Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

Nazdárek Tak kromě snažilek a těhulek js Pv nenašla tak snad nám to nezruší 🙂
jonuska
11. črc 2009
ahojte hezký den 🙂
Renci jj bude čekat telefon...jo nakupují tam taky tak se asi znát budou 😉 tvuj přítel bydlel v Lutotíně vždycky nebo jste se tam nastěhovali až ted...? 🙂
jo já mám taky záda v prčicich.přesně z toho zkroucení aby mohla malá dundat.... ]-( a dneska zase špatně spali s Tomáškem.Honzík ten spí jak baryn.ale ti dva mi dávají 8-(
já včera nakonec taky nikde nebyla než jsme se vyhrabali z domu,čekali jsme na tatku.tak začlo pršet zas a pak to jelo až dovečera.a mě zmoklo 3krát prádlo.tak doufám že to dnesky doschne :-S
jonuska
11. črc 2009
zuzik a kdyby jsi neměla s kým na prochajdy s kočárem..napiš 😉 kde bydlíte?
nejvíc chodím na město a na hloučel nebo k hvězdárně.kol rybníka atak...
zuzik28
11. črc 2009
Holky, tak včera jsem vyrazila na procházku a sotva jsem došla kousek za barák tak začalo pršet. Takže jsme byli venku asi tak 15 minut 😃 Ale zato dneska jsme to napravili. Jsem celý den sama doma, tatínek jel pomáhat sestře se střechou, tak jsem sbalila malýho a vydali jsme se na procházku do Smržic. Bydlí tam moje babča, takže jsme to měli ještě s návštěvou...uf uf ale byla to teda štreka.

Jonuska, my bydlíme na sídlišti u nové nemocnice. Takže na hloučel i do parku k hvězdárně a k rybníku to máme kousek. Klidně můžeme někdy vyrazit, nemám totiž s kým chodit.

Malej je po jídle a leží v košíku, sice nespí, ale je hodnej...tak si jdu trošku poklidit. Užijte si víkend holky
editah222
11. črc 2009
Ahoj Zuzi, nevím jestli čteš IP, tak píšu i sem. 🙂 Ten prenatalni odposlech od tebe rádám koupím. Pokud už nemáš jiného zájemce. Díky
zuzik28
11. črc 2009
Jo jo, čtu...taky už jsem ti odpověděla 😃 😃
jonuska
11. črc 2009
holky jakej prenatální odposlech?co to je?to zní zajímavě 😉
zuzik28
11. črc 2009
Jonuska, to jsou takový sluchátka, který jsou napojený na kulatou krabičku. Tou si jezdíš po bříšku a ve sluchátkách slyšíš zvuky uvnitř bříška...srdíčko a takový ty ostatní ruchy. Dá se to i nahrát a třeba poslat emailem.
kaelan
12. črc 2009
Ahoj

víkend byl super byxli jsme na oslavě 30 ve Skalce u kámošky.Spali jsme u nich a zítra vyrážíme na Suchý pod stan. 😃 Doufám že nám vyjde počasí ale má být hezky tak snad si to užijeme.

Jedeme bez holek.Ela je na prázdninách u babičky a Anetku si vezme zase teta.Sice mě bude smutno jak pr... ale jedeme asi jenom na 3 dny tak snad to vydržím.

Tak se mějte hezky a užívejte těch veder co hlásí.

Pááááááá jsu jěště balit :-p
kaelan
12. črc 2009
jdu 😃 😃
jonuska
13. črc 2009
kalean tak hezkou dovolenou...my s mamnžou pojedm sami snad až za 100let 😃
zuzik škoda že jsem to neěla když jsem byla těhu tay...já poslouchala starýma naslouchátkama těma doktorskýma..ale bylo to špatně slyšet. :-|
my jsme byli včera u babi v čelechovicích i s dětma pěšky.přes tu stezku přes smržice-Zuzi jsi mě tím tam nažhavila 😃 a mezi polama hnedka za romžou prutrž jak p...a zmokli jsme.teda jen já a manža 😃 😃 😃 děcka měli pláštěnu..ale jinak dobrý.a zoátky vlakem
kolca
13. črc 2009
ahojky,
tak hlásím, že jsme si to na motorce v Rakousku užili a přežili ho a dnes večer se vracíme směr Lešany. Byli jsme ještě u babiček a já včera s mužem snad po sto letech v kině. Jak budu stíhat tak dočtu a písnu. Papa. Pusu mimčům a batolátkům a doufám, že jsou všichni zdravoučcí
kristyan
13. črc 2009
Ahojky holky mám prosbu prosím vás kolik se tak platí za pronájem bytu 3+kk nebo 3+1 cena + inkaso??já nemám přehled a vypadá to že by jsme šli do města bydlet tak do vánoc.
Jinak jsem prodali holky k babi na chatu tak nevím jak to zvládnu už teď se mi tady zdá nějaký ticho :-N

Tak pa du něco dělat ať zaženu stesk.
martinataylor
13. črc 2009
Kristy písla jsem ti interní poštu...

malá mi druhý den spala od 12:45 do 14 hod.,tak snad už bude spávat až po obede,ale taky spala dýl ,do 7 a do půl 8..tak uvidíme jak to bude pokračovat.....

Kristy to věřím jak se cítíš....malá bude spát poprvé sama bez nás v sobotu u babi a dedy..jedeme na selátko k Renči a už ted jsem z toho špatná zda to zvládne,ale oni vetšinou deti to snáší líp jak maminky... 😉
kolca
14. črc 2009
ahojík,

dočíst jsem ještě nestihla.

Ale k těm bytům, kámoška platí cca 8 tis.

Jinak Jaroušek tři dni bez rodičů zvládl suprově, dokonce jednu noc spal celou a druhou se vzbudil jen jednou. A vůbec se mu nestýskalo potvůrce :-N
jonuska
14. črc 2009
Krystyan..mrkni na seznamu na reality.v tom sloupečku vlevo to máš.je to myslím s-reality.tam jsou všechny z našich realitek....a pohybuje se to cca-5500-9000.jen nájem.chcete bydlet sem do města???my taky hledáme nájem.tak snad se zadaří a v září se budem stěhovat..🙂
holky a co srazík tenhle týden??musí to být pátek??ty pátky jsou takový nějaký...co třeba středa či čtvrtek??mužu kdykoli
jonuska
14. črc 2009
jo a holky všimla jsem si že jde diskuze uzamknout..jak chcete ale občas tu fakt člověk píše takový věci..buhví kdo to čte.mě na dámě se taky stao ž nám tam jedna vlezla...že prý nás jenom čte a hnedka začala chytračit a kecat nám do diskuze...takže tak..
kolca
14. črc 2009
Jonuško to uzamčení znamená, že tam už nejdou vkládat příspěvky, ne že si to nemůže nikdo "cizí" přečíst.
zuzik28
14. črc 2009
Holky já na srázek taky můžu kdykoliv, kdyby náhodou něco bylo...

Jonuska, klidně se můžeme domluvit na nějakou tu prochajdu s kočárkama jak jsme se nedávno bavily. Kdyby jsi chtěla tak písni, mám čas skoro pořád a chodím každý den, sama...
kristyan
14. črc 2009
Ahojky no chceme se stěhovat ale mi tak větší 2+1 nebo 3+kk máme dvě děti a manžel dělá noční takže se potřebuje vyspat.Máme to v plánu tak v listopadu no do vánoc .a můžeme tak 8-9 tis ze vším všudy protože tady musím stáhnout zálohy tak na 1 tis. takže aby jsme to utáhli finančně.Jo a holky kolik tak měsíčně utratíte za jídlo a drogerku atd. Mě zajímalo jestli mi nejsme moc rozežraní!!! mě se zdá že utratíme moc ]-( ]-( .
pa pa
jonuska
14. črc 2009
kolco aha a já myslela že je to jako že nikdo nemuže přispívat a čísdt.ale stálý iosatelé jako joo.víš jak to myslím 😉
zuzík tak ju...mužeme🙂)
mohla bych zitra odpol.písni v kolik se ti to hodí..mě malá spinká všelijak.takže mužem kdykoli 😉
zuzik28
14. črc 2009
Dobře Jonuska, takže zítra...taky to mám s malým takový ještě neurčitý, takže je mi to celkem fuk. Nemáme ještě takový režim, aby vždycky jedl ve stejnou hodinu, takže netuším přesně v kolik. Ale prý se může kojit i venku 😃 😃 😃 Já to teda ještě nedělala, ale kdyby bylo potřeba a malej moc řval tak bych ho asi i nakojila 😉 🙂

Právě jsem doumývala okno v kuchyni...teda ale s tím věčným lítáním za malým to byl výkon 🙂 Ta potvora dudel pořád jaksi vypadává 😃

Kristyan, nájmy netuším jak se pohybují, ale myslím, že se do té částky co píšeš vlezete. S tou útratou taky neřeknu, já to nepočítám. Ale moc neutratíme. Ikdyž, kdybych to začala sledovat, tak bych se možná divila 😃 Ikdyž my jsme v podstatě ještě 2 (malýho kojím a plíny máme látkový, tak to tak strašný není)...takže se to nedá se 4 člennou rodinou moc porovnávat.
jonuska
14. črc 2009
Zuzi tak ju tak mi pak pisni kdy se sejdem...tcháně by si měla vzít zítra kluky.nebo aspon honzíka...takže supr.já kojím všude...když má žízen kor ted v horku..hodím plínu přes mě a jedu 😃 napíšeš mi sem teda?nějak po o?budu tu juM??
editah222
14. črc 2009
Zuzi - kojení na veřejnosti je povoleno dokonce nějakým zákonem 🙂 ale je fakt, že si umím představit pohledy kolemdoucích kdybych kojila třeba v parku, ale co, je to lidské 😃 V cizině je normální, že matka vytáhne prso a nakojí úplně všude.

Kristyan - my jsme jen 2 a za jídlo utratíme strašný peníze, v průměru (i s obědama v restauraci) to dělá kolem 2tis. týdně. Ale teď když jsem doma je to míň, na obědy už chodí jen manžel a to jen občas, protože doma vařím a tak si bere jídlo sebou 🙂 Od kamarádek vím, že se na jídle dá hodně ušetřit - sledují akce, kupují výhodnější balení, nenakupují imulsivně, ale jen podle plánu apod. Já nic z toho zatím nedělám, jen občas asi ušetřím tím, že udělám velý nákup v Makru (ale to jen konzervy, zavařeniny, ryby a mražené výrobky - prostě to co má dlouhou trvanlivost). No a nyní jsem na té diabetické dietě a ušetříme neskutečně 😃 😃
Prášky na praní, mýdla, šampony, kondicionery, toaletáky, vložky - nakupuju taky v Makru. No a dekorativní kosmetiku a parfémy už několik let jen na letištích, jak to budu dělat teď netuším :-N Takhle jsem ušetřila stovky ne-li tisíce ročně.
zuzik28
14. črc 2009
Jonuska, ok...určitě napíšu, po obědě to bude dobrý...tak předběžně třeba tak mezi 1 a 2 hodinou, pokud ti to vyhovuje...
jonuska
14. črc 2009
Zuzi joo budu tady🙂))
Edith...no ty pohledy mě ani tak nevadí.ono nejde nic vidět..kojím i na náměstí když není zbytí...
mám malí prsa tak se to schová 😃
jen mě vadí pohleda když jdu s kočárkem a s klukama.některý madam...tak to mužu nazvat některý i maminky mě pomlouvají pohledem,dokpnce se mi stalo že i nahlas abych to slyšela.to je nepříjemný... 😞
ale zvykla jsem si...přitom o děti se staráme dobře,nejsme žádný špíny,ak nevím co mají
editah222
14. črc 2009
Jonusko - to teda taky nevím co mají. Spíš tě mají chválit, že nám vychováváš 3 budoucí plátce daní - to budeme potřebovat, aby bylo na naše důchody 😃 😃 😃
jonuska
14. črc 2009
edith 😃 😃 😃 😃 to jo...
a co ty jak se cítíš???ted už začne být bříško hooodně veliký.jak ti je v tom horku?? 🙂
zuzik28
14. črc 2009
Jejda mane...někteří lidi jsou fakt pobouchaní...
já jsem byla teď předevčírem nakoupit v bille asi tak o půl sedmé. Byla jsem s malým, který spal v kočárku. Vedle mě stáli u pokladny manželé...celkem mladí...a ta ženská na něho, prý: vidíš to, to je hrůza...to snad ani není možný...asi se jim nelíbilo, že jsem s malým tak pozdě venku nebo co.
Taky jsem si připadala pomalu jako krkavčí matka...jenže on prostě jí a spí kdy se mu zachce...a je mu celkem jedno jestli je 7 ráno nebo 7 večer.

Jo holky, včera jsem se seznámila s Editkou...byla si u mě pro ten odposlech...moc jí to slušelo, pěkná těhulka...nevím teda proč se nechce fotit 😃 😃
jonuska
14. črc 2009
jéééé těhu je fakt krááásný..že???i když teda mě to po3tí ted hodně zaskočilo.uplně jiný těhu než s klukama... 😃
jojo to znám.my jsme byli před 14dnama s dětma u metra byla takm akce pro děcka taky s kočárem a domu jsme jeli až v 10.však co malá spala ne?a jsou prázdniny.takhle se přeci neupíchnem pořád kol6doma.stejně mi natvrdo usíná až kol pul10
editah222
14. črc 2009
Zuzi - díky za kompliment, normálně jsem se začervenala 😃 😃 Zuzka je krásná maminka a navíc akční (já teda okna umývat nebudu aspoň 6 měsíců 😃 )

Já si taky budu s malou chodit ven i večer, vždyť třeba v Itálii nebo španělsku chodí na večere až kolem 22 hodiny a miminka mají normálně v kočárku u stolu, tak co. Občas to určtě neuškodí, jasně že je dobré dodržovat určitý režim, ale zas to není na 100%.

Já se cítím dobře, jen to dnešní dusno mi nedělá úplně dobře. A protože tak má být celý týden tak na srazík asi nedorazím, nerada bych sebou někde sekla.

Začni psát odpověď...

Odešli