• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
jo jen nocni, ale nezapomen ze tchynka je unemployed, a hadam ze job asi nesezene, dnes ji rekli na jobcentru ze ma pocitat tak s hodinovym dojizdenim jestli nekde neco sezene

takze bude muset hlidat a tim padem ja muzu delat stejne jako p :wink:

jj budu jen nocni, uvidime jak to pujde, kdyz ne tak se na to vyprdnu a zustanu doma
20. lis 2008 v 00:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jsem vyucena farmaceuticka lab, ale taky se tomu nevenuji. Taky jsem o tech nehtech premyslela, ja si nechavam delat akrylovy... :slight_smile:

m mi krade pocitac, tak se s vami rozloucim, uzijte si to zitra a dejte si na me kafe :frowning2:
20. lis 2008 v 00:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja uz taky pomalu pujdu chrapat, p je tady vyvaleny na zemi a chrape

cugo zitra :slight_smile:
20. lis 2008 v 00:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nojo s praci je to cim dal horsi a jeste bude, no zalezi jak ji to hlidani vydrzi, ale rekla bych ze sotva par mesicu....no snad to zvladnete.

no nic tak me zoufalky skoncily tak valim do pelechu, at neco naspim-uz tak me Leila kazde rano taha z postele skoro hodinu :confounded: :sweat_smile:
20. lis 2008 v 00:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrej
no ja taky parve driv chodila na akryl(gel tu dela malokdo), vetsinou k vietvim, ale kvalita vazne hnus, tak jsem si vyzkousela na sobe gel a i akrygel a udelala si kurzik a uz si delam sama, tyjo ale ze zacatku to bylo jak droga porad jsem neco kupovala nejake ozdoby a zdobici blbustky, do pocitani kolik mi v tom lezi penez radsi ani nepocitam :sweat_smile: :dizzy_face:

tak uz vazne mizim, hezky se vsichni vyspete.
20. lis 2008 v 00:21  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre ranko, maly dneska vydrzel celou noc bez mlika juchuuuu, vzbudil se az v 6.30 a od te doby uz jsme vzhuru oba...No snad mu to vydrzi.

Jo my taky obcas jezdime do Ashfordu, i do Bluewater, ale ta je na nas moc draha :sweat_smile: ...Ashford je OK, minule jsem si tam koupila zimni kabat v Mexx.

veja ja prave taky premyslim udelat si kurz na ty gelovky, mohla bych si tim pak trochu privydelavat...taky jsem silena do nehtu :grinning: furt kupuju nejake blbosti a to umele ani nemam!! Kolik jsi dala za ten kkurz jestli se muzu zeptat a jak dlouho ti to trvalo se to naucit??

andy jo jo urcite dej vedet, ja jsem v lakeside pecena varena :grinning: :frowning2:
20. lis 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano :slight_smile:

fuj, holky, stydte se......tolik toho nakecat :dizzy_face:

u nas to vcera s hlidanim vypadalo vic nez slibne. Anule odpo spala 2 hod, coz se normalane fakt nestava a tak jsme dorazily ke tchyni s usmevem na tvari. Problem opet nastal pri mem odchodu a tentokrat to bylo jeste horsi....Anule ke me natahovala ruce a srdceryvne brecela :frowning2: Asi tam fakt musi neco byt, protoze nasi ji hlidali cely viked naprosto bez problemu a vubec nebrecela.......
No a vecer mi usnula u nas v posteli, za pul hodky slysim dutou ranu a Anule lezi pod posteli a rehta se.......pak uz samo neusnula, tak jsme spolu koukaly na zoufalky a sly spat spolecne asi v pul dvanacty....

tak ja se teda se svejma nehtama stydim...vzdycky jsem je mela upravene a nalakovane........ted trochu nestiham, ale aspon si je vzdycky vylestim :slight_smile:
20. lis 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
dobre rano, ahoj jani - chtela jsem se zeptat, jestli kojis i pres den nebo uz ne. my uz kojime jen vecer, rano a v noci cca 1 (chteli jsme to odbourat, ale na dovolene jsme se k tomu vratili).
Chtela jsem na odpoledni svacinu davat umele mlicko (abych uz nemusela kojit na verejnosti, protoze jsme vetsinou cely den nekde pryc), ale zadne mi nevzal - aptamil, hipp, sma a cow&gate jsme vyzkouseli. taky mame problem, ze nepijeme z flasticky - mame uz 7 zubu, tak pijeme vodicku z beakru.
tak jsem ted v takove zvlastni situaci - vubec nevim jak to budu delat az ho budu odstavovat (rikam si nekdy v cca roce). jak je to u vas?
20. lis 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani i Janko :slight_smile: napiste mi jak to mate az budete mit chvilku :wink:
20. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
bre rano vespolek, vcera mi vubec nefachal net..uprimne mim to ani nevadilo, jsem si po dlouhe dobe zase precetla kus knizky :slight_smile:

Leno musis pak poreferovat jak prsa dopadnou, ja si necham taky udelat mammaplastiku, ale zatim premyslim o Prazske Laderme, ale kdyz budes budes spokojena a das reference tak mozna bych slat taky to te Perfect clinic...

Jen si na to z toho ridicaku musim nasetrit..ale mam cas, chci je az po druhem diteti.. takze cca do tri let.

Jdu ted dat ditku snidani a pak se opet ukazu...
20. lis 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari, ja kojim nad ranem, pak rano kolem devate a pak uz jen vecer pred spanim, takze pres den uz nastesti ne, ale maly mi taky nic nechce - uz od 7.mesice jsem mu zkousela dat ruzne flasky, ruzne mlika a nic.... :frowning2: Ted to mame jeste horsi tim, ze je maly alergicky na kravske mliko, takze si jdu k doktorce pro sojove, no a to uz si vubec nedelam iluze, ze by mi to pil :unamused: Takze ja kojit jeste hodlam dokud to pujde, puvodne jsem chtela taky v roce prestat, ale to jsem si myslela, ze i kdyby mi maly nechtel pit UM, tak muze mit jogurty, syry atd. coz ted vlastne nemuze, takze kojeni je v podstate jediny jeho mlecny zdroj :sweat_smile:

U vas urcite alergii nemate, tak mu muzes davat hodne jogurtu a mlecnych vyrobku, kdyz ti UM nebude chtit? Pry se 150ml jogurtu pocita za 250ml mlika, tak to by mu misto jednoho kojeni urcite stacilo?
Je to hodne tezke, ja sama s tim bojuju uz dlouho, maly teda vodu vypije z cehokoliv, ale jak zjisti ze se mu snazim nacpat neco jineho, tak konec! Kdybys nahodou prisla na nejaky figl, tak sem s nim :grinning: Mozna mu zkusit dat mlicko v ruznych hrneccich? Ale to jsi uz urcite zkousela.....

Me takhle pripada, ze maleho nikdy neodstavim a budu kojit do patnacti :grinning:
Jsem ti asi moc nepomohla co?
:grinning:
20. lis 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Mari, jak kdy. Kojim stejne jak ty, vecer, i nekolikrat v noci a pak rano. Pres den zalezi.....kdyz behame nekde venk, tak ne. To ani Anule nema zajem. Kdyz jsme doma, tak jo, ale ta 1 - 2x. Navic, ja uz ji davam i svaciny, odpo nejakou ovocnou......
Anule nikdy nechtela dudlik ani flasku a pochybuju, ze by mi pila UM.
Ale mam otazku, do kdy by dite melo dostavat MM nebo UM?
20. lis 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem rada, ze v tom nejsem sama :slight_smile: my davame ten jogurt a syr (u toho syru me jenom trapi, ze jsou dost slane,kupujeme organic mild chedar)

ted jsem koukala do A. Karmel a jeste do 2 let potrebuji 400ml mleka - v Anglii uz ho muzes v roce nahradit za full-fat cow's milk (coz Jani, je problem u vas), v CR se pry doporucuje kravske mleko az od 2 let. Ale taky tam pise, ze se to mliko muze dat do pokrmu, milkshaku atd. pokud dite uz nebere samotne milkfeeds. No to bude asi nas pripad, to mliko/formuli budu muset schovavat do kazdeho jidla, a ty jogurty :grinning:
20. lis 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo ja bych osobne taky dala kravske az od tech 2 let, kdyby jsme ho mohli :frowning2: ale budu to resit stejne, delat malemu sojove milkshaky atd :grinning: chudak....

Mari nedivala ses na ty syry baby bel? treba by byly lepsi nez cedar??
20. lis 2008 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
tak samozrejme jogurty a syry uz ji davam taky......jeom jsme chtela rict, ze uz ma normalne snidani, svacu, obed, svacu a veceri a mezitim ji davam neco do ruky, vetsinou nejake krupiny od organixu.....

takze to znamena, ze nebudu muset davat UM a jen pridavat kravske do nejakych jidel?
20. lis 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
mrknu na ten baby bel. zatim vse melo obsah te soli stejne jako ten chedar. Sebastian ma z toho vzdycky ukrutnou zizen - vcera se trikrat vecer probudil, jen se napil hodne vody a zase v tu ranu usnul - delala jsem syrovou omacku :grinning:

Jani vy se mate, ze tak hezky papkate. U nas je to od te dovolene (tam to zacalo) strasny boj. Doufam, ze se to zlepsi az se dostane z te virozy. Taktak sni 3 jidla, dve si da dobre ale pak to treti (a to se meni ktere podle dne) skoro nechce.

Ja se zkusim podivat jeste jinam jak je to s tim mlikem. Anebo za chvili jdu na sraz s tema holkama s antenatal group a tam mam tu kamaradku pediatricku, tak se ji zkusim zeptat, jestli na to nezapomenu.
20. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
No, Mari, taky ne vzdycky....kdyz Ani zoubkuje, tak sni od kazdeho jidla par lzicek, ale s tim nic nenadelam.....to se ji pak snazim kojit casteji.....

Jj, tak se ty kamaradky zeptej a pak dej vedet :slight_smile:
20. lis 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrej den preju,

Uufff, tak jsem vas uspesne docetla... Tchynka vzala malou ven, ale uz mam jenom tak hodku nez se vrati, jde do prace, ale stejne ji vzala v dobu kdy spava, takze zadna velka pomoc, ale aspon se holky uzijou a ja muzu rozjet ten aerobic :grinning: ...
Vcera jsem uz nemohla za vama dojit nebo jsem byla ko, mala mi nechtela vubec usnout, ani pres den nechtela spat, nejak ted vychazi z rezimu, ted se mi 14 dni neprobudila ani jednou za noc (teda ona spava durch od 4 mesicu, ale obcas se v noci probudi, ne na mliko) a posledni 3 dny to byla bida, ale ona se probudi a chce si hrat uprostred noci, vim ze nejsem sama, pac Olisek to taky delava :grinning: . Podle me to jsou zuby, chce proste byt se mnou a v bezpeci... No ale ze ani pres den nechce spavat...
Prave se divim jak sem zvladate tak chodit, ze to stihate..
Uz minule jsem sem prestala chodit ze jsem nestihala... (Ikdyz ja mela fakt hodne prace s malou...)

Holky nezmenime nazev diskuze na NOVE KOZENKY :grinning: :grinning:

Baru o te tvoji praci jsem taky premyslela, vzdyt vy to mate jeste tezsi v tom ze delate nocni, pac potrebujete hlidani na noc a ve dne spite neeee???

Jinak s jidlem mi ani nemluvte, HV minule rikala ze to fakt malo pribrala 5 oz za 3 tydny, ale co mam jako delat, ja uz to do ni vic nenatlacim, uz tak nechce jist...
Jsem zvedava co rekne ten dietar za 2 tydny tam jdem..
Ona teda snidani jakstaks obed miluje, ale vecer zamkne pusu na zamek a nedostanu do ni nic, jak ty Mari.. Ted jsem na 2 tydny to vzdala a nic ji nedavala, pac jsem mohla varit ruzne recepty a vsechno skoncilo v kosi.. O jars ani nemluvim, to mi nevezme ani za nic.. A stejne to nepomohlo, porad nic nechce..

Navic ma fakt prisnou dietu, muze min nez polovinu snad co vase mimca :frowning2: . Tak z ceho ma pak pribirat ze...

S mlikem bych mela jednu radu, teda zalezi jestli je problem ze vam nechcou i flasku. tak to asi nic neudelate..

Ja jsem malou musela 2x preorientovavat na mlika, mela celkem 3 druhy, jeden smrad vetsi nez druhy... A trvalo mi to asi 3-4 tydny... to posledni bylo nejhorsi prejit z modular feeds ( to jsem musela michat 3 prasky a 3 roztoky dohromady trvalo mi to asi hodku a pul denne kuchyn jak laborator..) na hypoalergenic milk .. Proste jsem dala 3 dny 20 ml noveho mlika a treba 150 mlstareho a tak postupovla po 3 dnech az mela jenom to nove, teda byly to nervy nehorazne, sice obe dve s brekem, ale zvladly jsme to, musely jsme..
Takze bych vam doporucovala odstrikavat a michat to s Umkou postupne bude to trvat treba i mesic, ale da se to zvladnout pokud chcete nebo musite...

Vejap, Ty nehty, me se to hrozne libi, ale mela jsem je jen jednou gelove na svatbu a kdyz jsem si je na honeymoonu sundavala tak jak mi to znicilo nehty jsem rekla nikdy vice... Mela jsem uplne diry v nehtech :astonished: ...
20. lis 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky kocky.

Jani
kurz me prisel asi na 1000 i se zakladnim vybavenim co jsme si museli objednavat, ale delala jsem ho na nasi mistni college tak trval cely rok(tydne 3hod), ale ja tam sla spis abych se doma "nenudila" :wink: , dostala se mezi lidi, zlepsila si anglinu atd., chce to kouknout po okolnich skolach a urcite najdes i najaky co je jen na par tydnu.

A MLIKO - osobne si myslim ze je lepsi davat UM i po roce, nektere z mych kamaradek najeli na kravske v roce a to tim stylem ze proste cekali presne na 1.narozenyny a pak hned sup na kravske- coz mi prijde jako trosku stupidni rict uz jsme oslavili narozky tak uz nemusi pit UM :angry: :confounded: , samo ze UM je financne narocnejsi ale zas zbytecne vyvolavat a podporovat pripadne alergie tak to mi zas za to nestoji. My davali UM asi tak do 18 mes ale pak Leila zacala odmitat a nechtela ani kravske tak jsme byli v podsatte az do ted (2let) jenom na 1 jogurtu a syru denne-vic proste nechce, az ted posledni mesic vypije trosku milkshaku, ale taky to neni zadna slava, ale nenadelam vubec nic, kdyz nechce tak nechce, nutit dite nema cenu jinak zacne prostestovat jeste vic :unamused:

tak ja zas mizim, jdu si asi na chvily lehnout nez pojedem ke kamosce na kaficko a vecer zas nakouknu.
20. lis 2008 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Marus
no to je presne ten problem co kazdy dela, necha si nehtiky udelat jednou a pak si na doplnovani uz nezajde a zacne si je "neodborne" sunadavat sam tak ten hroni material(gel ci akryl) proste strhne a tim si ponici sve vlastni nehty a presne tak se potom siri famy jak to nici nehty...
napr. v mem pripade, ja mam hodne krehke a mekke nehty a i kdyz jsem je sundala nekolikrat tak mi me vlastni pekne rostli dala uplne v pohode.
Jo a taky je dulezite se o nehtiky starat(stejne jako se starate o plet, vlasy....) a pouzivat vyzivne olejicky aby prirodni nehty byli silne a zdrave.
20. lis 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Vejap, no oni se mi zacli samy loupat se mi zda, uz je to dlouho, nepamatuji si to poradne, ale urcite jsem je nezacla jen tak pro nic za nic strhavat..
Jinak verim, ze kdyz je to odborne je to neco jineho!
Ja se musim priznat o nehty se moc nestaram, ale musim zacit :pensive: . Skada ze jsi tak daleko, hned bych k tobe zasla, delas i manikuru a vsechno kolem toho, nebo vylozene jen gelovky?

Slepicky uz urco plkaj :grinning: . Ani nevim, kdy maj zcuka..
20. lis 2008 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Andrejko, mas moc krasne deti! Obe jsou moc sikovne! Mala jak jezdi na plinach :grinning: . Kdy ti zacla lozit?
20. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Vejap a kde jsou nake fota Leilinky?
20. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
nazdarek kocandy, tak jsem si konecne sedla, mala mi sundava ponozky a je od ni na chvili klid..jsme dneska meli znakovani a pak jsem se snazila trosku to tu zkulturnit..ja tu mam fakt porad bordel, ze to neni mozny... :rolling_eyes:

Jeste jsem musela nalozit maso na veceri, delam "KFC" kureci kousky & obalovane zampiony a rob si k tomu jeste vymyslel bramborovy placky.. :rolling_eyes: takze jsem si to vsechno uz tak nejak pripravila, abych to pak uz jen obalila a udelala ty placky az mala bude spat..to zase bude v kuchyni bordel, ja kdyz varim tak zadelam co muzu :sweat_smile:
20. lis 2008 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Peto, hlavne abys ten bordel stihla uklidit nez v sobotu prijedeme :grinning:
20. lis 2008 v 18:29  • Odpověz  • To se mi líbí
My jsme sly odpo na soft play s kamaradkou Milli a pak jsme jely do Webbs nakoupit nejake darky a vanocni vyzdobu.

Ted jsem dodelala rajcatovy salat. Tatka se nam vratil po trech dnech ze sluzebky a tenhle salat miluje :dizzy_face: No a ja jdu vecer malovat a tatka se bude starat o svoji dceru.....Nastesti uz jsou sehrani :grinning:

Anule sice vypada, ze ji hodne, ale na vaze moc nepribira. Vzdycky tak cca 300g za mesic, takze ma jen 7,36kg. Jsem se ptala mamky a ja jsem pry vazila v roce jen 8kg.....

Se pak taky musim podivat na vsechny vase deticky.....ted si jdu hrat s Anickou. Jo a dneska vylezla az na treti schod..... :fearful:
20. lis 2008 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravime robky

tak js zpatky z randicka s oliskem :dizzy_face: , js vykecana na 14 dni dopredu
20. lis 2008 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak letim jenom pozdravit, maly se jde koupat a spat, a ja myslim hned po nem, jsem hotova...

Rande bylo super, mladi se k sobe docela meli :grinning: az preberem fotky, tak sem nejake dame.

Vejap, no ja videla kurz na ty nehty za asi 400, ale je to home study, takze bych nemusela chodit do college, coz by mi mozna vyhovovalo vic. Ale zase jak pises, aspon bych se dostala z baraku atd. Tak jeste uvidim...

Olous ja ti dam slepicky :grinning: :grinning:
20. lis 2008 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj holky,
vsechny v rychlosti zdravim. pokecame zitra, protoze kakus si usmyslela, ze v noci nebude spat a rvala asi 2 hodiny tahem, pak usnula na 3 hodiny a pak byla zase vzhuru na mliko, takze jsme oba s m totalne hotovy. :rolling_eyes:

takze pujdeme spat s slepicemi ( nebo se v anglii chodi spat s liskami, kdyz je jich tady tolik :sweat_smile: ).

zitra rano musim do tesca vyzvednout nejaky darky, co jsem objednala, takze se kuknu o cem jste diskutovali az odp.

dorbou noc :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak ted js to cetla o tech slepickach to je jen zavist janko, ja js vam taky zavidela kdyz jsi jela k olci

jdu se divat na indianu jonese 4, decko se vychrapalo v aute tak tu ted dela coro
20. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek