• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
no to je ono, me se to dost libi, ale je fakt ze to je spis tak na tu nasi ellun, ona je takova macatka, a olisek ten mi malem zdrhnul z te normalni high chair :grinning:
25. lis 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj ja myslim ze to je asi az na vetsi decka....asi aby neutikali ze zidle :wink:

Teda veca byla super, misto take away jsme si koupili finest meal deal z tesca, za £9 jsme dostali chicken, prilohu, dezert a flasu vina...mnam :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a jak jste se nazrali jen za £9 :grinning:
25. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaky byl dezert? :confused:
25. lis 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cauky,
jani ja mam tuhle

http://www.mothercare.com/Summer-Infant-comfort-folding-booster/dp/B001723EVM/sr=1-5/qid=1227646581/ref=sr_1_5/277-3244055-1084461?%5Fencoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44568031&mcb=core

je sice trochu drazsi, ale nemuzu si ji vynachvalit. tobika jsem do ni kolikrat posadila jen tak do obyvaku na zem a mel piknik :grinning: budu urcite objednavat dalsi i pro kakus. ted us se totiz do kuchyne navlezem, je nas k barovemu stolu moc :frowning2:
25. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazrali jsme se do sytosti kittous :grinning: Dezert byl chocolate tart, vynikajici :wink: ale jsem se divala a pris. tyden uz special offer nemaji, asi budem susit hubu :grinning:

andy na tu jsem se taky divala, ale my ji chcem vzit tedka na vanoce do Cech, at ma maly kde sedet a tato co mas ty se mi zdala na prevoz dost velka.... :frowning2:
25. lis 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jeste shanim nejakou kombinezu second hand, malemu do Ceska aby mi tam neumrzl :wink: Na ebayi je to ale teda bida s nouzi.....
25. lis 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
chces pujcit tu moji?
25. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty taky jsem si to rikala ale zase nevim, jestli by mi prosla ruzova :grinning: :wink:
Biduju ted na jednu, tak uvidime.....

Manza uz mi tu chrape, asi to taky pujdu zalomit :pensive:
25. lis 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha, to jo :frowning2: . hele tak jsem konecne nacpala nejaky fotky do alba. :rolling_eyes:
25. lis 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ja js se ted divalala na ebay na golfky a maji tam ty co mas ty ale 4wheels s bar ale za 129, silne zacinam uvazovat, pze uz me to s tim mym tezkym kocem nebavi
25. lis 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele holky manzel me vyhazuje, takze dobrou noc :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitty ten je taky super, hlavne ze ma ten bar. Ja se musim podivat, jestli na ten muj se da dokoupit, fakt mi to tam chybi....
Ale jinak teda s novym kocarem spokojenost velika, zatim.
25. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee andy kraaaaaaaaaaasne fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nic ja taky valim do postele.
Kitty jdes teda do toho kocaru? :wink:
25. lis 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevim musela bych se o tom pobavit s tatkou a vzhledem k tomu ze mam councilove pinkace mi asi nebude povoleno, takze si ho zase budu muset koupit sama potajnu :sunglasses:
bar se bude urcite dat pripasovat
25. lis 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
andy ti jsou hezci :dizzy_face:
25. lis 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar baby,
my dnes meli doma tatku tak jsem se na net ani nedostala, ale ted uz spi tak mam cas, ale taky bych uz zalehla, ale to moje dite proste zatim spat nebude a nebude, uz pres hodinu vyleza z postele- a zrovna dnes kdyz uz jsem u navena a zrala tak akorat na postel :unamused:

ten satek jako booster je podle me uplne na prdlacku, takove male ditka co mate vy jeste potrebujete privazat to jo, ale zas budou u stolu uplne na nizko, to i to moje 2-lete ditko porad potrebuje normos booster jinak ma talir hodne vysoko a nanaji se poradne.

Kitty tak noveho kocarku se ti zachtelo jo? ja mela golfky od narozeni a byla jsem spokojena, ale stejne od te doby co mam Phila&Teds tak uz bych nemenila, na jizde je to uplne poznat ze ma nafukovaci kola tak to lip jede, obzvlast ted kdyz uz mala neni zadne pirko a ktomu kdyz mam plny kosik nakupu :wink:
25. lis 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vejap , musis mi dat sveza, ja mam zas strach s tema nafukovackama i kdyz se myslim jede o hodne lip ze pichni a budu v dupe
25. lis 2008 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jasne ze nemuzes jezdit nikde pres rozdrcene sklo :grinning: , ale vis to ja prave taky mela kdyz jsem kupovala prvni kocar, ale ted uz jsem to neresila-brala jsem tento hlavne kvuli tomu ze je na 2 deti.

no nic tak ja mizim spat, zitra taky asi moc nepobudu pac rano mam app v nemocnici na Anti-D.
tak zatim vsem pacek.xxx
25. lis 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano, tak ja konecne nakrmila dite, dala si caj a ted si dam snidani.. mala si rve plastove krouzky na nohu a je od ni na chvili klid.. od rana uz zase jen knoura..je proste vytocena, ze ji nejde lezeni... furt se u toho vzteka :rolling_eyes:

Jani ja ted na ebay poridila kombinezy dve :wink: mrkni tam na ty nextacky s ti velkym psem ( docela dost jich tam v size 9-12 prodavaji - je tmave modra a ma pres telicko jakoby hlavu psa.. ja poridila tu samou v holcicim s kockou a pak jeste Carters vyteplenou..a obe dohromady za 18 liber, takze docela bargain...
26. lis 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
my dneska vstavali nezvykle pozde 7.30 :grinning: , ellun uz je po snidani ja js si taky udelala cajik a si si dam zas chleba ve vajcu

pak musim zacit prat a davat nejak byt do kupy, pze vcera tu byla baba z district house condition survey, coz teda nemam tuchy co by to mohlo byt, to asses the condition of private houses. tak js s ni domluvena na patek, tak doufam ze by se mohla slitovat a dat nam treba nove okna nebo dvere :grinning:
26. lis 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
my vcera meli tady taky chlapka na "inspekci" tak jsem mu hned vyjmenovala veci co me tu serou a at to hezky rekne agenture.. taky napsal, ze doporucuje aby nam poridili dehumidifier kvuli te plisni v loznici.. uz me to zacina srat, i kdyz to porad cistime tak me prijde, ze to tam smrdi zatuchlinou, bych se z toho fakt ******* :angry:
26. lis 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ho mame, k
oupili js ho v b&q za £
70
26. lis 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano :slight_smile:

U nas bylo vcera nadherne, mely jsme navstevu s dalsim psem a tak jsme sly spolecne s detma na brise vencit :slight_smile:
Dneska uz tady tak hezky neni, ale aspon neni takova kosa.

Hlasim, ze dneska dorazila krava pro Anicku k vanocum :slight_smile: Rozbalim ji az vecer. Tesim se jak maly dite :slight_smile: Jinak pro ni mam jeste ten buben a u Peti jsme koupili drevene krouzky, ktere se nasazuji na drevenou tycku. A jinak uz asi nic. Taky mame barak plny hracek.......

Kitty, to je ten kocarek, co si o nem mluvila?

Ja jsem Anuli koupila overal normalne v Sainsbury. Jsem se nastvala, ze pro holky nemaj nic poradneho a v hezkych barvach, tak ma klucici :slight_smile:
26. lis 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli, pesaci zatim moc nelinaj.....ale stejne vysavam kazdy den. Oni tu pres den se mnou nejsou. Bud jsou v kuchyni nebo, kdyz jedu pryc, tak jsou zavreny venku....Do obyvaku je berem jen vecer,kdyz uz je klid. Loni to bylo nejhorsi v unoru a breznu, tesne p tom, co se narodila Anicka...
26. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme se rozhodli, ze ten dehumidifier koupime sami, rob uz ho zarezervoval v COmet a vecer ho po praci pojede vyzvednout, stoji £97 takze zase prachy..jako me klepne z toho jaky ted mame vydaje :confounded:
26. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdarek, maly se ted naobedval a rano nespal, tak snad ted aspon na dve hodky zalomi....

No na te ebayi fakt nic moc s tim snowsuitem, ja jsem chtela 12-18 mesicu, protoze si myslim ze do 9-12 uz by se obleceny nevesel, prece jen bych to chtela jeste nejake 3 -4 mesice pouzivat.... :unamused: Asi teda koupim normalne v obchode.

Peto a neproplati vam ten dehumidifer agentura??
26. lis 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute krasky tady je kittous maskovany za segru :grinning: , davala js ji sem inzerat na dvd :sunglasses:
26. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek