• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
tak me se libi ten cerveny ...tak ted uz fakt valim papa
18. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na im celebrity pak mozna zas dojdu jestli laptak nezabere tatin :slight_smile:
18. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky valim, jdu jeste jednou zpracovat tobika. dobrou noc.
18. lis 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee tak vsechny jdete uklizet co? Ja taky nikdy nic jineho nedelam, bud uklizim nebo varim :unamused: taky uz toho mam nekdy dost, ale co, vybrala jsem si to sama :grinning:

Tak teda holky s tim kocarem ted uz vubec nevim!!!!!!!! Pak vam dam vedet, jdu se divat na jungle :wink:
18. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy ja nekojim, klidek, jsem nekojila od 2. mesicu :wink: proste nam to nejak z niceho nic neslo a mala odmitala..

Ja mam poklizenou kuchyn ( diky bohu za mycku) a jde se koukat na Im a celebrity..pak se opet ozvu ( o reklamach) papa
18. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja ccele uklizeni serinkuju

uklidim rano
18. lis 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uklizim kazde rano a zadny rozdil nevidim :grinning:
18. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
smellie tak jak byl ten tobik teda hlavou dolu nebo ne, pze jsi tam psala ze midwife tvrdila ze je hlavou dolu a ze se ti sprajcoval o zebra, ale byl hlavou navrch ne??? :confused:

moje ella byla celkem velka a byla spatne natocena hlavickou, pomalu js se otvirala a tak doktorka rekla ze by mi doporucovala cisare
18. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja uz jdu taky chrnet, bordel v kuchyni mi zbyl taky na rano :unamused:

Apdejtla jsem ty fotky, ale dlouho to trvalo tak je tam jen par novych....

tak dobrou!
18. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ja jdu obdivovat oliska :slight_smile:
18. lis 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no colemanek je korinek uz se na nej tesime, isabel tres se :dizzy_face:
18. lis 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobrou kocky
18. lis 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja nestiham ani cist, jenom zbezne... :zipper_mouth:

No s tema porodama teda dobrovolny cisar bych si taky dala rict.. No lenajz to je pravda kdyz melas prvniho cisare tak u druheho ti daj vybrat! Takze Claudinka bude mit mozna nakonec bratricka nebo sestricku :grinning: !!

No Ellatko si bude muset vybrat jinde I'm afraid, Olisek ti to vsecko brzo povyklada :stuck_out_tongue_closed_eyes: !!

Pekne si delejte sraziky a my utrem nos :frowning2: ...
Vsak nam uz se to s Janickou beztak krati :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..

Mari, ten virus je hnus, nastesti uz je vam lip... Snad ta selest nic nebude! Od nemoci pryc...
Ja jsem cetla ze v CR bude velka chripkova epidemie, mam z toho nervy pac mala je jeste na tech imunosupresivech. A miminka nemuzou mit flu jabs? Musim se zeptat ve spitale jak ted pujdem na krev..

Nic jdu delat flasky a vy kojicky si poradne umyjte kozenky :grinning: , ne ze to odflaknete ze nemusite vyvarovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
18. lis 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pak jdem na PB kitajz, jak jsi daleko?
18. lis 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
o te chripce js to ted cetla na netu, oli nemuzou ti isku naockovat nebo to u takhle malych jeste nedelaji?

vsak ty se taky srazis s lenou :slight_smile:

jako oli s pb js velice velice behind, u druhe serie zatim, nemam s ni vubec cas, a vecer me zas otravujes na skype ty kvuli pridavkum :grinning: , mam ja to tezke
18. lis 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli a co tak nejaky ten update u tebe s fotkama :slight_smile:
19. lis 2008 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute svetice

nerikejte mi ze jeste vsechny chrapete :confused:

ja valim ven s deckem, az prijdu budu se snazit trochu dohnat ten pb :dizzy_face:
19. lis 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitty jen jdi do toho...preberte jim Oliska...jako ho prebrala Isabelka nam :angry: :grinning: .. at ted vidi zac je toho loket :grinning: :grinning:

U nas uz se nechrape od pul osmy, ale mala je v nalade, ze se proste musi dostavat kam nema ( pod televizi a do prostror odkud nevyleze sama) takze porad knuci a stezuje si...

Me v noci strasne bolela hlava, jsem nejak blbe spala a asi jsem si prelezela krk ci co...
19. lis 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jeste k tomu rodicaku, nechavate si ty penize posilat na ucet sem do UK?? me porad mama tvrdi, ze se za to plati desne penez, kdyz si to necham posilat sem, ale myslim si, ze jen keca a chce abych ty prachy nechala posilat na ucet k ni a ona tak bude mit kontrolu nad tim jak moc v CR utracim :angry:

muzete mi dat prosim vedet jak to je? protoze jestli je to nejaky mini poplatek tak bych si to samosebou nechala posilat radeji sem na ucet nez k nim :unamused:
19. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :grinning:
My jsme rano byli si zazpivat a ted mi mimi spi...Odpo zas valime ven, kdyz je tak hezky jeden den v mesici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kitty jsem velice zvedava jak si padnou nasi mladi do oka v ten ctvrtek :grinning:
19. lis 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si to nechavam posilat k tatovi na ucet, ale kdyz mi posilal prachy ze stavebka co mi skoncilo v cr, tak js platila £7 poplatek, ale posilal £3000, takze zas az takova traga to neni, ale prevadi to podle aktualniho kursu, ja tim ze js cekala s tim stavebkem js vydelala £700

no jani taky js zvedava, pze ta je ted uknucena jak blazen

my uz js venku byly, ted ji jdu ukuchtit lovely lentils
19. lis 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojik kocky,
koukam ze tu pribiyli nejake nove diskuze :grinning: , tahle se mi docela lobi :grinning: snad se taky zapojim

Caira- penizky jou poslat jenom na cesky ucet, sice tam mjai kolonky "jako" ze i na zahranicni v ramci EU ale proste jim to nefunguje :angry: -system jim pry ty cizi ucty nebere, takze nejlepsi je to asi posilat k rodicum co uz ucet maji nez si zakladat svuj a pak platit zbytecne a nehorazne poptatky za vedeni :angry:

SMELII
prosite jestli jsem dobre cetla ty jsi mela cisare 2x? ja prave porad premyslim a nemuzu se rozhodnout, bojim bojim normaniho- jsem totiz hrozny srab na bolest :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
My obedvame taky dneska lovely lentils :dizzy_face:

Vejapa, ty jsi ted tehotna? ze tam mas 469tt :grinning:
19. lis 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka, ja vim, teprve ted jsem si tam zadala datum :grinning: uz by to snad melo byt ok :wink:
19. lis 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm..takze mi nezbyde nez to posilat k nasim ...

Veja gratulace k miminku..jak se tesis na dalsi prirustek? :slight_smile: a co pohlavi, nechcete znat?

ja obdivuju kazdeho kdo vydrzi to nevedet, ja byla zvedava :slight_smile:
19. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja jsem asi vazne uplne blba :sweat_smile: :dizzy_face: ale co je to ten minituck? sem to asi nikdy neslysela :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v jakem kontextu?

to muze byt maly tummy tuck :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, my pohlavi nevedeli ani u Leilinky-ne ze bysme nechteli (tenkrat) ale meli jsme utz 2x a proste se nechtela ukazat :grinning: tak jsme to brali ze to tak ma byt a ted jsem za to rada-o to je to po porodu krasnejsi :grinning: a ted to muj vedet chtel ale ja ne- pac porad tak nejak uvazuji o plan. cisari a kdybysme vedli pohlavi a pak i presny datum narozeni to uz by byla hrozna nuda vsechno vedet a stejne vybavicku mam a neutralni oblecky 0-3 mes tak je to jedno :wink:
19. lis 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no psaly jste tu o tom v souvislosti s tim porodem, ale ted uz nevim kdo to psal :unamused:
19. lis 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem to nasla:
to psala Andrea-Smelii :tobik byl naopak a u karoliny se me zeptali, jestli chci zase cisare. kdyz jsem rekla, ze jo, tak jasali radosti. pry nedoporucuji u druheho normalni porod, tak nevim. dokonce mi i udelali minituck....
no ona mi to snad vysvetli co presne ji to delali :grinning:
19. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek