• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
pojd :wink: je to ceskoslovenska party - katarinska! budou tam stoly s domacimi pochoutkami :dizzy_face:

ty brdo minituck! zkusim si o to rict taky!
18. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani oranzovou :grinning: Ja necim jaktoze mi ju vymazaly :unamused:

Andry -mala byla prdelkou napred - v den cisare plan.,ale zjistily ze je otocena ...tak jsem sla normos a po vice nez 20ti hod zjistily,ze je zase otocena tak sla js na cisare.proto jsem dobrovolne rekla ,ze druhe jedine pres moji mrtvolu nebo to uz nechci prozit :pensive:
autor
ja teda nevim, jak vase deti, ale to moje bylo asi nejaky hyperaktivni a furt jsem za nim nekde litala.
lena na pase musi byt tvoje foto ne claudi :wink:

minituck joo :fearful: :fearful: :fearful: zavist :unamused:
18. lis 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky mam novou fotku Claudinky - co rikate,ze je krasna - cela maminka :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
mari ja jediny, komu malou "sverim" je manzel, jinak se proste bojim, podle me jsou vsichni ostatni neschopni blbci a nedokazou se o ni postarat :grinning: #

Jani to jo, ja si pamatuju jak jsem kazdou smsku co mi kdo poslal hned otvirala v nadeji, ze pises, ze rodis.. a pak baby Coleman sms konecne dorazila ( ja vedela hned,ze Coleman neni jeho jmeno, ha ha :grinning: ..ne jako nekteri...}

Ja si pamatuju jak jsem ti textovala, kdyz me prdla voda... a ted uz mam dite s desatym zubem na ceste :grinning:
na jakem pase ? :sweat_smile:
ja ted uz jdu jen do tmavych barev do kocarku a autosedacek. v autosedacce mame svetle zelenou (az z nemecka jsem si to nechala poslat kvuli te barve) a ted jak je Sebca na prikrmech tak to furt peru a peru a peru. vsechno je na tom videt.
18. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni fotka co se zobrazuje u tvych prispevku..admini ti to smazou..musis tam byt ty+claudi nebo jen ty..
18. lis 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lena auuu, to by docela nastvalo a delali ti scan jeste ten den pred tim planovanym cisarem, protoze nejak nemuzu uverit, ze by se tam ta tvoje mala tak motala, vzdyt na to tam uz ve 40. tydnu nema misto... me jedna midwife taky tvrdila, ze je tobik hlavou dolu a cpala me do normalniho porodu, ale ja vedela, ze ma nohy nahore, protoze si je furt zasprajcovaval za moje zebra. takze si prosazuj cisare, oni ti teda budou mozna tvrdit, jak je to nebezpecny, ale kdyz budes trvat na svem, tak ti ho musi udelat. volba je tvoje a musim rict, ze tady v uk se toho docela drzi.

Jani ja bych sla taky do oranzove, ja mam cerny a v lete v nem byl maly vzdy spoceny.
18. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja uz vim,uz zmensuju jinou :pensive:
ja mam takly hyperaktiva hadam :sweat_smile:
Kitty mam tu fotku co kde se ti libi moje kozy :grinning: ,jdu spat papa
18. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peto, ja jdu na damskou jizdu - Sebik bude s Jakem. Jake rekl ..go as long as I do not need to go.. :grinning:

Claudinka je krasnoucka :slight_smile:
autor
kitty no vidis, predpokladam, ze mala jeste nechodi. karolina jen lozi, ale tak rychle, ze nez se otocim, tak uz je na opacne strane bytu a vytahuje neco jineho. supacka mala. :confounded:
ja mam sedozeleny ale neji v nem :slight_smile:
Janko jdi do cerne.. ja jsem rada, ze mam sedy kocar...presne jak rika marika, ja uz jen do tmavych barev, mala vsechno zadela...

jen me depta, ze mothercare nedela cerny bodycka.. :grinning: protoze ty plain maji jen v bile a to mame hned jako prase
18. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja chci taky na partyyyy :grinning: Jsem nikde nebyla ani nepamatuju, coz o to , sla bych hned, ale kvuli kojeni nemuzu :cry:

No ja asi nakonec pujdu do cerne, je fakt asi takova nejpraktictejsi! ale zase nejvic boring :sweat_smile:

Jj Peto jeste ze jsme mu nedali Coleman Coleman co? :grinning: Ja si taky pamatuju jak jsi psala, tak jsem pak na tebe myslela a cekala, kdy dorazis na skype :grinning:

Lenous, mala uz je taky velika co? To leti....

Andy, taky bys mela dat nejake fotky, at se podivame na tvoje deticky ! Coz mi pripomina, ze bych taky mohla updatovat to svoje album tady.....
18. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lena dobrou noc, asi te budu taky nasledovat, az srovnam tobika. v posledni dobe nechce jit jinak, nez s kocourem. a vysvetli kocourovi, aby u neho v posteli zustal :confounded:
18. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ja mam cerno-oranzovy.,jaky si chces kupovat?
18. lis 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste nechodi ale dnes zkousela tlacila pred sebou krabici a pochodovala jinak taky leze docela rychle a kramuje vsude :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lena toho je tam tak videt na te fotce

jen pro info lena jde na nove kozky pristi rok v lete a kdyz js videla tuto fotku tak js ji rikala ze ma dobre a nepotrebuje :sweat_smile:
18. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak ted nevim s tou barvou, to je fakt Andy (teda nevadi ze ti tak rikam :grinning: ) ze v lete by se v tom potil... No tak mozna nakonec bude ta modra, tu jsem videla v obchode 'nazivo' a libila se mi, oranzovou jsem nevidela. No holt kdyz bude druhe holcicka, bude v modrem kocaru :grinning:
18. lis 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani...apdejtuj :grinning:

Andy jojo, pridej fotky at se muzeme podivat na tobika a karolinku :slight_smile:

Mari tak to bych taky sla, kdyby hlidal rob tak jdu v s klidnym srdcem..teda stejne bych nemela co na sebe, krom jeansu a tricek stejne nemam co nosit...fakt jako socka :grinning:
18. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani udelam, jen co se k tomu dostanu, nejak nezvladam. je to narocne. nevim, jak vy, ale me pripadne, ze neustale uklizim po detech, manzelovi a zviratech... :rolling_eyes:
18. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych brala ty modre :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja asi budu taky muset zmenit fotku v profilu, ze jo?

jdu na vecu, mozna se pak jeste stavim :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty tam mas rameno mari :grinning:
18. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jani koukej mu poridit ruzovy footmuff at ma ten kocarek vesely :grinning:

andy s tim uklidem to znam, uklizim denne, vysavam denne a stejne je to tu vecer jak po vybuchu...

to mi ted zase pripomelo, ze me fakt sere jak vsechno musim delat sama..me prijde, ze kdyz manzovi nereknu at neco udela tak by se tu valel v bordelu..navecereli jsme se a ja schvalne cekala jestli se nabidne,ze by to alespon hodil do mycky, kdyz ja varila..ale ani boha, lezi na zemi a cumi na tv...takze ja jdu poklizet, jinak me zitra chytne amok!
18. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tak to musime z leni vyrazit nejake info, nechava si je delat tady nebo v cr?

jani ten kocarek vypada dobre, ale musim konstatovat, ze bych si uz cerny znovu neporizovala. jednak kvuli tomu letu a jednak, kdyz v nem decka jedli, tak je vsechno upatlany.

vy jeste vsichni kojite, ted si pripadam, jako hnusna macecha, co odstavi vlastni dite od dobrot svete :frowning2:
18. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek