• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Oli tak to je dobre s tim umyvanim auta...to ho G pekne nakazil :grinning:
Hlavne nezapomen, ze 26.12. jdou nasi muzi na pub crawl po Zline :grinning:

Kitty tak se zuslechti, ja se taky dam trochu dohromady, at jsme kocky na tech fotkach co sem pak dame :grinning:
Pak teda dej vedet jeste aspon jestli dorazite odpo nebo dopo jo? :wink:
19. lis 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted me nasral MIchal,ale teda poradne.Se uz fakt na to muzu vysrat... :cry:
19. lis 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
me p taky furt sere, bych se rozvadela kazdy mesic :grinning: , vzdycky pred kramclema me to chytne ale pak to zas prejde

jako ted vola tchyne a p uz mi rikal ze ji po ceste tam nainstalujeme office :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no tak js mu rekla a kdy jako tam chce jit, ze kolem stejne nejedem :sweat_smile:
19. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to je prekerka, doufam ze nedojedete vecer :sweat_smile: No nic ja jdu na tu sprchu, kdyztak sem jeste zaskocim nez pujdu spat.

Leni - kliiiiid :sunglasses:
19. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Me ,ale nadal,ze js mu nevyprala teplaky :cry: .Se jdu umyt a jdu spat,se uz na to fakt muzu vysrat :pensive:
19. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen vas jdu rychle pozdravit a zase bezim - je vecere!

leni, gratuluji k skvelemu datumu - 19.6. mam rada - to jsme zplodili Sebcu. :sunglasses:
19. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mam tam nove foto - jsem tam i ja, Seba a sangria - complet! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
19. lis 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tak to urcite se ty kozenky povedou :sunglasses: .Jdu do te sprchy
19. lis 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ne, pze tam k ni proste po ceste tam v zadnem pripade nepojedem, to at si vstane v 5 rano a jede tam, ale ja po 9 opoustim dover smer lakeside :wink:

mari uz je vam lepe?
19. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vsichni, konecne se sem dostavam. bude mi chvilku trvat, nez prelouskam, o cem se diskutovalo.
19. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andrei hadam ze nic svetoborneho to nebylo :grinning:
19. lis 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz jsem zase tady. ukradla jsem manzelovi laptop, tak sedim u televize

takze postupne tobik byl prdeli dolu a mel natazeny nohy pred ksichtem, takze very interesting position, jak rekl gynekolog. osobne si myslim, ze anglicke porodnictvi je fajn a ze pokud nechces rodit normalne, tak te nutit nebudou. minituck byl asi 2 cm, vyrizli mi predchozi jizvu a udelali nadhernou novou.

hele, vy uz zase menstruujete? ja jsem prestala kojit pred 2.5 mesici a jeste nic. mela bych zacit panikarit????? :confused:
19. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele leni, kde si nechas delat novy prsa? tady nebo v cr?
19. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v cr k dr kufy.v perfect clinic. se tesim jak prase i dkyz se bojim
19. lis 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ted jsem zkoukla tvoje foto, mala je moc kouzelna. ja tady musim udelat nejaky fotoalbum. Hele ten tvuj novy kocarek vypada skvele, co je to zac? hele, ty prsa ti zavidim.
19. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni a za kolik, jestli to neni tajne? taky bych si to asi sla nechat udelat do CR....
19. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako andrej ja menstruuju kojeni nekojeni, divim se ze js nemenstruovala kdyz js byla tehotna, ani bych se nedivila :sweat_smile:

no kdyz si nejsi jista udelej si test

decko konecne uslo, skakala tu po nas obou do 20.30 pak si mi sedla na klin a zalomila - bez kozenky :fearful: , dnes spi poprve sama v pokojicku tak js zvedava :confounded:
19. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kdyby jste se chtely podivat na moje maly stvoreni, nez udelam alba.

http://uk.youtube.com/watch?v=m0QhHKSLuI8
http://uk.youtube.com/watch?v=mgVs9hFSAJw&feature=related
19. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kocarek je revolution cortina ta nejnovejsi znacka.nemela bych ho kdyby bmi nerozbily kocar - ted jsem moc rada,ze ho mam :grinning: takze vlstne diky bmi :grinning:

jani se vsim vsudy 45.tis.ted mi psala akorat kamoska co na to byla koncem oct. a psala,ze bolest skoro zadna a ma krasny kozeny - uz se tesim jak je taky budu mit.podivej se na www.perfectclinic.cz

elluska beruska spinka sama v pokojicku-to moc drzime pesticky a posilame pusinecky
19. lis 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u me teda menstruace taky veskera zadna :unamused: I kdyz jeste kojim, tak jsem si taky rikala ze uz by pomalu mela prijit....Ja myslim, ze nekdy potrebuje telo trochu nakopnout, bych se nedivila kdybych musela jit na nejakou vyvolavacku nebo neco.... :confounded:
tak jsem po vece a jdu do vany :dizzy_face:

u nas uz lepsi, ale zitra se snad rozhodne. Jake je jeste dost unaveny. Sebik mel regulerni veceri :wink:

baru, drzim palce at se ji tam hezky spinka :slight_smile:
autor
good luck kitty, mala byla byla uz v 5 rano vzhuru, tak jsem poslala m, at si ji taky uzije. :grinning:

no nemela bych byt, uz od narozeni beru minipills.
19. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dik mrknu :wink:

Kitty hlavne at se slecna na zitra dobre vyspinka :slight_smile:
19. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si tu stranku cliniky dala do favourites :wink: po druhym jdu taky do toho :sunglasses:
19. lis 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no u tobika, uz jsem urcite menstruovala driv.

jani tady jsi v anglii, tady se na tebe pry nikdo nepodiva, dokud to neni aspon 6 mesicu, takze budu cekat...
19. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mari :grinning: .Jo a ten dr co tam je hned na predni strane,tak mi bude delat holky moje ... :grinning:
Jdu spat holky dobrou

Jo jeste Ajko hele me mala normos vstava 2x za noc na jidlo :confused: ,zhltne 260ml mlika a spi dal- delal ti to tobik taky?
19. lis 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zeny :sunglasses:
tak my byli v lakeside pred tydnem a jeste jsme vychytali "levny" tunel :grinning:

Leno tak novy kozenky bych si taky nechala libit, ale ja mam jenom Becka,ale vypadaji jak pytliky od omacky :angry: , tak dobra push-upka to vzdy jisti, ja zas hned po druhem ditku jdu na plastiku nosu, uz jsem rozhodla a setrim penizky, ale jeste si musim par mesicu pockat.

Andero, dik za vycerpavajici odpoved :wink: , no a stou tvoji MS-no ja nevim, ale ja uz bych pro jistotu testila, a pouzivate nejakou ochranu?

Barus
to jsem slysela i o Margate ze tam jim taky vubec nevadi rezat, kamaradku kamaradky dokonce zkouseli premlouvit k rezu prestoze mela rodit uz podruhe,ale byli to twins-no nedala se a v klidu porodila normos.
19. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moc dekuju za chvalu Claudinky jsme se snazily ... :grinning:
19. lis 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele ja bych se taky nekdy pridala do lakeside.
19. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne tobik byl zlaticko, ten spinkal od 4.mesice durch, az do 8 rana. :grinning:

zato madam, to je neco uplne jinyho. tobik nas rozmazlal :confounded:
19. lis 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek