• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
nase claudia se uz snazi taky jist sama,ja uz ji nechavam.sice to dlouho trva,ale je sikovna.neco ji krmim ja a ona do toho se krmi uz sama :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir,

tak mam pri vareni vecere trochu casu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak vubec nestiham. Maly je porad nemocny, tak nechce jist ani pit, je to des. Ale dneska byl kupodivu hodny :sunglasses:
Byli jsme na health review, tak ho HV velice chvalila, pry je sikovny :dizzy_face: asi po mamince :grinning:

No my stocking tento rok mit nebudem, kdyz budeme na vanoce v CR, takze to neresim, ale asi to bude tak ze az bude vetsi, tak do stocking mu dam par nejakych drobnosti a velke darky bude mit pod stromeckem.

Andy to jsi me rozesmala s tou tool bench :grinning: verim ze ji taky budeme mit, uz jsem ji tady videla u nekolika kluku :grinning: Tak mu ji dej pod stromecek a do puncochy dej neco mensiho a je to :sweat_smile:

Ja uz jsem vcera zacala balit darky a dneska asi budu muset pokracovat :unamused: nemam to rada.... :sweat_smile:

Jo a jinak ja maleho nenechavam jist samotneho, vim jak by to dopadlo, on je zatim takove telatko a spis si s tim hraje, nez ze by jedl :frowning2:
2. pro 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caira: jj, ja vim, pamatuje se :slight_smile: Rozeslala jsem to vsude, pro jistotu. Uz je nas 10 :grinning: tak at se mnozime
2. pro 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,

Kde je naky potici smajlik :grinning: , cosi nestiham...

Janicko, urco az Olisek bude zdravy, bude to lepsi, I taky spatne spava kdyz je nemocna jest taky nechce..
Ta hracka je krasna, ale nasi malou by to bavilo 2 minuty furt chce neco noveho.. Koupili jsme ji do auta toto a jak rikam za par minut nezajem a od te doby si s tim nehraje
http://www.mothercare.com/Tiny-Love-Frog-kick-mirror/dp/B000JFFBIC/sr=1-6/qid=1228251615/ref=sr_1_6/278-0411149-1685442?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=42764041&mcb=core..
ALe knizku si prohlizi porad i v aute musi mit jednu..
N po dnesku jsem rekla ze berem velky kocar nebo si nedokazu predstavit po snehu jezdit s golfkama... Taky neni rada v kocare posledni dobou...

To je sikovny olisek ze ho pochavlila ale mate aj nakou hodnou, nebo ta nase, nejen ze nebyla spokojena s vahou ale taky rikala jaktoze mala jeste nelozi :cry: , pak se ptala co teda umi, tak jsem rikala so big a clap hands vsechno ostatni jako taktak vselijak by nerozumela :grinning: , jenze ona ji to zacla rikat v anglictine a ona to umi jen cesky :unamused: tak se tak blbe zatvarila, kdyz jsem to rikala cesky a mala to delala :frowning2: . Pristi tyden tam schvalne pujdu nebo ted jdem ve ctvrtek k dietarovi tak se mam cim ohanet kdyz nebude spokojena s vahou a reknu ji ze chodi na nocik a rika si na kakani to su zvedava co rekne :grinning: :angry: !

Brdo Andy teprve to ctu s tou adresou :astonished: , hned napisu jsi moc hodna!
No to je dobre s tool bench :grinning: .
Uzij si poradne rodicu :dizzy_face: , budou u vas pres vanoce?
A jak Tobicek mluvi?

Peto ja taky nenavidim baleni, uz ted mam z toho nervy a to mam jeste 2 tydny :grinning: ..
Moc si to uzijte a opatrujte se :dizzy_face: , jak prijedete tak jedem my s jancou hned :astonished: ..
No ja ze se stocking dava ze jako santa spadl z komina a povesil to tam neee :astonished: :grinning: ? My taky az bude mit mala rozum, ted spis jenom jak dekoraci jak rikas. Leda ze bych to vzala sebou a povesila mamce doma na kamna :grinning: ...
Teda ty si cukrous prej nejeda spekacek u taboraku :grinning: !

Baru a jak je dobry chleba s pastikou co :grinning: !

Leni Claudinka je moc sikovna!
Hlavne at ti zitra nesnezi nebo at vam to tam aspon posoli ten kopec :frowning2: !

Dnes jsem si napsala seznam co musim vsechno udelat, takze ted uz se tu moc neukazu asi do odjezdu, mam toho kotel...

Zatim pa a dobrou noc :dizzy_face:
2. pro 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
oli tak to se mas ze ti isous prohlizi knizku, me prijde ze ta nase ellun u niceho nevydrzi a umi jen mavat, jak predtim i ztleskala tak ted na to prdi :unamused: a z toho si vubec nic nedelej ze to umi jen cesky ja si myslim ze je to super, ja uz se tesim az tam pujdu pristi tyden a zas s nima vybehnu kravkama, pomstim vas vsechny :grinning: , zitra musim do prace, pozjistovat kdy nastupuju a co s tou moji dovolenkou mini udelat, jestli si to muzu vybrat nebo mi to proplati, tento rok mam jit do prace jen na jeden den, tak bych si chtela vzit tu dovku na ten jeden a zbytek proplatit, ale s tema nasima krasavicema na hr nevim nevim
2. pro 2008 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olajs to je zase megaprispevek :grinning:

To je teda krava ta tvoje HV, nadela, nevim co by rekla na maleho kdyz jeste v 11 mesicich nelozi :angry:
No nastesti ta nase HV byla ok, maly taky trochu shodil ale nic nerikala, prej je porad v norme. My jich tam mame vic, nektere jsou dobre ale nektere pipky, tak zalezi na koho natrefis. Kdyz tam jsou pipky tak maleho zvazim a utikam pryc :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No prej snezit nebude na vanoce takze ja asi beru golfac, u nas ten rozdil moc neni, kolecka maji oba kocary podobne takze asi tak.

S tema hrackama do auta - maly uz je ve forward facing car seat, takze z tama mu vsechny hracky padaji, driv jsem mu taky brala knizky a hracky ale ted co mu dam tak shodi na zem, takze ma prd a diva se akorat z okna :rolling_eyes: Tak nevim jak ho zabavit. To na ten kocar jdu koupit dneska, jsem zvedava, jak dlouho ho to bude bavit,kdyztak vyhozena dvacka :rolling_eyes:

Kitty no to su taky zvedava jestli ti daji tu dovcu ale snad by meli!! Ja jsem psala vcera sefce, at mi napise vsechny ty potvrzeni co po nas s Olcou chcou na ten rodicak, ale jeste mi neodepsala :confused: Uvidim ji zitra tak se pozeptam....
3. pro 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak meeting se nakonec nekonal, p chrape :grinning: tak js ji zavolala jestli to muzem vyridit po telefonu a ze jo jeste i volala zpet, takze uz mi bezi dovolena :sunglasses: uplne si ji uzivam.

jako holky ellous mela dnes asi hystericky zachvat :unamused: , probudila se venku v kocu, normalne si hrala a smala se a pak zacla tak silene rvat ze to js v zivote nevidela, vzala js ji na ruky a furt rvala, tak js s ni letela dom a normalne js ji nemohla za boha utisit, dala js ji kozu a i u te to trvalo pekne dlouho pak usla asi tak na 5min probudila se a ted je cela happy, ja uz js fakt chtela volat k dokine co s ni, normalne uplne modrala :confused:
3. pro 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis chudinka Ellous,ze by se ji nec zdalo a ona na to myslela :confused: ,claudia mi ted rvala akorat rvala ale nemodrala teda :confused:
3. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim covece :frowning2: , ale pak cely den v poho, nevim jestli to nemuze byt od zubu, ale ona to nikdy (teda ty jeji 2 a trictvrte) nijak spatne nenesla, byla protivna to jo ale ze by tak plakala, lidi jeste ze ja mam ty cicky, co ja bych si bez nich pocla, ty fakt zaberou na vsecko, jak rikala kamoska cicnka to vzdycky vsecko spravi
3. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kitty chudak mala :frowning2:

Ja uz mam ten papir z prace, ani jsem necekala ze mi to tak rychle dodaji :confused: Snad to tem babam bude stacit...

Dneska odpo jedu do londonu zase, tak hlida tatka :dizzy_face: jen at si taky uzije....

Ozvu se zitra, papapa a pekny den :-*
4. pro 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teto janko a co ti killers? bylas na ne? uplne js se te zapomnela zeptat
4. pro 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s tim vcerejsim rvanim, ja si myslim jestli ji nebyla zima a nemela hlad (unfit mother) rano nechtela nic jist, jen co tak u me vysomrila chleba, venku kosa jak svine a nechtela mit rukavice, jinak byla oblecena dost
4. pro 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barborko vse nej k svatku :dizzy_face:
4. pro 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo tady to zije :grinning:

Kitty ja na Killers jdu az v unoru :sunglasses: Uz se fakt tesim, nemela jsem s kym jit tak jsem se nakonec rozhodla, ze pudju s mamkou, dojedou zrovna ten tyden. Mamka je taky muze , tak to bude (snad) super prekvapko!!

Holky mate nekdo maxi cosi autosedacku (to vajicko) - praly jste nekdy z toho ten potah?? Ja jsem to cele sundala az na ten spodek, kudy je provlecena ta snura na utahovani popruhu (no nevim jestli to z toho pochopite) a tam jsem se zasekla a nevim jak to dat dolu :sweat_smile: Jdu pohledat na netu jestli neni navod, tu knizku od toho jsme totiz uz ztratili nekde :rolling_eyes:
5. pro 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz to mam :dizzy_face:
5. pro 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, tak se konecne dostavam k psani. mam tady porad nase a nejak nestiham... :fearful:

tak ja dnes konecne dokoupila posledni darky. byli jsme nakupovat a bylo to hrozny, tolik lidi a to porad vykladaji o credit crunch... :angry:
5. pro 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute,

no my js dnes byli v ashfordu, tak js male nakoupila nejake boty a poncle v gapu

jinak js par poslednich dni meli starosti s petrovou segrou, nejak se mentalne zhroutila, slysi hlasy, mysli si ze ji chce tchyne zabit, utikala z domu, no vcera souhlasila ze pujde do nemocky na vysetreni (konecne) tak ji v noci odvezli

ja teda nemam zadne darky pro petra, krome 2 tricek. chtel nejake s dlouhym rukavem, ale nemuzu nikde najit co by se mi tak libilo a nosil by
5. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar zenusky,
no vy jste toho teda nakecaly-sem to skoro ani nemohla docist :grinning: , vsechny uz asi nekde dovolenkujete :wink:

tak ja pro zmenu darky porad zadne, jsem vazne neschopna nekde neco nakoupit a to jsem vsechno chtela mit v listopadu, ale s tim mym malym skritkem to nejak nejde-to se tak v kazdem obchode vytocit na 2 min a uz byt pryc :angry: :frowning2:

Kitty
tak svagrinka vas tak trapi jo, no to teda musi byt radost mit s ni porad takove starosti :angry: a co tchynka a ten jeji boyfriend-uz ju pozadal o ruku? :sweat_smile: . A co zoubky uz vam nejake vylezly?
6. pro 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim krasavice

jako vejap uz mas 30tt to uz bude za chvilku baby out, doufam ze se pak muzu pozvat :grinning: a prinest presenty

dneska jdu odpol ke kamosce a p jede s tchynou do nemocky tak uvidime co s ni teda
6. pro 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prosimte nestras me s pribyvajicima tydnama, uz ted se toho vseho desim, kdyz si predstavim ze za 9 tydnu dorazi moje draha maminka na 5 tydnu ano 5 TYDNU tak uz uvazuji ze si rezervuji misto v mistnim blazinci :grinning: - nevim co jsem si to na sebe upletla za bic :grinning: a pak uz "jen pri predstave" jak zas budem vyrizovat vsechny papiry na tech zkur..... ceskych uradech tak uz se klepu :angry: :frowning2:
6. pro 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus kocandy, jak je pri sobotnim veceru? my meli dneska dve navstevy tak toho mam docela plny kecky.. holky ja bych tak jela domu.. :frowning2: odpocitavam dny nez zase poletime zpatky..

jsem tak rada, ze uz je to pod tyden, to uz snad utece rychle :dizzy_face:
6. pro 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babizny :slight_smile:

No tady se to nejak rozjelo :grinning:

U nas dneska chodil Mikulas :dizzy_face: Holky tady usporadaly pro vsechny Cesky a Slovenky co se zname Mikulase, tak se dva manzove prevlikli za certa a Mikulase (na andela nebyli lidi) a prisli postrasit decka :grinning: Bylo to uplne super, maly z toho sice nemel jeste moc rozum ale jinak se mi to moc libilo :dizzy_face:

Kitty a Vejapko, no honem honem, co bude s tema darkama :grinning: Ale dneska jsem dostala tip ze 24.12. je nejepsi nakupovat, prej uz je vsechno half price :grinning: :grinning: To by me asi kleplo, nakupovat na Stedry den...
6. pro 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jani ja js to delala v cr bezne ze js rano 24 vyrazila do mesta a nakoupila, ale v cr nejsou slevy :cry:

no od kamosky manzel delal mikulase, ale maly ho poznal, priste musim zaangazovat naseho taatu at je mikulas on :grinning:

vejap vy musite vsecko na ambasade vyrizovat to je na hovno, ja js se ji s uspechem zatim vyhybala, ale asi pristi rok tam budu muset pro pas hadam :confounded: , netesim se
6. pro 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby cumite na x factora? ja js prvni kolo teda nevidela, ale jestli to ta alexandra nevyhraje tak se pose*u.

peto jak je v cr? mate snih? mela jsi sedet doma a drbkat s nama :wink: jo a kral jungle je joe :sunglasses:
6. pro 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyy jo ja bych to nevydrzela, nechat to az na posledni chvili, me by asi ruply do te doby nervy :grinning:

Tady prave decka ty svoje taty nepoznaly, chudak maly od Mikulase rval ze musel jit do vedlejsiho pokoje :grinning:

Kitty ty budes vyrizovat cesky pas male? Ja prave nevim jestli to mam nebo ne.

Jo dneska je vlastne xfactor, to bude mit G radost :grinning: V kolik to je??
6. pro 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz je konec jani :grinning:

ma anglicky, tak na to prdim, zas neni takova posh aby musela mit 2, cesky si muze pak uz vyridit kdykoliv
6. pro 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha :grinning: to bylo nejak brzo dneska ne? Ale maly sel spat az dost pozde tak jsem stejne nestihala.

Ja si taky rikam, ze na cesky pas je casu dost, me ted staci to papirovani s rodicakem :angry:

Ja uz se teda do Cr tesim, hlavne na to ze se nachvili budu moct zbavit maleho a na vanilkove rohlicky :grinning:

Andy do kdy tu mas rodice??
6. pro 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues
taky jsem koukala na xfactor, no jsem vazne zvedava kdo poleti, me by vubec nevadilo kdyby ten mladej klucina :wink:

Kitty no prave nevim jetsli si mam pak vsechno vyridit pres ambasadu-to bude zase trvat silene dlouho nebo si v to v cr obehat sama, ale to bysme zas museli uhanet do Prahy a pak do Brna, ale to jsou zas zbytecne zabite cele dny, spis to vidim na tu ambasadu a holt na socialce si na porodne a rodicak si budu muset pockat o par mesicu vic.

Janka na cesky pas kasli, v podstate ho budes delat uplne zbytecne, malej si ho muze kdykoliv udelat v budoucnu kdy ho bude "potrebovat" vic jak britsky :grinning: :wink:

Peti no u me je to vzdycky stejne, po 2 dnes se uz zas tesim zpatky domu do sveho klidu, obcas jsme byli na 10 dni, ale uz jsem rekla ze max tyden-to uplne staci.

a teda ja loni taky neco nakupovala az 24.teho ale taky jsem nejake slevy nezaregistrovala, byla jsem teda jenom v next tatovi na kosili(kterou stejne nakonec vratil :grinning: ) a v podstate v celem obchode meli uplne vymeteno a vetsi cast toho urciteho department bylo uz zavrite kde uz meli nachystane veci na ty velke slevy co zacnou po boxing day :wink:
6. pro 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj ahoj :slight_smile: !

Manza zdrhl s chlapama do mesta na koncert tak mam chvilku..

Ted to mam fakt docela nabite, ale kdo ne ze :grinning: ! Uz se tesim az bude po vanocich po tom frmolu...

My jsme ve ctvrtek byli u Lenicky a s Kristynkou jsme mely jit do playgroup zas, ale mala usnula tak jsme nakonec nesly, ale mely jsme krasny den, holky jsou kamosky jak svina :grinning: az se vzdycky rozkoukaji, povymenujou cumle a hotovo20 :grinning: ....
Byli jsme totiz rano ve spitale na krev, tak mala byla unavena.. Porad ma malo bilych krvinek ikdyz to bylo lepsi, tak musime jit ve ct znovu na krev a pokud to nebude zas lepsi budou muset asi trochu snizit leky aby jsme mohli jet v klidu do CR v nedeli :dizzy_face: , uz se tak strasne tesim! Jo a krasne pribrala uz mame 8,16 kg a 71 centaku dietar byl v happy :sunglasses: !
A dnes jsme cela rodinka meli u tchanovcu vanocni obed, ja jsem udelala krtka a sklidil velky uspech :slight_smile: .

Jani, no to jo, ty nemas moc na vyber s kocarama, ale taky si myslim ze nebude snezit.. Ja si rikam, ze ten velky je takovy cosy, takze kdyz bude velka zima tak ji tam bude teplej, ze neni tak u zeme taky, ale ted uz zas premyslim jaky vzit, jak uz neni ten snih :grinning: ...
Olisek uz je ve vvelke sedacce :astonished: volku jaky velky chlap uz! A kolik meri???
A jak ho bavi ten volant na kocaru?
To je super, ze uz ten papir mas, John se velice divil co po nem chcu, ze mam legal documents od statu a on ze mi to maximalne napise na cisty papir a podepise, ale ja uz na to nemam nervy fakt...

Baru, chudacek Elluska, uz to od te doby nemela? Isous to ale taky parkrat mela takovy zachvat a to bylo na 100% ze zubu... Reknu ti, jak ji lezli spodni jednicky tak jsme o tom ani nevedeli, ale vrchni byly hruza a ted 2 dolni dvojky taky, ale aspon nema horecky tuktuk...
To je hruza s tou Petrovou segrou :frowning2: , at se hlavne uzdravi, nebo to je hruza takove nemoci..
My si s G nedavame darky letos, koupili jsme si fotak a xbox :grinning: ... Za to pro I mame plnou loznicu, uz se to tu schazi od vsech :grinning: ... Ale rozbalovat budem az dojedem z Ceska.

Holky to mate super ty mikulase, musela byt prca :dizzy_face: . Ja uz to mam naplanovane, pristi rok nastrojime Lenu za certa :grinning: , Misu za mikulase a Kristynku za andela :grinning: !

Ty vase xfactory a dzungle nesleduju tak nemam paru :zipper_mouth: ...

Peto, to ja nevedela, ze se ti nelibi doma a proc tam teda jezdis?? Ja bych nejezdila, nebo nesnasim to cestovani a kdyby se mi tam nelibilo, tak by to fakt nestalo za to...

Pavli ty uz to mas fakt za par :astonished: , uz se tesim na miminko :grinning: !

My zitra jdem k Lenicce na obed :dizzy_face: !
6. pro 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oli nalozila jsem kureci :sunglasses: s bramborem a okurkovym salatem :dizzy_face: ,zmena planu zelo,knedlo nebude moc se omlouvam :pensive:
6. pro 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek