• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Andy, no to mas pravdu s tema doktorama, ja zapomnela kde ze to jsem :grinning:
Klidne nekdy dej vedet az pojedes do lakeside, ja to mam z domu kousek tak muzem taky zajit na kafco :slight_smile:

Ja bych ty nove kozeny taky brala, ale na druhou stranu se dost bojim, jsem posera....ale je fakt ze tedka mi tam toho moc nezbylo, a to je teprve prvni dite na svete :unamused:

Taky uz jdu chrnet, at jsem na zitra fit, dobrou :slight_smile:
19. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jani dobrou noc. dam vedet, musim to naplanovat. :grinning:
19. lis 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
leni ja jsem asi natvrdla, ale nemuzu ten tvuj kocarek nikde najit.
:cry:
19. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andrej tak pojd zitra ty to taky musis mit kousek do lakeside, my tam ted tak casto nejezdime jak mame decko
jdu omrknout ty tvoje ratolesti na youtube, taky tam mam svoje tak se ti subscribnu :wink:
no pavli tak jdes do margate hadam :grinning: a kde pujdes na ten nos? tady nebo v cr?
19. lis 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se u vas cuci na fotbal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moc rada bych se zitra pridala, ale bohuzel mam zitra doktora. je to asi hodinu po m25 ( kdyz se hybe :grinning: ), takze to jde. hele jezdite nekdo do ashfordu, do toho autletu?
19. lis 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele zrovna jsem zjistila free letenky od ryanair, tak jdu hned jednu objednat pro mamku :angry:
19. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
muj m asi neni normalni anglican, protoze fotbal nezere, proto mi ani netrvalo dlouho ho presvedcit, ze tobik bude hrat hokej :wink: .
19. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my tam jezdime furt, mame to 15 minut od nas, ella se narodila v ashfordu

jako peter u toho fotbalu taky chrape, ale kdyz bych to chtela prepnout tak mi bude tvrdit ze se velice diva
19. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
divala js se na ty videa cos tu davala, maly je dobry hacker :grinning:
19. lis 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vidis, a to mu ani nejsou 3, uz se potatil... :frowning2:

ja jsem taky koukla na tvoje. ty mas malou jeste v postylce tak nahore? me by z toho kakus uz asi vyskocila :confused:
19. lis 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus jojo do margate, pac uz to tam mame pekne zmapovane kdyz jsme tam uz byli tolikrat :wink:

Andrejko jo obcas do toho outletu jezdime,ale vetsinou tam nic neporidim, prijde mi to tam hodne prebrane a proste az druhotne zbozi v obleceni. a odkud ses ty?
a fakt free letenky-jako uplne komplet nebo ze platis jenom tax? ja objednavala o vikendu hned 4 na unor a hned padlo pres £200.
19. lis 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz ji mame dole v postylce

ja tam rada chodim do pumy, tam vzdycky neco koupim, ale do toho nextu tam to neee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani ten gap
19. lis 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne platis jenom za zavazadlo check-in, myslim. Zkousela jsem to buknout a vyslo to na 760 kc tam a zpatky. :astonished:

ja bydlim v dorkingu, J9 z M25. ja tam byla kdysi hodne davno, ale jenom, ze vim, kde to je.
19. lis 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a do bluewater chodis andrej?
19. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty kdy se narodila mala?
19. lis 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
28.1.2008 ve 20.56 kdy vase?
19. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tobik 26.1.2006, mala 3.1.2008
19. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne jak pises, next je tam hruza des jenom vetes, ale ty sportovni se daji,ale to zas neni uplne muj styl, ale muj si tam obcas neco poridi
tak co uz jsi zkraslena? :grinning: jeste se k nam stav na nehtiky a uz budes dokonala :grinning: :wink:
19. lis 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hovno jsem jdu do vanky, budu tu jen co se oholim :sweat_smile: uz js jak srnka

no js se chtela zeptat na nehty, ale hadam ze uz to bude u me pase, jdu do prace za mesic a tam mit nemuzu

ale oboci uz js vykacela
19. lis 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrej a kde to vidis? ja na jejich www nic nenasla a taky se nam uz stalo driv ze letenka vysla do 1000kc tam i zpet.
19. lis 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo, byli jsme tam nekolikrat. me se obe pletou dohromady. ono je to oboji stejnym smerem. :frowning2:
19. lis 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u me ted nehtiky vaznou, pri te praci se stehovanim jsem je sundala a jeste nebyla schopna udelat nove a avic jsem lampu na gel dala segre, ale uz mam objednannou novou tak snad prijde behem par dni.
19. lis 2008 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to www.ryanair.com, ted mi prisel mailik, tak jsem to hned checkla. ja nevim, kam jezdi v cr. ja jsem z brna. moc s ryanair nelitame, protoze je to pain dostat se na stanstead. kdyz je traffic, tak se tam nedostaneme. my jsme kousek od gatwicku, takze litame easyjetem.
19. lis 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jdu do vay, hned jsem zpatky.
19. lis 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vejapa hele ty si delas nehty doma sama?
19. lis 2008 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja uz js z vany :slight_smile: a je to paradicka, jdu neco sezrat :zipper_mouth:

vejap mela super nehty kdyz js ji videla poprve :wink:
19. lis 2008 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja uz myslela ze jste se vsechny v te vane utopily :sunglasses: , nastesti jsem koukala na sex and the city a ted housewifes tak mi vecer ubiha a navic i toho zeru bramburky a sladke jako prasatko :sweat_smile:
jojo delam sama, loni jsem chodila na college a ted je ze me nail technican-ale v podsate jsem se nejak do parxe nedostala a delam jenom sobe.
a co je tvoje vzdelani, co jsi pracovala?
19. lis 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako ja?? ja js v salatovne :grinning:
19. lis 2008 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
obe :grinning:
ne ja vim ty delas salaty, a jak se vubec tesis zpatky? hele a uvedomujete si ze ted kdyz budes makat kdyz tvuj bude mit offday tak se vlastne neuvidite? a to budes taky delat jenom nocni?
20. lis 2008 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek