• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Sam hmmm tak to je dobry :astonished: stavebni prace jsou sice docela narocne, ale kdyz uz ted vlastne pracuje jenom par hodin tydne tak ma spoustu casu si vse pomalu udelat :wink:
24. lis 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas tata taky delal plovoucku sam a od te doby k nam nikoho nezvu :grinning:
24. lis 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
KITTY,a proc spatne ji udelal?No ja jsem mu samozrerjme pomahala,nedokazu jen sedet :grinning:

VEJAPO,chudaci zviratka :grinning:
24. lis 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barus
jo to presne znam, ti lide pred nama si delali sami dlazbu v obyvaku proto ted museji byt vsude koberce, jinak bych si tu pro kazdem kroku skopla palec a navic ty spary vubec neumily a ten cement je rozlizany tak ze uplne zakryval desing toho kachliku :angry:
Ale aby si to Januzza nevzala osobne :wink: :grinning: - tak spousta lidi zvlada veskerou praci pekne i bez odborna kvalifikace :wink:
24. lis 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja js to myslela z prdele, on to udelal dobre, ale trva mu dost dlouho finish touch, takze u koupelkovych dveri je to furt nedodelane chybi prah, pze nevime jestli zustanem nebo pujdem taky do baraku, a kdyby js zustavali tady tak koupelnu udelame novou a kdyby ne tak to prdi
24. lis 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
KITTY,jo to my taky jeste nemame dodelane a taky se mu to povedlo,ale prace to byla hrozna
24. lis 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vejap jestli vas tata skoli na ty vanoce kralicka tak to my dojdem :grinning:
24. lis 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
barus
abych driv neskolila ja ho nez on toho kralika :grinning:
to bys neverila jaka je to prdel :grinning: kdyz si vecer na pyzamo oblekne zupan, cepici a rukavice a jde honit kraliky po zahrade, nejhorsi je kdyz ja uz treba o pulnoci lezim a on me vytahne z postele az jdou koukat :angry: , ale ma to chudacek o to tezsi pac nam tu v noci chodi i liska tak se v tom lovu na ne musi sharovat :grinning:
24. lis 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jako my tu mame 2 lisky, vcera js je videla v noci z okna :confused: a kraliku mame plno v praci se divim ze p jeste zadneho neprejel, taky s tim polem co mate u baraku misto zahrady se divim ze se vam tam nechodi past srnky :sweat_smile:
24. lis 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se divala na fotky ze srazu, jsou uplne super, vsem vam to tam moc slusi, maminam i miminum (no tak tatinkum taky no :grinning: )

My tady mame na zahrade jenom kocky, ale taky bych to strilela pac tady delaji takovy bordel....... :angry:
24. lis 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jsou ty fotky ja je chci tkay videt :dizzy_face:
24. lis 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, ano,kde jsou ty fotky????

hele marus ohledne tech bot, abych pravdu rekla, tak ty crawling jsou dost na nic. ja mam doma myslim 3G od clarks, ale myslim, ze uz ji budou i male. tak jestli chces ja ti je poslu. ale jinak bych nic nekupovala, stoji hromadu penez, rychle z toho vyrostou. ale hele ja dostala hromadu obleceni po jedne zazobane pani a ona tam mela navleky na kolena, oni tam meli takovou nejakou protiklouzavou patlamu. ja nejdriv nevedela na co to je, ale pak jsme s m usoudili, ze to bude na ty kolena. vzhledem k tomu, ze mame vesmes vsude koberce, tak jsem to poslala dal. ale kdybys chtela, tak se ti muzu poptat, kde skoncily... :grinning:

http://www.clarks.co.uk/find/Department-is-kids/Size-is-3infant/product-is-20325640 jsou velice podobne, nase jsou vic pestre...
24. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem ko, mala teprv usla od dopoledne :confounded: , urco zuby, jsem o tom presvedcena ma ruzova tvare rozedrane usi a napuchle na dvojkach.. Jeste ze nema u toho prujem, nebo to bych se fakt bala...
Udelam kuchyn a jdu smer postel..

Vy teda mate zazitky se zviratkama :grinning: to je rovnou na zoo..
Ale Pajko nestrilet :astonished: !!!

Leni, jsou na fejsu, musis se uz konecne regnout uz je to trapas, trva to minutu! :grinning:

Jee Andy ty jsi tak hodna, ty jsou nadherne, ale to po tobe nemuzu chtit, mala je taky myslim size 3 ma dost velke nohy a co je to G? Ja koupim v cr ty obyc papucky na doma do choditka, co jsme kupovali Claudi a nez bude chodit, tak na to kaslu teda, premluvily jste me :grinning:
O tom jsem neslysela na ty kolena to je mi novinka :astonished: , jenom kdyby se ti chtelo a kdyz bys mela cas ale!

A co teda vsechno delas u tech koniku?

Nic balim to :rolling_eyes: Dobrou noc ketynam i miminkum a detickam :grinning: !
24. lis 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim vas pritelkyne

vcera js usla s ellun a ve 4 rano uz js byla vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: . za chvilicku pujdeme ven, protoze tam sviti sluno tak at toho vyuzijem.

co dnes varite na obed?

fotky jsou na facebooku, teda aspon moje, nemam program na amensovani a tam se to zmensovat nemusi a rychleji se stahuji tak je to jednodussi. :wink:

jako lena ty tam jeste nejsi :astonished: ?????? uz i me olajs naverbovala
25. lis 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
good morning :grinning:

Ja jsem dneska zase uplne vyrizena, jak jsme se minule bavily o te menstruaci tak uz si na me prisla :angry: , ale teda je to sila, nejradsi bych jenom lezela cely den v posteli....doufam ze se to casem upravi!! Nebo znovu otehotnim :grinning:

S tema lozicima botickama teda, me by ani nenapadlo to malemu kupovat, myslim, ze na tom chteji akorat vydelat jak psala kitty :wink: To uz se mi ty nakolenky zdaji lepsi, my mame vsude dole podlahu tak by to s nema malemu asi slo lip, kdyby se ale o lozeni aspon snazil :grinning:

Jinak mi prijde ze uz se odstavuje, nechce vubec rano ani vecer mliko, jenom me kouse potvora...v noci pije ale pres den uz ted druhy den nechce :frowning2:
Rano jsem mu udelala snidu z toho sojoveho mlika a kupodivu to zblajznul, tak jen tak dal :wink:

Jo Olajs jak jsi mi vcera rikala o tom national insurance, tak nezamestnani to neplati, nasla jsem si to na netu. :wink: Snad je to pravda ale radsi si zavolej do te prace jak rikal G.

My jdem dneska odpo k pediatrovi, tatka je s nama doma aby nas tam mohl zavezt :slight_smile: Tak jsem jeste v pyzamu :wink:

Obed mam nastesti jeste ze vcerejska takze dneska varit nemusim :sunglasses:
25. lis 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ni neplati p sestra nepracuje a ani neni na job centru a neplati nic
25. lis 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem si to ted jeste hledala, a pry kdyz pobiras child benefit (tech 75 liber) tak automaticky za tebe plati stat Home Responsibilities Protection a to je misto NI. Snad jsem to dobre pochopila.... :sweat_smile:
25. lis 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale tech child benefit pobiras dokad decko nezacne delat ne? takze kdyz pujdu zpet do prace nebudu plati NI???
25. lis 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre dopoledne, tak mala mi uz chrape ( diky bohu) tak si davam kafe, je posledni dva dny desne uknucena, furt knoura, cokoliv se ji nelibi knoura a i kdyz se ji nic nedeje tak knoura taky..uz jsem z ni na palici :rolling_eyes:

Ja taky na ty lozici botky kaslu, mala se sice jako snazi o nejaky pohyb ale je to spis pohyb ala housenka..lezi na brise, zvedne prdel do vysky a tak se jako snazi posunout dopredu..samosebou nic moc uspech..takze v klidu..az zacne lezt tak to zvazim znova ( jestli teda nekdy zacne)

Jani jakto, ze jdete k pediatrovi??? Doufam, ze Oliskovi nic neni...
25. lis 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ do 16 let pobiras benefit. Kdyz zacnes delat, plati ti to zamestnavatel. (teda se ti to myslim ztrhava ze mzdy).

Peto taky mam doma knouravce :angry: Uz mi z toho vcera uplne hrabalo.....

Tak my vyrazime zachvili, stavim se vecer poreferovat, co jsem se chytreho dovedela :rolling_eyes:
25. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
me neco vykldejte o knourani. kakus rve kazdou noc hodinu, az se male s m rozvadime... :frowning2: nekdo mi doporucil calpol night, tak jdu do toho... :angry:

tak si predstavte, ze mala mi dnes vlezla do susicky. sedela tam spokojene a rehtala se na me tema svyma 4 zubama :grinning:

marus to G je sirka nozicky. moje deti jsou tloustici. ale kdybys opravdu chtela ty boticky jsou tady. my je nenosime. a ty nakolenky se poptam :slight_smile:

hele musim ted rychle pro tobika do skolky, tak se zase brzy ozvu...
25. lis 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to pozor nikdo z vas nema vetsi knucku nez ja :sweat_smile: :sweat_smile: omlouva ji jedine to ze ji vylezl slavnostne ten vrchni zub
25. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej to je taky dobre ze jsou tvoje decka tloustici, co mam rikat ja? nase ellun je asi treti nejvetsi decko tady na konovi :sweat_smile:

jeste k tomu lezeni ella se plazi protoze mame plovajdu a prijde ji to jednodussi, ale na koberci a v posteli na ty 4 jde a leze normalne
25. lis 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty obe moje deti byli pekni miselinci, pekne oplacani, ale jak zacali lezt a chodit, tak to shodili. kakus je az moc aktivni na muj vkus. na to, ze ma skoro 11 mesicu, tak toho dela az moc. jediny co me chrani, je, ze do chozeni moc nezene.

jinak kakus se taky vzdycky rozplacne na kachlik v kuchyni a jen tak se tam vali :grinning:

hele,ja jsem asi opravdu natvrdla, ja facebook vubec nepouzivam, jak se dostanu na ty fotky :sweat_smile:
25. lis 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej musis byt s nama friend najdi si me na face kitty richardson :grinning:
25. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlaticka moje nejsem nebo na to nemam jaksi cas chapete vy dve kozenky moje :grinning:,ale Olasku ja pockam na tebe v nedeli - a ukazes mi to jo :grinning: PLEASE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huraaaa, uz jsme doma.
Doktor teda byl v pohode, rekl nam toho docela dost o alergiich a zaverem bylo, ze snad maly z toho brzo vyroste, nejpozdeji do 3 let. No tak uvidime.

Andy mala v susicce? :grinning: Sikulka....

Holky kupovaly jste nektera takove to booster seat na obycejnou dospelou zidli? Aby treba kdyz cestujete a neberete high chair melo dite na cem sedet. Ja jsem premyslela o teto:

http://www.mothercare.com/Baby-Polar-Gear-booster-seat/dp/B0010YY0RE/sr=1-9/qid=1227642042/ref=sr_1_9/276-4321439-9790313?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core

Nechci do toho vrazit nejak moc penez, ale zas aby se to hned nerozpadlo...tak jestli nektera mate tip tak sem s nim.
25. lis 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani to je to same jak kdyz js sli my s tim uchem (ma tam takove vyrustky z kuze) a taky nam rekl ze to teda na sluch zaden dopad nema, coz by nas teda ale vybec nenapadlo :grinning:

no a dnes byl slavnostni den, nekojila js pres den jen rano a pak az ted vecer nez sla chrapat, uz js to udelala kdyz js byli u petry a to js fakt mela v cicinkach uplne tvrde boule az to bolelo, ale dnes kupodivu ne, sice hrca byla ale nebolelo ani nebyla tak tvrda, tak uvidime jak zitra, ale musim priznat ze k veceru uz se po me plazila
25. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja a ten booster js zapomela, podivej se na ebay tak mely jakoby takove saly a tou to decko k te zidli privazes, me se to strasne libilo, ale zas bude nizko coz je na prdanek :unamused:
25. lis 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo jsou tady ti doktori takovi vselijaci, ale tento mi aspon pripadal ze vi o cem mluvi....

to jsi dobra ze uz nekojis pres den, teda spis mala je dobra ze to vydrzela :grinning: Milostpan se dneska vecer pred spanim teda nechal milostive nakojit, ale rano zase vubec nechtel....

Kitty myslis tohle:

http://www.mothercare.com/Totseat-Highchair-Blue-Stripes/dp/B001H33REK/sr=1-51/qid=1227642042/ref=sr_1_51/276-4321439-9790313?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42862041&mcb=core

ja se bojim ze by se z toho vykroutil, a taky si myslim ze by byl dost nizko....

No nic ja mam vecu hotovou, k tomu vinko tak se jdu opit :grinning: :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek