• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
Holcicky tak si moc uzijte zitra obed, ja uz jdu chrnet....dobrou :pensive:
6. pro 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To neva aj kure berem :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak my js dnes byli na vanocnich nakupech, koupila js si rifle, pasek, 2 knizky ale pro tatku chudaka js nesehnala nic, tak si pral nejake dvd, a hned si je i koupil, tak m u je aspon zapakuju

jinak vam velmi dekuji za prani k svatku, sice je to opozdene :sweat_smile:

my uz js taky koupili ellus velkou sedacku, a velice se ji paci. mame britax

nevim co mam dat ellde k veceri :confused: asi dostane chlebik se syrem

jak se tak divam tak isous se nas snazi dohnat
7. pro 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!

Janicko, jak vy jste si uzili obed?
My bajecne, meli jsme klasicky pres hodinu spozdeni :pensive: , ale jidlo na nas cekalo :grinning: a vynikajici, Lenicka se o5 vyznamenala :grinning: , jsme se pekne prezrali :grinning: !!!

Brdo Baru vy uz taky mate vsechno co? Ja uz mam vse zabalene, akorat doma bordel tak ted me do odjezdu ceka velke gruntovani :pensive: ... A vanocni vyzdoba kterou jsem nechtela delat kdyz tu nebudem, ale musim...
A od kdy je ta velka sedacka? Me rikala managerka v mothercare ze dokud dite ma hlavu pod operatkem stale, ze muze byt v te male, ale uz po novem roce budem kupovat nebo mi prijde ze se v ni i nudi, ze nema rozhled..
Myslis s kilama? No to mame jeste co dohanet :grinning: , ale jdeme spravnym smerem..
7. pro 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
My mame 10 mesicu dnes se mi tomu nechce vubec verit :astonished:
7. pro 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je Olinko ty si,ale hodna,dekuju :dizzy_face: Isabellce moc gratulujeme k 10ti mesicum,ani me to nedoslo :sweat_smile:
7. pro 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej tak to taky musime isouskovi poprat vsechno nejlepsi :hearts:

no ja mam pro petra jen 2 tricka a ted si na play.com koupil nejake dvd, co mu teda jen zapakuju

s tou sedackou ellus mela tu hlavu uz nadoraz, proto js tu vetsi koupili,jinak bych ji taky nechala v tom vajcu

jinak js se vazila s ni a bez ni a ma 11.5 kilo, podle nasi vahy
7. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kitty to je tak skoro velka jak nase Claudia :grinning: ,ja se uz tesim jak se uvidi jak si budou hrat,sice jt hodne,ale prece :sunglasses: a mas dobrou fotku zatim pa devcata jdu spat...
7. pro 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
tak js se vratily z venku a zrovna nam tata zacal dodelavat asi tak po roce podlahu v chodbe, chybel mu jen kousek u dveri do koupelny, tak tu vesele prasi, asi proto ze jde vecer zas do prace, tak abych se nahodou nenudila a nevysedavala na pc :grinning:
8. pro 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar zeny, tak se zase hlasim po vikosu. :slight_smile: Maly mi nachvilku usnul.

Izouskovi prejeme taky vsechno nej k 10.mesicninam opozdene :hearts:
Olisek mel minuly tyden 11 mesicu ale doslo mi to asi az za dva dny :sweat_smile:

Na obede v nedeli bylo ok, ale mlady pan se zacal vztekat ke konci, asi tam na nej bylo moc lidi nebo se mu tam nelibilo :grinning: tak jsme vypadli jako prvni :unamused: No ale zase aspon jsme byli relativne brzo doma.

Ja uz taky vubec nevim co davat malemu jest, nekde jsem cetla ze po roce uz nemusi mit kazdy den maso, tak jsem mu na obed delala zeleninovou polivku a ta mu jela :dizzy_face: ale jinak vubec nevim. On treba chleba by se nenajedl, sni dva tri kousky a pak uz to haze na zem a hraje si s tim. Ja mu vubec nedavam to jejich slavne finger food, protoze toho vic skonci na zemi nez v nem :sweat_smile:
8. pro 2008 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zensky kde jste? :grinning: ruty suty nebo co :grinning:
9. pro 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
neni a u vas?? :grinning:
9. pro 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teprve bude :grinning:
9. pro 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u leny uz asi je :grinning:
9. pro 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jezis zase ta segra tady vlezla :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravicko maminky :slight_smile: !

Dekujem za pranicka k mininarozeninam :grinning: !

Ja dneska stihla moc gruntovani, mala byla s tchynkou 3 hodiny.. Zitra pokracovani, ale nevim kolik toho stihnu, nebo mi vymenili dite jako :astonished: . Pred dvouma dnama jaka byla jeste nehybajici :grinning: , dnes si oficialne stoupla rano a chodi uz kolem veci a od te doby je to jeste narocnejsi nez vcera :grinning: , nemuzu ju ani na sekundu spustit z oci, uz zacla i lozit dnes, teda teprve je to v zacatcich, ale je to mazec teda :astonished: .... Porad chce jenom stat a kdyz nemuze tak se vzteka.. Ale je na sebe pysna, dnes cely den tuhne a cervena
jakou ma radost jake dela pokroky a ja jsem na ni taky pysna se musim priznat :hearts: !

Baru k te sedacce jeste, no sak ja jsem se poradne podivala a taky ma hlavu uz nad :grinning: jenze ja to pred tim nevidela, nebo tam mame takovou tu strisku. Tak hned jak dojedem z CR tak kupujem novou. Hodte odkazy na vase a jak jste s nema spokojene prosim :dizzy_face: ! Uz se tesim, myslim ze se v ni nebude tak nudit a nebude tak nestastna uz v aute. Ellusce se taky driv nelibilo v aute, ze? Uz je to lepsi?
Teda tatka se cosi rozjel s podlahou pred vanocema ma pilno jo :grinning: ?

Jani, ja taky nedavam fingerfood, nebo ona to vzdycky rozmasiruje, ji to davam sma do pusy...

No nic, jdu neco delat at muzu pak v klidu na PB :dizzy_face: a spat, mam dost dnes...

Dobrou noc zenusky a budte hodne :angry: !!!
:grinning:
9. pro 2008 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar hvezdy,

jak je pri strede?
Mala chrape tak mam chvili klid na to si orazit..je dneska jak utrzena od retezu, jak je ted rozdovadena tak ceka, ze se ji porad bude nekdo venovat a nasi jsou dneska v praci takze tu ma "jen" me a to se ji nelibi...

Pocasi pekne na prd, zima pekna, ale desne mlha a sedivo, snih jsem vubec nevidela, takze smula..
ani se mi v tom hnusu nechce chodit ven, u nas v tom prdelakove stejne neni co delat..a jelikoz tu fakt skoro nikoho nemam tak ani neni s kym nekam jit..

Zitra si ale udelam radost a jdu na meliry, mamina ma dovolenou tak bude hlidat a ja vyrazim, vyjdeme to levneji nez v UK tak toho musim vyuzit. Jeste si zitra nakoupim nejake veci zpatky co si chci privezt a v patek rano uz budu balit. Bracha ma v patek narozky tak tu pak budeme mit oslavu a uz bych nemela kdy balit... uz to ted hezky utika, tesim se desne domu do sve postele a na Roba :dizzy_face: tak ja letim kocky, zatim se mejte krasne.

Jo kitty shanela jsem ti tu knizku, ale na prodejne ji nemaji tak by ji museli objednat z centralni prodejny a to my nemohla baba rict jestli by do patku doslo, takze jsem to radeji neobjednala...
10. pro 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar kobylky :grinning:
tak meho muze opet chytla euforie loveni kraliku tak u nas se zas zije kralikama :grinning: a ja vcera stravila temer cele odpoledne v kuchyni varenim a jeste jsem k tomu pekla takovy egyptsky kolac-no mnamka velika a uz je samo skoro pryc a pak se divim ze uz mam skoro 10 kg nahore :angry: a to jsem s pecenim vanocniho jeste nezacala, no uvidim jak budu tento tyden stihat pac kazdy den uz mam neco domluvene a to pak doma nic neudelam kdyz jsem cely den nekde v prdce :wink:

Janka
ja nikdy neslysela o tom ze by deti do roku museli mit denne maso :astonished: ale u ja bych to stejne asi moc az tak neresila pac jsem na vsechno takovy flegmatik a Leila od nejakych 9-10 mes jedla uz vsechno co my, proste jsem min korenila a ji to pak na taliri rozmackala vidlickou a bylo to :wink:

Oli
gratulujeme ke skoro chozeni a lozeni-mala je sikulka, to uz se ted nezastavis a jeste budes chtit zpatky to lezici a nehybajici se miminko :grinning:
A ke carseat, my mame maxi cosi, ale ne tu Tobi takovou tu trosku levnejsi za tech cca 130£. Rozhodne bych nekupovala nejakou tu levnou znacku "No name" a urcite bych poridila nejkaou Britaxu nebo maxi cosi ty jsou nej :wink: , ale taky zalezi jaka vam bude pasovat do auta, ne vsechny pasuji, chce to treba v mothercare, halfords..... vyzkouset, nam treba do jednoho auta ta maxi cosi nepasovala tak nam ju odmitli prodat... no vyzkousite v obchode a uvidite :wink:
A jinak Leila sla do vetsi carseat asi v 10mes pac ve vajicku uz se ji nelibilo ze nemela prehled okolo :sweat_smile:

Peto
a jak dlouho jets zustanete u vasich? me uz to kolikrtat taky ani nebavi tam jezdit pac je to porad dokola, navstevy pribuzenstva a hlavne Leila byla prvni maly ditko tak z ni byli vsichni uplne postrani a porad nosili same darky a ja pak odjizdela s kufrem plnych blbosti :unamused: . A z tech mych vrstevniku taky nejka nikoho nevidim, leta odlouceni :grinning: uz udelala sve a abych rekla pravdu tak mi to ani nevadi, stejne v tom nevidim nejaky smysl se s nekym zdvorilostne schazet jednou do roka a v podstate si nemit ani o cem poradnem povidat.
Tak melirek ti uplne zavidim :sunglasses: taky bych se hned sla nejak zkraslit, ale tady je mi lito za to utratit 70£, ale na minule navsteve jsem si nechala udelat tetovani oci a oboci(neeee nedeste se...vypadam dobre :grinning: :wink: ) abych si trosku usnadnila malovani a jsem mooooc spokojena :wink:
10. pro 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom narychlo zdravim,

Jsme se zase vyspali :fearful: , princezna na hrasku v noci nechtela spat tak jsem si lehla s ni na zem asi po 2 hodinach a usnula jsem tam az do 4, jsem si ted musela s ni zdrimnout nebo me bolelo cele telo, takze uklid presunuju na patek :grinning: . Jani co jsem ti to rikala, ze se nevyspime 2x za tyden :angry: , ze jsem nedrzela hubu :grinning: :grinning: :grinning: .....
No ale porad lepsi na zem nez kamosky pritel tady si lehl s malou do postylky v noci, jsem se tomu musela chlamat :grinning: ..

Peto jo z toho mam taky strach, ze mala bude rozmazena z cr po 3 tydnech, mamka bude mit celou dobu volno :dizzy_face: , tak bue rozmazlovat :sweat_smile: ..
No to pocasi je hrozne teda...

Baru jakou knizku, muzu se ti podivat, jestli ji u nas budou mit?

Pavli, to je sranda s kralikama :grinning: , no a co s nema dela?? Pohraje a pusti :grinning: ? Mnam egyptsky kolac... 10 kg nahore to nic neni :astonished: , ja mlcim se svyma nabranyma kilama...
Dik za gratulace, no ted jsem premyslela jak budu zehlit, kde jsou ty casy, kdy jsem ji posadila na postel a v klidu jsem hodku a pul zehlila..
No ja taky neslysela, ze dite musi mit denne maso, jenom ten nas dietar v nemocnici chtel uz pred 2 mesicama aby mela mala 2x denne maso, samozrejme ji to 2x nedavam ani to nechce, ja ji delam maso denne z duvodu ze muze min veci nez nesmi, tak at ma aspon to, kdyby byla zdrava myslim bych ji davala taky uz jen co jime my...
Dik moc za rady s carseat :dizzy_face: !

Jinak musim rict, ze ja jezdim domu strasne rada, schazim se s kamaradama jak kdyby jsme se videli kazdy den, nebo jsme porad v kontaktu pres net a navic 4 moje nej kamosky jsou ted na materske, takze ja se spis nudim tady a nebavi me to tu a doma nevim kam driv vletet :sweat_smile: ... Po rodinach jezdim rada, nebo jsou vsichni strasne hodni, teda nam nikdo nedava kramy pac vi, ze bych se s tim musela tahat, tak isabellka naposled dostala penize, ktere musim ji dat na knizku..

Jeste se musim pochlubit, ze mame uz treti den jogurt tuktuk zatim vse ok :dizzy_face: :wink:
Papa uz je vzhuru..
10. pro 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute

peto to nevadi, reknu segre nebo mati at mi to koupi

olajs pockej tak tyden a mala se nauci padat a i ty si zvyknes ze se hybe a nebudes ji porad hlidat :wink: . k te sedacce my mame britax 123 evolva, a ellus se tam moc paci, sice js si myslela ze bude vic recline ale ma jen 2 polohy, namontovat to do auta to byla sila, prodavacka sla petrovi asistovat a ten tam musel po te sedacce uplne skakat aby to bylo tak jak to ma byt. a uz nebudeme muset kupovat nic, pze ten vrch se da nastavit do vysky a kdyz uz bude velka uplne tak se to da rozlozit a zbyde jen takovy ten podprdelnik :slight_smile:
no a ellusce se driv nelibilo nikde ani v aute ani v kocare, proto js s ni sedela doma, pze furt jen rvala ale doma byla happy :sweat_smile: , ale ted uz je ok i na navstevu s ni muzu.

k navstevam v cr jen podotknu ze js se rozhodli jezdit jen 1x rocne maximalne na tyden a moc nam to vyhovuje, pristi rok uz js nahlasila ze neprijedem vubec, pze bych chtela taky na normalni dovolenou :sunglasses: . jinak s lidma tam si taky vicemene nemam co rict, pze veskere hovory se toci na next a na hadry pro decka a ze ja musim plno veci, pritom mam 3 supliky v komode, z toho v jednom ma zimni bundu a kombinezu :astonished: . taky me pobavilo jak mi spoluzacka ze zakladky poslala email ze budou mit sraz jestli prijedu, no kazdopadne uz letim :sweat_smile:

ja si myslim ze to je blbost s tim masem, vzdyt se to snad ani nema kazdy den maso, ja to ellus stridam, ma maso, lusteniny, nekdy ma sladky obed (vetsinou ze sklenky, pze to ja neumim)

tim js se dostala k egyptskemu kolaci, kdyz je tak vytecny tka napis recept vejap :dizzy_face: . bolelo to tetovani? a na jak dlouho to vydrzi? ja si sice oboci nemaluju ale ty oci by se mi sikly.

jestli js chtela jeste neco tak uz nevim co ale ja si vzpomenu :slight_smile:
10. pro 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baru

to ja rict, ze neprijedu tak se nasi poserou..ja musit jezdit tak nejak povinne, ale taky uz to zkrouhnu.. ted poletim zase az v kvetnu a to taky "jen" tyden a pak az spolecne s robim na vanoce.

musim rict, ze ja se pak vzdycky doma musim davat psychicky do poradku..uz jsem zase poslouchala jak jsem tlusta a jak hlavne at znova neotehotnim dokud nezhubnu atd..si tu vzdycky prijdu totalne jako uplna nicka co neni k nicemu dobra.. ja si myslim, ze nebyt Phoebe tak me ani videt nechou..ze jediny duvod proc mam jezdit je mala... o me tu vubec nejde..

Musim zpatky, budeme pect vanocni cukrovi tak musim padit. Uz se moc tesim az budu zase zpatky doma a v klidu s vama pokecam.

Jinak moje dite je tu cim dal tim vic rozmazlene, porad jeci a vzteka se, dneska uz jsem ji placla jednu na plinu kdyz mi hodila jogurt do obliceje :angry: fakt je tu z ni pekny spratek :confused:

tak papa
10. pro 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
peti
ja uz js ti jednou rekla jak slo o ty nausnice. ty proste nejsi nesvepravny desetilety spratek, jednou jsi vdana zenska, mas rodinu, tak by to vasi meli akceptovat, ze rozhodnuti kdy a na jak dlouho k nim prijedes delas ty ne oni.
ja js mati rekla, ze neminim travit vsecku dovolenou v cr, a ze pristi rok chci jet nekam k mori a protoze nejsme milionari tak do cr nepojedem.
taky to kolik vazis a kdy budes mit dalsi decka jim muze byt s prominutim u riti.

u me taky vsichni (spis kamosky) ocekavali ze priletim na dlouho v lete, ale rekla js jim ze tu mam manzela a nevidim jediny duvod proc bych tam mela litat na 2 mesice a nechavat ho tu samotneho. a vubec me nezajima ze to tak silva a pavla a ja nevim kdo jeste delaji
10. pro 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo uz vim co js jeste chtela :grinning: rano mi peter prinesl z prace prezent, fasovali js nove fleece jacket a normalne na me nezapomneli, ale nejaky dobrak objednal M a vypada jak XL :grinning: :grinning: :grinning: takze mam posh fleecku s napisem tilmanstone salads hec :sunglasses:
10. pro 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pavli a co delate s tema kralikama? jite je?? :sweat_smile:
10. pro 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Tak se taky konecne dostavam ke psani....jsem byla nejaka lina.....

Stromecek a vanocni vyzdobu uz mame od minuleho vikendu. Anicka stromecek teda drbe poradne. Taha za svetylka a ma soje dve oblibene koule, jednu pruhlednou a jednu perletovu, ktere fut stahuje ze stromecku :slight_smile:
Dost se zlepsila v obchazeni nabytku a nejvic ji t bavi lezt po schodech. Mame kovove tocene a je v nich plno der, takze se ma jak drzet. Samo, ze za nivzdycky stojim a jistim ji, ale leze takovou rychlosti, jak kdyby mela vrtuli u zadku :slight_smile: Nastesti Andrew uz dolu pod schody udelal jeden stair gate a bude dodelavat i nahoru. Uz aby to bylo!

Oli, gratulace k lezeni a ke stoupani :slight_smile: Ted uz to pujde vsechno desne rychle....jj kde jsou ty chvile, kdy jsem mohla taky veslele zehlit. Anule se ted stavi pod prkno a taha za snuru od zehlicky.....takze zehleni s ni nehrozi.

Jinak ja taky rada jezdim do CR. Kdyz jsem tam nadyl, tak par dni jsem v Praze a chodim s kamaradkama na kaficka a vecere a obedy a drbem a drbem....A pak jedu na par dni k nasim na Melnik a tam se o nas staraji jak o princezny. Pro me odpocinek, jelikoz nemusim varit a uklizet a jeste si babi s dedou pohrajou s malou. Nasi mi nastesti do niceho nekecaji, takze si to muzu uzit.

Peto, sakra.....ja vim, ze s rodicea je to nekdy tezky, ale jak pise Baru, jsi dospela a vdana a mas svoji rodinu a podle toho by se meli chovat. Nesmis si nechavat vnucovat jejich vuli.....se mi to pise, co :slight_smile:

Pavli, ja t s tema kralikama nechapu....kde je lovi a kde je mate???

Tak me holky z Manchesteru - Oli a Leni napadlo, co kdybych si vam udelala nekdy po novem roce vylet i s Anickou?
10. pro 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani joooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo to bude BOZIIII :grinning:
10. pro 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ja do cr nerada jezdim,uz jen budeme jen jezdit co druhy rok nebo si chci uzit dovolenou jinde a taky hlavne nasi (slibily teda) budou jezdit co druhy rok taky takze pohoda - a tchanovci........... jejich problem,ze nechcou priletet (tyden jim staci).Mam teda kamosku ma jen o 3 tydny starsiho syna,na kterou se moc tesim,ale tj tak vsechno a svoji sestru a jeji deti- ty miluju :sunglasses:

valim spat rano zase makat a to jdu asi i v nedeli,ale to nevim jiste tak jsem to nerekla jeste ani doma :confounded:
10. pro 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
svine se budete srazet :angry: a co ja??????????????????????????????
10. pro 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se mi prave omylem smazal muj nejdelsi prispvek v historii ktery tu jak debil pisu uz pul hodky :angry: :angry:
tak znovu no, ale uz jen asi ve zkratce .....

holky tak to my jezdime k nasim tak 2x rocne(nekdy sami nekdy s tatou) letos jsme tam byly pres letem a pak v lete znovu, ale to zrovna byli ty silene paraky tak to bylo hrozne unavne :angry: a nasi k nam taky jezdi hodne casto- letos tu byli 2x a pristi rok je taky mame ocekavat 2x a to se tu jeste aspon 1x objevi segra s pritelem, takze u nas nouze o kontakt vazne neni :grinning: . Jinak my se taky u nasich mame vzdycky jako kralove,mame vlastno velky pokoj s obrovskou posteli(tu nemam ani doma to bych musela mit superking size :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), taky jsem porad obskakovani a nedelame nic, ale proste doma ve vlastnim je proste doma-no vsak to asi znate, ono prave to nic nedelani je kolikrat unavnejsi(i psychycky) nez kdyz jsem cely den v jednom kole :wink:

ted vecer jsem si chtela barvit vlasy, ale uz jsem se na to vyprdla, silene me picha pod pravym prsem(ostatne jako vzdycky vecer kdyz se poradne "napapkam" :grinning: tak jsem jenom stihla udelat testo na linecke na zitra-no snad se povede a bude to k jidlu a poklidit kuchyn a uz mam pro dnese dost, holky to byste neverily jak me to myti nadobi ubiji :grinning: , uz pres 2 mes. jsem bez mycky, ale uz je konecne objednana nova tak snad v patek uz bude umyvat nova bozenka :wink:

Peti
na rodice se vyprdni a hlavne si zadne reci neber, presne jak pisi ostatni ses uz dospela tak by ti nemeli kecat do zivota, ale ja vim nam se to mluvi co :unamused: , ja mam nase uplne v pohode, ale taky uz me mamka posloedni dobou stve vic a vic, porad ma asi pocit ze nam musi neco kupovat, uz mi nahlasila ze mi v unoru doveze nove rucniky, plech na peceni, ubrus a spoustu jinych takovych veci- no jsem z ni kolikrta uz na mrtvicu- to jako k sakru objednavame zbytecne extra kufr kvuli rucnikum!! to jako bysme tu zili nekde v pralese kde se nedaji koupit, nebo ubrus..ale ja si chci domacnost zaridit podle sveho vkusu ne podle nekoho jineho :frowning2: :frowning2: hlavne mi to tu zas bude jenom lezet jako dalsi nepouzitelny kram do baraku, ale vysvetlit ji to nevysvetlim :frowning2: :frowning2: -proste to budu mit "do zasoby" co kdyby se to "nahodou hodilo" :angry:

Barus
ne kraliky nejime-zatim :grinning: , tomu minulemu(prvni) jsem ukecala svobodu pac nebyl kdo by ho klepnul :grinning: , ale ted uz asi neuspeju,uz je jeden v green house a na dalsi nachystana past a kdyz jich bude do nedele vic tak zavolame jedny zname aby s nima neco udelali, tak jsem dnes tomu chudackovi udelala s Leilinkou domecek z krabice a kouipili mu pytel sena,granule a mrkev aby se mel dobre, pac v tom skleniku neni zadna trava-jenom kaminky, no jsem zvedava jestli do rana bude v kleci chyceny dalsi :sunglasses:
10. pro 2008 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kitous
a kdy se jako hodlas zase srazit s nama??????????? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. pro 2008 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek