• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Ahoj vsechny tehulky a maminky v UK,
rozhodla jsem se zalozit nove tema. Jestli je tady nekdo, kdo si chce jen tak povykladat anebo se podelit o zazitky nebo se na neco zeptat, jsem tady. Bydlim v Anglii 10 let a mam 2 deti Tobika (skoro 3) a Karolinu (10 mesicu). Videla jsem, ze tady docela dost lidi, co bydli v Anglii, tak se kdyz tak ozvete. Tesim se.
10. lis 2008 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme tady teda :grinning:
14. lis 2008 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, ja jsme maminka maleho Sebastiana - ted je mu 8 a pul mesice. V Anglii jsem 6 let. Bydlime v zapadnim Londyne - v Chiswicku. Budeme se ale stehovat - mame maly bytecek a planujeme druhe miminko do dvou let, tak abychom meli misto. V Surrey mame rodinu - blizko Horsham.
14. lis 2008 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
ja mam ellu 9 a pul mesice, bydlime v doveru v kentu.
14. lis 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, nejsem ze surrey ale z readingu- berkshire :wink: a mame 8.5 mesicni Phoebe :slight_smile:
14. lis 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari kdy planujete druhe babo? ja premyslim, ze pristi rok na konci leta bych chtela "zapadnou" :wink:
14. lis 2008 v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky Peto, no my bychom chteli v cervnu na dovolenou - tak to jeste ne, to si chci davat drinky na plazi, vino k veceri :wink:
Ale tak do toho konce leta by to bylo taky dobry - strasne se mi ted libilo mit jarni miminko, tak to zopakovat :slight_smile: vcera, kdyz jsem sla kolem paty a uz byla tma, tak mi to bylo lito.
To by bylo dobry kdyby se nam to povedlo zase stejne!

Ono to jeste vse zalezi od toho naseho stehovani - zatim vyckavame kvule te spatne situaci. :unamused:
14. lis 2008 v 17:19  • Odpověz  • To se mi líbí
vsak ho tam muzete splodit mari :sunglasses:
14. lis 2008 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
jeee, Mari, tak to jsme na tom uplne stejne, ja bych taky chtela koncem leta at mame jarni miminko..takze kdyz to vyjde tak zase budeme rodit spolu, jo?????

teda to by byla prca, kdyby se nam opet narodili prckove den od sebe... PS: videly jste zalozenou novou diskuzi ? :wink:

Kitty, kde ty se dneska flakas, ze nejsi na skypu? a ty Mari taky :grinning:
14. lis 2008 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
priste mam ale holcicku! :dizzy_face:

ja mam trochu rymu - tak varime kureci polivku. Sebika jsem radsi kojila i odpoledne, taky mu trochu tece z nosu, tak aby se to nejak nerozjelo - jeste porad nespi, tak jsme trochu vyrizeni.

jojo diskusi jsem videla - ja se zatim nejak nedokazu prenyst pres tu 'vtipnou' historku s pani na uklizeni, ktera me neskutecne sokovala (ale nechci to ani tady dal rozebirat :wink: )

co se chystate delat o vikendu? my asi jen uzdravovat, a mozna nejake nakupy. zjistila jsem, ze uz fakt nemam nic na sebe. uz nosim Jakovi ponozky :sweat_smile: a i jeho pasek na kalhotach!
14. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
mari ja na tu uklizecku chtela taky reagovat, nic tak namyslenyho a stupidniho jsem neslysela co pamatuju, jako pochopila bych to jeste od nejaky posh damy, ale od sekretarky?????

docela me to urazilo, ja si driv privydelavala cleaningem..takze takovyhle povrchni reci me dokazou vytocit do ruda..ja uz na to kaslu... musim rict, ze proste dokud se tam budou lidi ohanet takovyma recma tak tam radejii nebudu chodit. .

S tou rymou ti rozumim, vsak ja byla marod ted uz skoro 2 tydny a porad beru antibiotika, ale alespon uz je mi dobre... Nase P. ma ale porad rymu, jeste tak 3-4 denne ji musim odsavat nos, ale uz se lepsi..

My zitra asi taky vyrazime do mesta, potrebuju nakoupit nejake jars pro malou a chci se podivat do ELC na vanocni darky, jeste tak a jsme hotovi..

Taky potrebuju neco na sebe, potrebovala bych si koupit kalhoty, ale nechce se mi utracet za jeansy kdyz jsem furt velikost 12 a blila bych ze sebe..nejvetsi prca je, ze jsme ted zacali jist fakt dost zdrave, ja i kazdy den poctive cvicim a za tenhle tyden jsem pribrala kilo..tak kde je spravedlnost???? :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
krasavice ze vsech nejkrasnejsi :dizzy_face:

kittyna usla vecer s ellouchem

petino a nemas dostat kramcle ze tak pribiras? ja js se teda nevazila ani nepamatuju, s tou 12 uz js se teda pomalu smirila, ony jsou i horsi velikosti treba 26 :confounded:

ja bych teda mela konecne poradne uklidit, pristi tyden ma p tu dovolenou a to zas udelam prd, jeste budem trochu cestovat, mame rande s oliskem jeden den a pak js pozvani na chinese take away :grinning: dala bych si i chlebicek :sunglasses:

vecer js zapla topeni a nechala js ho zapnute a chudinka ellun je cela zpocena, pze chrapala u nas v posteli, tak js to ted vypla doufam ze neumrznem v noci, ale zima venku neni.

ja js se i chystala ze si udelam poradek ve skrini a v botech, pochybuju ze 8cm podpatky budu jeste nekdy nosit a kdyz jo tak uz nebudou moderni, takze to je plan na vikend
15. lis 2008 v 01:27  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.bata.cz/kategorie/web-katalog-detska-obuv-domaci-obuv

takze ty ruzove kozene a pak jeste ty papuce s tou otevrenou spickou
15. lis 2008 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
hele co rikas na pipkoidni plkani ? :grinning: :grinning:
15. lis 2008 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyz na to jdu tak VEDECKY... kdopak dneska vypadne z XF? :grinning:
15. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky pojde poplkat a nebudte pipkoidi. :grinning:
15. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
plkyne reklo se o reklame
15. lis 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
no daniel nic moc, ale taky mi ho bylo lito kajika gottika, alexandra ta je dobra vzdycky, nejvic me sere ze js se chtela divat na toho merlina co davaji na bbc1 videla js ukazky v kine
15. lis 2008 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
alexa je fakt super, to je docela velky favorit, co? i kdyz pro me furt vede Diana...doufam, ze dneska nezklame a pujde opet dal..i kdyz hadam, ze kdyby slo do tuhyho tak jde zkrz Alexandra..

Ja chtela koukat zase na nejakou tu comedy show co ma dneska byt v tv, nevim v kolik....

Hele pinda rachel bude delat amy winehouse..to by mohlo byt zajimave..to je totiz to jedine co ona umi..
15. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no ma dneska zpivat, p se dival na net tak js taky zvedava
15. lis 2008 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a jeste jak tam ten daniel rikal ze ta mala vypada cim dal tim vic jak jeji mami :cry: :pensive: :frowning2:

ale ta cheryl ta mi pije krev co tu hubu otevre
15. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
ja cheryl nemusim, ale je to docela kocka, co? za jeji figuru bych zabijela...
15. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a dnesk ajs koupila ten krtkuv dort tak zitra v noci budu petinkovi delat dortik a pak si pral sunday roast na dinner :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se hecnu
15. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ja bych radsi byla jak danii a uplne nejradsi jak kylie :grinning:
15. lis 2008 ve 20:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ja chci aby daniel postoupil, me je ho fakt lito, gottaka jednoho, hlavne vzdycky kdyz mluvi to te zene tak me to vezme :cry:

ta mala je krasna...
uz je po reklame
ja roast dinner nikdy nenelala, neumim....

ja dneska delala tu pastu bolognese s olivama a kaparama..mnam mnam..
15. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale zas nejlepsi neni, prala bych mu tak mezi posledni 4, ale vylozene tam neni nikdo koho bych fakt nemusela nebo byl ubohy krom te rachel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no a udelas chlebicek jak budes mit tak veledulezitou navstevu :sunglasses:
15. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
kdes sehnala krtkuv dort????

umis pect nejaky dobry dort? jako od zakladu?
15. lis 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
chlebicky jako chlebicky nebo chlebicek jako chlebicek? :grinning:

Muzeme s vama teda ten pristi vikend pocitat?
15. lis 2008 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 38
Tvůj příspěvek