• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky Horní Počernice a okolí. Jste tu?

Ahoj, ráda bych našla kamarádku Horní Počernice, Zeleneč, Brandýs n/l a okolí :wink: . Mám půlročního chlapečka.
8. únor 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,už tady debatuji s jednou maminou ze Želenče v jiné discusi.Já jsem těhule ze Svémyslic a ona je ze Zelenče a má 4 měsíčního chlapečka.Ale můžem se přesunout i sem :grinning: .A odkud jsi ty?
8. únor 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byslím mezi Zelenčí a Počernicema. Hledám někoho na společné kočárkování :wink: .
9. únor 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je paráda,jukni na tuto diskusi v regionech pod názvem Maminky ze Zelenče (Praha - východ),tam je ta mamina ze Zelenče,co taky nemá s kým by tlačila kočárek :grinning: ,určitě Tě ráa uvíta do party :wink: .
9. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: Ahojky Shina, mám taky chlapečka - 4 měsíce a bydlím v Zelenči.
10. únor 2010 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přestěhovala jsem se do Čelákovic a vůbec tu nikoho neznám. Mám dvouletého lumpíka. Hledám mu kamarády a sobě kamarádku. Můžu se přidat? :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě, vítej do party :grinning: . Odkud jsi? Jedna moje kamarádka se na konci února bude stěhovat taky do Čelákovic a mám 9ti měsíční Alenku.
12. únor 2010 v 10:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy né já, ale ta moje kamarádka má 9ti měsíční Alenku - nějak se mi tam omylem vloudilo mám místo má :grinning: . Já mám 4měsíčního kluka.
12. únor 2010 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bydlíme v domečku na okraji Čelákovic - poblíž Penny Marketu. Kam se kamarádka stěhuje?
12. únor 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevím, kam přesně se stěhuje, ale zeptám se, až s ní budu mluvit a povím jí o tobě :wink: . Já jsem ale myslela odkud jsi se přestěhovala do Čelákovic :wink: ? A kolik ti je let? Mě je 30 a taky nebydlím v Zelenči dlouho, předtím jsem bydlela na Praze 2.
12. únor 2010 v 15:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já jsem ze Staré Bolesl. to je asi už daleko což?? :slight_smile:
12. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anitt, není :grinning: . Já občas jezdím nakupovat do Brandýsa do Penny a to už je kousek, ne :wink: ?
13. únor 2010 v 08:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdamik no jasně to je kousek ale bohužel jakjsou zavřené mosty tak musís po dálnici :angry:
tak až sem pojedeš tak se můžeme dohodnout :wink:
13. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
shina...taky bydlím mezi Počernicema a Zelenčem :wink:
13. únor 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anitt - určitě :slight_smile: , jezdíš někdy do Brandýsa?
Sluninka - ahoj :slight_smile: , nebydlíš náhodou v Čertousech? Občas tam jezdím s kočárkem, i když teď vlastně moc ne, protože je moc sněhu a spíš než cestička je to jak autodrom :frowning2:
13. únor 2010 ve 22:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Vás maminky, sháním dobrého gynekologa v okolí Lysé nad Labem ...doporučily byste mi někoho? Je tu některá se zkušenostma s paní doktorkou Jaroslavou Landovou (Lysá nad Labem)?

Budu moc vdecna, za vase prispevky, mam nejake problemy a potrebuju najit dobreho lekare.

Děkuji
15. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdamik- ahoj, přistěhovala jsem právě ze Zelenče. Možná jsme se tam někdy potklaly s kočárkama :slight_smile: Je mě 35- trochu se nám protáhlo čekání na mimino.
15. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ammber - ach jo :cry: , já jsem se zase přistěhovala do Zelenče a nikoho tu neznám, tak to zkouším takhle, škoda, že už tu nebydlíš :frowning2: .
Jinak mě bude v dubnu 31, taky jsem na mímo zrovna nepospíchala, ale zato o to víc si to teď užívám :grinning: .
15. únor 2010 v 16:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Halóóó :wink: , kde jste všechny?
16. únor 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my bydlíme v Hor. Počernicích a taky jsme na procházky opuštěné :slight_smile:
1. dub 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:, do Počernic občas jezdíme, jinak bydlíme v Zelenči.
6. dub 2010 v 11:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nechodíte některá na aqua aerobik do Čelákovic?
10. dub 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak to vypadá, že se budeme do konce dubna stěhovat do Brandýsa nad Labem, teď bydlíme na Vsetíně, ale manžel začal pracovat v Praze. Máme rozjednaný jeden podnájem, snad to vyjde :wink: Vůbec nikoho v širokém okolí neznám, tak bych si moc ráda našla nějakou kamarádku z těchto končin :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari... nejsme přímo z Br. ale bydlíme kousek a jezdíme tam s malou často... :slight_smile:
11. dub 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj sluni, tak kdyby se ti pak chtělo někdy sejít, až tam budeme, tak budu moc ráda :dizzy_face: A kde přesně bydlíte?
11. dub 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari... IP :slight_smile:
12. dub 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj jsem take ze zelence, nechodite nekdo na brusle? mezi pocernicema a zelenci je pekna cyklostezka na brusleni.
28. dub 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o víkendu už budeme v novém ve Staré Boleslavi :dizzy_face:
28. dub 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím - já jsem z Lysé nad Labem - bydlím tu jen chvilku a sháním nějakou maminku na společné trávení mateřské dovolené. Mám dvouměsíčního syna.
12. kvě 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky.. Před rokem jsme se s přítelem a nyní již skoro 9měsíční dcerkou přistěhovali do Zelenče.. Hledám kamarádku/maminku na volné chvilky a také aby i dcerka nebyla pořád jen sama a poznala také male kamarady :slight_smile:
23. črc 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ráda bych to tu trošku oživila - vyskytují se nám tu aktuálně nějaké maminky/snažilky z Horních Počernic? :slight_smile:
12. zář 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek