• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
holky je mozny si vubec vybrat cisare???

ja bych u druheho rodit prirozene nechtela, po tom zazitku posledne z toho mam proste hruzu, ale nevim jestli je to mozny si to "vydupat"?
19. lis 2008 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ja myslim ze si s tim "vydupanim" asi moc uspet nejde nebo i zalezi na pristupu midwife-nevim,
me tak se tak nejak porad snazi smerovat na normos porod a i konzultant mi rekl ze "nevidi jedinu duvod" proc mit znovu cisare, ze mam 60% porodit normalne :confused: - coz nam prijde docela male procento tak zatim se porad priklanim k druhemu rezu-ktery nebudu mit problem dostat kdyz na nem budu trvat.
Ale asi taky hodne zalezi jakou mas medical history a jake prblemy jsi mela pri prvim porodu.....
19. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis cus teto vejapko, uz jsi i mimo odtajnila se divam :grinning: :grinning: :grinning: jak se mate?
19. lis 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
ten minituck je ze ti odriznou i kousek te floppy skin nez te zasijou :wink: , takze nemas takovy bachor posleze
19. lis 2008 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
caooo kittous, no to vis uz bylo nacase se zacit "chlubit" :grinning: neeeee tak nejvetsi riziko je uz snad za nami a podle toho jak se tam ten podnajemnik stehuje tak se ma asi dobre :grinning:
no me i ted pekne zasili a vubec zadny previs nemam tak budu doufat ze i priste odvedou stejne kvalitni praci, operoval me jaky polak tak to mam brisko primo vystavni :grinning:
19. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
jezis me taky delal :grinning: polak
19. lis 2008 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no musim na chvily zmizet do sainsburys a toho mojeho male skrecka musim vzit sebou- to zas z ni budu spocena az na prdeli jak mi bude vsude utikat a hazet vse do kosiku - zlate rocni miminka co vas jeste pekne poslouchaji :grinning:
19. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
veja: ja doufam, ze to na cisare uhraju, ja uz fakt prirozene rodit nechci..u me porod jakz takz rychly, ale nemohla jsem ji vytlacit...pry mam moc spodkove svalstvo..takze po trech hodinach ji nakonec museli tahat pumpou..a jeste mi pak nakonec praskli stehy, dostala se mi tam infekce takze se mi to hojilo skoro 3 mesice s ATB..des bes..takze uz to fakt znova nechci... :rolling_eyes:

kdyz budu muset tak budu muset, ale reknu jim hned, ze netlacim, at me smiknout hned a vytahnout mimino rovnou, nebudu nikomu delat tri hodiny blbce bez uspechu :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
peto nezapomen co r ikala marika o te nemocnici v kingstonu :wink:
19. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Caira
no ja se ti ani nedivim, tyjo tolik hodin tlaceni, ale v podstate ja ani nevim co to je, do tehle stage jsme se uz nedoatali :wink:

Kitty
a co rikala o nemocnici? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, hlasim jen,ze za chvili utikam predam Anuli tchynce a jdu na japanese

vejapa - dobrej predkladanej datum porodu...Anule se narodila 16.2. :slight_smile:
19. lis 2008 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
krtecek- no podle midwife je 16. ale jelikoz nevim den posl.MS ale jenom dle utz tak na kazdem webu to pocitaji jinak, nejak ten presny datum neresim- proste to bude nekde uprostred unora :wink: .
a ty se mas ze ti tchyne hlida, taky bych to obcas potrebovala, ale zel tu nikoho z rodinky nemame tak si holt musime vystacit sami :fearful:
19. lis 2008 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute,

Jenom jdu pozdravit nebo zase nestiham, mala mi konecne usla, kam se ten den vzdycky podeje :cry: ... Vlastne jsem nic neudelala... Dopoledne se psem a v obchode na maso, pak jsem ji varila, dnes mela lamb a zeleninku a bramburky, maminka se malem vzdycky poblinka kdyz vari lamb :sweat_smile: .. No a spala dnes jen pul hodky v kocarku. Tak musim ted vyuzit a jit uklizet a zametat nebo pes lina ale hrozne...

Nereste furt ty porody :angry: ... Peto, Podle me cisare si muze vybrat jen kdo ho mel u prvniho porodu, nebo kdo mel moc komplikovany porod, jak rika vejapa.. Ja bych sla hend do cisare fakt, po druhe rodit teda fakt nehodlam,bohuzel nebudu mit tu option :cry: takjaktak.. Taky si myslim ze si muzes dupat jak chces, ale bohuzel neuspejes...
A bacha na pethidine at nemate fetaky....

Jaka bitka o Oliska ja se po..... :grinning: :grinning: :grinning: Jenze Peto to uz bylo domluvene davno, jeste kdyz byli na hribech myslim :sweat_smile: .. To jsem ale myslela ze to bude naopak janca holcicku a ja chlapecka...

Vajapus, ja si myslim ze to je krasne kdyz je to prekvapko, v pristim zivote az budu rodit (cisarem :grinning: ) tak si to taky nenecham rict!

Jani krteckova, ja nevedela ze jsi v birmigham, to mam k tobe bliz nez k hokam :grinning: ! Ty se mas ze mas hlidani, aspon jednou za mesic by to bodlo abych si mohla v klidu uklidit...

Jinak dnes resime jedny hajzliky co jsme s nema exchange auto je to long story ale skracene jsme jim prodali nase stare auto pred dvema mesici a oni ted furt volaji ze je pokazene a vyhrozujou ze jen prez jejich nebo G mrtvolu budou platit tu opravu, jsme z toho smutni, ale to nema s nama nic spolecneho, a vime ze nemaj sanci, ale stejne se bojime, zvlast kdyz se tak s nama bavi.. Dnes volal ze nas daji k soudu ze jeho syn je pravnik, to jsem se teda musela smat, kazdeho syn je vzdycky pravnik kdyz jde do tuheho, uz jsem to slysela tolikrat fakt :grinning: .. Pritom stejne nemaj zadnou smlouvu, kde rucime za to auto nebo tak..

Holky poradte nake darky, nevime co koupit male a rodina se pta co potrebujem pro ni a my nevime :grinning: . Vsechny ideas skoro vycerpala tchynka..
19. lis 2008 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Barus, dam jen ty profi, mam kotel fotek, ale nemam nic na zmenseni, leda ze ty bys mi s tim pichla :sweat_smile: ...

Takze mas dnes PB pres den jo?? No vcera to bylo dost napinave Misa kradl Scylu a spustila se kamera o ktere nevedel a tak to skoncilo :astonished: ... Navic ma ten tumor a ma jit na operaci, ale musel dokoncit tu misi, nebo pres to nejede vlak...
19. lis 2008 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky Ethan je porad na high dependency, ja nanho musim porad myslet chudacek chlapecek malinky :cry: ...
19. lis 2008 v 17:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli, asi si na jancu teda dojdem, pac s nama se taky domlouvala,kdyz byla nase mala jeste na hribech :grinning: :grinning:

Ale nam to nevadi..my ted mame v merku dvojcata Alexe a Bena :grinning: jeden hezci nez druhy..takze jen si vybrat :grinning: :grinning:

K Vanocum my uz mame hotovo,

mala dostane ten walker co tehda posilala kitty odkaz, dostane knizky, mekke kostky s abecedou a zviratkama, krouzky co se nasazuji na sebe a jeste neco, dreveny xsylofon z j.lewis a jeste neco, ale ted si nemuzu vzpomenout co to bylo...

OD nasich nevim, predpolkladam, ze nasi ji koupi nejake ty krketckove knizky { pac mamka se me ptala jake uz to mame..takze asi proto} a pak nevim..hadam, ze dostaneme nejake libry at ji neco poridime tady a od brachy asi dostane od fishe price toho pejska "co mluvi" kdyz zmacknes urcitou cast tela..

Letos to jeste jde, je mala , tak ji stejne nejvic bude zajimat balici papir.. :grinning:
19. lis 2008 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Marus
s autem presne jak pises, to ze se jim zacalo kazit uz neni vas problem, vubec si s tim hlavu nedelej akorat musi fakt vzdycky nasrat kdyz zacnou prudit-no to se nedivim :angry:

jo a darky- mame plny barak "kramu" a vsechny temer nepouzitelne :confounded: , u nas nejvic jedou hrnce a varejky a vytahovani potravin s supliku a mixovani vseho dohromady nebo je jeste dobry kybl s vodou a k tomu dva hrnky- to pak o diteti pul dne nevis :grinning: ,ale tohle budete resit az priti rok :wink: :grinning: abych rekla pravdu tak uz si ani napamatuji co jsme kupovali diteti s necelym rokem, ale asi to byli ty vsechny zvukove a hraci hracky jako male pianko nebo takovy ten hraci hrnec od FP nebo neco co vydava zvuky zviratek......
19. lis 2008 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jaky walker kupujete? hod odkaz
19. lis 2008 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí
walker pekny, ale zkouseli jste ho nekdy v nejakem playgrups? je dobre ze ma i hodne muziky a her, ale na chozeni je pro deti az co umi chodit.
nam se zrovna tohle moc neosvedcilo, mala se k tomu postavila ale jak se o to oprela tak se ono se to rozjelo rychle a to jeji nozicky nestihaly tak si akorat nabancila kokos :grinning:
19. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
vsak my chceme neco co uzije i dele.. o to, ze by u toho jen chodila mi vylozene nejde, ted ji budou zajimat ty hry atd, stejne neni jeste ani blizko k tomu, ze by chodila, takze tak.. :wink:
19. lis 2008 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, ja mela dnes den blbec :frowning2: Fakt se tesim do postele.....nastesti prijde tchyne a nakrmi a okoupe maleho, jeste by ho mohla nakojit a byla bych v sedmem nebi :grinning:

My teda mame walker, takovy obyc nic nedela, dostala jsem ho zadarmo od zname, tak jsem ted maleho do toho parkrat dala, 'chodit' v tom umi akorat pozadu a dyl jak 10 minut v tom nevydrzi, takze jsem rada ze jsme to nekupovali. Mozna az bude vetsi osvedci se vic.....

My malemu moc darku tento rok nekupujem, staci co mu da rodina :wink: uz i tak mame kramu plny barak.
Ja uz mam vsechny darky pro Geoffovu rodinu , a neco malo pro nase, zbytek jim asi dokoupim az v CR pred vanocema..
19. lis 2008 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jooo a Olisek si stejne sam vybere, kterou princeznu bude chtit :grinning: ale ja chci aby mel co nejvetsi vyber vite :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2008 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Uklizeno, uz zas spi nak dlouho, budu muset budit..

No nejhorsi je na tom to, ze to je company a ani to auto nezkontrolovali, kdyz to G byl xchangeovat on z toho byl tak prekvapeny jak odjizdel v tom novem aute, jenom jim dal klicky no a jak odjizdel tak oni prej a kde jste to vubec zaparkoval nanho volali :grinning: , prisel domu uplne v soku, mimo jine to auto bylo pred tim v servisu platili jsme 700... Uz jsem byla tak z toho nestastna ze jsem voalla lencinemu misovi a on rikal kdyz neumi kupovat auta tak at zavrou kram :grinning: ale je to pravda... Ja nevim, snad se nic ted nestane nam ani autu a pekne se to rozejde... Prave nikdy clovek nevi, dneska mate ruzne psychopaty..

No to je mi jasne s tema hrackama, ja to vidim uz ted, kramu plny barak, tolik penez to stoji, a ona si hraje s vlhcenyma ubrouskama, to je jeji nejoblibenejsi, nebo ji knizku :zipper_mouth: ale ne knizky miluje to musim uznat, porad chce abych si s ni cetla a prohlizela, porad se chce ucit nove veci..
Te walker je krasny Peto, i Lena ho ma.. Ja jsem si ale nechala koupit dreveny se stavebnici, prej takove hraci deti brzo prestanou bavit, ze vsechno jim vlastne hraje, ale ty drevene prej je bavi treba o tyden dyl :grinning: , ze si vozi ty stavebnice a jsou u toho duleziti :grinning: ...

Holky mala vzhuru jdem si hrat..
19. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani co se ti stalo??
Ja ten velky walker bych taky chtela ale nemame tu na to misto :frowning2: ...

No my taky nebudem moc kupovat, pac stejne jedem do cr, tam ty darky samo nebudem tahat a az prijedem po novem roce tak si to "rozbali" a za mesic ma rok a dalsi darky :grinning: ... Spis koupim vic veci v cr cesky mluvici hracky a knizky..
A knizek moc nebo onaje fakt miluje, dokaze "cist" hodiny...

Holky uz tyden se nevykadila do pliny a dnes zas volala a aaaaa aaaa :grinning: , nekdy teda dela plany poplach, me to ale neva, aspon mame praxi v rychlostnim vyslikani gati a plinky :grinning: ...
19. lis 2008 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
marus jojo tahani ubrousku nas bavi dodnes, nejednou se mi stalo ze "hlidal" tata a ja pak sbirala vsech 80 ubrouskou po pokoji a cpala je zpatky do sacku :grinning:
19. lis 2008 v 18:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Oli v podstate se mi nestalo nic :grinning: ale proste same malickosti co cloveka vytoci....odpo jsem nemohla zaparkovat u sainsbury, s tim mym umenim parkovacim, jsem tam trictvrte hodiny se snazila narvat mezi dve auta, hruuuza, maly byl cele odpo urvany, rozsypala jsem baking powder po cele kuchyni :rolling_eyes: a tak no...
19. lis 2008 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Veja, to se mi taky stalo nejednou, ikdyz jsem hlidala ja :zipper_mouth: :grinning: ... Ona je tim uplne posedla si to otevre a taha jak blazen..

Jani, Jo proste den blbec :rolling_eyes: , to je nejhorsi kdyz se to vse nasklada dohromady..
To jsou ty bijemdablju :grinning: ja vzpominam na stare casy s ibizkou, jak se mi v tom krasnem malem a poslusnem auticku krasne ridivalo :cry: ... Ale vidite je pokazene.. No treba tatinka pristi rok povysi a koupi mamince ibizku
:grinning: :grinning: :sweat_smile: ...
To jsem ti rikala ze G si vzal priklad s tveho G a nakoupil si na cisteni vsechny houbicky a kramy a ze bude sam cistit, jsem si rikala jak mu to dlouho vydrzi.. No dlouho ne, uz se zacina vymlouvat na pocasi, o vikosu uz si to byl nechat myt :grinning: ....
19. lis 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
pavli rikala ze jestli jim reknes ze nechces natural birth tak jdes automaticky na cisare :sweat_smile:

my mame taky ten velky, lita v tom solidne, ale moc ji tam nechci davat kvuli kycli, na vanoce ji koupim ten aktiv, jak ji to tak hezky slo to chozeni kdyz tlacila tu krabici vcera
tak jdu koupat dirty bertie

jani zitra ti poslu delsi sms jak budem crosovat dartford a pak se tam vevnitr nekde slezem

budu tu vecer, az se okoupu, oholim, vyskubu oboci a nabarvim vlasy :grinning: at zitra nedelam ostudu
19. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
petko my ho mame,je absolutne super,ale bez do argosu tam je o hodne levnejsi :wink:

jo na operaci jdu 19.6.budu mit pak snad krasne kozy :grinning: ,ne ,ze bych nemela :grinning: ,ale chci je mit mensi :dizzy_face:
19. lis 2008 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek