• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
26. lis 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no co? :grinning: vypada lip tak se ted budu za ni maskovat :grinning:
26. lis 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vase decka zerou papir?
26. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo maly furt. Dneska rano mel po snidani boots chrismtas katalog :angry:
26. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ellus si dala ginu ford sleeping guide

jani uz jsi zkousela dat oliskovi napit z hrnku? ja js ted ellde zkousela a ta cela nadsena, akorat nevimjak ji vysvetlit ze s nim nemuze kropit jak se sip cup
26. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zas furt zeru peanut butter :rolling_eyes:

Jo zkousela jsem mu dat pit z hrnku, ale jenom z naseho rozbitneho, musim mu koupit nejaky umely. Taky ho to bavilo, akorat mu asi nechutnala umka co jsem se do nej snazila nalit :grinning:

Dite spi, ja jdu taky zalehnout, jsem v posledni dobe porad nejaka KO....
26. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani nevim..to by musel koupit landlord, ale nevim nevim..nez on se rozhoupe tak muze byt taky leto, takze si ho koupime sami, alespon bude nas a az se jednou budeme stehovat tak si ho muzeme vzit sebou...

ja mam pro malou dva- jeden v size 6-9 a druhy 9-12, ten 9-12 je az do 80cm a to mala nema, takze by se jeste v pohode mela vejit do 6-9...

a uz mi vstava, takze musim padat
26. lis 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem taky koupila 6-9, Anule je mrnava....ta 9-12 mi prisla hrozne velika...

jo, Anule aky zere papiry, tuhle snedla kousek obalu od tatranky a nasla jsem ho druhy den v pline :slight_smile:

z hrnicku jsem ji taky zkousela dat pit, ale stejne jako Ella s tim zacne mavat a je to vsude
26. lis 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se dodivali na Hrisny tanec :dizzy_face: Me ten film porad bere.... :grinning:

Maly uz je vyspany tak si jdu hrat....
26. lis 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,
dik holky, taky mi ty fotky zabraly... :rolling_eyes:

k tem kombinezam ja mam po tobikovi tu modrou s tim psem a vesele ji nosi. Zbytecne bych kupovala dalsi. sice si vsichni mysli, ze mam 2 kluky :frowning2: . Ale moje je 9-12 a myslim, ze ji jeste nejakou dobu nosit. ja mam sama vyzkouseny, ze ty next veci jsou vzdy o neco vetsi.

hele kitty co to je councilove pinkace a jaky vztah to ma k tomu, ze si koupis novy kocarek. :confounded:

ja uz jsem taky premyslela o golfaku. jede mam doma v cr u nasich a ted si tady koupim novy. babi radte, ktery? pro tobika jsem mamas and papas, ale moc jsem snim spokojena nebyla.
26. lis 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj!

Vy jste toho zas naplkaly :astonished: !
My jsme ted dosly ze spitalu z krve, mimo to ze jsme cekali na doktora hodinu ipres to ze jsme byli objednani, teda musim konstatovat ze to stalo za to mala ani nepipla takze jsem ho dobre vybrala :grinning: ! No je to rozdil kdyz ji pichaj 45 minut ve velkych biolestech a kriku a krev se jim pak srazi takze vse na nic nez kdyz mu to trva vsehovsudy minutu bez place a mame 4 potky krve :rolling_eyes: , nekteri by to nemeli delat fakt, doufam ze v te nove nemocnici budou hlidat kdo bere krev kdo to umi a kdo ne.... Mimochodem z ni byl nadseny, musel si ji pochovat, hned se ptal jestli je jeste na tech lekach a rekl nam neco z history, jak to bylo scary ze byla tak dlouho na JIP a jakou ma ted radost ze je tak sikovna, to se do karty ani nepodival, dobry doktor, dobra pamet :slight_smile: ...

Na Ethana jsem se nesla podivat, nebo na odd radi nestovice a ja je nemela a mala je uz vubec nesmi chytnout, tak snad pristi stredu uz to tam nebude, to jdem k dieticianovi..

Resila se highchair, Jani a nemas si to od koho pujcit abys to nemusela tahat :astonished: ? Ja teda malou nakrmim v jakekoliv pozici, ale doma mame drevenou starou po me a jak nam minule poslouzila :grinning: ..

Kitas/Verner :grinning: :grinning: kocarek uz jsme resily vcera, me se moc libi!

Andy,
:grinning: councilove pinkace jsou golface co ma kitty :grinning: ...
No pokud ty botky mate na nic, ja bych byla moc rada :astonished: , musime se domluvit pres IP, i co ze ne chces a tak...

Ja jsem kombinezu dostala sice secon hand ale je jak netknuta, moc tepla 9-12 M&S ale je ji teda jeste dost velka, aspon ji pod to poradne oblecu, jak rika Janca prece jenom v CR bude o neco vetsi zima :sweat_smile: ..

Jani, to je super ze to mliko ji v te snidani! Hadam ze neni tak hnusne jak to nase :grinning: !
A taky ze z toho vyroste, to parada!

Holky nase mala jeste ani nepije z toho detskeho hrnku, budem muset zacit :zipper_mouth: ...
Ted se po vic jak tydnu vykadila o vikendu do pliny fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uz jsem malem zapomela jake to je, nepsala jsem to tu uz :grinning: ?? Ale od te doby nocnajz nastesti..

Jeste dojdu, musim napsat andy konecne tu IP...

Ted jdu s holkama ven a pak do obchodu, vcera jsem sla na sprchovy gel a prisla jsem bez neho :rolling_eyes: a £50 v prd... :grinning: .. Pak musim varit, slibila jsem G zampionovou macku s kotletou.

Papapa
26. lis 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem ted nasim koupila darek na Vanoce - letenky za nama na unor :grinning:

Ale teda jsou to pekni hajzlici ten ryanair, letenka stala 54 Kc pro jednoho a se vsim vsudy me to nakonec vyslo na neco malo pres 3.000,- :angry:
26. lis 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
andrej councilove pinkace = golfky v ruzove barve proc council to ti vysvetlim pres ip :grinning: zkusim pohledat fotku
26. lis 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
kittous
tak honem hod fotku a taky chci vysvetleni :sunglasses:

JANKA
a pres jakou spolecnost jsi kupovala letenky? nasi taky dorazi v unoru-teda jenom mamka a tata a segra s pritelem az zacatkem brezna a taky to vsechno stalo okolo 7tis, ale me to zas tak hrozna castka neprijde :wink:
26. lis 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze pinkace jsou v albu :sunglasses:
26. lis 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
VEJAPO ty mi silne nekoho pripominas s tema velkyma pismenkama :grinning:
26. lis 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole kitty tobe to slusi na te fotce,ja mam taky council golfky :grinning: nemuzu v tom nechat kitty samotnou :grinning:

ja mam zitra volno,vyrizujeme tu pujcku ,uz mi jde z toho hlava kolem.zitra davame offer a snad ho prijmou a pak se to uz rozjede :confused:
26. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vejapa, no me to jako hrozna castka neprijde, ale sere me, ze napisou ze letenka je za 54kc a pak te vyjde na 1500 :grinning: Je to ryanair, tak by me to ani nemelo prekvapovat....Nesnasim je, ale jako jedini zatim litaji do Brna :unamused:

Maly byl zas dneska des bes, takove sceny co delal u vecere...... :frowning2: Asi si zase naliju vino :grinning:
26. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenajs vy se stehujete?? :confused:
26. lis 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty dik :slight_smile:

vejapo, jsem rada, ze nejsem sama tak natvrdla. pro tvou informaci ty fotky na facebookjsem jeste nevidela... :grinning:

jankax hele odkud jsi v cr, ze litas s ryanair. vy to mate na stanstead kousek ne?
26. lis 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kitty ted jsem se divala na tu fotku a prastilo me do oci ellincino datum narozeni. to jste planovali :grinning:

tobik je 26.1.2006
26. lis 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, ja jsem ze Zlina :wink: Takze to mame kousek i do Brna na letiste i na Stansted, to mi trva cesta tak 45 minut.

Mohly byste vsechny ostatni napsat, odkud jste v CR, at mame prehled :grinning: Ja vim jenom Olcu a Petru :wink:
26. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja z brna :grinning: , takze ryanair je pro me idealni, ale bydlime asi 20min. od gatwicku, takze litame spis easyjetem. taky me dost nebavi, jak si ryanair uctuje za vse. jak jsi rikala, letenka za 54 a nakonec to stalo 3000. :angry:
26. lis 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar, jsem zase docitala to vase plkani
:slight_smile:

jani s tema letenkama te chapu, me to taky vzdycky nastve, jak aerolinky reknou,ze letenka za babku ale zapomenou se zminit ze tax je 6x cena te letenky :angry:

jeste, ze litam do prahy a muzu si "vybirat" s kym letim, tentokrat letim s CSA tak jsem na to zvedava..trosku se toho i bojim, do ted jsem litala jen s BA a s malou vzdycky super servis, se vsim mi pomohli, vzdycky jsem mela fakt special treatment, dali polstar i deku pro malou, golfky na palubu atd atd..tak jsem zvedava jak bude CSA v tomhle jina...

jinak dneska jsem mela mnam mnam dinner, manza sel koupit ten dehumidifier tak jsem nevarila a privezl mi M&S sushi, tak jsem si dala do nosu :slight_smile: ( ted mam kafe a muffina :sweat_smile: )
26. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Smeliie, neboj natvrdle nejsme-jenom jsme tu proste nove-to nas omlouva :grinning:

Kitty, jo a koho ti pripominam :grinning: , slibuji ji ze se polepsim :grinning:

Janka, no ja vim s tema cenama je to hrozne, ale myslim ze ted o noveho roku uz bude ryanair mit stejne jako treba easyjet, uz ze zakona musi ukazovat celkovou castku letenky a ne jenom tu prvni cast :wink:

Caira, no ty se teda ted davas pekne do nosanku takove mnamky-uplne slinatm :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano krasky, kde se vsechny flakate?

my mame dneska znakovani, ale nejak se mi tam nechce, jsem hrozne utahana, mala mi posledni dobou blbe spi, v noci se budi a ze spani knoura, tak na ni vzdycky jdu mrknout a moc toho v kuse nenaspim...nevim jestli ji zase nezlobi zuby...?

Jdu se zkulturnit a udelat si kafe at se proberu :slight_smile:
27. lis 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar prenadhery

my zrovna jdem ven, musim do knihovny vratit knizku.

vcera js zase opet usla vecer s deckem, takze js nic neuklidila,zitra ma prijit ta baba nevim jak to zvladnu, ale budu muset, nastesti je p doma. jeste si ted ellus navykla chrapat dele, dnes do 8 a me ta hodka na to uklizeni fakt chybi :sweat_smile:

andy ja js mela termin 25.1. a oli myslim taky nejak tak, vim ze js meli stejne, nejake ty stahy mi zacli 26. vecer, a ja js se furt modlila at to do toho 28 vydrzim :grinning: :grinning:

ja bydlim kousicek od ostravy, a taky litam ryan air
27. lis 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko

ani mi nedalo moc prace vas docist :grinning:

No jo s letenkama je to naprd, meli by to udelat jak rika vejapa a dat tam konecnou cenu letenky a nedelat zmatky :wink: Peto to se mas, ze litas do prahy, me se taky hrozne libi litat s BA, fakt jsem na ty levne linky uplne alergicka :angry: uz jen proto ze cena je pomalu stejna jako normos linky, ale servis uplne sileny. Nevim, jak si muzou dovolit uctovat 250 kc za airport check in, kdyz maji ted na stanstedu masiny a tam si sama jdes, namackas cislo a ono ti to vyplivne letenku :angry: No nebudu se rozcilovat :grinning:

Maly taky ted hrozne zlobi, vcera mel naposledy k jidlu v pul treti jogurt, a pak nechtel veceri ani mliko tak sel spat hladovy, pak rval v noci od jedne do tri :frowning2: a az dneska rano se milostive nasnidal....
Ted chrni tak jdu zehlit.

Jo a prejeme Phoebs vsechno nejlepsi k devitimesicninam :dizzy_face: :slight_smile: :-*
27. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani diky, trictvrte roku, nejak tomu nemuzu verit :dizzy_face:

koukam, ze Oli ti taky dela pekny coro moro, co?

Nase mala to taky umi... s jidlem na ni kaslu, kdyz nechce tak nechce at je hladova, ale musim zatukat zatim vetsinou dlabe ok. I kdyz obed ji vetsinou trva docela dlouho ale hlavne, ze ji..
27. lis 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte krasky,
my jsme ted dosly z banky - tak vsechno jde fakt dobre a za tyden by jsme meli mit vsechno uz uplne vyrizene.zitra davame offer,ktery se nam podarilo ukecat o 2,5tis lib min tak jsme fakt radiii. :grinning: Meli jsme ho davat dneska,ale oni tam uz dneska nejsou tak ho dame hned rano.takze tak do 6-8 tydnu by jsme se meli stehovat tak snad to vsechno pujde dobre ne jak doted... finger cross please :wink: :grinning:

Jani jo stehujeme,myslim,ze budeme bliz k Olince nez tedkom,co rikas Oli? :confused:

Jo holky ja dneska varila vyborny obed - brambory,nejake maso (ja mela 3 platky uzene na kosticky nakrajene) a cibule na platky,nejaka zelenina.do vse dohromady a dat do varne misy,nalit na to 2 smetany a pak nechat zapect.ty brambory jsou hrozne dobre,kdyz se pokereni podravkou.zkuste to jestli chcete,jt rychle a fakt dobre i Michal to snedl a to tam nebylo moc masa :grinning:
27. lis 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek