• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Kitty, ja vam taky zavidim tento vikend :wink: :grinning:

Me uz decko spi nastesti, jsem myslela ze bude delat bordel...ale taky vytuhl v aute!

Jo chtela jsem se zeptat - od kdy davate/budete davat mimisum hriby? Ja delam dnes takovou omacku na testoviny pro sebe a G a jsou tam hriby, tak premyslim ze bych ale nechala neco malemu na zitra, at nemusim varit...V cesku se pry nedoporucujou do tri let!! :sweat_smile:
20. lis 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeezis se nepo... :confounded: se slepickama, sak jste :stuck_out_tongue_closed_eyes: a uplkane nebo tu mam zkopcit skype chat kdyz neverite :sweat_smile: ...
Ale zavidim to se priznam... Jo lenu tu sice mam, ale ona ted jaksi nema cas na vlastni rodinu, ne tak na me :pensive: ..
Ale za to my s Jancou si to uzijem ve Zlinecku 3 tydny :grinning: !
Fakt zavidelas kitous :astonished: a to my jsme se z jancou i vdavaly :grinning: , chces videt fotky :grinning: ...

Janajz muj uz se nemuze dockat az budou s geofikem jsou to kamosi z mokre ctvrti fakt :grinning: .... Ale je to super, ja jsem rada, ze maj jeden druheho, ze si rozumi, aspon tam nejsou sami... Uz se tesi i na tour de zlin, zas bude medit ze sam dojede do mesta a vsecko najde sam :grinning: :slight_smile: ...
Olisek je sikovny ze pekne spinkal, snad to vydrzi, drzime pesticky!!!

Andrejko, to je hruza, prejem teda lepsi noc dneska ty to mas jeste k tomu 2x tu starost... Je to vycerpavajici, ale krasny job :slight_smile: co?

Holky my jdem smer vana, mozna jeste prijdu, zalezi jak usne zas :rolling_eyes: . Tatka nas zas opustil :cry: ..
20. lis 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellun uz myslim mela zampik ve sklenickovem jidle
20. lis 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Oli vy jste si teda fakt uzily holky, zajimavy s tim mlickem jak jsi to popisovala

my uz davali taky houby - zampiony. delala jsem hovezi na houbach s rajcaty, Sebcovi to desne chutnalo

on uz ted spinka

tak jsem se s tou kamoskou nakonec nevidel, sraz odpadl, dalsi miminka nemocna, tak jsem se videla s uplne jinou kamoskou nakonec a ta to ma s tim mlickem to samy jak jsem psala rano.
20. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak stejne mu nezbylo omacky, tak priste mu ty hribky dam :grinning:

Olajz, ja su taky hrozne rada, ze tam budou dva o tech vanocich, on se tam jinak docela myslim nudi....a uz se znaji dost dlouho! A muzou si placat po zadech na vzajem jak ten Zlin uz dobre znaji co..hlavne hospody :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ja se jdu navecerkat a divat se na Zoufalky......snad jeste dovalim.
20. lis 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja mam hotovo krome flasek, mimi ukazkove usnulo, snad bude i noc takova, tady je mrtvo, zrovna kdyz mam chvilku casu :grinning:

A co mate zas za sraz o vikendu?

Mari, No to jo teda :rolling_eyes: .. Ani vzpominat uz na to nechci.. No ono je to fakt jediny zpusob jak to udelat s tim mlikem, ale je potreba se obrnit trpelivosti, ale jde to! Ale jak rikam, pokud nechce ani flasku tak to uz je horsi..
Tak to te kamosce taky tak porad :grinning: . Jaktoze tam mate nemocne miminka, naky virus?

Janicko tys mu to vsecko snedla :grinning: ? Jo to mas pravdu, myslim ze tentokrat budou mit superskvelou dovcu :grinning: ze tam budou tak dlouho spolu , mate nake plany na sylvestra? Meli bysme neco vymyslet, ikdyz ja myslim ze skoncime na ulici s gangem nebo ty petardy a ohnostroje ji myslim nedaji moc spat...
No a poslouchej jak mu chtelas nechat, ty to nekorenis?

Teda vy jste zoufalky s tema zoufalkama :grinning: :zipper_mouth: ........
20. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem konecne doklidila kuchyn a sedla si... to jsem si zase nabehla s tou veceri, to tak jeste muze cekat, ze ve vsedni den se budu smazit s KFC, zampionama a jeste bramborove placky, bordelu z toho bylo na dve mycky...

ted jdu cumet na Im a celebrity..zacina to byt zajimave, ten novy blond blbecek me fakt bavi :grinning:
20. lis 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby
tak u nas uz jsou vsichni v posteli a uz jsem stihla i trochu pofackovat barak pac zitra asi prijde kamoska tak at to si nedelam ostudu :grinning:

Janka
me ten kurz stal asi 600+ vybaveni(asi 200,ale od kazde firmy to stoji jinka ze) ale uz je to rok a pul zpatky, a 400 je dobra cena, ale zas home study do toho bych asi nesla, teorii se doma naucit muzes, ale s praxi je to horsi, preci jenom je lepsi kdyz si to budete s holkama navzajem na sobe i trenovat a mate nad sebou nekoho kdo tomu rozumi tak vam to predvede a kdykoliv se muzes na neco zeptat.
Jo a ty ses primo ze Zlina? ja taky pochazim ze zlinskeho kraje, ale trosku z te jiznejsi casti :sunglasses: :grinning:

Marus
fotecky snad nekdy budou, ja vim sem hrozne neschopna, ale na svou obhajobu :grinning: : tak minuly mesic nam uplne vypadl laptop a tim jsme ztratili uplne vsechno co tam bylo od unora :angry: , a to co bylo do unora je sice nekde na cd, ale to bych to cd po nasem nedavnem stehovani musela nekde jit hledat :frowning2:

achjooo me dnes zas tak boli zada, ja si snad budu muset jit lehnout
20. lis 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marus
tak jsem si vzpomenla ze mam vlastne par fotek v albu na volnem tak muzes kouknout tam :wink:
http://album.volny.cz/vejapa/browse.php?album_id=59274&browse_page=0

ja koukala na zoufalky vcera, ale uz se tesim na ty dalsi nedelni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Peto ty mi delas chute, ja uz brambcle nedelala ani nepametam, prave kvuli tomu bordylku.. A taky mi delas chute s tou myckou :pensive: , ja uz se tak tesim na novou kuchyn az bude mycka, to uz nebudu tak zdechla varit ze u toho umyvani nemusim hodinu stat...

Ja se zjevim tema vasima programs :grinning: , ja nic nesleduju, krome PB a Grega House momentalne :pensive: to jsem nudna co..

Teda Vajap (ty jsi Pavlinka) ?
Uzij si to uklizeni, nebo za chvilku nebudes moct, vzpominas jeste z prvniho :grinning: ? Ptam se pac prej se to zapominatak po tech 3 letech, ja si nedokazu predstavit ze bych na to nekdy zapomela :grinning: ...
Ten konec ti teda nezavidim :pensive: , to jsem tezce nesla, nemohla jsem spat jak me nehorazne bolely kycle a ta bolest lytek hruza, melas to taky, jak se to vubec jmenuje? a pak ten porod teda, ale to miminko jo :grinning: .. Jee uz se tak tesim, jak tu budem slavit az se ti to narodi :dizzy_face: !
No to je teda strasne s tim laptopem, ja doufam ze uz mame vsechny fota na cd... Nebo by me odvezli, kdyby jsme to ztratili..
Stehovali jste se do vetsiho?
Jdu se cumnout na tu tvoji holcicku :slight_smile:
A zkama teda jsi :astonished: ??
20. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zpatky... :slight_smile:

Andrew tady spi s malou na brise na sofa. Uplne je zeru :dizzy_face:

Kde koukate na ty zoufalky? To mate asi sky nebo neco takoveho, co :angry: Ja je sleduju jen ve stredu vecer...

Ted mi pripominate, ze mam vsechny fotky jen v laptopu a nic na cd. To musim napravit, jinak prijdu o vsechno a to bych teda fakt nechtela.

Peto, doufam, ze ses nenastvala kvuli tomu bordelu.....Moc se na vas holky tesime :dizzy_face:
20. lis 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marus
jojo jsem Pavla :wink: jak vis? :grinning:
a abych rekla pravdu tak ja mela prvni tehu uplne v pohode, pracovala jsme az do 34tt(pak uz me nechteli :grinning: ) a byla jsem tak celkove akcni a ted taky zatim v pohode, jenom vecer se vzdycky najim jako hovadlo a pak nemuzu ani dychat :sweat_smile:
A pochazim z takove male vesnicky a do Zlina to mam tak 20km

A ja taky nejak zadne poradne serialy nesleduju, jenom ty zoufalky, friends-u toho vzdy vecerime a pak east enders..... a jeste mam rada sex ve meste ale ten jenom jak si vzpomenu-uz jsem to videla nekolikrat :grinning:
20. lis 2008 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani a kdes byla?

Pavli, aaaaaale ptaacci cvrlikali :grinning: ...

Tos mela super, ja jsem taky delala az do 37 ale jen part time, byla to brnkacka... Me to bricho pres den ani nevadilo ale vzdycky kdyz se blizila noc, uz jsem mela hruzu...javascript:addEmoticon(':frowning2:','vBody')

Aha z vesnicky :slight_smile: to je nahodicka, uz teda nebudu vyzvidat z kama presne... Zlinecek je krasny co? Nam je po nem s Jancou moc smutno :grinning: ...

Tak na ty tvoje serialy se nedivam ani na jeden :fearful: , ja mam rada akcni :grinning: . Nebo weird jak je treba 6 feet under..

Holcicka je nadherna, moc vam to slusi! Jake ma krasne kudrnate vlasky :astonished: .
Mas preference holka nebo kluk? nebo citis to nejak?
Ja jsem citila kluka celych 9 mesicu :grinning: ..
Ale jinak mi to bylo jedno, hlavne jsem chtela aby mimco bylo zdrave a to se nestalo
:cry: . Ale za to ted nam to vynahrazuje :slight_smile: .

Nic holky balim to pro dnesek, jdu na flasky, tajne cigo :grinning: a do postele na House. Uz se tesim az se nam zitra vrati tatinek :dizzy_face: ..

Papa a dobrou!
21. lis 2008 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vstavat a cvicit zebroto lina :grinning:

kde se vsechny dneska flakate??

ja jsem teda porar jeste v zupanu,ale uz se jdu taky zkulturnit at muzu zacit poklizet..zitra tu budeme mit vzacnou navstevu tak at me nepomluvi, ze je tu binec :grinning: jeste musim vyprat povleceni ve spare room, at kittynovci spinkaji v cistem ( krktum alespon ty polstare, kdyz perinu si privezou :grinning: } :grinning: :grinning:

musim na to, jinak to nestihnuuuuuuu :confounded:
21. lis 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano :slight_smile:

ja jsem taky jeste zupanu, ale uz se jdu zkulturnit :slight_smile: dneska nic moc v planu nemam, jen odpo musim upect pro holky tvarohove satecky, to mi pripomina, ze jsem si jeste nevyndala testo z mrazaku........

Peto, pak mi jeste tu perinu pripomen! uz to vidim, jak zapomenem a budem spat pod polstarema :dizzy_face:

Oli, vcera vecer jsme byla malovat. Chodim kazdy ctvrtek s partickou starsich lidi, vzdycky si navrhnem nejake tema a kazdy si vybere jakou techniku chce pouzit. Je to super relax :slight_smile:

Jo, dostala jsem tip na malovani deti "Messy Monsters". Je to od 9 mesicu, deti maj na sobe plastove zastery a cmaraj na papiry, ktere jou po zemi, na stenach.......po novem roce jdem do toho, hadam, ze i maminka se vyradi :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani ja ti kdyztak rano zavolam, jen mi rekni v kolik a ja ti brnku a pripomenu ti to..ale musim mi vecer pripomenout, ze ti to chci rano pripomenout, jinak zapomenu a vy budete spat pod polstarema :grinning: :grinning: :grinning:

Rob prijde dneska driv z prace, tak s uklidem pockam az dorazi, pak mu flaknu malou at se s ni kouka na tv nebo neco a ja se na to vrhnu, protoze s ni za prdeli to fakt nejde..ted uz ani nemuzu nechavat otevrene dvere do chodby, dneska se odkoulela mezi dvere obyvaku a chodby a my mame schody skoro hned vedle dveri, takze par centaku a koulela by se ze schodu..takze ted koukam po stare gate- jenze my mame strasne uzke schodiste a zadna stare gate sem nepasuje, takze nevim co budeme delat :frowning2: my nejsme zrovna manualne zrucni takze nehrozi, ze bysme ji udelali sami.. :sweat_smile:
21. lis 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak at se vam ten srazik vyvede :slight_smile:

ja uz taky musim jit neco delat, dnes mame odpo story time.

vcera jsem se nad sebou zamyslela - zacnu konecne s tou spanelstinou, jdu najit ucebnici :wink: snad mi to pujde!
21. lis 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, teda ze se nestydite v zupanech :grinning: my zachvilku uz vyrazime ven, maly celou noc poradne nespal, je dost nachlazeny tak se porad budil s revem, ze nemuze dychat....Snad mi venku usne aspon.

Pavli, no ja jsem primo ze Zlina, z Jiznich Svahu :grinning:
S tim kurzem teda ted nevim, i kdyz s tim domacim ti poslou i 'cvicnou ruku' na ktere se daji menit nehty a na tom si to zkousis, a pak jim to tam posles na ohodnoceni. Ja bych asi do college nemela kdy chodit, jedine o vikendech a to jsem zase radsi s manzou a malym...Jo holt mela jsem si to udelat jeste kdyz jsem byla bezdetna, propasla jsem sanci.

Odpoledne jdu hlidat k tchanovcum bojler :confounded: hrozne se mi chce....lepe receno budu cekat az ho prijdou opravit, maji to mezi 12-18hod :angry:

Tak hezky den a kdybych se sem uz nedostala, tak Peto, Jani a Kittous, uzijte si moc ten vas vikos :wink: a Kitty nezapomen vzit tu flasku Baileys :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2008 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani to mi povidej, ja bych taky chtela do kurzu, ale jak rikas, mohla bych jen o vikendu a to zase radeji budu travit cas s malou a manzou...

konecne jsem objevila stare gate, tak ji vecer objedname, alespon neco z listu "TO DO" muzu odskrtnout..

ted jdu pofackovat kuchyn atd a pak se tu zase ukazu..
21. lis 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim pri krasnem slunecnim dnu :dizzy_face: ,

Mala usnula, tak musim neco jit delat, uklizet chlupy zas :rolling_eyes: a varit, odpo mam navstevu kamaradku s miminkem a to jeste musim k dr pro recept a do lekarny nebo mi dochazi zas mliko...
Dnes volala nase sestra pres kanylu ze jdem ve stredu na krev, po nekolikanasobnem neuspechu nekolika doktoru konecne me poslechli zase a bude to delat dr ktery to umi, ktereho jsem si vybrala, nebo uz toho mam dost fakt..
Chudak Ethan porad nema darce, ja jsem z toho tak smutna, ve stredu ho musim poradne obejmout!

Ja zupan nikdy nenosila, je to comfy :sweat_smile: ?

Mnam tvarohove satecky, se z vas zblaznim jaka tajna slezina :astonished: nebo to neni tajne a jen ja jsem o tom nevedela :grinning: .. Tak si to poradne uzijte doufam ze si date aspon drink mate tatky na starani pro zmenu :grinning: !

Peto my taky musime koupit uz ty gate nebo mala uz se zacina taky hybat, ty nase holky s tema sudama co :grinning: ... Ale taky mame urcite weird size, nebo bych se divila kdyby nam neco hned padlo, dvere musime taky kupovat na miru :rolling_eyes: ...
Jo a stim delanim sami, to u nas taky nehrozi :rolling_eyes: ..

Jani krt. To je super s malovanim, ty jsi sikovna! A jaky styl malujes? Manza miluje taky malovani, ale on tomu svemu rika abstrakt :grinning: . Skoda ze nejste bliz nebo bych ho poslala s tebou :slight_smile: to on by byl v sedmem nebi.

Mari, hodne stesti se spanelstinou!

Jani, chudak Olisek :cry: , snad mu bude brzo lip, nemas tu odsavacku?
Ja uz si to bez ni nedokazu ani predstavit a I urcite taky ne!
Tak at to brzo prijdou zpravit at tam nemusis trcet do vecera!

Nic utikam varit a uklizet pro zmenu
:pensive: :grinning:
21. lis 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem psala a pak si to cele vymazala, takze jeste jednou..

Oli s tou stair gate, me se akorat podarilo vystrachat CLIPPSAFE - delaji i male od 61cm takze se da vybrat..jeste pak delaji Lndam Extending Wooden Safety Gate (62cm-106cm) ale ty se musi nasroubovat do zni a jelikoz jsme v rented place tak bysme to nejdriv museli rict agency, pak cekat jak se rozhodnout atd atd, takze jednodussi pro nas bude tak clippsafe ta je easy fix...

Nase mala ted vali sudy jako o zivot, je to docela legrace, ja si vrasky z toho, ze jeste "nechodi" nedelam..je spokojena s valenim sudu tak ja taky :grinning: jedine co me ted dostava je, ze vali sudy v postylce, kdyz ma spat :grinning: :grinning:
21. lis 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak u nas stair gate teda nehrozi, pocitam ze jeste tak pul roku hrozit nebudou :grinning: :grinning: ale uz mame doma dve, jsou nastavitelne takze snad to bude ok.

Oli odsavacku mam, ale maly u toho tak rve a krouti se, ze ho proste neudrzim, strcim mu to vzdycky do oka nebo ho tim skrabu a rve tim vic, takze to u nas bohuzel moc nepomaha...ja si s tou odsavackou nikdy nerozumela :grinning: Chudak, musim mu porad utirat nos, tece z nej jak z vodovodu.

Nakonec jdu na bojler az od dvou hodin a tchynka pry ve 4 bude doma z prace, tak to nebude tak hrozne. Pak se stavuju do lekarny na to sojove UM :unamused:

Jo holky nevite, jak se da zrusit direct debit? Zkousim to najit v online banking ale to mi nejak nejde.....
21. lis 2008 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zeny,
tak my byly rano v baby gymu, no pro nas space zas krusne rano se nekam vypravit uz na 10-to vetsinou behame jeste v pyzamech :grinning: , jeste jsme sthli kaficko s kamoskou, ale mala uz ted prdi do perin a ja musim vymyslet neco na veceri-uplne mi dochazi uz napady co kazdy den varit :confounded: :frowning2:

my jsme taky meli na schodech gate od Lindamu a super, vubec se nemusela vrtat do zdi, nase mala s ni byla v pohode, ale deti od dvou kamosek s tou gate tak lomcovali ze ju vzdycky vyrvali ze zdi tak pro ne tenhle typ nebyl-snad budete mit taky klidne ditka jako ja :wink:

Marus
tak ptacci cvrlikali jo :grinning: , no ja si na toho ptacka asi pekne posvitim :grinning:
A jojo teply zupanek je hezky comfy, obzvlast po ranu kdyz vylezes s teple postele :wink: a nebo jeste vic takhle navecer nejake pekny satenovy a pod tim sexy pradelko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

Jani
s kurzikem zalezi fakt na tobe, ja jsem rada ze ho mam za sebou, to vis vzdelani neni nikdy dost :grinning:
A me taky muj chodi kazdy den z prace pred 6 a me to v 6 zacinalo tak to opravdu doma bylo jneom stridani strazi, ale nastesti jenom 1x tydne.

A tak tajny srazik se nam tu provalil, tak si ho holky pekne uzijte a pak nam tu hodte nakou fotecku.
21. lis 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, hlasim, ze jsem konecne tady, jdu si precist, co jsem zameskala... :wink:
21. lis 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem to vsechno konecne dolouskala... :fearful:

Marus mala lozila hrozne brzo, myslim, ze uz nekdy v zari, coz ji bylo 9 mesicu, uz ai stoji a ruckuje kolem nabytku, ale pustit se, to ne. Jeste aby, to uz bych nestihala vubec nic :astonished: hele zminovala jsi se o nejakem darci pro Ethana, kdo to je a co je s nim?

Jani direct debit musis zrusit i online aspon me to tak slo, ja jsem si jednou zrusila omylem neco, ce jsem nemela :sweat_smile:

Holky me prijede pristi tyden mamca, taaaaaaaaaak se tesim. mame toho hodne naplanovaneho. Tobik ma xmas fair ve skolce, tak pujdeme tam a taky se jdeme podivat na Santu do Painshill park, pry je to tam nadherny. dela jeste nekdo neco podobneho, navrhnete, at se nenudime...

Sousedi delaji novou kuchyn a celej den vrtaji, kakus je z toho uplne na nervy a furt rve. ted jsem ji uspala a jestli ji vzbudi, tak se rozcilim... :angry:

hele co kupujete detem na vanoce, hlavne tem malym cacorkam. ja jsem to asi s Tobikem prehnala, ale pro malou mam jenom 1. ono je to tezky, kdyz ona vsechny hracky recykluje...
21. lis 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
cugo tetky

ten ptic js byla ja, na predchozi strane nekde js napsala pavlo :zipper_mouth: ale zas ti reknu ze marus je vlastne olin :sweat_smile:

peti si prevlikat nemusela, vsak jestli jste tam s robikem nedelali rutysuty tak nam by to bylo jedno :grinning:

krtous uz mas napecene trojuhelnicky???

ja js jen zvedava co ja zapomenu doma
21. lis 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vejap zitra ma snezit pry :confused:
21. lis 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu taky uklizet, p si koupil nejaky fotbal na ps tak tu ted hraje, aspon mam klid, doufam ze mi to vecer vyjde, vcera ani z toho indiany jones nic nebylo
21. lis 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zas jen narychlo mala mi usnula v kocarku na prochazce a za chvilku prijede tatka jupii, ani jsem nic nestihla uvarit, jenom pro Belusku, rizky to jisti pro nas :sweat_smile: ...

Peto dik za radu s gatema ! No abych pravdu rekla taky mi nevadi, ze mala zatim jen vali ty sudy :grinning: .. Myslim ze se za nema nalitame jeste dost...
Taky vali v postylce jak ozivot pytel nepytel :grinning: .

Jednou si uz i stoupla sama v postylce ale od te doby nic, byla z toho fakt vyjevena jak to udelala asi se zatim boji, ale je cim dal vic comfident na nohach, uz ji muzu nechat stat v postylce a treba na chvilku odejit.. Ale jeste teda neruckuje..

Janicko cim dyl tim lip, nalitame se fakt jeste dost...
Aha s tou odsavackou, no I taky driv rvavala, ale uz zjistila ze ji to pomaha, tak uz jenom tak jeci spis jenom z principu, ale necha se a pak se tak pekne nadechne a usmeje jako ze dekuje.. Je to skoda, pac kdyz si na to najdes system tak za 2 sekundy mas hotovo a Olisek je bez sopliku na chvilku. Ja kdyz ma rymu a to je hodne casto tak vysavac mam vytahly porad a vysavam kazde pul hodky...
To je dobre ze tam nemusis dlouho trcet..
No tam by snad mela byt option na zruseni ne? Ale bacha ja nedavno rusila dog insurance a za 2 mesice volali a museli jsme to zpetne zaplatit, ze jsme nedali notice, prej je to ve smlouve :cry: , to jsem vubec netusila..

Pavli jo ja si pak vzpomela ze Barus mi psala predtim jak jste byly spolu..
A kde vubec je dneska :astonished: ???
No me je nejlip v gatich a tricku, zupan, papuce, pyzamo to ja vubec... Me by to prekazelo, holt kazdy mame radi jine :grinning: . Ale zni to dobre jak to popisvalas :wink: !

Andrejko, Karolinka je sikovna, no I myslim k tomu taky nema daleko, ale zatim jsme teda u sudu i s Phoebe :grinning: . Ale me to tak zatim vyhovuje :zipper_mouth: ...
Ethan je chlapecek co s nim nase mala lezela 4 mesice v nemocnici na gastro ward, on tam je teda od narozeni, narodil se loni v prosinci se strevama venku, dr rikali ze to bude brnkacka hned jak se narodi tak to zoperujou a bude vse ok, jenze jak se narodil tak zjistili ze ty streva jsou mrtve ze proste nefungujou, tak po operaci mu zbylo 20cm strev :cry: tim padem nemuze samo byt na normal strave tak mel kapacky se vsema zivinama misto jidla/mlika (jak nase mala) a cekal na transplant strev, jenze sezam je hodne dlouhy.... No a mezitim mu ty kapacky co ho zivily tim padem udrzovaly pri zivote znicily jatra, ted je na emergency transplant listu a hledaji vylozene mrtve miminko od ktereho potrebuji jatra i streva zaroven, zbyva mu par tydnu zivota jinak prej se mozna ani nedozije jednoho roku, a jeho rodice jsou zoufali a chodi po radiich, televizich a novinach, je jeden z nejmladsich se 7000 lidi na emergency transplant listu v UK..
Vice napr. tady http://www.manchestereveningnews.co.uk/news/s/1079877_please_save_our_tiny_mr_brave
nebo na facebook.
Ja jenom doufam ze nekdo pomuze.... Chudacek maly...

Holky cetla jsem i na facebooku o baby P to je nehorazna zmije jedovata ta "matka", jak to mohla udelat, nemohla jsem to ani docist, stacilo mi ze mu strahavali nehty klestema sekali konecky prstu a cvicili psa aby mu pokousal hlavu v nedeli ve 12 je pro nej minuta ticha. Divila jsem se taky, ze dostali tak male tresty.. Reknu vam ze to je hnus jake extremy, jedni by co dali za zdrave dite a druzi udelaj tohle. Matku by meli umucit k smrti urezat kozy a vyrvat delohu za ziva, jak tam pisou nekteri... :cry: :cry: :cry: ....

Andrejko to je fakt exciting ze ti prijede maminka :dizzy_face: , ja se vzdycky taky hrozne tesim, to je nepopsatelne ze :slight_smile: ! Ja uz se zase nemuzu dockat domu! Mate to pekne naplanovane, vidim ze se nudit nebudete.

My teda moc nebudem kupovat, jak uz psalas ze nejlepsi jsou varecky a hrnce, radsi usetrime na pristi rok, az uz z toho bude neco, mit, beztak ji porad neco kupujeme prubezne, kramu plny barak :sweat_smile: ..

Jsem se zas rozepsala :grinning:
21. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mezitim me i Barun predbehla, holky vemte si volno na ten muj prispevek :grinning:
21. lis 2008 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek