• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
ty voe olajs tak ten je dlouhy :fearful:

decko po me skace nemuzu nic
21. lis 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:
Baru ja si pockam!

Co delate babizny?

Ja ted doobalovala rizky, mrnous jde za chvilku spat pojime a prijde teta lena na kafco :stuck_out_tongue_closed_eyes: jupiiii :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kitty, ze by ses jako ozvala ohledne toho zitrka? ja vubec nevim, kdyz hodlate dorazit nebo tak :slight_smile:
21. lis 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted kojim

boze to je samutny pribeh s Ethanem :cry: a baby P taky.

Seba byl dnes uplne nemoznej :rolling_eyes:
21. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dokojila :wink: a jdu, uplne me dnes znicil. hezky vikend berusky :dizzy_face:
21. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marus to je mi moc litos tim chlapeckem. je to hruza kdyz tvoje dite musi do nemocnice. Tobikovi byl 1 rok, dyz mel podezreni na meningokoka. bylo to hruza, byla jsem s nim v nemocnici a vzdy se mi chtelo brecet, kdyz jsem se podivala na jeho zafacovanou rucicku, kam mu davali antibiotika. :frowning2:

hele vy si uzijte toho vase spolecneho vikendu a keep us posted... :wink:

ja jsem o tom baby p necetla, ale rpy je to hruza, jdu se podivat, co o tom muzu precist.

jo a mimochodem stim snehem a hroznym pocasim na zitra. jdu zitra do prace ke konim, tak az se budete valet doma v teple, tak si na me vzpomente :angry:
21. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli Ethana je mi moc lito..ale co clovek muze delat? :frowning2: darcovsti neni jak dat penize na charitu, s tim clovek sam od sebe nic neudela.. :frowning2: muzeme se jen modlit at malickej vydrzi a docka se transplantatu, moc bych mu to prala.. Ja jsem pro aby kazdy byl automaticky darce organu, vzdyt po srmti je nam telo stejne k nicemu tak proc nekomu nepomoct? Nejhorsi je, ze aby maly Ethan mohl zit, tak neci miminko musi umrit..a to si bohuzel taky prece nemuzu prat :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jo, svet je proste nespravedlivej..
21. lis 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko :slight_smile:

moji babicky nejstarsi syn - bylo mu 7 umrel, byl v nemocnici, a museli se rozhodnout, jestli pokracovat dal v lecbe...babicka se z toho nikdy nevzpamatovala :frowning2: to je taky strasny, ze vzdycky to zasahne tolik lidi a na tak dlouho, casto navzdy.

ale radsi z veselejsiho soudku - tak ja jdu dnes na tu party a nemam nic na sebe :rolling_eyes: takze jdeme do toho noveho shopping centra co je kousek od nas - Westfield, slysely jste o nem? Jezdi mi tam ten stejny autobus jako do porodnice, o jeden stop dal :wink: - takze az priste budu cekat mimco a zase nebude chtit ven, tak se budu prochazet v shopping centru - ne jako minule kolem veznice :grinning:
22. lis 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak ja si dnes polezela, tatinek vstaval s malou :slight_smile: .. A ted pujdu pro zmenu varit. Co vy mate v planu?

Mari co Sebicek zlobil?
No to se babicce nedivim chudina, ja se s tim taky nikdy nevyrovnam a to mi dite zije :cry: ...
Na jakou jdes party?

Andri, jo to si taky mysleli ze nase mala ma, nez zjistili co ji bylo, trvalo to 7 tydnu, to bylo nejhorsi to cekani.. Delali asi 5x LP (lumbarni punkce) po 2-3 attemps az nakonec se jim to povedlo, hruza.. Mimo jine mela tech zafacovanych rucicek jak tvuj Tobik asi tak 1500 a to neprehanim, prvni tyden na JIP ji brali krev kazdou hodinu ze zily, ona totiz zadne nema, takze to bylo zajimave a kazdou pulhodinu krev z paticky nebo prsticku mela uplne fialove nozicky.. No a jak jsme tam dojeli ten prvni den tak crash team nam oznamil ze at se modlime ze v noci nam nam reknou if we crossed the bridge...
Prave Ethan byl hodne dlouho 2 metry od nas tak jsem hodne veci i videla, ja jsem tam narozdil od jeho mamy byla 24 hod denne bych malou neopustila ani na minutu.. Takze proto i to tak prozivam...
Ale uz toho musim nechat, nebo beztak s tim nic neudelam, jenom jsem porad smutna..
A co Tobikovi nakonec bylo?
Jo a mimochodem, ja bych radsi sla ke konim nez byt v posteli a to uz je co rict, ja a postel jsme hodne dobre kamosky :grinning: , chodila jsem ke konim asi 3 roky nez jsem to vymenila za diskoteky, delala jsem instruktora na vyjizdkach :wink: s turistama..
A co ty tam presne vsechno delas?

Peto mas pravdu, ale jak rikam ja jsem fakt psychicky hodne labilni, co se tohoto tyce.. Porad na to musim myslet.. Ja to neberu tak ze si musim prat aby dite zemrelo, ale ze Ethanovi rodice nekdo uslysi kdo ma moznost dat jim "neco" z jejich ditete a treba tim mit trosku pocit, ze moje dite "zije" dal, protoze dalo zivot tomuto chlapeckovi a muzou ho i casto vidat, aspon nejaka "radost" v tom nevysvetlitelnem a nepopsatelnem smutku.. Je to hrozne, navic nejde jenom o darcovstvi, bod c.2 je ze to musi pasovat a c.3 jeho telo to musi prijmout... Jak rikas melo by to byt povinne darovat po smrti organy, abysme nemeli tu moznost se rozmyslet. A kdyby to tak bylo myslim ze uz by ted davno mel po vsem..
Tak si jenom prejme at se nekdo najde.. Chtela jsem jenom abyste nanho taky myslely.
Je to fakt hodne nespravedlive...

Jinak obracim taky list :pensive:
Moc si to holky uzijte u Peti a fotte! Kdy to vypukne :grinning: ?
22. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,zenske na sraze.Poridte plno fotek.

Oli ted jsem byla v Morrisonu a chtela jsem jet kolem tebe,ty vole jsem se netrefila a musela jsem to cele objizdet :grinning: gps me nafigovalo ....Koupila jsem tam krasne kvetiny na vanoce a uz mam i vanocni ruzi.hele a co choditko jak se libi Isabellce?
Jo a nezapomen ted co bude nedele tak u nas na obed :dizzy_face: Jdu dat male najist a pak se jdu divat na x-factor
22. lis 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky u vas dnes rano snezilo? :dizzy_face: Ted uz tady jenom leje.....

Vidim, ze o vikendu je tady dost mrtvo :grinning: Maly je ted nachlazeny tak ted skacu jen kolem nej, taky nejak nestiham.

Mari, jake to je v tom Westfieldu? Ja bych se tam taky hrozne rada podivala, ale s malym to nehrozi...
On uz mi ted vubec dlouho v kocaru nevydrzi, je vzdycky protivny az hruza... :frowning2:
23. lis 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar, tak uz nam navsteva odjela a je nam smutno.

Bylo to super, holky to lezly jedna pres druhou, kradly si jidlo, hrnicky,o vsechno vcetne drobku na zemi se poctive delily :grinning: bylo to fakt super :dizzy_face:

Vcera jsme male koupili k vanocum ten xylofon,je fakt moc hezky dreveny, tak uvidime co ona na to...
23. lis 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak uz jsme doma. Po ceste jsme se jeste stavili nakoupit. Andrew jel k rodicum pro psy a Anule si ted tady hraje.

Peto, moc dekujeme za super vikend. Vsem se nam u vas moc libilo. I Andrew rikal, ze to bylo fajn :slight_smile:
Jinak teda musim rict, ze Anicka byla nejvetsi somrak. Elle kradla chleba a Phoebe piti a tak fur vsechny oblejzala (hlavne chlapy)..... :slight_smile: A Peto, samozrejme jsme u vas nechaly u krbu Anicky botky a nekde muj nahrdelnik........
23. lis 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

no my uz js doma asi tak hodku a pul, ale jeste js se stavovali do burger kinga :sweat_smile: , taky se nam na vylete moc libilo, holky jsou moc sikovne, nas tata si taky nestezoval :dizzy_face: takze urcite dojedem zas :grinning:

jani nahrdelnik byl na sedacce, aspon tam js ho naposled videla, kdyz se moje decko po nem natahovalo.

no na nas xylofon uz nevysel, tak ma ellun na vanoce smulu, ale koupim ji rolnicky a fletnu tak taky bude hrat

k tomu darcovstvi, s takovyma malinkyma si myslim ze to je o hodne slozitejsi, ono ani neni dost mozne najit darce, s jatrou by to nemusel byt az takovy problem, ty muzou byt i dospeleho jen vezmou step, ale jak mi psala oli tak potrebuje i streva a to uz pujde asi tezko no ale stejne drzime palce
23. lis 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a to js vam jeste nerekla jakou ma teta caira uzasnou vahu, mela js na ni 58 kg :fearful: jako pred deckem :sweat_smile:
23. lis 2008 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj vsichni,
vidim, ze jste se vsichni hezky rozsoupli o vikendu :grinning: . doufam, ze jste si to uzili.

jinak marus - tobikovi taky chteli delat LP, ale protoze ma problemy s krevni srazlivosti, tak to nechteli ryskovat. tak jsme museli cekat dalsich 48 hod. na nejaky dalsi vysledky. Nakonec se ukazalo, ze to bylo vsechno spojeny si silnou anginou. Ale nejvic me na tom nastvalo, ze u naseho mistniho doktora ho ani jeden nevysetril poradne. Jeden se mu podival do ucha, druhy do krku a treti rekl, ze to bude trvat, nez ty antibio zaberou. Az teprve v nemocnici zijstili, ze ma nejaky cerveny tecky, ktery pod sklem nemizi a okamzite mu nasazovali intravenozni antibio. taky jsem si potom u toho doktora pekne stezovala :angry: .

co nakonec male bylo?

u nas taky dnes snezilo, ja jsem vydala na nejake vanocni nakupy. sousedka si myslela, ze jsem blazen, jet nekam autem v takovem pocasi. Tak jsem ji s usmevem ujistila, ze my cesi se s rizenim v zime umime vyrovnat. Stejne se musim smat, tady napadnou 2 cm a anglicani z toho delaji snehovou kalamitu :slight_smile: .

nejaky ty napady na vanocni darky?
23. lis 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte krasky,
ja jsem byla dneska u cinana.Mam zpet ekzem a uz to i boli.nechala jsem tam 210lib plus mi budou delat alergenni test nebo rikala,ze jsem alergicka na nejake veci a tak mi nabidla ten test.no z tech penez me malem jeblo,ale snad mi to pomuze.

uz jste dodaly nejake fotky?Michal dneska na Claudinku vyplazl jazyk a mala nevahala a vyplazla na neho taky jazyk a on jen koukal a rikal,ze ji ucim same capiny....no ja valim zehlit nebo Claudia spinka a tak mam chvili cas papa krasky

jo taky u nas snezilo,ale nastesti to roztalo nebo ja moc na sneho jezdit neumim a ted kdyz jezdim autem pres dalnice to by me asi jeblo.. :confounded:
23. lis 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Ja zas narychlo :grinning:

Leni, toz to ses teda pekne ztratila :grinning: jeste zes trefila domu nakonec ...
Choditko super, mala je z neho nadsena ale nejdriv jsem tam davala to sedatko blbe tak se ji to nelibilo ale pak jsem na to prisla, je na to figl, jde to pekne tezko, ale zadne dratky jsem nepotrebovala nakonec :wink:
No to je teda palka, ale jak rikas snad to pomuze! A kde chodis do arndale?

Jani chudak Olisek :frowning2: ...
Ja ani nevim ze snezilo :confused: ale v CR byly kalamity velky bourak vcera na dalnici.. My s tema nasima golfkama :grinning: budem asi deti tahat na sanich jak psalas :grinning: ...

Andri, my taky meli problemy s doktorama jeste pred nemocnici, zrovna si na jednoho stezujeme.. Tak jsem zvedava jak to dopadne, rekl na pohotovosti ze je mala v poradku a to mi 20 hodin nejedla a byla teprv propustena druhy den z nemocnice na atb, ty mi zvracela a mela jen 3 tydny a za 3 hodiny v detske nemocnici crash team a malem to neprezila.. Pritom nebyla o nic horsi nez na te pohotovosti..
Jinak mala ma nevylecitelnou nemoc, muze se to kdykoliv vratit, je na lekach a diete.. Az bude cas napisu IP, uz to tu nebudu rozepisovat..

Holky to je super, ze jste se meli krasne :dizzy_face: , to muselo byt zajimave s trema malyma cacorkama! Prej jidlo si kradly :grinning: . Dejte fotky!
23. lis 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky byli jsme dnes v mothercare, chtela jsem male koupit lozici boty, nemeli jeji velikost a ty co tam meli se mi normal zdali divne nad prstama byli hrozne uzke, ze bych tam snad ani ponozku nedala, nemate je nekdo? Asi pockam z botama az se bude vic hybat, v choditku ma ale jenom zatim ty hadrove :unamused: ..

Ale maj tam akci na hracky V-tech a fiserprice buy one get one half price, tak jsme neco koupili male i miminku synovci..
23. lis 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani o botickach i nahrdelniku uz vime, po nedeli to poslu postou :slight_smile:

Anicka somrak neni, nepomlouvej ji..vsak si videla, ze zebraly vsechny od vsech, takze jsou si v tom rovne :grinning: :grinning: :grinning:

Bylo to vazne super, vazne musite zase dorazit. I se to zvladlo s tim prostorem, na to kolik nas bylo tak jsme se tu pekne poskladali, co?

Oli my pujdeme do te mothercare pristi tyden a koupime ji od Vtech nejake ty dary k vanocum a smitec

hele mala zadne boticky na doma nenosi..to by mela??? ja ani nevedela, ze neco jako lozici boty existuje :sweat_smile:
23. lis 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super ze jste si vikend tak uzily :slight_smile: Taky uz se tesim na fotky. Ja dala do alba par fotek z randicka s Ellouskem, tak se mrknete, doufam ze Barca doda dalsi...!! :wink:

Jinak my to tento rok s darkama pro maleho nejak neresime, dostane toho hodne od ostatnich, uz tak mame plny dum hracek :slight_smile: Ted jsme mu koupili kocar :grinning: a asi mu dame nejake penize na ucet. Myslim, ze pristi rok si to uzije vic, na to uz se tesim :dizzy_face:

Andy pro koho shanis napady na darek? Deti nebo manzela?
23. lis 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petko existuji,ale ja je male nikdy nedavala.Mela jen takove latkove na gumu a byly teple.Papucky pouzivame az co chodi.

Boze Olinko uz radsi o tom nemluvme o Isabellce - vsichni jsme si s tim zkusily svoje ty nervy a slz :pensive: ,ale uz urcite bude dobre :dizzy_face:

Jo a uz mam prvni darek pro Misu.Objednala jsem si ho s pomoci Olinky a Garyho - xbox.Nejsem vubec nadsena,ale kdyz si to tak preje tak...Akorat jsem nevedela jaky tak mi Gary musel poradit :grinning:
Ja se jdu umyt a jdu spat ...
23. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda, ten vas srazik zni moc dobre :slight_smile: uz se tesim na fotky :wink: :dizzy_face:

my taky nakoupili dnes nejake darky a uz to jakztakz mame naplanovano co budeme davat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ten Westfield ja fakt velky. straaaasne obchodu. nakonec jsme tam nic nekoupili :sweat_smile: jenom ve Waitrose co tam je maji vetsi vyber - takze nejake dobroty pro Sebcu, jogurtiky atd.

Musim na veceri, jeste se za vama podivam, ale od 9 se chci divat ne nejake drama na bbc1.
23. lis 2008 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marus - to je mi lito s tvoji malou, az budes mit chvilku, tak napis neco blizsiho...

Sorry holky, uz jste o tom urcite hodne slyseli a ja bych to chtela vedet. :frowning2:

shanim darky pro malou, uz jsem ji koupila do vany amazing animals of fisher price, ale to je jenom jeden darek, tak honem posilejte napady... :astonished:

tak ja jsem male koupila lozici boty uz asi pred mesicem a ona si je porad sundava. myslim, ze snad v tom ani lozit neumi. no a pak potom, co mi je v obchode porad nekdo podaval, jsem to vzdala a aso ji koupm az nejaky na chozeni. :confounded:
23. lis 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ajko ja to nemyslela spatne,jen,ze jsem byla u toho - ja jen,ze nerada na to vzpominam....nechtela jsem se te dotknout nebo Olinky
23. lis 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj leni, ja jsem to tak nebrala, ale jen se dobre omlouvala :wink:

ja jsem takova novotinka, tak toho mam co dohanet... :frowning2:
23. lis 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Ajko neboj,my te vsemu doucime :grinning:
valim spat krasky,nase miminko uz spinka a tatka nedockave ceka na me,a ja jsem teda unavena a nechce se mi ani hybat :sweat_smile: dobrou krasky moje
23. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,zdravim nove a ty co znam taky,ja ziju v mestecku Ham(Surrey)mam dve male deti.

AHOJKY VEJAPO,proc jsi mi nerekla,ze cekas mimco?Moc ti gratuluji k tehu.
23. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj januz a kde ham :sweat_smile:

ja jsem ta novejsi, mam 2 deti a bydlim v dorking surrey.

lena uz se tesim :grinning: . dobrou noc.

ja se asi taky rozloucim, protoze kakus asi rostou dalsi zuby a v noci poradne nespi :rolling_eyes:

night, night
23. lis 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY SMELLIE,je to male mestecko mezi Richmondem a Kingstnem.
23. lis 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek