• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a miminka z Prostějova a okolí. Přidejte se.

14. dubna 2015 
ahojte hezký den :slight_smile:
Renci jj bude čekat telefon...jo nakupují tam taky tak se asi znát budou :wink: tvuj přítel bydlel v Lutotíně vždycky nebo jste se tam nastěhovali až ted...? :slight_smile:
jo já mám taky záda v prčicich.přesně z toho zkroucení aby mohla malá dundat.... :angry: a dneska zase špatně spali s Tomáškem.Honzík ten spí jak baryn.ale ti dva mi dávají :rolling_eyes:
já včera nakonec taky nikde nebyla než jsme se vyhrabali z domu,čekali jsme na tatku.tak začlo pršet zas a pak to jelo až dovečera.a mě zmoklo 3krát prádlo.tak doufám že to dnesky doschne :confounded:
11. črc 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzik a kdyby jsi neměla s kým na prochajdy s kočárem..napiš :wink: kde bydlíte?
nejvíc chodím na město a na hloučel nebo k hvězdárně.kol rybníka atak...
11. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak včera jsem vyrazila na procházku a sotva jsem došla kousek za barák tak začalo pršet. Takže jsme byli venku asi tak 15 minut :grinning: Ale zato dneska jsme to napravili. Jsem celý den sama doma, tatínek jel pomáhat sestře se střechou, tak jsem sbalila malýho a vydali jsme se na procházku do Smržic. Bydlí tam moje babča, takže jsme to měli ještě s návštěvou...uf uf ale byla to teda štreka.

Jonuska, my bydlíme na sídlišti u nové nemocnice. Takže na hloučel i do parku k hvězdárně a k rybníku to máme kousek. Klidně můžeme někdy vyrazit, nemám totiž s kým chodit.

Malej je po jídle a leží v košíku, sice nespí, ale je hodnej...tak si jdu trošku poklidit. Užijte si víkend holky
11. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zuzi, nevím jestli čteš IP, tak píšu i sem. :slight_smile: Ten prenatalni odposlech od tebe rádám koupím. Pokud už nemáš jiného zájemce. Díky
11. črc 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, čtu...taky už jsem ti odpověděla :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakej prenatální odposlech?co to je?to zní zajímavě :wink:
11. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, to jsou takový sluchátka, který jsou napojený na kulatou krabičku. Tou si jezdíš po bříšku a ve sluchátkách slyšíš zvuky uvnitř bříška...srdíčko a takový ty ostatní ruchy. Dá se to i nahrát a třeba poslat emailem.
11. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

víkend byl super byxli jsme na oslavě 30 ve Skalce u kámošky.Spali jsme u nich a zítra vyrážíme na Suchý pod stan. :grinning: Doufám že nám vyjde počasí ale má být hezky tak snad si to užijeme.

Jedeme bez holek.Ela je na prázdninách u babičky a Anetku si vezme zase teta.Sice mě bude smutno jak pr... ale jedeme asi jenom na 3 dny tak snad to vydržím.

Tak se mějte hezky a užívejte těch veder co hlásí.

Pááááááá jsu jěště balit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 23:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 23:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
kalean tak hezkou dovolenou...my s mamnžou pojedm sami snad až za 100let :grinning:
zuzik škoda že jsem to neěla když jsem byla těhu tay...já poslouchala starýma naslouchátkama těma doktorskýma..ale bylo to špatně slyšet. :unamused:
my jsme byli včera u babi v čelechovicích i s dětma pěšky.přes tu stezku přes smržice-Zuzi jsi mě tím tam nažhavila :grinning: a mezi polama hnedka za romžou prutrž jak p...a zmokli jsme.teda jen já a manža :grinning: :grinning: :grinning: děcka měli pláštěnu..ale jinak dobrý.a zoátky vlakem
13. črc 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
tak hlásím, že jsme si to na motorce v Rakousku užili a přežili ho a dnes večer se vracíme směr Lešany. Byli jsme ještě u babiček a já včera s mužem snad po sto letech v kině. Jak budu stíhat tak dočtu a písnu. Papa. Pusu mimčům a batolátkům a doufám, že jsou všichni zdravoučcí
13. črc 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky mám prosbu prosím vás kolik se tak platí za pronájem bytu 3+kk nebo 3+1 cena + inkaso??já nemám přehled a vypadá to že by jsme šli do města bydlet tak do vánoc.
Jinak jsem prodali holky k babi na chatu tak nevím jak to zvládnu už teď se mi tady zdá nějaký ticho :sweat_smile:

Tak pa du něco dělat ať zaženu stesk.
13. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kristy písla jsem ti interní poštu...

malá mi druhý den spala od 12:45 do 14 hod.,tak snad už bude spávat až po obede,ale taky spala dýl ,do 7 a do půl 8..tak uvidíme jak to bude pokračovat.....

Kristy to věřím jak se cítíš....malá bude spát poprvé sama bez nás v sobotu u babi a dedy..jedeme na selátko k Renči a už ted jsem z toho špatná zda to zvládne,ale oni vetšinou deti to snáší líp jak maminky... :wink:
13. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík,

dočíst jsem ještě nestihla.

Ale k těm bytům, kámoška platí cca 8 tis.

Jinak Jaroušek tři dni bez rodičů zvládl suprově, dokonce jednu noc spal celou a druhou se vzbudil jen jednou. A vůbec se mu nestýskalo potvůrce :sweat_smile:
14. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krystyan..mrkni na seznamu na reality.v tom sloupečku vlevo to máš.je to myslím s-reality.tam jsou všechny z našich realitek....a pohybuje se to cca-5500-9000.jen nájem.chcete bydlet sem do města???my taky hledáme nájem.tak snad se zadaří a v září se budem stěhovat..:slight_smile:
holky a co srazík tenhle týden??musí to být pátek??ty pátky jsou takový nějaký...co třeba středa či čtvrtek??mužu kdykoli
14. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky všimla jsem si že jde diskuze uzamknout..jak chcete ale občas tu fakt člověk píše takový věci..buhví kdo to čte.mě na dámě se taky stao ž nám tam jedna vlezla...že prý nás jenom čte a hnedka začala chytračit a kecat nám do diskuze...takže tak..
14. črc 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuško to uzamčení znamená, že tam už nejdou vkládat příspěvky, ne že si to nemůže nikdo "cizí" přečíst.
14. črc 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já na srázek taky můžu kdykoliv, kdyby náhodou něco bylo...

Jonuska, klidně se můžeme domluvit na nějakou tu prochajdu s kočárkama jak jsme se nedávno bavily. Kdyby jsi chtěla tak písni, mám čas skoro pořád a chodím každý den, sama...
14. črc 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky no chceme se stěhovat ale mi tak větší 2+1 nebo 3+kk máme dvě děti a manžel dělá noční takže se potřebuje vyspat.Máme to v plánu tak v listopadu no do vánoc .a můžeme tak 8-9 tis ze vším všudy protože tady musím stáhnout zálohy tak na 1 tis. takže aby jsme to utáhli finančně.Jo a holky kolik tak měsíčně utratíte za jídlo a drogerku atd. Mě zajímalo jestli mi nejsme moc rozežraní!!! mě se zdá že utratíme moc :angry: :angry: .
pa pa
14. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kolco aha a já myslela že je to jako že nikdo nemuže přispívat a čísdt.ale stálý iosatelé jako joo.víš jak to myslím :wink:
zuzík tak ju...mužeme:slight_smile:)
mohla bych zitra odpol.písni v kolik se ti to hodí..mě malá spinká všelijak.takže mužem kdykoli :wink:
14. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře Jonuska, takže zítra...taky to mám s malým takový ještě neurčitý, takže je mi to celkem fuk. Nemáme ještě takový režim, aby vždycky jedl ve stejnou hodinu, takže netuším přesně v kolik. Ale prý se může kojit i venku :grinning: :grinning: :grinning: Já to teda ještě nedělala, ale kdyby bylo potřeba a malej moc řval tak bych ho asi i nakojila :wink: :slight_smile:

Právě jsem doumývala okno v kuchyni...teda ale s tím věčným lítáním za malým to byl výkon :slight_smile: Ta potvora dudel pořád jaksi vypadává :grinning:

Kristyan, nájmy netuším jak se pohybují, ale myslím, že se do té částky co píšeš vlezete. S tou útratou taky neřeknu, já to nepočítám. Ale moc neutratíme. Ikdyž, kdybych to začala sledovat, tak bych se možná divila :grinning: Ikdyž my jsme v podstatě ještě 2 (malýho kojím a plíny máme látkový, tak to tak strašný není)...takže se to nedá se 4 člennou rodinou moc porovnávat.
14. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak ju tak mi pak pisni kdy se sejdem...tcháně by si měla vzít zítra kluky.nebo aspon honzíka...takže supr.já kojím všude...když má žízen kor ted v horku..hodím plínu přes mě a jedu :grinning: napíšeš mi sem teda?nějak po o?budu tu juM??
14. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - kojení na veřejnosti je povoleno dokonce nějakým zákonem :slight_smile: ale je fakt, že si umím představit pohledy kolemdoucích kdybych kojila třeba v parku, ale co, je to lidské :grinning: V cizině je normální, že matka vytáhne prso a nakojí úplně všude.

Kristyan - my jsme jen 2 a za jídlo utratíme strašný peníze, v průměru (i s obědama v restauraci) to dělá kolem 2tis. týdně. Ale teď když jsem doma je to míň, na obědy už chodí jen manžel a to jen občas, protože doma vařím a tak si bere jídlo sebou :slight_smile: Od kamarádek vím, že se na jídle dá hodně ušetřit - sledují akce, kupují výhodnější balení, nenakupují imulsivně, ale jen podle plánu apod. Já nic z toho zatím nedělám, jen občas asi ušetřím tím, že udělám velý nákup v Makru (ale to jen konzervy, zavařeniny, ryby a mražené výrobky - prostě to co má dlouhou trvanlivost). No a nyní jsem na té diabetické dietě a ušetříme neskutečně :grinning: :grinning:
Prášky na praní, mýdla, šampony, kondicionery, toaletáky, vložky - nakupuju taky v Makru. No a dekorativní kosmetiku a parfémy už několik let jen na letištích, jak to budu dělat teď netuším :sweat_smile: Takhle jsem ušetřila stovky ne-li tisíce ročně.
14. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonuska, ok...určitě napíšu, po obědě to bude dobrý...tak předběžně třeba tak mezi 1 a 2 hodinou, pokud ti to vyhovuje...
14. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi joo budu tady:slight_smile:))
Edith...no ty pohledy mě ani tak nevadí.ono nejde nic vidět..kojím i na náměstí když není zbytí...
mám malí prsa tak se to schová :grinning:
jen mě vadí pohleda když jdu s kočárkem a s klukama.některý madam...tak to mužu nazvat některý i maminky mě pomlouvají pohledem,dokpnce se mi stalo že i nahlas abych to slyšela.to je nepříjemný... :frowning2:
ale zvykla jsem si...přitom o děti se staráme dobře,nejsme žádný špíny,ak nevím co mají
14. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jonusko - to teda taky nevím co mají. Spíš tě mají chválit, že nám vychováváš 3 budoucí plátce daní - to budeme potřebovat, aby bylo na naše důchody :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
edith :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to jo...
a co ty jak se cítíš???ted už začne být bříško hooodně veliký.jak ti je v tom horku?? :slight_smile:
14. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda mane...někteří lidi jsou fakt pobouchaní...
já jsem byla teď předevčírem nakoupit v bille asi tak o půl sedmé. Byla jsem s malým, který spal v kočárku. Vedle mě stáli u pokladny manželé...celkem mladí...a ta ženská na něho, prý: vidíš to, to je hrůza...to snad ani není možný...asi se jim nelíbilo, že jsem s malým tak pozdě venku nebo co.
Taky jsem si připadala pomalu jako krkavčí matka...jenže on prostě jí a spí kdy se mu zachce...a je mu celkem jedno jestli je 7 ráno nebo 7 večer.

Jo holky, včera jsem se seznámila s Editkou...byla si u mě pro ten odposlech...moc jí to slušelo, pěkná těhulka...nevím teda proč se nechce fotit :grinning: :grinning:
14. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé těhu je fakt krááásný..že???i když teda mě to po3tí ted hodně zaskočilo.uplně jiný těhu než s klukama... :grinning:
jojo to znám.my jsme byli před 14dnama s dětma u metra byla takm akce pro děcka taky s kočárem a domu jsme jeli až v 10.však co malá spala ne?a jsou prázdniny.takhle se přeci neupíchnem pořád kol6doma.stejně mi natvrdo usíná až kol pul10
14. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - díky za kompliment, normálně jsem se začervenala :grinning: :grinning: Zuzka je krásná maminka a navíc akční (já teda okna umývat nebudu aspoň 6 měsíců :grinning: )

Já si taky budu s malou chodit ven i večer, vždyť třeba v Itálii nebo španělsku chodí na večere až kolem 22 hodiny a miminka mají normálně v kočárku u stolu, tak co. Občas to určtě neuškodí, jasně že je dobré dodržovat určitý režim, ale zas to není na 100%.

Já se cítím dobře, jen to dnešní dusno mi nedělá úplně dobře. A protože tak má být celý týden tak na srazík asi nedorazím, nerada bych sebou někde sekla.
14. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek