problém se sejít na koupáku
5. črc 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :slight_smile:

Holky my byly dnes celý den v Hranicích na Moravě, je tam fakt suprovej akvapart, fakt lepší než ve Vyškově a to o hodně :wink: Dorazili jsme domů až o půl 9 večer a Sárinka ještě nespí, to snad není možný s tím rošťákem, tak nevím kdy usne :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadli tak to jste fakt borci tak rychle to zvládnout, kobouk dolů :slight_smile: :confused:

No Stražisko by bylo fajn, jen to počasí je pořád proměnlivý, jen včera byl pařák celý den..

Zítra se chystáme zase někam k vodě, tak uvidíme podle počasí, buď ven nebo dovnitř :wink:

Dobrou noc všem!!
5. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tím akvapartem jsem myslela aquapark... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadli - ty máš u zadku vrtulku, že jo?! :grinning: :grinning: :grinning: Já nás dávala do krabic asi 14 dní a teď to už 14 vyskládávám, asi bych od tebe potřeboval kurz stěhování. Můj manžel říkal, že jsi superžena :wink:

Ani jsem netušila, že je v Hranicích nějaky aquapark (díky aspoň vím jak se to správně píše), tak to tam pošlu neteř, ve Vyškově už to zná a chce něco nového.
Nebyla některé z vás už v tom novém v Olomouci? Zajimalo by nás jak to tam vypadá.
Jela bych to omrknout sama, ale už se bojím kvůli mimi. Takže si jen dávám zahradní sprchu.

Pěkně si užijte další slunečný a teplý den, snad to vydrží do večera, budeme zase grilovat :slight_smile:
6. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau my jedeme na Stražisko dnes poo tak třeba se tam s někým potkám :grinning: :grinning:
6. črc 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nejedeme počasí je všelijaký tak napouštíme bazén jenom doma snad nezačne pršet :wink:
6. črc 2009 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak dneska je teda fakt zase škaredě :unamused:
já bych dojela na stražisko.ale se 2ma a ještě kočárem se mi samotné nechce..... :frowning2:
takže až bude srazík v PV počítejte se mnou :wink:
my dneska sedíme doma.včera jsme měli nabitej program a dnes jen lenošíme... :wink:
dadli to je vážně fofr.my jsme se stěhovali mi.víkend.celou neděli... :fearful: děsný
6. črc 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Tak jsme se právě vrátily se Sárinkou ze Stražiska, chvíli jsme chytly sluníčko, ale teď už prší :frowning2:
Sárince se líbilo i v té studené vodě, no bude to asi vodomyl :grinning: :grinning:
Jo a byla tam i Dadli, jo holka záda jsou záda a už nejsme nejmladší kočko!!! :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuziku nás taky nefotili v porodce, šly jsme domů v úterý :unamused:
No a na to spinkání si taky sice už matně vzpomínám :sweat_smile: to jsme taky chodily na fotbálek, vůbec berušce nevadilo že kolem ní chlapi řvou góool a podobně, prostě prospinkala všechno :wink:
Jo teď už je to horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky takze tady pocasi nic moc jo...my jsme dnes byli v luhacovicich a teda paradni slunicko......

abinka se taky dovolenkuje se ma....

mejte se
6. črc 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek