• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky Horní Počernice a okolí. Jste tu?

Ahoj maminky, ste tu některá přímo z Horních Počernic? Chceme se tam cca za 4m stěhovat a tak by ě zajímalo, co nás čeká? Jak se vám tam líbí? Jinak my máme 15m klučinu :slight_smile:
23. zář 2013 ve 21:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela Ahoj :slight_smile: My už jsme toho vystřídali více - Stodůlky, Letnou i Boleslav a v Počerkách se nám líbí nejvíce. Kde přesně budete bydlet? :slight_smile:
24. zář 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přesně nevíme, teprve hledáme, ale chceme se stěhovat co nejříve. Po novém roce budeme prodávat byt v Čelákovicích, máme už zájemce (teda aspoň doufáme, že to klapne) a pak prodat byt na Hájích, kde bydlíme a najít ten "náš" byteček . Trochu je to komplikované, ale půjde to :slight_smile: Je to kompromis... manžel chce být v Praze a já bych nejraději zpět do Čelákovic, tak Počerky jsou tak napůl cesty :slight_smile:
24. zář 2013 ve 22:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela A raději byste novostavbu, anebo spíš nějaký starší, ale levnější bytík? :slight_smile: My tu jsme v pronájmu, ale co nejdříve to půjde, tak tu chceme byt také koupit. Já bych byla najraději, kdybychom si tu koupili baráček, ale je to pro nás finančně zatím nerealizovatelné. Tak snad v budoucnu :slight_smile:
25. zář 2013 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož jsme v Čelákovicích bydleli v novostavbě a teď v paneláku, tak novostavba je prostě super, ale má taky své nevýhody...Na Hájích bydlíme od února a to kvůli manželovi, je rozený paražák a teď vidí, že je to tady příšerný, ale je zase pravda, že jsme víc spolu a pomůže mi se synkem, ale sám uznal, že to cce hlavně větší byt a kousek dál a jelikož máme v Čelákovicích švagrovou s rodinou, se kterými se často vídáme, tak Počerky jsou zlatá střední cesta :slight_smile: Hledáme byteček někde v kllidnější části, kde je i škola, školka,...a může být i panelák, ale ten nižší, prostě, aby se tam sousedi časem aspoň trochu znali...asi rozumíš, co tím chci říct :slight_smile:Jo baráček... to by byla nádhara, ale o tom si necháme zdát, možná někdy v příštím životě a nebo by to chtěla vyhrát ve sportce :grinning: Je v Počerkách něaké matřské centrum? Nevíš, jak to tam vypadá se školkou? Asi je taky plno, co?... :confounded:
26. zář 2013 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela
@verunkaaa tak já jsem z Černého mostu, ale v sobotu se stěhujeme :grinning: do Milovic :grinning:. Jinak v porovnání s ČM si myslím, že HP jsou zlatý. Je to blízko k metru, občanská vybavenost je dobrá a je tam větší klid. Viděla jsem tam prodávat nějaké novostavby, ale do těch bych upřímně nešla. Co vím, tak jsou dost drahé a zároven to asi nebude přehnaná kvalita.
26. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela Se školkou Ti neporadím, ale vím, že jich tu je víc a obě se moc hezky o děti starají. Počernice vůbec mají vzdělávací instituce na vysoké úrovni, je tu i umělecká ZŠ, gympl .. obchodka. Všechno na dosah ruky. A co vím, tak tu je Mum, najdeš na googlu :slight_smile: Osobní zkušenost nemám, ale maminky si jej chválí. :slight_smile:
26. zář 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n 3+1 za 5 mega :rolling_eyes: Do toho bych nešla i kdyby okna byly pozlacený :grinning:
26. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa :grinning: :grinning: :grinning: no to teda, zlatý naše 3+1 se zahradou :slight_smile:
26. zář 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n
@verunkaaa
Taky už do novostavby nechceme, měli jsme již jednou zkušenost a stačí nám to... byla to samá reklamace a nahánění ohledně náprav a nakonec jsme se stejně odstěhovali, ale ne kvůli novostavbě, ale manžel chtěl prostě o Prahy... :confounded:
Jinak děkuji za informace o možnostech v HP, určitě tam je toho až dost :slight_smile:Jen jsem teď koukala na byt 3+1 80m2 za 2,9mil, to mi přijde moc, jinde v Praze se dá sehnat levněji :frowning2: Tak ještěmáme krapek času, tak by mohli zlevnit či bude něco jiného :wink:
27. zář 2013 ve 14:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela To je předražené, dá se tu sehnat hezký byt i za 2,3-2,5. Záleží ale hodně na tom, jestli jste ochotni si třeba upravit jádro a podobně :slight_smile:
27. zář 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle, manžel do umakatu nejde, ale kuchyňskou linku mít ťip ťop nemusím, to počká, chceme už finální byt, takže postupně by se dalo do kupy. Důležitá je pro nás podlaha a koupelna(hlavně ta koupelna), zbytek se dodělá postupně...Prostě aby se tam dalo hlavně bydlet. Nacpali jsme hodně peněz do té novostavby v Čelákovicích a prodejem se nám to vůbec nevrátí, takže jsme ponaučeni a tentokrát půjde vše postupně... :slight_smile:
27. zář 2013 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nás to teď vypadá, že možná dostanem výpověď z nájmu, takže si s tím budeme muset pospíšit :angry:
3. říj 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se budeme konečně stěhovat :slight_smile: , ale až tak cca konec března, po reko...
15. led 2014 ve 21:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela ahoj :slight_smile: s námi to dopadlo podobně, v prosinci jsme koupili v HP byt a teď ho rekonstruujeme. Kde jste nakonec něco sehnali?
3. dub 2014 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verunkaaa
Ahoj, budeme se stěhovat za 14 dní :slight_smile:, budeme bydlet u Alberta, kde vy?
3. dub 2014 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iwulela taky to vidím za dva týdny :slight_smile: my nakonec vybrali být u. Penny, ale u alberta jsme bydleli předtím a je to tam fajn :slight_smile:
3. dub 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, tak se hlásím do party, sice mimino ještě není na světě ale nejpozději v půlce června bude. Bydlíme naproti pekárně, tak kdyby některá chtěla na kočárkování, budem jen rádi :slight_smile:
4. čer 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, přidal by se někdo z HP či okolí na procházku?
26. zář 2014 v 15:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem z HP, jsem ve 13tt, takze bych se k Vam rada pridala. Bude to prvni mimco, a pokud vse dobre dopadne, tak v dubnu zaciname s prochazkovanim, ma to nekdo podobne?
26. zář 2014 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi to se nepatří vím o tom... taky jsem z Počernic a trošku mi chybí stránka na FB která by sloužila pro maminky co nakupují nebo prodávají vecičky po svých ratolestech, tak jsem jednu založila a budu ráda za vaše sdílení

děkuji :slight_smile:

https://www.facebook.com/groups/791041194327211/?fref=ts
4. led 2016 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek