Maminky a těhulky Horní Počernice a okolí. Jste tu?

Ahoj, ráda bych našla kamarádku Horní Počernice, Zeleneč, Brandýs n/l a okolí 😉 . Mám půlročního chlapečka.
mmarcelinka
8. únor 2010
Ahoj,už tady debatuji s jednou maminou ze Želenče v jiné discusi.Já jsem těhule ze Svémyslic a ona je ze Zelenče a má 4 měsíčního chlapečka.Ale můžem se přesunout i sem 😃 .A odkud jsi ty?
shinaautor
9. únor 2010
Byslím mezi Zelenčí a Počernicema. Hledám někoho na společné kočárkování 😉 .
mmarcelinka
9. únor 2010
No to je paráda,jukni na tuto diskusi v regionech pod názvem Maminky ze Zelenče (Praha - východ),tam je ta mamina ze Zelenče,co taky nemá s kým by tlačila kočárek 😃 ,určitě Tě ráa uvíta do party 😉 .
zdamik
10. únor 2010
😉 Ahojky Shina, mám taky chlapečka - 4 měsíce a bydlím v Zelenči.
ammber
12. únor 2010
Ahoj, přestěhovala jsem se do Čelákovic a vůbec tu nikoho neznám. Mám dvouletého lumpíka. Hledám mu kamarády a sobě kamarádku. Můžu se přidat? 🙂
zdamik
12. únor 2010
Určitě, vítej do party 😃 . Odkud jsi? Jedna moje kamarádka se na konci února bude stěhovat taky do Čelákovic a mám 9ti měsíční Alenku.
zdamik
12. únor 2010
Tedy né já, ale ta moje kamarádka má 9ti měsíční Alenku - nějak se mi tam omylem vloudilo mám místo má 😃 . Já mám 4měsíčního kluka.
ammber
12. únor 2010
Bydlíme v domečku na okraji Čelákovic - poblíž Penny Marketu. Kam se kamarádka stěhuje?
zdamik
12. únor 2010
Tak to nevím, kam přesně se stěhuje, ale zeptám se, až s ní budu mluvit a povím jí o tobě 😉 . Já jsem ale myslela odkud jsi se přestěhovala do Čelákovic 😉 ? A kolik ti je let? Mě je 30 a taky nebydlím v Zelenči dlouho, předtím jsem bydlela na Praze 2.
anitta
12. únor 2010
ahojky tak já jsem ze Staré Bolesl. to je asi už daleko což?? 🙂
zdamik
13. únor 2010
Anitt, není 😃 . Já občas jezdím nakupovat do Brandýsa do Penny a to už je kousek, ne 😉 ?
anitta
13. únor 2010
zdamik no jasně to je kousek ale bohužel jakjsou zavřené mosty tak musís po dálnici ]-(
tak až sem pojedeš tak se můžeme dohodnout 😉
sluninka
13. únor 2010
shina...taky bydlím mezi Počernicema a Zelenčem 😉
zdamik
13. únor 2010
Anitt - určitě 🙂 , jezdíš někdy do Brandýsa?
Sluninka - ahoj 🙂 , nebydlíš náhodou v Čertousech? Občas tam jezdím s kočárkem, i když teď vlastně moc ne, protože je moc sněhu a spíš než cestička je to jak autodrom 😞
nynam
15. únor 2010
Zdravím Vás maminky, sháním dobrého gynekologa v okolí Lysé nad Labem ...doporučily byste mi někoho? Je tu některá se zkušenostma s paní doktorkou Jaroslavou Landovou (Lysá nad Labem)?

Budu moc vdecna, za vase prispevky, mam nejake problemy a potrebuju najit dobreho lekare.

Děkuji
ammber
15. únor 2010
Zdamik- ahoj, přistěhovala jsem právě ze Zelenče. Možná jsme se tam někdy potklaly s kočárkama 🙂 Je mě 35- trochu se nám protáhlo čekání na mimino.
zdamik
15. únor 2010
Ammber - ach jo 😢 , já jsem se zase přistěhovala do Zelenče a nikoho tu neznám, tak to zkouším takhle, škoda, že už tu nebydlíš 😞 .
Jinak mě bude v dubnu 31, taky jsem na mímo zrovna nepospíchala, ale zato o to víc si to teď užívám 😃 .
shinaautor
16. únor 2010
Halóóó 😉 , kde jste všechny?
verrka82
1. dub 2010
Ahoj, my bydlíme v Hor. Počernicích a taky jsme na procházky opuštěné 🙂
zdamik
6. dub 2010
Ahojky holky 🙂, do Počernic občas jezdíme, jinak bydlíme v Zelenči.
ivkaj
10. dub 2010
Ahojte, nechodíte některá na aqua aerobik do Čelákovic?
marinka
11. dub 2010
Ahojte holky, tak to vypadá, že se budeme do konce dubna stěhovat do Brandýsa nad Labem, teď bydlíme na Vsetíně, ale manžel začal pracovat v Praze. Máme rozjednaný jeden podnájem, snad to vyjde 😉 Vůbec nikoho v širokém okolí neznám, tak bych si moc ráda našla nějakou kamarádku z těchto končin 🙂
sluninka
11. dub 2010
mari... nejsme přímo z Br. ale bydlíme kousek a jezdíme tam s malou často... 🙂
marinka
11. dub 2010
Ahoj sluni, tak kdyby se ti pak chtělo někdy sejít, až tam budeme, tak budu moc ráda x-) A kde přesně bydlíte?
sluninka
12. dub 2010
mari... IP 🙂
tera28
28. dub 2010
ahoj jsem take ze zelence, nechodite nekdo na brusle? mezi pocernicema a zelenci je pekna cyklostezka na brusleni.
marinka
28. dub 2010
Tak o víkendu už budeme v novém ve Staré Boleslavi x-)
anetadr
12. kvě 2011
Zdravím - já jsem z Lysé nad Labem - bydlím tu jen chvilku a sháním nějakou maminku na společné trávení mateřské dovolené. Mám dvouměsíčního syna.
nunyyy
23. črc 2011
Ahojky maminky.. Před rokem jsme se s přítelem a nyní již skoro 9měsíční dcerkou přistěhovali do Zelenče.. Hledám kamarádku/maminku na volné chvilky a také aby i dcerka nebyla pořád jen sama a poznala také male kamarady 🙂
verunkaaa
12. zář 2013
Ahoj holky,

ráda bych to tu trošku oživila - vyskytují se nám tu aktuálně nějaké maminky/snažilky z Horních Počernic? 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli