• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
jo máme :wink: a jsem ráda tak nevím co si ted stěžuju :grinning: :grinning: neměnila bych :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já taky valím protože holky vstávají tak kol 7h ale mě se nikdy nechce :grinning:
sraz bych spáchala ale jaký má být počasí v pá má zrovna pršet :angry:
8. črc 2009 ve 23:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
renci, tak nám to setkání spolu nevyšlo, škoda :frowning2: tak snad příště..... :wink:
s tím prsenem ti neporadím, my cumláme dudel , ale jen na uspání a pak šup ven, horší zas bude to odnaučování , jak píše kaelan, ale tak pak hold nějakou noc si pobrečíme :frowning2: :frowning2: :frowning2:

renci teď jsem se vrátila od kámošky, má holčičku 17měsíců, taky byla pořád na prsenu,teď jakoby už nechce, ale zas odmítá pít mlíčko, takže s dětima se nepořídíš, :wink: každé je jiné, snad si Sárinka dá říct a začne ji chutnat mlíčko z flašky, jen teď to má asi i jako dudlík to prseno a tak ten přechod nebude asi jen tak :frowning2: :frowning2:
takže pevné nervy

jinak dadli měla jet dnes se mnou na návštvěvu, ale chytli ji záda, takže zrušila i masáže a taky mi nepsala, tak nevím jak na tom je, snad už líp, drží ji to od toho stěhování, musím ji napsat
zítra předpovídají 18-20stupňů, ale to mělo být i dnes a docela je teplo, takže podnikneme ten srazík či ne, pokud ano, tak kde a v kolik, já to nechám na vás, jsem místní tak se přizpůsobím nebo pak po neděli má být už opět až k 28, hurá, hurá

jonusko to je dobře, že jste s tátou, někdy ti chlapi neví , co chtějí a zlobí,ale 3děti a ty samotná, to by bylo náročné, jak píšete, když se to se...,tak se to se....všechno a s tou prací a krizí k tomu, jde všechno spíš k horšímu :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuk :wink:

Verdíku jj musíme se domluvit víc dopředu.... :wink:

Jonusko přítel dělá na soukromo a zrovna shání někoho do party :wink: Mám se se zeptat, jestli je instalatér - topenář a jaké akce už děla a pod kýml?

Sárinka je relativně ještě malá, ale přece jen to kojo už je jak bych řekla únavný... Hlavně večer to usínání to je nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a přes den jí dávám někdy i 6x... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: je to čímdál horší teď... v noci se prsenem udundává a to jí nestačí chvíli, kolikrát je u prsena i půl hodiny a když jí ho vyndám z pusy, tak okamžitě procitne a řve a řve... zkouším i dudlík a to je řev ještě větší...

Zítra chci jít cvičit, tak nevím, jestli bych případný srazík stihla.. :frowning2:
9. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renci...tak manža dělá pod firmou Dokoupil,bývalý DK therm.dělá vodu,PPR,železo,odpady,topení v mědi,lisovaná pájená,plyn měď lis,akce-kotelny,rodiný domky,kanalizace venkovní,děštová kanalizace,koupelny,odpady v litině,není svářeč.kdyžtak ustní domluva 608521616.víš jak že by se domluvili atak....a díky jsi hodná.
a ještě myslí jako zaměstnance pod sebe nebo na živnost....?

holky a jak s tím srazíkem??
9. črc 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško na ŽL :wink: Však já mu dám ten tel. a ať se chlapi domluví sami jo? Třeba se i znají :wink:

Kalean my jsme také v RD a na vesnici, ale teď už bych taky neměnila. Byla jsem dřív taková ta měšťanda :wink: bydlela jsem jednu dobu i v Brně a středem mého zájmu bylo zajít na kafíčko, promenádovat se na náměstí apod... (holky nic proti měšťandám, ne že se urazíte!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:) a teď už 5let bydlím v RD a je to úplně jiný styl života... penízky se hlavně vráží do domečku, ikdyž už je zrekonstruovaný, ale znáš to, pořád je něco co by člověk vylepšil... a jsou to hodně velký peníze, to jsem dřív ani netušla...

Ale hlavně je nějak míň času, pže se člověk musí věnovat úklidu, zahrádce.. no prostě pořád je co dělat. Ale zase neznám nic lepšího, než když si můžeš vylézt na zahrádku, sednout pod pergolu, dát kafíčko, nebo pivečko a ugrilovat si něco v krbu :wink: .
Tak jsem se nějak rozepsala, prostě bych neměnila a jsem tu šťastná... :grinning:
9. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,tady jsem , neměla jsem zapojený internet, tak jsem nemohla za váma. a bloklý záda jsem měla fest, to byla dan za to rychlý stěhování, byla to děsná bolest a nemohla jsem se hýbat. ale už to povolilo.

na srazík zítra - v pátek můžu, kdykoli , a budu se těšit. můžu bud do 12 nebo pak od 15, tak záleží jak vy. ráno pisněte .
9. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renci jojo...tak díky moc... :slight_smile:
já jsem v Lutotíně jezdila na prázdniny a na víkebdy.jeee tam byli dobrý akce.grilovačky,bečka...a o oolí ani nemluví je tam hezky :wink:

Dadli já taky dojdu..jen teda pořád nevím kam :grinning: ale mužu ve 4...to neva ne?
9. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak kde se slezem...v 15 hodin?
Pujde se mno i kamoška co se chtea přidat,jmenuje se Petka a má Nellinku 9 mesíční.... :wink:
Napište..at vím kam dojít.......
10. črc 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jen doufám že mi malá zrona neusne..záleží podle toho koli usne dopoledne,ale dnes vstávala až v 6:45..tak se to pokusím natáhnout...takže dopo určo ne....až odpo.....takže vám kolem obeda napíši se ju?
10. črc 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to je v pr. já zapomnela že jsem se objednala na 16h na masáž, tak já dojdu na 15h a pak před 16 vás opustím, škoda.
co ten hobit - h-club - zahrádka ?? v 15h !!
10. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky...já bych na chvíli určitě dorazila...tak kolem té třetí, uvidím jak nám to vyjde. Přijdu se sem ještě mrknout kde se sejdeme.
10. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dobré ránko.tak ju já taky dorazím na těch 15hod.jen teda v tom H-clubu je tam něco pro děti??naši když se nudí tak zlobí :unamused: ale dorazím i tam.po té 15hodině..:slight_smile:
jinak teda dneska byla hrozná noc.hrozná.Tomáš špatně spal.pořád mrčel a převaloval se.usnul až v 1,natvrdo.mezi tím se ještě vzbouzel a vstávat chtěli kouci už před 7 :rolling_eyes: děs
10. črc 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, já jsem tam teda ještě nebyla (myslím v tom H-clubu), ale holky říkaly, že je to tam pro děti dobrý. Zezadu je zahrádka, myslím, že pískoviště a takový ty věci.
10. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá ještě nechrupe..tak je to dobrý....zkusím to natáhnout,což znamená že ve 3 chtít ješte hajat nebude...tak do 15 hodin jsme tam....kamoška dorazí autem tak yna 15 hodin..tak snad teda ještě nekdo dorazí....

tak ve 3 se těšíme pa pa
10. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik tak to je dobře.jak není ani pískoviště vymýšlí kraviny a já musím s Johankou a jetšě lítat za těma dvěma..by mě piclo.ani ted nevím jestli dojdu ta noc byla fakt náročná protože TOMÁŠ VUBEC NESPAL A KDYŽ SPAL KOJILA JSEM jOHANKU.JSEM HOTOVÁ.TAK JEŠTĚ UVIDÍM.KDYBY JSME ŠLI PO O CHVILI CHRUPKAT...napíšu
10. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
v h-clubu nic není , jen zahrádka , žádný pískovišt atd. tak zvažte. Já bohužel nedorazím, moc mě to mrzí, musím ve 14 hod. vybírat fotky, to bude tak hodku trvat a než se vrátím zpět pro prcka, tak zas musím na 16 na masáž, tak se omlouvám.
10. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pujde teda někdo? :grinning: já dorazím po 3hod.bud sma S Johankou nebo s jedním s kluku.jsem dneska hotová tak na chvilku ráda zajdu sama si odpočinout :grinning: akže se těším...ještě mě napadl národ..zahrádka u divadla.tam je skluzavka malá i velká a domeček na hraní ataky nemaj kam utéct.a cenově je to stejný jako v h-clubu..takže jak chcete???? :wink:
ted si jdu lehnout Jonuška spí a Tomášek taky.tka zalehneme..pak mrknu tak pisněte kde..ju?
10. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky ráda dorazím...a je mi jedno kde to bude. Já ještě nemám tak velký dítě, takže na mě se fakt neohlížejte. Ale zase když už je Marťa domluvená s kamarádkou na 3 hodiny v h-clubu, tak nevím jak by se zase dozvěděla, že jsme to přesunuli. H-club je Hobit? vedle Billy?
10. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak vidíte to počasí? tak venku to padá co?....tak bud nekde ve vnitř a nebo to necháme na příští týden?
10. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo se to vyčasí a nakonec venku budeme....a je mi jedno kde....lepší teda ten národ zda tam neco je.....malá je dáblík..tak do 14:45 písnete kdo teda vůbec jde a zda to platí
budu prubežne číst a reagovat....
10. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně teda počasí moc nevadí...na procházku bych šla tak jako tak. A v hobitu se mi zdá, že je zahrádka zakrytá...Vevnitř teda nevím kde se dá sedět s kočárkama.
Ale jak chcete, jestli to chcete nechat na ten příští týden, tak klidně.
10. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak když bud pekne tak v národe a když ne tak v lerku tam si vyhrají i ve vnitř...co vy na to...
10. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo....já souhlasím...tady u nás nad nemocnicí to už vypadá pěkně, docela jasno :wink: tak snad to vydrží...
10. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky rušíme to......kamoška mi volala...tak že je hnusne tak jdá malou spát doma,že venku by ji v kočárku spala ale v lerk nebo ve vnitř ne ne...takže se slezeme jak bude hezky....je tam hnus..ach jooo a to jsem se těšila
10. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska chrupká, ale určo se ještě sem přijde mrknout :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda nevím, ale tady neprší...
10. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak teda nic, domluvíme se na ten příští týden...
10. črc 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem zachrupla až doted..a ono pršelo co..ale ted je hezky tak vyrazím aspon na prochajdu s kočárkem..jestli mě někdo potkáte hlaste se :grinning:
10. črc 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že srazík nebyl, tak jsme o nic nepřišly :wink:

Marťo jé tak Peťka se k nám přidává? To je dobře, těším se na ni... :slight_smile:

Jonuško telefon byl předán, tak ať manža čeká tel. ale asi až po víknedu. Bude se odvolávat na "Renču z počítače" nechci tady psát nějaká jména, nikdy nevíš kdo to čte, ale určitě se ti dva znají, přítel zná všechny od Dokoupila a ho znají taky všichni z oboru, nakupují u Roháčka :grinning: :grinning:

Jinak maminy mě se zase zablokovaly záda, určo od toho kojení a v noci taky jak spím zkroucená a Sára "cucá prseno" začíná to už být neúnosný pro mě, jen nevím jak to řešit :frowning2:

Prořezal se nám čtvrtý zoubek, takže je teď jak králík, dva nahoře jednička a dvojka a dva dole :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

tak malá dnes 5:40 hod.vzhuru.....já se zní zblázním....chodí spát před 9 a vstává tak brzy..... :angry:

Srazík nebyl,pač bych šla jen já a Zuzík....tak snad nás bude příšte více..počasí stálo za prd...a malá nevydrží sedet nekde u stolu,aby na ni nepršelo..musí lítat a vyvádet..a písek a skluzavky byly mokrý...tak jak bude hezky a to má být po nedeli,tak sraz v tom národě.... :grinning: ,jasný!!!!

Jo jo přidává Reni.....
psala jsem ti na icq,ale já už včera hajala.....říkal mi Péta....tak škoda no...ale uplne jsem včera vytuhla...přes den malá oc nespala a furt sní lítám po venku,tak jsem večer tak ucaplovaná..však to znáš.....ty naše čertice :wink:
11. črc 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek