• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Maminky a těhulky v Surrey (nebo i jinde v UK)

27. srpna 2009 
no ja js uvazovala, ze bych i mohla, ale nechtela js otravovat pred svatkama zaprve, zadruhe s tou svagrovou jak je ted na te psychine to je tak, ze tchyne tam chce furt velice jezdit, a ja se vyletu neucastnim, p uz je z toho taky docela otraveny, ze ji tam musi vozit, pze bus tam pry zadny nejezdi, posledni v 6 vecer a navstevy jsou od 4 do 8, no myslim si ze keca a nechce se ji trajdat busem :confounded:
ted ma p volno nedele, pon a ut, tak tam urcite zas pojede, tak jedine ze by me k tobe hodil, a pak po ceste zpatky zas vyzvednul, ale bylo by to az odpoledne.
vy mate tatu doma v ne a ut?
11. pro 2008 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
caues
tak u na to zas byola noc na zabiti, sem kvuli slavnym kralikum byla zas od 12 do 3 vzhuru, no alespon jsme si to vnahradily ted a teprve vstavame.

Barus
no prosimte svatky, u nas jsou to spis takove nesvatky, muj je bude doma vzdycky akorat 25 a 26 a pak zas hura do prace, ale nastesti letos mu days off vychazi vzdycky presne mezi svatkama tak vzdycky bude 1 den doma a 1 v praci tak se to da, akorat ze se proste nikam nedostanem treba na weekend, ale co se da delat :frowning2:
Jinak ma volno v ne a ut tak klidne kdyby vam to vyslo v pondeli tak super, a pro nas ranni space je odpoledne uplne idealni :wink:
11. pro 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre rano,

Pavli, ja to s tema kralikama furt nechapu. To je tvuj manza chodi nekam lovit a pak je nosi domu?

Tak uz mam v raci moznosti a okolnosti (pesani) vygruntovanej celej barak. Dokonce jsem vcera prebrala Anicky veci, ktere ji jsou uz male, dala do pyte, odsala vzduch a uklidila pod postylku.....ulozne prostory jsou tu fakt nemozne. Ale to asi znate vsechny.....Odpo zacinam balit a zitra odletame smer CR. Podruhe poletim s Ryanair....je to teda bida....ale jelikoz ted jezdim do CR kazdy mesic, tak hledam co nejlevnejsi letenky....ale i tak se to s tema dalsima poplatkama vysplha dost nahoru.
11. pro 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani
jeee promin vcera jsem ti zapomnela odpovedet, vis prestehovali jsme se do domu uplne na kraji vesnice, ale okolo domu je hodne prostoru ze tu nemame zadne domy a k tomu velikanskou zahradu, pred den po ni beha tak 10 divokych kraliku ale v noci je jich tam hodne, tak si muj koupil klec a ted ma zabavu, jinak se jeden chytnul v noci pred 12 a jak byl v te kleci tak kolem nej zacala dorazet liska co nam tu chodi a po chvily uz tam na nej dorazely lisky dve tak jsme je chvily sledovali :grinning: .
A aby tech zvirat tu nebylo malo tak nam tu obcas chodi bazant a sousedovy pavy, ale ty mi tady zerou kytky a pak serou na terasu-tak samo ze ja uz je prejmenovala na svine opelichane :grinning:
A jakto ze litas do CR kazdy mesic? :confused:

A to ja zas dnes nedelam nic, nejak me od rana poboliva hlava a to tu dnes mame mit sraz babinec, takze stejne uklid nema smysl, abych tu vsechno gruntovala a vysavala a po odchodu 5 deti delala vsechno nanovo-tak blba to teda zas nejsem :sunglasses: :grinning:
11. pro 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nejak v tom predvanocnim shonu nestiham, na net se ted uz vubec nedostavam....Dnes mi dojel bratranek z Manchesteru, co se mnou leti pak do CR takze se sem uz asi vubec nedostanu :sweat_smile:

Ja se teda domu nehorazne tesim, letime v utery tak se nemuzu dockat :dizzy_face: :dizzy_face: Taky domu jezdim rada, za rodinou a kamoskama, sice jich tam uz moc nemam ale ty co tam mam tak vzdycky rada vidim, kupodivu po me nechcou hadry z Nextu :grinning: A mame ted sraz se zakladkou tak taky rada vsechny uvidim :slight_smile:

Olinko az dnes jsem si cetla IP :frowning2: Izousek je moc sikovna ze uz skoro sama chodi :dizzy_face: to se ted nezastavis co?
Ja budu dnes na Skype cele odpoledne i vecer tak kdyztak se jeste ozvi, at to stihnem :wink:

Jinak s tim masem jeste, ja jsem cetla ze do roku se ma detem davat maso 6x tydne, po roku uz se to nemusi.
Je to pry kvuli zelezu a proteinu. No nevim jestli je to spravny postup nebo ne, kazdy si to asi udela podle sebe, ale ja ho teda jim taky skoro denne takze jsem se ridila podle toho. Ale malemu nekorenim ani nesolim, protoze sobe taky solim jen vyjimecne, jedine co pouzivam jsou byliny...Hlavne at mi ted vyroste z te alergie :frowning2: a pak at si ji co chce :grinning:

No nic jdu upect pernik, mam na nej hroznou chut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Pavli a co s tema kralikama pak delate? :grinning: Zachvilku budes mit na kozich ne? :grinning:
Nam tady minule udelaly lisky takovy bordel, dali jsme aktivne bin bags pred barak vecer pred rubbish day a rano jsem sbirala maleho posrane plinky a zbytky od vecere jeste u sousedu :angry: :angry:
11. pro 2008 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
cus bus

jani ale v gtech lusteninach nebo ve vajcu je taky protein a iron, ale to m as jedno

me se dneska tak nic nechce :unamused:
11. pro 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee hura ja myslela ze si tu budu dneska vykladat se sebou :grinning:

Jo to mas urcite pravdu s tema vajcama a lust., ale ja treba malemu vajco dala zatim jednou :sweat_smile: Je to podle me fuk, hlavne kdyz rostou.
A kdyz jsme u te cocky - varis neco jineho male krome lovely lentils? Ja umim jenom to z lustenin :frowning2:

Ja su zdechla uz asi tri tydny. Nevim jestli je to tim pocasim, ale kazde rano se probouzim uplne zbita, jak kdybych ani nespala. Doufam ze to je jen prechodne, takhle dal fungovat nemuzu :unamused:

Jeee Ellousek jaky elf :grinning: :slight_smile:
11. pro 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
Jani a vy nemate popelnici? to uz se nam taky stalo ale jenom ze jsem byla lina jit s pytlem do popelnice a nechala ho pres noc pred kuchynskyma dverma ze ho odnesu rano, no a do rana ho kocky neco co to bylo(lisky urcite ne byli jsme hodne v centru mesta) uplne rotrhali a samo ze bordel byl uplne vsude :angry:

No to mi povidejte kdo je zdechly to asi ted nejvic ja :wink: , ale uz se konecne musim pustit do nakeho toho vanocniho cukrovi nebo z takovou budem pak jenom louskat orechy :grinning: , ted jsem skoncila s lineckym a samo ze jsem prvni dva plechy trochu prichytla-ale neva on to "nekdo" sni :grinning: , ale zbytek jsem musela schovat jinak bych za 2 dny mohla zacit pect zas od zacatku-jsme to takova zrouci a labuznicka rodinka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja taky varim v podstate jenom lentils, jine lusteniny neumim :sweat_smile: , a jakou delate nejvic? cervena je asi nejzdravejsi(jsem nekde cetla) ale stridam ju i se zelenou(takovou tou klasickou) :wink:, ale mame hodne i radi ang. snidani tak tam mivame fazole kazdy tyden :wink:
11. pro 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a co mivate na vanoce za jidlo? takovou tu ang. klasickou krutu nebo jako v cechach pekne rybicku?
11. pro 2008 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze dite uz spi :pensive:

vejap tak to by ses divila s tema liskama, vcera js se byla jeste odpoledne projit a pul 5 si to valim dom a liska naproti me, a uz js je videla nekolikrat a to bydlime docela blizko town. tak ja se teda obetuju a budu ten "nekdo" :grinning:
jani ja ji taky davam tu cervenou cocku, varim lovely lentils ale nekdy to trochu obmenim, naposled js misto celeru dala courgette.
to js taky uvazovala jestli ellus muzu dat beans
dneska js ji udelala vajecinu z jednoho vajca na obed a k tomu chleba s maslem a smakovalo ji to, vsecko snedla, zitra budu delat hovezi na hribkach a ryzi tak bude mit taky s nama

my mame turkey a sprouts, ty ja mam rada, rybky zase moc nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bych si dala cocku takovou jak se dela u nas v cr, tu sladkokyselou nebou jak se to jmenuje, ale neumim to, ja js takova leva, vzdycky kdyz delam zeli tak volam kamosce, ale p pokazde chutna
11. pro 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pardon bratranec mi slohl pocak :sunglasses:

No Pavli my mame popelnici ale tam se vejdou tak dva pytle, kdyz mame vic, tak je bordel vsude :angry: Zlate ceske popelnice :grinning: tam se toho vzdycky veslo!! A jeste si z toho vzali i bezdaci :grinning:

Ja jsem teda na cukrovi leva, posledni dva roky jsem zkousela ale byla to slabota, vetsinou to slo po mesici do kose :grinning: Manza na sladke neni, tak jsem to zrala sama....ale vic mi to chutna kdyz to nekdo napece, to bych si dala i ty prichycene linecke :grinning:

Ja jsem ted prave koupila tu zelenou cocku, ale jeste jsem z ni nevarila. Taky bych si dala tu sladko kyselou ceskou ale bojim se ze by to slo opet do WC :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja a ceska kuchyne nejsme pratele...

Ja nevim, ale ja porad malemu varim ty jeho jidla zvlast, nemyslim si ze by ocenil ty nase rychlovky a polotovary :sweat_smile: ale prestava me to taky bavit....Jsem zvedav co bude jist tedka v cesku, to bude: proc mu nedas kus tlacenky :grinning: nebo rybu se salatem....
Ale zkusim mu jak se vratime dat vajco aj beans :wink:

Jinak my na posledni dvoje vanoce co jsme byli tady meli turkeyho, varila tchynka, ja bych se na to mohla vy....pristi rok az budem tady, tak udelam bud rybu (tu ale moc nemusim) nebo proste jenom nejakou lepsi normalni vecu...
11. pro 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no me uz prave nebavi varit ty jeji slichticky, a stejne porad somruje jak jime, dnes js meli na veceri chips a volske oko a dostala asi 5 hranolek (mame ten activ fry od tefalu, takze minimum tuku) a uplne z toho mela hody, pak jeste dostala home made presnidavku, kterou mi nechtela tak js ji zmrazila, ale kupodivu dneska ji jela

ella jeste ji green beans ale nevim jestli se to pocita do pravoplatne lusteniny nebo ne :grinning:
11. pro 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bratranec nejaky pridrzly ne???????? :grinning:
11. pro 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty on prave zas miluje ty slichticky, vic jak normos jidlo tak asi proto mu furt varim....

No jo to vis bratranec se tu citi jako doma :sunglasses:
Ja uz jdu chrnet tak se zitra snad zas ukazu, i kdyz mam seznam dlouhy jak neco co musim jeste do odjezdu udelat :unamused:

Dobrou :pensive:
11. pro 2008 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani
tak to teda nake male popelnice :confused: , my mame uplne klasickou co ma snad kazdy a vydrzi nam na cele 2 tydny.

A ja myslim ze ty vase detatka uz normos muzou prechazet na vasi stravu uplne s klidem, ja ted premyslim kdy se vlastne Leili zacala i krmit sama, je fakt ze uz si to moc nepamatuji, ale urcite to bylo uz docela brzo po 1.narozkach a kdyby jste ju videli ted (to mela tak max 18 mes.) jak ji jede KFC nebo v Mekaci-to jedem jenom okolo a uz krici ham ham :grinning:
11. pro 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani
koukam ze mas kocar 3D pram system(ja ho mela taky) a jak jsi s nim spokojena?
11. pro 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli vy mate asi takovou tu velkou na koleckach ne?
11. pro 2008 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim a loucim se :sweat_smile:

Vy jste slepicky ukecane :grinning: , neze tu po vanocich budu docitat 30 stranek :grinning: .

Manza jel na curry :grinning: nebo jsme dnes byli busy a nevarila jsem tak rychle pisu, ani nestihnu asi vse co jsem chtela napsat..

Baru, na tu seat jsem se divala, je krasna, me se libi ta candy barva :dizzy_face: , asi ju poridime, dik!

Peto, to je teda hruza, to by se s tebou rodice nemeli takto bavit, ja to v zivote nepochopim, muj tata si taky nekdy rype s vahou, ale spis ze srandy, hazim to za hlavu...

Jinak holky me to mrzi, ze to mate doma takove, ale aspon neutratite tolik za letenky :sweat_smile: , to my se prohnem letos :grinning: . Ja bych bez maminky, brasku a kamaradu to neprezila dlouho...

Pavli, se nedivim, ze uz te picha v boku, ja uz posledni 3 mesice byla taky zdechla :rolling_eyes: porad me vse bolelo, ikdyz G porad rikal jak su aktivni, naopak nakonci jsem fakt byla, tyden po terminu jsem lozila po lince a podavala si kastroly uplne z vrchu a tchan malem dostal infarkt :grinning: ... ale v noci me vse bolelo nejvic, lytka nehorazne a kycle, dej pokoj :grinning: , ale na mimi uz se fakt moc tesim :slight_smile: .
O tech kralikach mi to nemelas rikat ani :astonished: , chudacci me je jich tak lito :cry: , prosim nic jim nedelejte. To sedi ode me ktera ma mamku z farmy :grinning: , kdyz jsem byla mala taky jsme meli kraliky a mama zabijela, ale to mi tak neprislo ikdyz mi to bylo lito.. Ale ty venkovni se prece nemuzou zabijet :cry: ...

Jani krt, to by bylo supeeeer, my mame radi navstevy :grinning: !
A kdy bys tak chtela prijet?
Kde jste kupovali ty pytle? Ja to taky musim poridit nebo my nemame zadny uloznak, nevim, kam t o budem davat..
Ty uz jsi jako v CR? Ani ses nerozloucila!

Tak vidim, ze vy vsechny uklizene vygruntovane a vyzdoby hotove ja hovno a stejne furt nestiham :rolling_eyes: :zipper_mouth: ...

Male uz snizili leky, nebo mam porad nizke krvinky, tak doufam ze nebude naky problem v CR, ja byla dnes u dr mam naky zanet v kuzi na ksichtiku, dal mi steroidovou mast, doufam ze to bude brzo dobre..

Nic jdu, mala mi tu rve, jeste snad stihnu dojit pred odjezdem!
12. pro 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecir,

ja taky nestiham, mam uz stopadesat seznamu veci co jeste musim stihnout pred odjezdem :frowning2: To uz jsem tady vlastne jednou psala ne? :grinning:

Jo Pavli mame 3D, beru ho tedka i sebou do ceska, prijde mi takovy teplejsi a pohodlnejsi nez ta trikolka nova, ta je spis na jezdeni po obchodech. Jinak jsem s nim byla/jsem moc spokojena, akorat jedine co mi vadi je ze ty 'riditka' byly docela kratke, brala bych je jeste o tak 10cm delsi, ale jinak super. Jaky vy jste meli? (barvu).

Ja jdu vyvarovat jeste snad prijdu :slight_smile:
12. pro 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooooooooooj,
tak jsem konecne docetla, co jste tady naplkali. Vidim, ze vas spousta odjizdi domu. Zavist nebo co... :angry:

my jsme taky chteli jet, ale po tom, co by me letenky staly skoro £1000 jsme to vzdali a budeme tady. nasi uz odjeli , tak je klid. nevim, jak vy, ale zacinam zjistivat, ze moji rodice zacinaji byt na stara kolena tezka prace. Skoro horsi nez deti :rolling_eyes:

jinak ja uz mam napeceno, nazdobeno, uz musim jenom napsat xmas cards a zabalit darky. jeste jsme Tobikovi objednali velkou postel. uz neni moje maly miminko, uz je z neho velku chlap.. :frowning2:

jinak jeste k tem autosedackam ja mam Britax first class pro Kakus a evolva 123 pro Tobika. myslim, si, ze ta first class je lepsi, protoze se da vic recline, Tobikova ma jen 2 polohy. my jezdime v lete domu autem, tak jsme chteli neco pohodlneho, ale problem byl v malem aute. neni na zadnim sedadle moc mista, takze Tobik ted kope do meho sedadla, takze nakonec budeme kupovat i nove auto :confounded:

oli dostala jsi balicek? posilala jsem ho v pondeli a rikali, ze do patku tam urcite bude...
12. pro 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauves :slight_smile:

Zdravim uz z CR. Let teda des bes. Na M6 byla bouracka a vsechny lety z B'hamu byly zpozdeny o pul hodiny. Na letisti lidi jak nasrano....letela jsem zase s Ryanair a nechaly nas cekat v autobuse asi pul hodky s otevrenyma dverma....no servis na pobliti....fakt jsem s nima letela naposledy.....

Pavli, dik za vysvetleni :slight_smile: Ted uz chapu :slight_smile: U nas lovi zajice Jupiter (pes)....nastesti dokonce poslechne i me a da mi ho....kdyz to udelal poprve, tak mi ho nechtel dat a a hral si s nim tak dlouho az ho nakonec sezral a pak nekolik dni blil chlupy...jsem se s nim tyden nebavila....to jsem tenkrat byla jeste tehotna

Oli, ja nevim. Az budu po novem roce, tak se domluvime. bud muzu dorazit sama s Anickou v tydnu nebo Andrew rikal, ze by klidne jel s nami, ale to by bylo o vikendu. Se pak urcite domluvime :slight_smile:
Jinak ty pytle jsem koupila z argosu, 2 za 9.99£. Nevim, jestli je to nejlepsi cena, ale jsou dost velike a narvala jsem tam dost veci.

Andy, tolik penez za letenky? To asi nebyla zadna low price company, co? Me to vzdy vychazi tak kolem 150£.
Tobik je teda uz velkej kluk, kdyz bude mit svoji velkou postel :slight_smile:
12. pro 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravicko babky :grinning: ,

Ze vseho nejdriv musim mockrat podekovat Andrejce, boticky jsou nadherne, az dnes jsme je vyzvedavali z posty, dosly asi ve ct kdyz jsme byli ve spitale... Jsou ji trosku siroke, ale to je super aspon tam dam ponozku velkou a delka super ma tam asi jeste centak urco k dobru. Proc vy jste je vlastne nechteli? Kdybys videla jak si v nich medi v choditku jak nakracuje :grinning: , a jak krasne sviti :astonished: ! Mas to u me!!

No nas letenky taky staly kotel ted... Ale 1000 je fakt dost, ale verim tomu i u nizkonakladovky, nebo 2 deti a 2 dospeli, + oni si ted uctujou uz uplne za vsechno hajzlici, mel by na ne nekdo dohlidnout at ukazuji konecnou cenu a ne bez tax, check innu, a kufru a ja nevim ceho jeste...

Andy ja to na mamce jeste nezpozorovala, ikdyz ona furt beci, ze vsechno zapomina a jak uz je stara :grinning: , ale u taty teda jo a jak...
Jakou kupovalas postel Tobikovi? No ja uz ted kdyz se divam na Isabellku tak si rikam kde je to male miminko, zrovna vcera jak chodila v postylce tak jsem ji to rikala.. Vcera plakala ve vane ze zubu a volala s placem kde je kde je :grinning: tak jsem pochopila ze asi sandy tak jsem ji zavolala a jak dosla si ju pohladila a byla spokojena :grinning: , to bylo tak mileee jsem malem slzu uronila ted uz par dni rika hiya hiya :grinning: ja bych ji sezrala nekdy fakt :grinning: .

Ty autosedacky, barus myslim psala ze uz jsou na porad ale u te evolvy je psane ze je jen do 4 let, tak jak to teda je??
Ta first class vypada uplne stejne akorat je o malinko drazsi, ale asi ji koupime kdyz rikas ze je lepsi, ale tam je taky psane jen do 4 let.

Jani krt., teda to je hruza s ryanair :angry: , musis jim napsat review! Ja ted poprve letim se sky europe, snad to bude ok! Mam z toho ted strach....
No psum se to neda moc vysvetlit s chytanim zvirat, zvlast retrieverum a loveckym, ale muselo to byt teda hnusne, zvlast v tehotenstvi, to ti prichystal pekne prekvapeni :grinning: , nejhorsi je ze on to myslel fakt dobre, ti chtel donest darecek :grinning: ...
Ty pytle musim koupit diky, az se vratim, budu delat poradek v hadrach!
Teda to mas levne letenky, i pres vanoce to bylo tolik??

Nic jdu male namixovat obed, zrovna usnula a pak pokracovat v baleni a zitra smer airport :slight_smile: .

Kdybych uz nedosla tak vsem preju nadherne svatky a odpocinek :dizzy_face: a stastny Novy Rok, hlavne hodne zdravi, to je nejdulezitejsi...

Krasny vikend preju :dizzy_face:
13. pro 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte

dneska je sileny vitr tak js se sla podivat na vlny a neco takoveho js v zivot nevidela, voda se strikala az na cestu, lidi si to i tocili na kameru, taky me sralo ze js si nevzala fotak, jestli bude zitra vitr tak jdu zas a natocim to.

jani ja litam s ryanair porad, neni to teda servis jaky dostanes ve velkych leteckych spolecnostech, ale jsme vice mene spokojeni, obzvlaste kdyz letime s deckem. to ze vas nechali sedet v autobuse bude spis vina letiste, busy a vlaky k letadlum zajistuje letiste ne letecke spolecnosti.

no nejake ty pytle taky budu muset poridit
13. pro 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Jani krt ja se na ty ceny divala uz kdysi v lete. A to byl ryanair... :unamused: easyjet me to nenechal zabookovat driv nez nekdy v listopadu. no a ted dela ryanair porad nejaky akce :rolling_eyes:

oli nemas zac za ty boticky, mala je porad zkopavala. tak dlouho soupala nohou o kocarek nebo koberec, az je uplne sundala. lidi za mnou v obchode behali a nosili mi bud boticky nebo ponozky. a taky v nich spatne naslapovala, uplne vytacela jednu nohu. tak ted nosime boticky po kamosce. ty jsou pevne a nesunda je :angry: jsou az ke kotniku...

ohledne te sedacky, ta first class je lepsi, je uz od narozeni, takze pro tebe je ted uz docela na nic, jenom jestli planujete dalsi mimi :grinning: ale je lepsiv tom, ze ma nekolik reclining positions, zatim co evolva ma jen 2 a to jeste takovy na nic...

kitty vy mate vyhled na more, to teda zavidim... :cry:

jinak holky co uz jste v cr, o nic tady neprichazite. dnes cely den prsi a jestli brzy neprestane, tak akorat budou zase vsude zaplavy...
13. pro 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jeste k tem autosedackam delaji i britax eclipse si, ta ma taky 5 reclining positions a ted maji dokonce jednu v mothercare za 79.99, co je bargain. urcite ale zajedte do obchodu a zkuste si ji nechat namontovat, aby jste meli jistotu, ze sedi... :grinning:
13. pro 2008 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no andrej vyhled nemame, musim si tam dojit asi tak 10min :confounded: v tom vetru a desti, ale stalo to za to.

ja js tu evolvu vzala pze js si taky myslela ze to bude vic recline, ale ellun je tam hodne spokojena

jdu koupat a pak valim na xfactor
13. pro 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar zeny,
tak ja teprve ted vypadla z kuchyne(asi od 2pm), pekla jsem ,ale jetsli to bude k jidlu nevim nevim, vsechno je tvrde tak snad to zmekne, kdyztak to holt budem jist az na velikonoce :grinning: , letos pecu poprve tak samo ze jeste nevim co a jak :sunglasses:

jsem hrozne unavena tak ani nebudu na nic reagovat a pakuju do postele.

jenom muj nazor k tem sedackam- osobne bych nekupovala carseat co jsou az do tech 36kg(cca 12 let), pac takova sedacka prece nemuze 100% pokryt bezpecnost rocniho ditka, tak treba 5-leteho nebo i 12-tileteho, kdyz jsme vybirali sedacky my tak jsem cetla spoustu stranek a vetsinou tam odbornici doporucovali kupovat prave na to urcite obdobi presne z tohoto duvodu :wink:
13. pro 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek